مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنایع غذایی

فروش فروکتوز پودری

فروش فروکتوز پودری بصورت عمده به شکل کریستال ,گرید صنایع غذایی وارد شده از کشور چین در بازرگانی رامش نژاد با بسته بندی های 25 کیلوگرمی امکان پذیر می باشد برای خرید با ما تماس بگیرید.

فروش فروکتوز پودری

نام به انگلیسی:powdered-fructose
شکل ظاهری:کریستال پودری
خلوص :98 درصد
ساخت کشور:دالیان چین
گرید :صنایع غذایی
کاربرد : در صنایع غذایی بخصوص محصولات رژیمی
قیمت : تماس بگیرید.

شما مشتریان عزیز میتوانید برای اطلاع از قیمت فروکتوز پودری با بهترین کیفیت بصورت عمده با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

خرید فروکتوز پودری | بازرگانی رامش نژاد
خرید فروکتوز پودری

فروش فروکتوز پودری غذایی

برای اطلاع از قیمت فروکتوز پودری با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس  : 09102295002

ساعت کاری ما : 9 صبح تا 17 عصر بصورت یکسره

یا قند میوه یک مونوساکارید کتونی ساده است که در بسیاری از گیاهان یافت می شود، جایی که گلوکز اغلب برای تشکیل دی ساکارید ساکارز به هم متصل میشود. علاوه بر گلوکز و گالاکتوز، یکی از سه مونوساکارید غذایی است که درطول هضم مستقیماً در خون جذب می شود.

یک قند طبیعی است که در میوه ها، آب میوه ها، برخی سبزیجات و عسل وجوددارد. در این اشکال، قندهای فروکتوز می توانند بخشی از یک رژیم غذایی مغذی
باشند.بااین حال، فروکتوز همچنین جزء شربت ذرت با فروکتوز بالا است که تولیدکنندگان آن را از نشاسته ذرت تهیه می کنند و به غذاهایی مانند نوشابه و آبنبات اضافه می کنند. این غذاها مغذی کمتری دارند اما فرد می تواند آنها رادر حد اعتدال مصرف کند.

محققان در حال بررسی ارتباط بین غذاهای با فروکتوز بالا و چاقی، دیابت و حتی برخی سرطان ها هستند. با این حال، برخی شواهد نشان می دهد که فروکتوز لزوماً یک نگرانی برای سلامت عمومی نیست، زمانی که فرد آن را در حد اعتدال مصرف می کند.

فروش عمده فروکتوز

خرید فروکتوز پودری خالص بسیار شیرین تر از سایر انواع قند است. در نتیجه، افراد میتوانند از فروکتوز کمتری نسبت به سایر قندها در پخت و پز استفاده کنند تا به همان شیرینی دست پیدا کنند.

مهمترین منابع فروکتوز در رژیم غذایی عبارتند از:

  • شکر سفره
  • عسل
  • شهد آگاو
  • آب میوه ها
  • شربت ذرت با فروکتوز بالا، که منبع مورد اعتماد در آب نبات، محصولات پخته شده، و نوشابه ها و سایر غذاهای فرآوری شده وجود دارد..

بازرگانی رامش نژاد فروش عمده فروکتوز را با بهترین قیمت و برترین کیفیت ارائه میدهد برای استعلام قیمت تماس بگیرید.

فروش فروکتوز پودری صنعتی

 این محصول در گرید غذایی و صنعتی در این شرکت آماده فروش می باشد برای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

 در ادامه به تفاوت اینولین و الیگوفروکتوز میپردازیم :

تفاوت
در طول زنجیره بین اینولین و الیگو فروکتوز به دلیل ویژگی های عملکردی متفاوت آنهاست. اینولین به دلیل طول زنجیره بلندتر آن، نسبت به اولیگوفروکتوز کمتر محلول است و وقتی در آب یا شیر بریده می شود، توانایی تشکیل میکروکریستال های اینولین را دارد. این کریستال ها به طور مجزا در دهان قابل درک نیستند، اما با هم تعامل دارند تا بافت کرمی صافی را ایجاد کنند و حس چربی مانندی را در دهان ایجاد کنند. اینولین به طور موفقیت آمیزی برای جایگزینی چربی در غذاهای روی میز، محصولات پخته شده، پر کردن، محصولات لبنی، دسرهای منجمد و سس ها استفاده شده است.

الیگو فروکتوز از الیگومرهای با زنجیره کوتاهتر تشکیل شده است و دارای ویژگیهای عملکردی مشابه قند یا شربت گلوکز است. در واقع از ساکارز محلول تر است و
حدود 30 تا 50 درصد شیرینی شکر سفره را فراهم می کند. الیگوفروکتوز به بدن در تولید لبنیات و رطوبت به محصولات پخته شده نرم کمک می کند، نقطه انجماد
را در دسرهای یخ زده کاهش می دهد، شیرینی های کم چرب را ترد می کند و مانند یک ماده چسبنده در میله های مغذی یا گرانولا عمل می کند، تقریباً مانند
شکر، اما با مزایای اضافه شده از کالری کمتر، غنی سازی فیبر و سایر خواص تغذیه ای. الیگوفروکتوز اغلب در ترکیب با شیرین کننده های با شدت بالا برای
جایگزینی شکر، ایجاد یک پروفایل شیرینی متعادل و پوشاندن طعم پس از آن آسپارتام یا آسه سولفام
k استفاده می شود.

خواص فیزیکی و شیمیایی فروکتوز

کربوهیدرات را می توان به صورت بی هوازی با کمک مخمر یا باکتری تخمیر کرد که در آن آنها به دی اکسید کربن و اتانول تبدیل می شوند.قند میوه در واکنش Maillard با اسیدهای آمینه بیش از گلوکز استفاده می شود زیرا واکنش به سرعت رخ می دهد زیرا آنها به شکل زنجیره باز وجود دارند.

این ترکیبات به سرعت کم آب می شوند و هیدروکسی متیل فورفورال می دهند. (“HMF“).این یک جامد کریستالی سفید است.این کربوهیدرات ها در مقایسه با سایر قندها بسیار محلول هستند.آنها رطوبت را به سرعت جذب می کنند و نسبت به سایر قندها به آرامی در محیط آزاد می کنند.به طور کلی، فروکتوز در مقایسه با سایر قندها مانند گلوکز که نقطه ذوب 146 درجه سانتیگراد دارد، نقطه ذوب کمتری دارد. ترکیب فروکتوز دارای جرم مولی 180.16 mol/g و چگالی 1.69g/cm2 است. فروکتوز کریستالیزه تصفیه شده خالص و پودری است.

کشف فروکتوز

شیمیدان
فرانسوی آگوستین پیر دبرونفو برای اولین بار قند میوه را کشف کرد. در درختان، توت ها، عسل، گل ها، میوه های انگور و درختان و بیشتر سبزیجات ریشه ای یافت می شود. اغلب با ساکارز پیوند می خورند تا یک دی ساکارید تشکیل دهند. این قند از نظر تجاری از ذرت، نیشکر و چغندر قند به دست می‌آید. اما اگر بیش از حد مصرف شود، می تواند باعث چاقی، مقاومت به انسولین شود.

ساختار فروکتوز

فروکتوز ساختار حلقوی دارد. به دلیل وجود گروه کتو، منجر به تشکیل همی استال درون مولکولی می شود.در این آرایش، C5-OH با گروه کتونیک موجود در موقعیت دوم ترکیب می شود.این منجر به تشکیل کربن کایرال و دو آرایش گروه CH2OH و OH می شود.از این رو، D-فروکتوز استریوایزومری را نشان می دهد که در آن α-D-fructopyranose و β-D-fructopyranose ایزومرها هستند.

فروش فروکتوز پودری و موارد استفاده از آن

 فروکتوز پودری کریستالی در تقویت طعم در صنایع غذایی استفاده می شود. در آب طعم دار، نوشیدنی های انرژی زا، محصولات کم کالری و غیره استفاده می شود.شکر میوه در ساخت کوکی های مرطوب نرم، میله های تغذیه ای، محصولات کم کالری و غیره استفاده می شود. برای اطلاع از قیمت فروکتوز پودری بصورت عمده با ما تماس بگیرید.

یک قند طبیعی پایه است که در میوه ها، عسل و سبزیجات یافت می شود. ازاواسط دهه 1850، فروکتوز به شکل خالص خود به عنوان یک شیرین کننده استفادهمی شود و برای گروه های خاصی از جمله افراد مبتلا به دیابت و کسانی که سعی در کنترل وزن خود دارند، مزایایی دارد.

تفاوت بین گلوکز و فروکتوز چیست؟

گلوکز و فروکتوز قندهای اساسی را تشکیل می دهند. کربوهیدرات های ساده به دو گروه تقسیم می شوند. اینها هم دی ساکارید و هم مونوساکارید هستند.

مونوساکاریدها از یک واحد قند تشکیل شده و اساسی ترین نوع قند هستند. فروکتوز و گلوکز هر دو قندهای اساسی هستند که از مونوساکاریدها ساخته می
شوند. نشاسته و قند، چه ساکارز یا پر (
HCFS
)، هنگام هضم حاوی مقادیر زیادی گلوکز هستند. برای خرید فروکتوز پودری وارد شده از کشور چین میتوانید با ما تماس بگیرید.

در فروکتوز چند اتم وجود دارد؟

فروکتوز یا لوولوز منبع قند موجود در میوه و عسل است. این یک لائوروتاتور مونوساکارید با فرمول تجربی مشابه گلوکز اما با ساختار متفاوت است. اگرچه فروکتوز یک هگزوز (6 اتم کربن) است، اما معمولاً به عنوان یک حلقه همیکتال 5 عضوی (فورانوز) وجود دارد

 

قیمت فروکتوز پودری

برای استعلام قیمت فروکتوز پودری از بازرگانی رامش نژاد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *