مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه لوازم آرایشی

فروش کلسیم تیوگلیکولات

قیمت کلسیم تیوگلیکولات | بازرگانی رامش نژاد

فروش کلسیم تیوگلیکولات با خلوص 99 درصد در بسته بندی های 25 کیلوگرمی در این شرکت , برای خرید با ما تماس بگیرید.

خرید تیوگلیکولات کلسیم

نام به انگلیسی : Calcium thioglycollate
فرمول شیمیایی : C4H6CaO4S2
گرید : آرایشی بهداشتی
بسته بندی :25 کیلوگرمی
محل تحویل : شورآباد تهران
قیمت : تماس بگیرید.

شما مشتریان عزیز میتوانید با خرید کلسیم تیوگلیکولات مورد نیاز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بسته بندی های 25 کیلوگرمی از آنالیز محصول و ارسال به شهرهای مختلف در اسرع وقت از طریق سیستم حمل و نقل مطمئن برخوردار شوید.
قیمت پیشنهادی این شرکت کمترین قیمت نسبت به همکاران است و شما مشتری گرامی می توانید در صورت استعلام قیمت، قیمت سایر شرکت های حقیقی و حقوقی را با هم مقایسه کنید. برای سفارش این محصول با کارشناسنان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

فروش کلسیم تیوگلیکولات | بازرگانی رامش نژاد

کلسیم تیوگلیکولات چیست ؟

اسید تیوگلیکولیک (TGA) ترکیب آلی HSCH2CO2H است. TGA اغلب مرکاپتواستیک اسید (MAA) نامیده می شود. این شامل هر دو گروه عاملی تیول (مرکاپتان) و اسید کربوکسیلیک است. این مایع بی رنگ با بوی شدید نامطبوع می باشد.همچنین با حلال های آلی قطبی قابل اختلاط است.

فروش کلسیم تیوگلیکولات و فواید آن

 TGA پیش ساز آمونیوم تیوگلیکولات است که برای دائمی استفاده می شود. TGA و مشتقات آن پیوندهای دی سولفید را در قشر مو می شکند. یکی این پیوندهای شکسته را در “پرم” دادن به مو اصلاح می کند. به طور متناوب و معمولاً، این فرآیند منجر به اپیلاسیون می شود، همانطور که معمولاً در پردازش چرم انجام می شود. همچنین به عنوان شاخص اسیدیته, تولید تیوگلیکولات ها و در باکتری شناسی برای تهیه محیط های تیوگلیکولات استفاده می شود.در واقع از واکنش های تیوگلیکولیز بر روی تانن های متراکم برای مطالعه ساختار آنها استفاده می شود.

مشتقات ارگانوتین استرهای ایزواکتیل اسید تیوگلیکولیک به طور گسترده به عنوان تثبیت کننده برای PVC استفاده می شود. این گونه ها فرمول R2Sn(SCH2CO2C8H17)2 را دارند.

استفاده از TGA می‌تواند ناخن‌ها را نرم کند و سپس ناخن‌های سنجاق را در موقعیت صحیح ثابت کن تیوگلیکولات سدیم جزئی از براث تیوگلیکولات است که یک محیط مخصوص رشد باکتری است. همچنین در به اصطلاح “رفع کننده ریزش ها” یا “پاک کننده چرخ ها” برای حذف باقی مانده اکسید آهن از چرخ ها استفاده می شود.آهن با تیوگلیکولات ترکیب می شود و تیوگلیکولات آهنی قرمز-بنفش تشکیل می دهد.

خرید کلسیم تیوگلیکولات | بازرگانی رامش نژاد

عوارض جانبی تیوگلیکولات کلسیم

یکی از عوارض کلسیم تیوگلیکولات بوی نامطبوع آن است. این بو به دلیل وجود گوگرد موجود در ماده شیمیایی کلسیم تیوگلیکولات است. بسیاری از تولید کنندگان محصولات اصلاح سعی می کنند این بو را با رایحه های مختلف بپوشانند. اما تنها تعداد انگشت شماری از آنها موفق شدند. بوی آن به حدی قوی است که حتی پس از شستن ناحیه با صابون، بوی آن تا چند ساعت روی پوست باقی می ماند.

التهاب پوست

تحریک و التهاب پوست از عوارض جانبی نسبتاً رایج محصولات حاوی کلسیم تیوگلیکولات است. به همین دلیل توصیه می شود از این محصولات برای پوست صورت استفاده نکنید. به خصوص برای افرادی که پوست حساسی دارند. استفاده از یک مرطوب کننده و لوسیون تسکین دهنده بعد از اصلاح می تواند به کاهش تحریک و التهاب کمک کند.

واکنش پوستی

اگرچه نادر است، برخی از افراد ممکن است حساسیت پوستی یا واکنش آلرژیک به کلسیم تیوگلیکولات را تجربه کنند. گاهی اوقات این محصولات حتی در بار اول واکنش نشان نمی دهند, اما دفعه بعد پوست دچار حساسیت می شود. بثورات ناشی از درماتیت شیمیایی در افرادی که پوست حساسی دارند بیشتر دیده می شود. به همین دلیل، سازندگان این محصولات توصیه می کنند قبل از استفاده از قیچی، ناحیه کوچکی از پوست را آزمایش کنید. سپس 24 ساعت صبر کنید و اگر واکنشی مشاهده نکردید، میتوانید از آن استفاده کنید.

وارد کننده کلسیم تیوگلیکولات

شرکت بازرگانی رامش نژاد واردکننده کلسیم تیوگلیکولات با بهترین قیمت و بهترین کیفیت می باشد.برای خرید و تحویل در شورآباد تهران با کارشناسان فروش این شرکت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *