فروش لیگنین در کیسه های 25 کیلوگرمی با درصد خلوص 98 در بازرگانی رامش نژاد واردکننده لیگنین با بهترین قیمت و بهترین کیفیت , جهت استعلام قیمت , آنالیز  و خرید لیگنو سولفونات کلسیم با ما تماس بگیرید. 

برای خرید لیگنو سولفونات کلسیم و اطلاع از مشخصات این محصول به جدول زیر مراجعه کنید.

نام به انگلیسی :Calcium Lignosulfonate
فرمول شیمیایی :C20H24Na2O10S2
خلوص :98درصد
کشور تولید کننده :چین
شکل محصول :پودر قهوه ای رنگ
بسته بندی :25 کیلوگرمی
میزان ph :7-9
cas No :8061-51-6
محل تحویل :شورآباد تهران
قیمت :تماس بگیرید.
فروش لیگنین | بازرگانی رامش نژاد
فروش لیگنین | بازرگانی رامش نژاد

لیگنو سولفونات کلسیم در کشاورزی

یکی از کاربرد های فروش لیگنین برای مصارف کشاورزی می باشد .لیگنوسولفونات به ایجاد یک ساختار خاک مطلوب کمک می کند که نفوذ آب را تسهیل می کند و به نگه داشتن آب در ناحیه ریشه کمک می کند. 

  • لیگنوسولفونات و تثبیت یا کمک به تجزیه مواد سمی مانند: نیکوتین, آفلاتوکسین ها, آنتی تیک ها,موسیر, و بیشتر آفت کش های آلی.
  • این محصول تأثیر بسیار واضحی بر رشد ریشه گیاهان دارد. هنگامی که لیگنوسولفونات ها و/یا لیگنوسولفونات ها برای تقویت خاک, شروع ریشه و افزایش رشد ریشه استفاده می شود.
  • لیگنوسولفونات ها حامل و فعال کننده کودهای برگی عالی هستند. استفاده از آنها در ترکیب با عناصر کمیاب و سایر مواد مغذی گیاهی، به عنوان محلول پاشی,می تواند رشد شاخ و برگ گیاه، ریشه و میوه ها را بهبود بخشد.
  • تنظیم pH خاک و افزایش حاصلخیزی خاک.

محدوده pH بهینه برای اکثر گیاهان بین 5.5 تا 7.0 است, هوموس عملکرد مستقیمی برای متعادل کردن pH خاک دارد تا pH خاک را برای رشد گیاه مناسب کند.

  • هوموس تا حد زیادی می تواند ذخیره نیتروژن و آزادسازی آهسته را تثبیت کند، P از AL + در خاک آزاد می شود، همچنین سایر ریز عنصرها به شکلی است که به راحتی توسط گیاهان در دسترس هستند، در حالی که قارچ های مفید برای تولید انواع مختلف آنزیم ها فعال هستند. کمک به ایجاد ساختار فروریخته خاک برای افزایش ظرفیت اتصال عناصر ماکرو و میکرو عناصر و ظرفیت نگهداری آب و در نتیجه افزایش حاصلخیزی خاک.
  •  محیط زندگی خوبی برای توده میکروبی ایجاد کنید. لیگنوسولفونات می تواند به طور مستقیم ساختار خاک را بهبود بخشد بنابراین محیط مناسبی برای محیط زیست توده میکروبی ایجاد می کند,بنابراین تولید انبوه میکروبی به بهبود ساختار خاک کمک می کند.
  • ترویج توسعه کلروفیل، قندها و اسیدهای آمینه در گیاهان و کمک به فتوسنتز.
  •  تحریک جوانه زنی بذر در مدت زمان کوتاه, افزایش بسیار زیاد برداشت و کیفیت میوه.

فروش لیگنو سولفونات کلسیم اصفهان

برای محل تحویل بعد از خرید لیگنو سولفونات کلسیم شورآباد تهران است و شما مشتریان عزیز می بایست این محصول را در انبار تهران تحویل بگیرید. 

لیگنین چیست ؟

ساختار شیمیایی لیگنین بسته به منبع لیگنین به طور قابل توجهی متفاوت است. بنابراین، با در نظر گرفتن لیگنین برای هر کاربرد، ویژگی های لیگنین های مختلف باید شناخته شود و نوع مناسب لیگنین باید با دقت بر اساس کاربرد مورد نظر انتخاب شود.

فروش لیگنین طبیعی عمدتاً از سه مونومر، ρ-کوماریل الکل (واحد H-lignin)، الکل مخروطی (واحد G-lignin) و سیناپیل الکل (واحد S-lignin) ساخته شده است. نسبت بین این مونومرها در بین لیگنین های گونه های مختلف گیاهی و در قسمت های مختلف گیاهان متفاوت است. به این ترتیب, لیگنین موجود در چوب سخت حاوی مقدار بیشتری از واحدهای S-lignin است, در حالی که لیگنین چوب نرم حاوی واحدهای G-lignin بیشتری است. واحدهای H-lignin در چوب کمتر فراوان هستند، آنها عمدتاً در گیاهان دیگر یافت می شوند . رایج ترین پیوندی که مونومرها را در تمام لیگنین های طبیعی به هم متصل می کند, پیوند اتری β-O-4 است .. حدود 45-50 درصد از پیوندها در چوب های نرم و 60-62 درصد در چوب های سخت، پیوندهای اتری β-O-4 هستند .

برای کاربرد در تصفیه مواد چوب، واحدهای لیگنین G و H و در نتیجه لیگنین چوب نرم یا چمن به طور گسترده امیدوارکننده‌ترین هستند. دلیل این امر را می توان در ساختار مونومرها یافت. واحدهای لیگنین G و H دارای مکان‌های واکنش‌پذیر بیشتری در حلقه بنزن هستند که باعث می‌شود نسبت به سایر مواد اتصال دهنده یا عملیات شیمیایی واکنش‌پذیرتر باشند  با وجود این,نتایج اخیر نشان داده است که وزن مولکولی کمتر و سایر ویژگی‌های مولکول‌های لیگنین چوب سخت ممکن است تعداد کمتر مکان‌های واکنش‌پذیر را جبران کند، بنابراین رزین‌های لیگنین-فنل-فرمالدئید (LPF) با ویژگی‌های مشابه تولید می‌شود. این موضوع هنوز مورد بحث است و نمی توان نتیجه گیری کرد.

برای اطلاع از قیمت لیگنو سولفونات کلسیم با ما تماس بگیرید.

خرید لیگنو سولفونات سدیم | بازرگانی رامش نژاد
خرید لیگنو سولفونات سدیم | بازرگانی رامش نژاد

خرید لیگنو سولفونات کلسیم​ برای چوب

فروش لیگنین همچنین برای کاربردهای مختلف در محصولات چوبی مورد توجه است. بیشتر تحقیقات در مورد کاربرد لیگنین به عنوان یک چسب انجام شده است. چسب ها برای چوب جامد و مواد چوبی و همچنین در محصولات چوبی مهندسی شده مانند تخته های فیبر استفاده می شوند. برای این کاربرد, جدا کردن لیگنین ضروری نیست زیرا چسب ها مجبور نیستند در دیواره سلولی پخش شوند.

جدا کردن لیگنین برای کاربردهای متفاوتی ضروری است که مواد مشتق شده از لیگنین پتانسیل بالایی دارند. رزین ها معمولاً برای اصلاح شیمیایی چوب استفاده می شوند. هدف اصلاح شیمیایی چوب بهبود خواص مهم چوب مانند پایداری ابعادی, مقاومت در برابر رطوبت, و تخریب زیستی و غیره است. 

دیواره های سلولی می توانند از طریق ریز منافذ از مجرا وارد شوند که پس از تورم حداکثر قطر آنها 2-4 نانومتر در حالت اشباع از آب است. به دلیل این قطر، تنها مولکول های کوچکتر می توانند وارد دیواره های سلولی شوند  همانطور که برای یک پلیمر انتظار می رود، مولکول های لیگنین برای این کار خیلی بزرگ هستند. به همین دلیل, لیگنین باید برای کاربرد در اصلاح شیمیایی چوب جدا شود. دلایل اضافی برای جدا کردن لیگنین افزایش مکان‌های واکنش‌پذیر, کاهش بالقوه مانع فضاییو همچنین تولید بالقوه سایر مواد شیمیایی ارزشمند مانند وانیلین است. جهت خرید لیگنو سولفونات کلسیم با ما تماس بگیرید.

استفاده از لیگنین بدون شکاف

با توجه به ساختار شاخه دار و پایدار لیگنین، کم مصرف ترین راه حل برای کاربرد لیگنین از نظر فنی, اعمال آن بدون شکاف خواهد بود. همانطور که قبلا ذکر شد, لیگنین را می توان بدون شکاف برای کاربردهای چسب استفاده کرد.

به طور کلی، لیگنین واکنش پذیری کمتری نسبت به مونومرهایی دارد که به طور تجاری برای رزین ها استفاده می شوند. دلیل این امر مانع فضایی و همچنین جایگزین های اضافی در سایت های واکنش پذیر بالقوه و در گروه هیدروکسی فنولیک است. برای مثال, تعداد مکان‌های واکنش‌پذیر برای لیگنین‌های مختلف, بسته به منبع لیگنین,می‌تواند در محدوده 0.81-1.72 mmol∙g-1 باشد . این منجر به زمان‌های پرس طولانی‌تر یا دماهای بالاتر مورد نیاز برای پخت رزین‌های حاوی مقادیر بالاتر لیگنین می‌شود. به همین دلیل, روش هایی برای پیش تصفیه لیگنین برای بهبود واکنش پذیری لیگنین و در نتیجه بهره وری انرژی ضروری است.

خرید لیگنو سولفونات کلسیم برای رزین

فروش لیگنین همچنین برای مصارف رزین نیر بکار میرود.رزین های PF را می توان به رزین های PF نوع رزوله و رزین های PF نوع نوولاک طبقه بندی کرد. رزول ها در شرایط قلیایی و بیش از فرمالدئید تشکیل می شوند، در حالی که نوولاک ها در شرایط اسیدی و بیش از فنل تشکیل می شوند. در حالی که برخی از انتشارات در مورد جایگزینی فنل در نوولاک ها با لیگنین وجود دارد, طبق دانش نویسندگان، نوولاک های حاوی لیگنین تا به امروز در کاربردهای چوبی استفاده نشده اند.

برای بهبود واکنش پذیری و در نتیجه امکان سنجی لیگنین,از روش های مختلف پیش تصفیه استفاده می شود. یک روش مهم برای پیش تصفیه لیگنین متیلولاسیون است. هدف از متیلولاسیون افزودن گروه های هیدروکسی متیل عاملی به لیگنین است تا لیگنین بتواند مستقیماً با شبکه پلیمری رزین واکنش دهد. در اینجا معمولاً واکنش فرمالدئید با لیگنین در شرایط قلیایی اعمال می شود.

کلامی و همکاران (2017) موفق به تولید رزین ساخته شده از لیگنین متیلوله و فرمالدئید شد که به طور کامل جایگزین فنل شد. اتصالات چوبی تولید شده با این چسب دارای استحکام لانه برشی است که مطابق با الزامات ملی مربوطه بود. در یک مطالعه بعدی، لیگنین‌ها از منابع مختلف مقایسه شدند,که نشان داد لیگنین حاوی واحدهای H- و G-lignin بیشتر برای جایگزینی فنل مناسب‌تر است. رزین‌های به‌دست‌آمده, حتی با جایگزینی کامل فنل، فقط کمی بدتر از رزین PF عمل کردند، در حالی که مصرف فرمالدئید را تا 50٪ کاهش دادند.

قیمت لیگنو سولفونات کلسیم

برای اطلاع از قیمت لیگنو سولفونات کلسیم به رنگ پودر قهوه ای با خلوص 98 درصد با بهترین کیفیت با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *