مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه لوازم آرایشی

قیمت لورامید

فروش عمده لورامید | بازرگانی رامش نژاد

قیمت لورامید نسبت به مصارف بالایی که در صنایع دارد بسیار به صرفه است. برای خرید لورامید در بشکه های 215 کیلوگرمی در ساعت اداری با ما تماس بگیرید.  لورامید دارای فرمول شیمیایی C12H25NO، ترکیبی از اسید چرب نارگیل دی اتانول آمید است. این ماده یکی از آمیدهای چرب اسید لوریک می‌باشد. لورامید از واکنش ریتالین با مخلوطی از اسیدهای چرب از روغن نارگیل برای ایجاد ریتالین ساخته می‌شود که مایعی چسبناک و شفاف است. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی قیمت لورامید خواهیم پرداخت. پس همراه ما باشید!

فروش لورامید در تهران

نام به انگلیسی : Lauramide
فرمول شیمایی : CH3(CH2)Nc(=O)N(CH3oh)2
cas no : 68140-00-1
شکل ظاهری : مایع بی رنگ
خلوص : 99%
بسته بندی : بشکه 215 کیلویی
محل تحویل : تهران – اصفهان
قیمت : تماس بگیرید.

برای خرید لورامید بصورت عمده یا جزئی در ساعت اداری با ما تماس بگیرید.

قیمت لورامید | بازرگانی رامش نژاد
قیمت لورامید | بازرگانی رامش نژاد

خرید لورامید

این ماده یک امولسیفایر، غلیظ کننده و عامل کف کننده است که باعث به صرفه شدن خرید لورامید برای صنایع شویندگی می‌شود. این ماده می‌تواند ظرفیت کف یا تثبیت کف سورفکتانت‌هایی که اغلب در محصولات حمام مانند شامپوها یا حباب‌ها یافت می‌شوند را افزایش دهد. همچنین می‌تواند ویسکوزیته محلول آبی (پایه آب) را افزایش دهد. از آنجایی که کوکامید DEA هم محلول در آب و هم محلول در روغن است، هم آب و هم روغن را در محلول پخش می‌کند. همچنین آلودگی‌های روغنی را در مو به دام می‌اندازد تا از شر آن خلاص شود.

در حالی که پاک کننده‌های سنتی (مانند صابون) در حال از چرخه خارج شدن هستند، این ماده به طور مؤثری با اسیدهای چرب طبیعی روغن نارگیل موها را تمیز و نرم می‌کند. این عامل بسیار قیمت لورامید را به صرفه می‌سازد. همچنین لورامید قابلیت را دارد که عملکرد سایر مواد یعنی تمیز کردن و نرم کردن مواد را افزایش دهد. 

فروش لورامید

نقش لورامید در مواد شوینده در بسیاری از محصولات مراقبت شخصی استفاده می‌شود و یکی از مواد اصلی است که معمولاً در شامپوها، نرم کننده‌ها و بسیاری از محصولات مراقبت از مو یافت می‌شود. استفاده بالای از این ماده فروش لورامید را به صورت روز افزون افزایش داده است. یکی از موارد مهم در قیمت لورامید این است که این ماده جایگزین غیر خشک کننده برای صابون معمولی در نظر گرفته می‌شود، بنابراین بسیاری از ضدعفونی‌کننده‌ها و مرطوب‌کننده‌ها حاوی لورامید به عنوان مواد اصلی هستند.

با خرید لورامید و استفاده از آن در لوازم آرایشی توجه بسیاری از سازمان‌های نظارتی را نیز به خود جلب کرده است. مطالعات همچنین نشان داده‌اند که نقش لورامید در شستشوی بدن به عنوان یک محصول شستشو دهنده به جای یک محصول باقی مانده برای مراقبت از مو و مراقبت از پوست استفاده می‌شود. همچنین قیمت روز لورامید باعث می‌شود تا وارد کننده لورامید بر اساس نیاز بازار که بسته به عواملی همچون مقدار خرید لورامید توسط صنایع است، عمل کند. شما مشتریان عزیز میتوانید برای خرید اینترنتی روغن ماهی و  خرید فنوکسی اتانول به لینک مربوطه مراجعه کنید.

لورامید چیست؟

خرید لورامید | بازرگانی رامش نژاد
خرید لورامید | بازرگانی رامش نژاد

لورامید (بوتانولامین) با نام تجاری اسید چرب نارگیل در اتانول آمید شناخته می‌شود و دارای فرمول شیمیایی C12H25NO است. یکی از عواملی که قیمت لورامید را بسیار مطلوب برای صنایع شوینده می‌کند این است که این ماده باعث افزایش کف در شوینده‌ها می‌شود. به همین صورت این ماده به عنوان عامل تثبیت کننده و تولید کننده کف در انواع شوینده‌ها و همچنین صنایع آرایشی و بهداشتی کاربرد دارد. به نوبه خود، لورامید از متیل استر روغن نارگیل یا روغن نارگیل مشتق شده است و به عنوان یک ماده غیر یونی شناخته می‌شود. به رنگ مومی، روشن و زرد و تا حدودی چسبنده است.

لورامید در دمای 20-25 درجه سانتیگراد به غلظت خود می‌رسد. این محصول طبیعی روغن نارگیل نیست و از واکنش دتانول آمین با اسیدهای چرب به دست می‌آید که قیمت لورامید را برای محصولات شیمیایی تثبیت می‌کند؛ بنابراین، تمام محصولات مشتق شده از روغن نارگیل مفید هستند، این ماده به عنوان یک ماده ایمن شناخته نمی‌شود، بر همین اساس وارد کننده لورامید با دانستن این عوامل اقدام به واردات این محصول می‌کند. همچنین این ماده وظیفه تولید و تثبیت کف در پاک کننده‌های آرایشی و همچنین نرم کننده‌ها را بر عهده دارد.

خواص فیزیکی و شیمیایی لورامید چیست؟

لورامید یک مایع چسبناک مایل به زرد است. نام لورامید از hydroxyethyl dodecanamide می‌باشد. این ماده چون روغن است، در آب نامحلول و شناور می‌باشد، اما در ترکیبات دیگری مانند الکل، پروپیلن گلیکول و پلی اتیلن گلیکول محلول است. محلول آن قلیایی‌تر است و خاصیت قلیایی خود را از آمین موجود در ترکیبش می‌گیرد. قیمت لورامید به این دلیل مطلوب است که یکی از مواد اولیه صنعت شوینده به شمار می‌رود و دارای خواص آنتی استاتیک، تقویت کننده کف، سورفکتانت و کنترل ویسکوزیته می‌باشد. به دلیل خواص فوق‌العاده‌ای که دارد توانسته است در صنایع شوینده و آرایشی در کنار موادی مانند سویا توجه بسیاری را به خود جلب کند. 

فروش لورامید به صورت جامدات مومی و مایعات چسبناک موجود است. نوع مایع آن زرد کم رنگ و نوع جامد آن بین سفید و زرد کم رنگ است. استفاده از آن در محصولات شوینده و مراقبت شخصی خطرناک نیست، اما باید توجه کرد که استفاده هم‌زمان از این ماده با محصولات حاوی نیتروژن توصیه نمی‌شود.

 

کاربرد لورامید در صنعت محصولات آرایشی چیست؟

همان‌طور که گفتیم لورامید در مواد شوینده کف ایجاد می‌کند و به عنوان ماده اصلی در مواد آرایشی و شوینده استفاده می‌شود. موارد بسیاری وجود دارد که قیمت لورامید را نسبت به مواد دیگر به صرفه می‌سازد. علاوه بر این، لورامید برای تولید انواع محصولات مراقبت شخصی از جمله ژل‌های ضدعفونی کننده دست، لایه بردار، ضدعفونی کننده، مرطوب کننده دست و پا، اسکراب صورت و بدن و روغن بدن استفاده می‌شود. لورامید موجود در لوازم آرایشی با خواص منحصر به فرد خود می‌تواند باعث بهبود و حفظ کف این محصولات و افزایش ویسکوزیته یا ضخامت محصولات شود. عدم وجود ویسکوزیته در محصولاتی مانند شوینده‌ها باعث کارایی بیش از حد این محصولات می‌شود، بنابراین در زمان خرید لورامید لازم است ماده‌ای اضافه شود که ویسکوزیته این گونه شوینده‌ها را افزایش دهد.

قیمت لورامید بهترین انتخاب برای به حداکثر رساندن خواص ساختاری و عملکرد محصولات فوم مانند شامپوها و محصولات حمام است. لورامید در رنج مختلفی از محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. همچنین در برخی از محصولات مراقبت از حیوانات خانگی و پاک کننده‌های خانگی استفاده می‌شود. قابل ذکر است، قیمت روز لورامید به دلیل خاصیت قلیایی آن برای تنظیم pH استفاده و همچنین امولسیون کنندگی آن، بسیار به صرفه است.

 

کاربرد لورامید در صنعت محصولات شوینده چیست؟

فروش عمده لورامید | بازرگانی رامش نژاد
فروش عمده لورامید | بازرگانی رامش نژاد

اتانول آمیدهایی مانند لورامید به عنوان سورفکتانت عمل می‌کنند. آنها ظرفیت کف کردن را افزایش می‌دهند و کف را در محصولات شوینده تثبیت می‌کنند. بنابراین، لورامید اغلب در شامپوها یافت می‌شود. همچنین به عنوان یک افزودنی آنتی استاتیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، فروش لورامید برای غلیظ کردن اجزای مبتنی بر آب در لوازم آرایشی صورت می‌پذیرد. این مواد ترکیباتی می‌باشند که به عنوان امولسیفایر عمل می‌کنند و باعث تولید کف و حباب از مواد شیمیایی موجود در مواد شوینده می‌شوند. از این ماده برای تنظیم pH نیز استفاده می‌شود که بسیار بر قیمت لورامید تأثیر گذار است.

لازم به ذکر است که دتانول آمین به ندرت به تنهایی در مواد شوینده استفاده می‌شود و با مواد دیگری که بیشتر با این مشتقات آشنا هستند مخلوط می‌شود. ما مشتقاتی خواهیم بود که از ترکیب با DEA ایجاد می‌شوند، ساختار یکسانی ندارند و باعث خشکی و حساسیت پوست نمی‌شوند و هر کدام خواص منحصر به فرد خود را خواهند داشت.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی قیمت لورامید پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد و مزایا و معایب این ماده نیز پرداخته شد. به منظور جلوگیری از تولید نیتروزامینهای بالقوه سرطان زا، نباید در لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی که حاوی عوامل نیتروز کننده هستند استفاده شود. در مطالعات حاد و تحت مزمن لورامید به عنوان یک سم پوستی یافت نشده است. قابل ذکر است، شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره وارد کننده لورامید و فروش لورامید با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *