مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

فروش کاپرولاکتام

واردکننده کاپرولاکتام | بازرگانی رامش نژاد

فروش کاپرولاکتام در این شرکت در بسته بندی های 25 کیلوگرمی  , برای اطلاع از قیمت کاپرولاکتام در ساعت اداری با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .یک محلول شفاف تا شیری رنگ سفید با بوی ملایم و نامطبوع است. تماس ممکن است باعث تحریک خفیف پوست، چشم و غشاهای مخاطی شود. ممکن است در اثر مصرف خفیف سمی باشد. خطر اصلی، تهدید محیط زیست است. باید اقدامات فوری برای محدود کردن گسترش آن به محیط زیست انجام شود. به عنوان یک مایع می تواند به راحتی در خاک نفوذ کند و آب های زیرزمینی و نهرهای مجاور را آلوده کند. برای ساخت مواد شیمیایی دیگر استفاده می شود.

خرید کاپرولاکتام

نام به انگلیسی : Caprolactam
فرمول شیمایی : c6h11on
شکل ظاهری : سفید رنگ با بوی نامطبوع
وزن ملکولی : 113.16 گرم بر مول
کاربرد : دارویی , صنعتی
محل تحویل : شورآباد تهران
قیمت : تماس بگیرید.

برای خرید کاپرولاکتام کافیست در ساعت اداری با شماره تلفن حاصل در سایت تماس بگیرید.

فروش کاپرولاکتام | بازرگانی رامش نژاد
فروش کاپرولاکتام | بازرگانی رامش نژاد

تولید کاپرولاکتام

فروش کاپرولاکتام اولین بار در اواخر دهه 1800 توصیف شد، زمانی که با چرخه‌سازی اسید ε-آمینوکاپروئیک، محصول هیدرولیز کاپرولاکتام تهیه شد. تقاضای جهانی برای کاپرولاکتام در سال 2015 به پنج میلیون تن در سال تخمین زده شد. 90 درصد از کاپرولاکتام تولید شده است.کاپرولاکتام یک ماده شیمیایی آلی با فرمول شیمیایی C6H11NO است که به صورت پودر یا کریستال سفید رنگ و در حالت روغنی وجود دارد. این ماده به عنوان ماده اولیه برای تولید نایلون 6 استفاده می شود که در الیاف و پلاستیک استفاده می شود. کاپرولاکتام همچنین در سنتز چندین دارو از جمله پنتیلن تترازول، مپتازینول و لوروکاپرام استفاده می شود.

سنتز کاپرولاکتام

برای ساخت فیلامنت و الیاف، 10 درصد برای پلاستیک و مقدار کمی به عنوان یک واسطه شیمیایی استفاده می شود. با توجه به اهمیت تجاری آن، روش های زیادی برای تولید کاپرولاکتام ایجاد شده است. تخمین زده شد که 90 درصد کل کاپرولاکتام از سیکلوهگزانون سنتز می شود که ابتدا به اکسیم آن تبدیل می شود . درمان این اکسیم با اسید باعث ایجاد بازآرایی بکمن برای دادن کاپرولاکتام می شود.

محصول فوری بازآرایی ناشی از اسید، نمک بی سولفات کاپرولاکتام است. این نمک با آمونیاک خنثی می شود تا لاکتام آزاد آزاد شود و سولفات آمونیوم تولید شود. در بهینه سازی شیوه های صنعتی، توجه زیادی به حداقل رساندن تولید نمک های آمونیوم معطوف شده است.مسیر اصلی صنعتی دیگر شامل تشکیل اکسیم از سیکلوهگزان با استفاده از نیتروزیل کلرید است و این روش 10 درصد از تولید جهانی را به خود اختصاص می دهد. مزیت این روش این است که سیکلوهگزان ارزانتر از سیکلوهگزانون است.

مسیرهای دیگر به سمت کاپرولاکتام شامل پلیمریزاسیون نایلون 6 زائد و واکنش کاپرولاکتون با آمونیاک است. در مقیاس بنچ، واکنش بین سیکلوهگزانون با اسید هیدرازوئیک برای دادن کاپرولاکتام در واکنش اشمیت گزارش شده است.کاپرولاکتام، C6H11NO، ماده خام برای پلاستیک نایلون-6 و مهندسی فیبر است.کاپرولاکتام یک ترکیب شیمیایی متشکل از کربن، نیتروژن، اکسیژن و هیدروژن است. با استفاده از سیکلوهگزان یا فنل ساخته می شود.به طور معمول، کاپرولاکتام با اکسید کردن سیکلوهگزان یا از فنل یا تولوئن تولید می شود.

کاربرد کاپرولاکتام

خرید کاپرولاکتام | بازرگانی رامش نژاد
خرید کاپرولاکتام | بازرگانی رامش نژاد

تقریباً تمام کاپرولاکتام تولید شده به تولید نایلون 6 می رود. این تبدیل مستلزم پلیمریزاسیون حلقه باز است:نایلون 6 به طور گسترده در الیاف و پلاستیک استفاده می شود.پلیمریزاسیون آنیونی درجا برای تولید نایلون ریخته گری استفاده می شود که در آن تبدیل از ε-کاپرولاکتام به نایلون 6 در داخل قالب صورت می گیرد. در ارتباط با پردازش بی پایان الیاف، اصطلاح قالب گیری انتقال رزین گرمانرم (T-RTM) اغلب استفاده می شود.کاپرولاکتام همچنین در سنتز چندین داروی دارویی از جمله پنتیلن تترازول، مپتازینول و لوروکاپرام استفاده می شود.

ایمنی کاپرولاکتام

کاپرولاکتام یک محرک و سمی خفیف است، با LD50 1.1 گرم بر کیلوگرم (موش، خوراکی). در سال 1991، توسط قانون هوای پاک ایالات متحده در سال 1990 در فهرست آلاینده های خطرناک هوا قرار گرفت. متعاقباً به درخواست سازندگان در سال 1996 از لیست حذف شد.در آب، کاپرولاکتام به اسید آمینوکاپروئیک هیدرولیز می شود که در دارویی استفاده می شود.از سال 2016، کاپرولاکتام وضعیت غیرمعمولی داشت که تنها ماده شیمیایی در آژانس بین المللی تحقیقات در مورد سرطان، گروه 4 بود: “احتمالاً برای انسان سرطان زا نیست”.

در حال حاضر، هیچ محدودیت رسمی مجاز قرار گرفتن در معرض برای کارگرانی که کاپرولاکتام را کار می کنند در ایالات متحده وجود ندارد. حد توصیه شده در معرض قرار گرفتن در معرض 1 میلی گرم بر متر مکعب در یک شیفت کاری هشت ساعته برای گرد و غبار و بخارات کاپرولاکتام تعیین شده است. حد قرار گرفتن در معرض کوتاه مدت 3 میلی گرم بر متر مکعب برای غبار و بخارات کاپرولاکتام تعیین شده است.

قیمت کاپرولاکتام

قیمت کاپرولاکتام | بازرگانی رامش نژاد
قیمت کاپرولاکتام | بازرگانی رامش نژاد

قیمت کاپرولاکتام با توجه به اینکه از کشور خارجه وارد میشود به نوسانات ارز و دلار بستگی دارد اما ما در این شرکت سعی داریم جهت قیمت رقابتی این محصول را با بهترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه دهیم برای اطلاع از قیمت کاپرولاکتام با ما تماس بگیرید.

خرید پودر کاپرولاکتام به روش های مختلفی امکان پذیر است. یکی از راه های خرید این ماده از طریق شرکت های شیمیایی تولید کننده یا توزیع کننده این ماده است. بازرگانی رامش نژاد یکی از وارد کننده های این محصول با بهترین قیمت می باشد ..هنگام خرید پودر کاپرولاکتام، اطمینان از کیفیت و ایمنی محصول بسیار مهم است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *