مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

فروش کلرو متیل ایزوتیازولین

خرید کلرو متیل ایزوتیازولین | بازرگانی رامش نژاد

فروش کلرو متیل ایزوتیازولین با انواع درصد 1.5 و 14 درصد با برند های چینی , آلمانیو ایرانی در بازرگانی رامش نژاد , جهت خرید ایزوتیازولین مودر نیاز خود بصورت عمده در ساعت اداری با کارشناسان ما تماس بگیرید. در ادامه به اینکه ایزوتیازولین چیست میپزدازیم : کلرو متیل ایزوتیازولین  که به آن MCI نیز گفته می شود, ترکیب آلی با فرمول S(C2HCl)C(O)N(CH3) است. این ماده جامد سفید رنگی است که در دمای اتاق ذوب می شود. این ترکیب یک ایزوتیازولینون است,دسته ای از هتروسیکل ها که به عنوان بیوسیدها استفاده می شود. این ترکیبات دارای یک نیمه سولفور فعال هستند که قادر است باقیمانده های حاوی تیول را اکسید کند و در نتیجه به طور موثر اکثر باکتری های هوازی و بی هوازی را از بین ببرد. MCI اغلب در ترکیب با متیل ایزوتیازولینون, مخلوطی به نام کاتون استفاده می شود. ایزوتیازولینون ها توجه را به خود جلب کرده اند زیرا می توانند باعث درماتیت تماسی شوند. متیل کلرو ایزوتیازولینون در برابر باکتری های گرم مثبت و گرم منفی, مخمرها و قارچ ها موثر است.

خرید ایزوتیازولین

نام به انگلیسی : Isothiazolinone
درصد خلوص : 14% و 1.5%
فرمول شیمایی : C3H3NOS
شکل ظاهری : مایع شفاف مایل به زرد روشن
کشور تولید کننده :چین, آلمان,ایران
بسته بندی : بشکه, گالن
محل تحویل :شورآباد تهران
قیمت : تماس بگیرید.

برای خرید ایزوتیازولین با درصد خلوص متفاوت در بشکه های 25 و 200 کیلوگرمی در ساعت اداری با ما تماس حاصل فرمایید.

فروش کلرو متیل ایزوتیازولین | بازرگانی رامش نژاد
فروش کلرو متیل ایزوتیازولین | بازرگانی رامش نژاد

کاربرد ایزوتیازولین

متیل کلرو ایزوتیازولینون در بسیاری از محصولات مراقبت شخصی و لوازم آرایشی مبتنی بر آب یافت می شود.متیل کلرو ایزوتیازولینون اولین بار در سال 1970 در لوازم آرایشی استفاده شد. همچنین در تولید چسب, مواد شوینده,رنگ,سوخت و سایر فرآیندهای صنعتی استفاده می شود. متیل کلرو ایزوتیازولینون با نام تجاری ثبت شده Kathon CG زمانی که در ترکیب با متیل ایزوتیازولینون استفاده می شود، شناخته می شود.

متیل ایزوتیازولینون (MIT) و متیل کلرو ایزوتیازولینون (CMIT) ممکن است تلفظ آنها سخت باشد، اما ممکن است حتی برای بدن سخت تر باشند. این نگهدارنده های رایج در بسیاری از محصولات مراقبت شخصی مایع یافت می شوند و با مسمومیت ریوی,  واکنش های آلرژیک و سمیت عصبی احتمالی مرتبط هستند.متیل کلرو ایزوتیازولینون ممکن است در ترکیب با سایر مواد نگهدارنده از جمله اتیل پارابن, بنزالکونیوم کلرید, برونوپول و فنوکسی اتانول استفاده شود. برای اطلاع از قیمت متیل ایزوتیازولین با ما تماس بگیرید.

خرید ایزوتیازولین برای مو

خرید ایزوتیازولین | بازرگانی رامش نژاد
خرید ایزوتیازولین | بازرگانی رامش نژاد

MIT هیچ مزیت خاصی برای موهای شما ندارد. آن را براق تر,قابل کنترل تر, ضخیم تر یا قوی تر نمی کند. این به شدت در لوازم آرایشی به عنوان یک نگهدارنده و مهارکننده باکتری استفاده می شود,که بدیهی است که همه ما در محصولی که در مکانی گرم و مرطوب مانند حمام نگهداری می کنیم، می خواهیم.

همانطور که Dobos توضیح می دهد, “محصولات مصرفی مانند شامپو و نرم کننده باید ماندگاری طولانی داشته باشند, از تولید در یک کارخانه تولیدی گرفته تا حمل و نقل و زمان در قفسه های فروشگاه و سپس در سراسر استفاده مصرف کننده. شرایطی که محصول تحت آن قرار می گیرد, مانند نگهداری در محیط گرم و مرطوب مانند کابین دوش, همه چیزهایی هستند که باید در نظر گرفته شوند – و نگهدارنده هایی مانند MIT محصولات مراقبت از موی ما را برای استفاده طولانی تر ایمن نگه می دارند.با وجود اینکه MIT فواید مستقیمی برای مو ندارد، اما در فرمولاسیون محصول دارای چندین مزیت است. Dobos می افزاید: “MIT از محصولات در سطح بسیار کم استفاده محافظت می کند. همچنین محلول در آب است و ترکیب آن را بسیار آسان می کند، همچنین در محدوده وسیعی از pH پایدار است و برای بسیاری از انواع فرمول ها مانند شامپوها و نرم کننده ها مناسب است. “

به گزارش Yadav، MIT برای همه انواع مو قابل استفاده است. مهمتر است که قبل از استفاده از محصولات حاوی این ماده از هرگونه حساسیت یا پوستی که ممکن است داشته باشید آگاه باشید.

مضرات ایزوتیازولین برای مو

Yadav می گوید که MIT به طور کلی به عنوان یک ماده ایمن در نظر گرفته می شود. به خاطر داشته باشید که محصولات مایع ذخیره شده در نواحی مرطوب مستعد رشد باکتری ها هستند – بهتر است این فرمول ها به خوبی حفظ شوند تا اینکه باکتری ها و قارچ ها را به پوست سر خود مالش دهید. با این حال نشان داده شده است که متیل ایزوتیازولینون برای برخی تحریک کننده است. اگر مستعد حساسیت پوستی، پوست حساس یا آلرژی هستید, ممکن است از متیل ایزوتیازولینون دوری کنید.

برخی از علائم واکنش آلرژیک به MIT عبارتند از: بثورات خارش دار, پوسته پوسته و احتمالاً تاول روی پوست. اگر بدتر شود, می تواند شبیه سایر بیماری های پوستی مانند اگزما باشد.

نحوه استفاده بعد از فروش کلرو متیل ایزوتیازولین

MIT یک ماده نگهدارنده است که در محصولات مراقبت از مو مانند شامپوها و نرم کننده ها استفاده می شود. از آنجایی که MIT می‌تواند در درصد کمی از مردم واکنش‌های آلرژیک ایجاد کند, به مقدار مواد تشکیل دهنده محصول توجه داشته باشید، به خصوص اگر دارای هر گونه بیماری پوستی هستید. “اگر حساسیت شناخته شده ای دارید، حتماً اظهارات مواد تشکیل دهنده روی لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی را بخوانید, زیرا درصد کمی از مواد نگهدارنده استفاده می شود, معمولاً در انتهای لیست قرار دارند.” اگر هیچ واکنش, حساسیت یا تحریک پوستی نداشته اید,می توانید با خیال راحت به استفاده از شامپوها و نرم کننده های خود ادامه دهید.

خرید ایزوتیازولین و آلرژی به آن

گزارشی که توسط کمیته علمی اروپا در مورد محصولات آرایشی و بهداشتی و محصولات غیر غذایی در نظر گرفته شده برای مصرف کنندگان (SCCNFP) در سال 2003 منتشر شد, همچنین به این نتیجه رسید که اطلاعات کافی برای امکان تجزیه و تحلیل ارزیابی ریسک کافی در MIT وجود ندارد.

افزایش گزارش‌های تأثیر مصرف‌کننده منجر به تحقیقات جدیدی شد، از جمله گزارشی که در سال 2014 توسط کمیته علمی کمیسیون اروپا در مورد ایمنی مصرف‌کننده منتشر شد که گزارش داد: «افزایش چشمگیر میزان موارد گزارش شده از آلرژی تماسی به MI، همانطور که توسط تست‌های پچ تشخیصی شناسایی شد. در اروپا بی سابقه است؛ هشدارهای مکرر در مورد افزایش وجود دارد. این افزایش در درجه اول به دلیل افزایش قرار گرفتن مصرف کنندگان در معرض MI ناشی از محصولات آرایشی است, قرار گرفتن در معرض MI در محصولات خانگی، رنگ ها و در محیط های شغلی نیز باید در نظر گرفته شود. در ارزیابی مجدد ایمنی MI در محصولات آرایشی، مورد نگرانی SCCS است؛ این امر بر ایمنی مصرف کننده تأثیر منفی گذاشته استگروه درماتیت تماسی آمریکای شمالی دریافت که متیل ایزوتیازولینون باعث 10.9٪ واکنش های مثبت می شود که سومین آلرژن تماسی شایع در نتایج آزمایش پچ است که نزدیک به 5000 بیمار درماتیت تماسی را مورد بررسی قرار داده است. علاوه بر این,تحقیقات جدید در مورد واکنش متقاطع بیماران حساس به MIT به انواع بنزیزوتیازولینون و اکتیلیزوتیازولینون نشان داده است که در صورت وجود مقادیر کافی ممکن است واکنش‌ها رخ دهد. شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از قیمت متیل ایزوتیازولین با ما تماس بگیرید.

عوارض ایزوتیازولین برای پوست

قیمت متیل ایزوتیازولین | بازرگانی رامش نژاد
قیمت متیل ایزوتیازولین | بازرگانی رامش نژاد

فروش کلرو متیل ایزوتیازولین و استفاده از آن برای پوست می تواند در برخی افراد واکنش های آلرژیک ایجاد کند اولین انتشار نگهدارنده به عنوان یک آلرژن تماسی در سال 1988 بود. مواردی از درماتیت تماسی آلرژیک تشدید شده با نور, یعنی بدتر شدن ضایعات پوستی پس از قرار گرفتن در معرض آفتاب نیز گزارش شده است.

متیل کلرو ایزوتیازولینون به شکل خالص یا در غلظت های بالا یک محرک پوست و غشا است و باعث سوختگی شیمیایی می شود. در ایالات متحده، حداکثر غلظت مجاز 15 ppm در شستشو (از مخلوطی به نسبت 3:1 از 5-chloro-2-methylisothiazol 3(2H)-one و 2-methylisothiazol-3 (2H)-one است. ).در کانادا،, متیل کلرو ایزوتیازولینون را فقط می توان در محصولات شستشو در ترکیب با متیل ایزوتیازولینون استفاده کرد,غلظت کل ترکیب ممکن است از 15 پی پی ام تجاوز نکند.

بر اساس نظر کمیته علمی ایمنی مصرف کننده (SCCS) در سال 2013، مقررات کمیسیون (EU) 2016/1198 مورخ 22 ژوئیه 2016 اصلاح ضمیمه V به مقررات (EC) شماره 1223/2009 پارلمان اروپا و شورا در مورد محصولات آرایشی استفاده از متیل ایزوتیازولینون را در محصولات باقیمانده (کرم‌ها و لوسیون‌های پوست) از 12 فوریه 2017 ممنوع کردند و آن را به 0.01٪ در محصولات شستشو (مانند شامپو) محدود کردند. از 27 ژانویه 2018 (عرضه در بازار), حداکثر غلظت در محصولات شستشو به 0.0015% کاهش یافت.

قیمت متیل ایزوتیازولین

قیمت متیل ایزوتیازولین با توجه به نوسانات بازار و ارز و دلار تعیین میگردد به همین جهت برای خرید و اطلاع از قیمت متیل ایزوتیازولین در ساعت اداری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *