مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه لوازم آرایشی

خرید ستیل پالمیتات

فروش ستیل پالمیتات | بازرگانی رامش نژاد

خرید ستیل پالمیتات در بسته های 25 کیلوگرمی , واردات ستیل پالمیتات از کشور چین و مالزی با کیفیت بالا توسط این شرکت انجام میگیرید برای اطلاع از قیمت ستیل پالمیتات با ما تماس بگیرید. یک استر لیپیدی گیاهی خالص است که از ستیل الکل و اسید پالمیتیک (اسید چرب طبیعی) مشتق شده است. ستیل پالمیتات یک ماده طبیعی است زیرا به طور طبیعی در اسپرماسه نهنگ‌های اسپرم وجود دارد. HLB مورد نیاز 10 است. نقطه ذوب 43-48 درجه سانتیگراد (109-118 درجه فارنهایت). ساخته شده از روغن پالم پایدار (دارای گواهینامه RSPO). یک ماده نرم کننده و نرم کننده عالی برای پوست. به عنوان ماده انسدادی و پوشاننده استفاده می شود. پایداری امولسیون را افزایش می دهد. فیلم قبلی عالی احساس چربی سیستم های روغن را کاهش می دهد. ویژگی های بازده در لوازم آرایشی چوبی را بهبود می بخشد.

فروش ستیل پالمیتات

نام به انگلیسی : Cetyl Palmitate
کشور تولید کننده : چین، مالزی
بسته بندی : 25 کیلوگرمی
شناسه محصول:540-10-3
نقطه ذوب:43 – 47 °C
فرمول مولکولی:C۳۲H۶۴O۲
شکل ظاهری : سفید
گرید : آرایشی بهداشتی
محل تحویل : شورآباد تهران
قیمت : تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت ستیل پالمیتات در ساعت اداری با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

خرید ستیل پالمیتات | بازرگانی رامش نژاد
خرید ستیل پالمیتات | بازرگانی رامش نژاد

ستیل پالمیتات چیست

اسیدهای چرب سیتیله گروهی از چربی های طبیعی هستند. آنها عبارتند از ستیل میریستولات, ستیل میریستات, ستیل پالمیتولات، ستیل لوره, ستیل پالمیتات و ستیل اولئات. ستیل میریستولات بیشترین توجه را به خود جلب می کند. بسیاری از محصولات حاوی ستیل میریستولات نیز حاوی مخلوطی از این اسیدهای چرب سیتیله شده دیگر هستند.

علاقه به ستیل میریستولات برای استئوآرتریت وجود دارد، زیرا این ماده ای است که در موش های خاصی یافت می شود که به آرتریت مبتلا نمی شوند، حتی زمانی که محققان سعی در ایجاد آرتروز در آزمایشگاه دارند. اسیدهای چرب سیتیله همچنین برای انواع دیگر آرتریت از جمله آرتریت روماتوئید (RA), استئوآرتریت (OA), سندرم رایتر و اسپوندیلیت آنکیلوزان استفاده می‌شود.اسیدهای چرب سیتیله همچنین برای بیماری هایی که بدن به خود حمله می کند (بیماری های خود ایمنی) از جمله سندرم شوگرن, لوپوس اریتماتوز سیستمیک (SLE) و مولتیپل اسکلروزیس (MS) استفاده می شود.

برخی از افراد از اسیدهای چرب سیتیله برای پسوریازیس, فیبرومیالژیا,آمفیزم, هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH)، بیماری سینه سیلیکونی، انواع مختلف کمردرد, لوسمی و سایر سرطان ها و بیماری که شامل التهاب رگ های خونی به نام سندرم بهجت است استفاده می کنند.اسیدهای چرب سیتیله برای آرتروز روی پوست استفاده می شود.

فروش ستیل پالمیتات و نحوه ذخیره سازی آن

داروها را در دمای اتاق, دور از حرارت و نور مستقیم نگهداری کنید. داروها را فریز نکنید, مگر اینکه در داخل بسته بندی لازم باشد. داروها را دور از کودکان و حیوانات خانگی نگهداری کنید.داروها را داخل توالت نریزید یا آنها را در زهکشی نریزید مگر اینکه این کار را انجام دهید. داروهای دور ریخته شده به این روش ممکن است محیط را آلوده کند. لطفاً برای جزئیات بیشتر در مورد چگونگی دور انداختن ایمن ستیل پالمیتات / توکوفریل استات با داروساز یا پزشک خود مشورت کنید.

مصرف یک دوز منقضی شده ستیل پالمیتات توکوفریل استات بعید است که عارضه جانبی ایجاد کند. با این حال، لطفاً برای مشاوره مناسب یا اگر احساس ناخوشی یا بیماری دارید, با ارائه دهنده بهداشت اولیه یا داروساز خود مشورت کنید. داروهای تاریخ مصرف گذشته ممکن است در درمان شرایط تجویز شده شما بی اثر شوند. برای ایمن بودن,مهم است که از داروهای تاریخ مصرف گذشته استفاده نکنید. اگر بیماری مزمنی دارید که نیاز به مصرف مداوم دارو دارد، مانند بیماری قلبی, تشنج,و آلرژی‌های تهدیدکننده زندگی, بهتر است با ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی اولیه خود در تماس باشید تا بتوانید داروهای تازه تاریخ مصرف‌نشده‌ای داشته باشید. فروش ستیل پالمیتات در این شرکت فقط بصورت عمده می باشد.

مصرف بیش از حد ستیل پالمیتات

در صورت فراموش کردن یک نوبت, به محض اینکه متوجه شدید از آن استفاده کنید. اگر به زمان مصرف نوبت بعدی نزدیک است، دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز خود را از سر بگیرید. از دوز اضافی برای جبران دوز فراموش شده استفاده نکنید. اگر مرتباً دوز مصرفی را از دست می دهید, زنگ هشدار تنظیم کنید یا از یکی از اعضای خانواده بخواهید که به شما یادآوری کند. لطفاً با پزشک خود مشورت کنید تا در مورد تغییرات در برنامه دوز خود یا یک برنامه جدید برای جبران دوزهای فراموش شده صحبت کنید، اگر اخیراً دوزهای زیادی را فراموش کرده اید.

مصرف بیش از حد ستیل پالمیتات / توکوفریل استات

بیش از دوز تجویز شده استفاده نکنید. مصرف بیشتر دارو علائم شما را بهبود نمی بخشد. بلکه ممکن است باعث مسمومیت یا عوارض جانبی جدی شوند. اگر مشکوک هستید که شما یا هر فرد دیگری که ممکن است ستیل پالمیتات / توکوفریل استات بیش از حد مصرف کرده باشد، لطفاً به بخش اورژانس نزدیکترین بیمارستان یا خانه سالمندان مراجعه کنید. یک جعبه, ظرف یا برچسب دارو همراه خود داشته باشید تا به پزشکان در مورد اطلاعات لازم کمک کنید.داروهای خود را به افراد دیگر ندهید,حتی اگر می‌دانید که آن‌ها همین بیماری را دارند یا به نظر می‌رسد که ممکن است شرایط مشابهی داشته باشند. این ممکن است منجر به مصرف بیش از حد شود.لطفاً برای اطلاعات بیشتر با پزشک یا داروساز یا بسته محصول خود مشورت کنید.

خرید ستیل پالمیتات و تداخل آن با سایر

قبل از هر چیزی باید بگوییم که خرید ستیل پالمیتات در این شرکت بصورت مواد اولیه بوده و به شکل دارو نمی باشد در ادامه به تداخلات این دارو می پردازیم : اگر همزمان از سایر داروها یا محصولات بدون نسخه استفاده می کنید,ممکن است اثرات سیتیل پالمیتات / توکوفریل استات تغییر کند. این ممکن است خطر عوارض جانبی را افزایش دهد یا باعث شود داروی شما به درستی عمل نکند. در مورد تمام داروها, ویتامین ها و مکمل های گیاهی که استفاده می کنید به پزشک خود اطلاع دهید تا پزشک بتواند به شما در پیشگیری یا مدیریت تداخلات دارویی کمک کند. ستیل پالمیتات / توکوفریل استات ممکن است با داروها و محصولات زیر تداخل داشته باشد:

 • آسپرین 
 • آتورواستاتین
 • درمانی سرطان
 • کلوپیدوگرل
 • سیکلوسپورین
 • لوواستاتین
 • نیاسین
 • وارفارین

موارد احتیاط بعد از خرید ستیل پالمیتات

فروش ستیل پالمیتات | بازرگانی رامش نژاد
فروش ستیل پالمیتات | بازرگانی رامش نژاد

قبل از استفاده از ستیل پالمیتات / توکوفریل استات، پزشک خود را در مورد لیست فعلی داروها، محصولات بدون نسخه (مانند ویتامین ها، مکمل های گیاهی و غیره),آلرژی ها,بیماری های از قبل موجود و شرایط سلامت فعلی (مانند بارداری, جراحی آینده) مطلع کنید. ، و غیره.). برخی از شرایط سلامتی ممکن است شما را نسبت به عوارض جانبی دارو مستعدتر کند. طبق دستور پزشک خود مصرف کنید یا دستورالعمل های چاپ شده در داخل محصول را دنبال کنید. دوز بر اساس شرایط شما است. اگر وضعیت شما ادامه یافت یا بدتر شد,به پزشک خود اطلاع دهید. نکات مهم مشاوره در زیر ذکر شده است.برای برنامه ریزی برای باردار شدن یا شیردهی این دارو را با غذا مصرف کنید

عوارض ستیل پالمیتات

در زیر لیستی از عوارض جانبی احتمالی که ممکن است در داروهای حاوی سیتیل پالمیتات / توکوفریل استات رخ دهد آورده شده است. این یک لیست جامع نیست. این عوارض ممکن است, اما همیشه رخ نمی دهد. برخی از عوارض جانبی ممکن است نادر اما جدی باشند. در صورت مشاهده هر یک از عوارض جانبی زیر, به خصوص اگر از بین نرفتند، با پزشک خود مشورت کنید.

 1. سردرد
 2. سرگیجه
 3. بینایی تغییر می کند
 4. ضعف غیر معمول
 5. اسهال
 6. گرفتگی معده
 7. کبودی آسان
 8. حالت تهوع
 9. راش خفیف

سوالات متداول ستیل پالمیتات

آیا رانندگی یا کار با ماشین آلات سنگین هنگام استفاده از این محصول ایمن است؟

اگر هنگام استفاده از داروی ستیل پالمیتات / توکوفریل استات, خواب آلودگی، سرگیجه, افت فشار خون یا سردرد را به عنوان عوارض جانبی تجربه می کنید, ممکن است رانندگی با وسیله نقلیه یا کار با ماشین آلات سنگین بی خطر نباشد. اگر مصرف دارو باعث خواب آلودگی، سرگیجه یا کاهش شدید فشار خون شما می شود, نباید وسیله نقلیه را رانندگی کنید. داروسازان همچنین به بیماران توصیه می کنند که الکل را با دارو مصرف نکنند زیرا الکل عوارض جانبی خواب آلودگی را تشدید می کند. لطفاً هنگام استفاده از ستیل پالمیتات / توکوفریل استات, این اثرات را بر بدن خود بررسی کنید. همیشه برای توصیه های خاص بدن و شرایط سلامتی خود با پزشک خود مشورت کنید.

آیا این دارو یا محصول اعتیادآور است یا ایجاد عادت می کند؟

اکثر داروها بالقوه برای اعتیاد یا سوء استفاده نیستند. معمولاً دولت داروهایی را که می توانند اعتیادآور باشند به عنوان مواد کنترل شده دسته بندی می کند. به عنوان مثال می توان به برنامه H یا X در هند و برنامه II-V در ایالات متحده اشاره کرد. لطفاً با بسته بندی محصول مشورت کنید تا مطمئن شوید که دارو به چنین دسته بندی خاصی از داروها تعلق ندارد. در نهایت بدون نظر پزشک خود درمانی نکنید و وابستگی بدن خود را به داروها افزایش دهید.

آیا می توانم فوراً استفاده از این محصول را متوقف کنم یا باید به آرامی استفاده از آن را قطع کنم؟

برخی از داروها باید کاهش یابند یا به دلیل اثرات برگشتی نمی توان فوراً آنها را قطع کرد. لطفاً برای توصیه های خاص در مورد بدن, سلامت و سایر داروهایی که ممکن است استفاده کنید, با پزشک خود مشورت کنید.

آیا واردات ستیل پالمیتات فقط از کشور چین می باشد ؟ 

خیر واردات ستیل پالمیتات از کشور های چین و مالزی در بسته های 25 کیلوگرمی انجام میپذیرد. برای اطلاع از قیمت ستیل پالمیتات با ما تماس بگیرید.

واردات ستیل پالمیتات

واردات ستیل پالمیتات | بازرگانی رامش نژاد
واردات ستیل پالمیتات | بازرگانی رامش نژاد

شرکت بازرگانی رامش نژاد با بیش از ده سال سابقه در زمینه واردات ستیل پالمیتات این محصول را در بهترین کیفیت از کشور چین و مالزی وارد میکند و با بهترین قیمت ستیل پالمیتات بازار به مشتریان عزیز ارائه میدهد , جهت خرید ستیل پالمیتات در ساعت اداری با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *