خرید فنوکسی اتانول وارد شده از کشور چین و ترکیه در گالن های 25 کیلوگرمی در بازرگانی رامش نژاد با بهترین قیمت فنوکسی اتانول در بازار , جهت خرید فنوکسی اتانول در ساعت اداری با کارشناسان فروش ما  تماس حاصل فرمایید. اتانول یک نگهدارنده شیمیایی است, یک گلیکول اتر که اغلب در محصولات پوستی مانند کرم های پوست و ضد آفتاب استفاده می شود. این یک مایع روغنی بی رنگ است. این یک باکتری کش است (معمولاً همراه با ترکیبات آمونیوم چهارتایی استفاده می شود), اغلب به جای آزید سدیم در بافرهای بیولوژیکی استفاده می شود زیرا فنوکسی اتانول کمتر سمی است و با مس و سرب واکنش نشان نمی دهد. در بسیاری از کاربردها مانند لوازم آرایشی,واکسن ها و داروها به عنوان نگهدارنده استفاده می شود. همچنین به عنوان تثبیت کننده عطرها, دافع حشرات, ضد عفونی کننده موضعی,حلال استات سلولز, برخی رنگ ها, جوهرها و رزین ها, در نگهدارنده ها,داروها و در سنتز آلی استفاده می شود. 

نام به انگلیسی : Phenoxyethanol
cas No : 122-99-6
گرید :آرایشی بهداشتی , دارویی
شکل ظاهری :مایع بی رنگ
خلوص : 99.8%
کشور تولید کننده : ترکیه, چین
بسته بندی :گالن 25 کیلویی، بشکه 180 کیلویی
محل تحویل :اصفهان , شورآباد تهران
قیمت :تماس بگیرید.

بازرگانی رامش نژاد یکی از فروشندگان فنوکسی اتانول است که بیش از ده سال تجربه در زمینه واردات این محصول می باشد برای اطلاع از قیمت فنوکسی اتانول با ما تماس بگیرید.

خرید فنوکسی اتانول | بازرگانی رامش نژاد
خرید فنوکسی اتانول | بازرگانی رامش نژاد

فنوکسی اتانول چیست ؟

سازمان غذا و دارو هشدار داده است که این ماده شیمیایی از طریق بلع برای نوزادان سمی است و می تواند سیستم عصبی مرکزی را کاهش دهد و ممکن است باعث استفراغ و اسهال شود. همراه با کلرفنزین, این دو ماده شیمیایی می توانند باعث افسردگی در نوزادان شوند. از آنجایی که این مواد شیمیایی اغلب در لوازم آرایشی و لوسیون های استفاده شده روی دست ها وجود دارند و به راحتی بلعیده می شوند, باید احتیاط کرد. برگه های داده EPA (آژانس حفاظت از محیط زیست) تغییرات کروموزومی و اثرات جهش ژنتیکی در آزمایش و همچنین آتروفی بیضه و تداخل با تکرارپذیری را در موش نشان می دهد.

فنوکسی اتانول در لوازم آرایشی 

در عطرها، عطرها، صابون ها و پاک کننده ها,فنوکسی اتانول به عنوان یک تثبیت کننده عمل می کند. در سایر لوازم آرایشی, از آن به عنوان یک آنتی باکتریال و/یا نگهدارنده برای جلوگیری از از دست دادن قدرت یا فاسد شدن محصولات استفاده می شود.

هنگامی که با یک ماده شیمیایی دیگر ترکیب می شود, برخی شواهد نشان می دهد که در کاهش آکنه موثر است. یک مطالعه در سال 2008 روی 30 فرد انسانی مبتلا به آکنه التهابی نشان داد که پس از شش هفته استفاده دو بار در روز,بیش از نیمی از افراد شاهد بهبود 50 درصدی در تعداد جوش های خود بودند.

تولیدکنندگانی که می‌خواهند از استفاده از پارابن‌ها که اخیراً مورد توجه مصرف‌کنندگان آگاه از سلامتی قرار گرفته است اجتناب کنند, ممکن است از فنوکسی اتانول در محصولات خود به عنوان جایگزین استفاده کنند.

عوارض فنوکسی اتانول

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می خواهید از محصولاتی با این ماده شیمیایی استفاده کنید یا نه یک تصمیم پیچیده است. اطلاعات متناقضی در مورد ایمنی آن وجود دارد. بیشتر نگرانی ها از حوادث ثبت شده واکنش های بد پوستی و تعامل سیستم عصبی در نوزادان ناشی می شود.FDA در حال حاضر اجازه استفاده از این ماده را در لوازم آرایشی و به عنوان یک افزودنی غیرمستقیم غذایی می دهد.

یک گروه متخصص از The Cosmetic Ingredient Review (CIR) برای اولین بار تمام داده های موجود در مورد این ماده شیمیایی را در سال 1990 بررسی کردند. آنها آن را در صورت استفاده موضعی در غلظت های 1 درصد یا کمتر بی خطر دانستند.

در سال 2007، پانل داده‌های تازه در دسترس را بررسی کرد، سپس تصمیم قبلی خود را تأیید کرد که استفاده موضعی در غلظت‌های بسیار کم برای بزرگسالان بی‌خطر است.

فروش فنوکسی اتانول برای پوست

فروش فنوکسی اتانول | بازرگانی رامش نژاد
فروش فنوکسی اتانول | بازرگانی رامش نژاد

فنوکسی اتانول به عنوان عامل ایجاد واکنش های آلرژیک روی پوست در برخی افراد شناخته شده است. برخی استدلال می کنند که این واکنش های بد نتیجه آلرژی در افراد مورد آزمایش است. برخی دیگر استدلال می کنند که این فقط یک محرک پوست است که افراد مختلف را در سطوح مختلف تحت تاثیر قرار می دهد.

چندین مطالعه نشان داده است که هم انسان و هم حیوانات می توانند تجربه کنند:

  • تحریک پوست
  • بثورات
  • اگزما
  • کندوها

در یک مطالعه بر روی یک موضوع انسانی, این ماده شیمیایی باعث کهیر و آنافیلاکسی (یک واکنش آلرژیک بالقوه تهدید کننده زندگی) در بیمار شد که از محصولات پوستی موضعی همراه با این ماده استفاده می‌کرد. اگرچه, آنافیلاکسی ناشی از این ماده شیمیایی بسیار نادر است.

در گزارش مورد دیگری، منبع مورد اعتماد، ژل اولتراسوند حاوی این ماده شیمیایی باعث درماتیت تماسی در یک انسان شد.هر دوی این موارد تنها نمونه هایی از بسیاری از موارد مشابه این ماده شیمیایی هستند که باعث تحریک و راش در انسان می شود. اما فراوانی این علائم در مقایسه با تعداد دفعاتی که افراد بدون عوارض جانبی قابل توجه در معرض آن قرار می گیرند، بسیار کم است. و به طور کلی تصور می شود که آنها به دلیل آلرژی ایجاد می شوند.

 

فنوکسی اتانول در بارداری 

تصور می شود که فنوکسی اتانول باعث آسیب به سیستم عصبی مرکزی در نوزادان در معرض تماس می شود. با این حال,هیچ خطر قابل توجهی برای مادر یا سایر بزرگسالان سالم بدون آلرژی وجود ندارد.

 

فروش فنوکسی اتانول برای حیوانات

کمیسیون اروپا در مورد سلامت و ایمنی مواد غذایی به مطالعات متعددی اشاره می کند که در آن خرگوش ها و موش هایی که در معرض این ماده شیمیایی قرار گرفته بودند, حتی در سطوح پایین، تحریک پوستی داشتند. البته لازم به ذکر است که سطوح پایین مورد استفاده در این مطالعات همچنان بالاتر از غلظت مجاز در لوازم آرایشی (زیر 1٪) بود.

شما باید از این ماده شیمیایی اجتناب کنید اگر:

 

  1. وجود حساسیت
  2. باردار بودن 
  3. شیردهی
  4. در نظر گرفتن استفاده در کودک زیر 3 سال

 

با این حال، اگر یک فرد بالغ سالم و بدون سابقه حساسیت پوستی هستید, احتمالاً نیازی به نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض مواد آرایشی با غلظت 1 درصد ندارید. با این حال,باید از لایه‌بندی بیش از حد محصولات حاوی این ماده در یک زمان آگاه باشید,زیرا ممکن است انباشته شود.

فروشندگان فنوکسی اتانول

فنوکسی اتانول از هیدروکسی اتیلاسیون فنل (سنتز ویلیامسون) برای مثال در حضور هیدروکسیدهای فلزات قلیایی یا بوروهیدریدهای فلزات قلیایی تولید می شود.

فروش فنوکسی اتانول و موارد ایمنی بعد از آن

قیمت فنوکسی اتانول | بازرگانی رامش نژاد
قیمت فنوکسی اتانول | بازرگانی رامش نژاد

 

آلرژن: قرار گرفتن پوست در معرض فنوکسی اتانول با واکنش های آلرژیک از اگزما و کهیرتا آنافیلاکسی مرتبط است. یک مطالعه در سال 2015 نشان داد که ژل اولتراسوند داپلر بیشتر باعث التهاب پوست می شود, اما گزارش های نادری از آنافیلاکسی یا واکنش های تهدید کننده زندگی وجود دارد. مخلوط فنوکسی اتانول و پارابن موجود در ژل سونوگرافی داپلر ممکن است منجر به واکنش های آلرژیک شدیدتری نسبت به فنوکسی اتانول به تنهایی شود

 

اگزما همچنین یک واکنش آلرژیک رایج به قرار گرفتن پوست در معرض محصولات حاوی یک درصد یا بیشتر فنوکسی اتانول است. واکنش‌ها فقط در ناحیه کاربرد رخ می‌دهد و اگزما پس از اجتناب از ایجاد تحریک محصول فروکش می‌کند.

 

اثرات حاد سیستم عصبی (نوزادان)

در سال 2008، FDA به مصرف کنندگان هشدار داد که کرم نوک پستان مامان بلیس را خریداری نکنند. فنوکسی اتانول که در کرم یافت می شود, سیستم عصبی مرکزی را تحت فشار قرار می دهد و باعث استفراغ و اسهال در نوزادان شیرده می شود. علائم سیستم عصبی افسرده شامل کاهش اشتهای نوزاد,مشکل در بیدار کردن نوزاد، لنگی اندام ها و تغییر رنگ پوست است. هیچ خطری برای سلامتی مادر وجود ندارد

قیمت فنوکسی اتانول

قیمت فنوکسی اتانول با توجه به نوسانات ارز متغیر است اما ما در شرکت بازرگانی رامش نژاد قیمت رقابتی را با بهترین کیفیت موجود در بازار ارائه میدهیم برای خرید و اطلاع از قیمت فنوکسی اتانول با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *