مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

فروش سباسیک اسید صنعتی

قیمت سباسیک اسید صنعتی | بازرگانی رامش نژاد

فروش سباسیک اسید صنعتی بصورت عمده با بهترین قیمت و بهترین کیفیت در ایران , برای خرید سباسیک اسید صنعتی در ساعت اداری با ما تماس بگیرید. این محصول به علت مزایا و کاربردی که به همراه دارد بسیار مورد استفاده قرار میگیرید. سباسیک اسید صنعتی یک ماده و ترکیب شیمیایی است که به صورت مایع در دمای اتاق و در شرایط استاندارد به صورت بلور های بی رنگ و بدون بو وجود دارد. این ترکیب از اسید های چرب تولید می ‌شود و در صنایع مختلف مانند صنایع رنگ، رزین، پلاستیک و مواد شوینده استفاده می ‌شود. سباسیک اسید صنعتی به عنوان یک ماده شیمیایی با خواص حل کنندگی، امولسیفایر و ضد باکتریال نیز شناخته شده است. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی سباسیک اسید صنعتی خواهیم پرداخت.

 

فروش سباسیک اسید صنعتی در تهران

فهرست

برای خرید سباسیک اسید صنعتی در ساعت اداری با شماره زیر تماس بگیرید.

فروش سباسیک اسید صنعتی | بازرگانی رامش نژاد
فروش سباسیک اسید صنعتی | بازرگانی رامش نژاد

سباسیک اسید صنعتی چیست؟

سباسیک اسید صنعتی، یک ماده شیمیایی است که به صورت صنعتی تولید می‌شود. فرمول شیمیایی آن C6H10O4 می ‌باشد. این ماده از گیاهی به نام “سباسکوس” به دست می ‌آید، که باعث شده است که به آن نام “سباسیک” داده شود. سباسیک اسید صنعتی به دلیل ویژگی ‌های خاص خود، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرد. سباسیک اسید صنعتی از واکنش بین گلیکولیز و ترکیبات الکلی با استفاده از کاتالیزور ها تولید می ‌شود. همچنین فروش سباسیک اسید صنعتی با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه انجام می شود. این ماده با داشتن دو گروه کربوکسیلیک، خواص اسیدی قوی دارد. قابل ذکر است، خرید سباسیک اسید به علت کاربرد هایی که این ماده دارد بسیار به صرفه است. 

کاربرد های سباسیک اسید صنعتی 

 • استفاده در صنایع رنگرزی و رنگسازی به عنوان کمک‌های رنگ.
 • استفاده در تهیه مواد شیمیایی مختلف مانند بتالاکتام‌ ها که آنتی‌ بیوتیک ‌های قدرتمندی هستند.
 • استفاده در تولید انواع چسب‌ ها، صابون ‌ها و مواد شوینده.
 • استفاده در صنایع نساجی به عنوان کمک کننده در فرآیند رنگرزی و شستشو.
 •  استفاده در تولید رزین‌ ها و پلاستیک ‌ها.

استفاده از سباسیک اسید صنعتی به دلیل پایداری و شیمی کندین در مقابل اکسیداسیون، آن را به یک ترکیب محبوب در صنایع مختلف تبدیل کرده است. همچنین شما کاربر عزیز برای دریافت قیمت سباسیک اسید می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

مواد تشکیل دهنده سباسیک اسید صنعتی

خرید سباسیک اسید صنعتی | بازرگانی رامش نژاد
خرید سباسیک اسید صنعتی | بازرگانی رامش نژاد

سباسیک اسید صنعتی یک ترکیب شیمیایی است که از سباسین (یک اسید چرب با فرمول شیمیایی C18H34O2) به دست می‌آید. این ترکیب در واقع یک اسید کربوکسیلیک است که دارای 18 اتم کربن و 34 اتم هیدروژن است. سباسیک اسید صنعتی به طور عمده از روغن‌های گیاهی مانند روغن نارگیل، روغن خراطی، روغن بادام و روغن پالم به دست می‌آید. همچنین مواد تشکیل دهنده این ماده بر قیمت سباسیک اسید تاثیرگذار است. این روغن‌ها از طریق فرآیند هیدروژناسیون و اکسیداسیون تبدیل به سباسین می‌شوند، که سپس با استفاده از فرآیند تحلیل حرارتی به سباسیک اسید صنعتی تبدیل می‌ شود. همچنین فروش سباسیک اسید صنعتی در این مجموعه با قیمتی بسیار مطلوب انجام می شود.

سباسیک اسید صنعتی یک ماده بدون رنگ و بی‌بو است و در دمای اتاق به صورت جامد می‌باشد. این ترکیب در آب قابل حل نیست، اما در برخی از حلال‌ها مانند الکل‌ها، استون، تولوئن و اتر قابل حل است. سباسیک اسید صنعتی به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی مناسب خود در صنایع مختلف استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک حلال، ماده حفظ کننده، ماده شوینده، ماده امولسیفایر و ماده پایه در تولید محصولات مختلف از جمله رنگ‌ ها، رزین ‌ها، پلاستیک ‌ها، محصولات بهداشتی و آرایشی، محصولات غذایی و داروها استفاده می ‌شود.


خواص فیزیکی و شیمیایی سباسیک اسید صنعتی

سباسیک اسید صنعتی خواص فیزیکی و شیمیایی متنوعی دارد. در زیر خواص مهم این ماده را بررسی خواهیم کرد:

 • حالت فیزیکی: سباسیک اسید صنعتی یک مایع بی‌رنگ است.
 • بو: این ماده بوی مشخصی دارد که توصیف آن به عنوان بوی تند، تیز و خنک می‌شود.
 • چگالی: چگالی سباسیک اسید صنعتی بسته به شرایط متغیر است، اما معمولاً در حدود 1.26 گرم بر سانتی‌متر مکعب قرار دارد. قابل ذکر است، این خواص بر فروش سباسیک اسید صنعتی تاثیرگذار است.
 •  دمای ذوب: دمای ذوب سباسیک اسید صنعتی در حدود ۱۸-۲۰ درجه سلسیوس قرار دارد.
 • حلالیت: این ماده قابل حل شدن در آب، الکل، استات‌ها و دیگر حلال ‌های آلی است.
 • خواص اسیدی: سباسیک اسید صنعتی ماده ‌ای اسیدی است و دارای دو گروه کربوکسیلیک (-COOH) است که از طریق این گروه ‌ها به عنوان یک اسید قوی عمل می ‌کند.
 • خواص اکسیدکننده: این اسید خواص اکسید کننده دارد و می‌تواند با ترکیبات دیگر واکنش دهد.
 • پایداری حرارتی: سباسیک اسید صنعتی در برابر گرما پایدار است و در دماهای بالا تجزیه نمی ‌شود.
 • ترکیب‌پذیری: این ماده قابلیت ترکیب ‌پذیری با برخی ترکیبات دیگر را داراست و می ‌تواند در واکنش‌های شیمیایی مختلف شرکت کند.
 •  مقاومت در برابر اکسیداسیون: سباسیک اسید صنعتی به خوبی در برابر اکسیداسیون مقاوم است و از این خاصیت در برخی فرآیندهای شیمیایی استفاده می‌ شود. همچنین شما می توانید خرید سباسیک اسید خود را از این مجموعه انجام دهید.

سباسیک اسید صنعتی یک ماده پرکاربرد و متنوع در صنایع مختلف است و خواص آن بسته به شرایط و کاربرد های مختلف تغییر می ‌کند.

 

دلایل خرید سباسیک اسید صنعتی

سباسیک اسید صنعتی در صنایع مختلف کاربردهای متنوعی دارد. همچنین فروش سباسیک اسید صنعتی در این مجموعه انجام می پذیرد. برخی از کاربردهای این ترکیب عبارتند از:

 • صنایع رنگ و رزین: سباسیک اسید صنعتی به عنوان حلال و امولسیفایر در تولید رنگ ‌ها و رزین ‌ها استفاده می ‌شود. همچنین، به عنوان یک ماده پایه برای تولید رزین‌ های اپوکسی و پلی‌استر نیز استفاده می ‌شود. 
 • صنایع پلاستیک: این ترکیب در تولید پلاستیک‌ ها و مواد پلیمری استفاده می‌ شود. به عنوان یک ماده حل کننده، سباسیک اسید صنعتی بهبود قابلیت پردازش و تغییر شکل پلاستیک ‌ها را فراهم می‌ کند.
 •  صنایع مواد شوینده: سباسیک اسید صنعتی به عنوان یک ماده شوینده و ضد باکتریال در تولید مواد شوینده مانند صابون ‌ها، شامپو ها و محصولات بهداشتی استفاده می‌ شود.

 • صنایع غذایی: این ترکیب در برخی از مواد غذایی مانند روغن ‌ها، چیپس و شیرینی‌ ها به عنوان یک ماده حفظ کننده و ضد باکتریال استفاده می ‌شود. همچنین کاربرد های این ماده بسیار بر قیمت سباسیک اسید تاثیرگذار است.
 •  صنایع دارویی: سباسیک اسید صنعتی در تولید برخی از دارو ها و محصولات دارویی به عنوان یک ماده حل کننده و پایه استفاده می ‌شود.
 •  صنایع آرایشی و بهداشتی: این ترکیب در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مانند لوسیون‌ ها، کرم ‌ها و شامپو ها به عنوان یک ماده حل کننده و امولسیفایر استفاده می ‌شود. قابل ذکر است، فروش سباسیک اسید صنعتی با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می شود.
 •  صنایع الکترونیک: سباسیک اسید صنعتی در تولید برخی از محصولات الکترونیکی مانند باتری ‌ها و کاپاسیتور ها به عنوان یک ماده حل کننده و پایه استفاده می ‌شود.

موارد ایمنی بعد از فروش سباسیک اسید صنعتی 

استفاده از سباسیک اسید صنعتی باید با رعایت تدابیر ایمنی مناسب انجام شود. در زیر مواردی از تدابیر ایمنی در زمان استفاده از سباسیک اسید صنعتی آورده شده است:

 1.  استفاده از وسایل حفاظت شخصی: قبل از استفاده از سباسیک اسید صنعتی، باید مطمئن شوید که دستکش‌های مقاوم به مواد شیمیایی، نعلین، عینک ایمنی و لباس محافظ مناسب را پوشیده ‌اید. این وسایل حفاظتی به شما کمک می‌ کنند تا از تماس مستقیم با سباسیک اسید صنعتی جلوگیری کنید و از آسیب‌ های احتمالی محافظت کنید. همچنین خرید سباسیک اسید به علت مزایای آن بسیار به صرفه است.
 2. استفاده در محیط هوای خوب: سباسیک اسید صنعتی باید در محیطی با ونتیلاسیون مناسب استفاده شود. اطمینان حاصل کنید که در هنگام استفاده از این ماده، محل کار یا مکان تهویه خوبی دارد تا هوای تازه به درون وارد شود و غلظت بخارات مضر کاهش یابد.
 3.  اجتناب از تماس با پوست: باید از تماس مستقیم با سباسیک اسید صنعتی با پوست بپرهیزید. در صورت تماس، بلافاصله محل تماس را با آب بشویید و در صورت لزوم به پزشک مراجعه کنید. قابل ذکر است، فروش سباسیک اسید صنعتی با بهترین کیفیت در این مجموعه انجام می شود.

 1. استفاده در محیطهای مناسب: استفاده از سباسیک اسید صنعتی باید در محیط هایی صورت گیرد که محافظت از آنچه که از دست رفته است، امکان پذیر می باشد. به عنوان مثال، از این ماده در مکان ‌هایی استفاده نکنید که قابلیت خوردگی یا آسیب به محیط زیست را دارند.
 2. ذخیره ‌سازی صحیح: سباسیک اسید صنعتی را در جای خشک، خنک و دور از آتش و انواع مواد قابل اشتعال نگهداری کنید. همچنین، باید در جایی قرار دهید که دسترسی کودکان و حیوانات خانگی به آن محدود شده باشد.
 3.  دستورالعمل‌ های استفاده: همواره دستورالعمل‌ها و راهنمای استفاده از سباسیک اسید صنعتی را به دقت مطالعه کرده و طبق آن عمل کنید. 

 

خرید سباسیک اسید صنعتی

خرید سباسیک اسید صنعتی به علت مزایا و کاربردی که دارد بسیار به صرفه است. همچنین شما کاربر عزیز می توانید خرید این ماده را با این مجموعه انجام دهید.

قیمت سباسیک اسید

قیمت سباسیک اسید به عوامل بسیاری بستگی دارد. این عوامل می توانند به حجم و نوع این ماده نیز وابسته باشد.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی فروش سباسیک اسید صنعتی پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد، خواص فیزیکی و شیمیایی این ماده نیز پرداختیم. شایان ذکر است شما کاربر عزیز می توانید خرید سباسیک اسید خود را از شرکت بازرگانی رامش نژاد انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *