مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه لوازم آرایشی

فروش متیل پارابن

واردکننده متیل پارابن | بازرگانی رامش نژاد

فروش متیل پارابن در درام های 25 کیلوگرمی کاغذی در این شرکت با بهترین قیمت متیل پارابن در بازار با برترین کیفیت و تضمین اصالت کالا , لازم به ذکر است که این محصول از کشور چین توسط این شرکت بیش از ده سال است که وارد میشود برای خرید متیل پارابن با ما تماس بگیرید.در ادامه به اینکه متیل پارابن چیست میپردازیم : متیل پارابن نوعی پارابن است. پارابن ها مواد شیمیایی هستند که اغلب به عنوان نگهدارنده برای ماندگاری بیشتر محصولات استفاده می شوند. آنها به مواد غذایی یا لوازم آرایشی برای جلوگیری از رشد کپک و سایر باکتری های مضر اضافه می شوند. بسیاری از محصولات حاوی متیل پارابن نیز حاوی یک یا دو نوع پارابن دیگر در ترکیبات خود هستند.محققان در حال بررسی این هستند که آیا استفاده از متیل پارابن و سایر پارابن ها بی خطر است یا خیر. در حال حاضر, هیچ شواهد قطعی به هیچ وجه وجود ندارد. سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) همچنان اجازه استفاده از متیل پارابن ها را در محصولات مختلف می دهد.

فروش متیل پارابن در اصفهان

نام به انگلیسی :Methyl paraben
درصد خلوص : 99%
کشور تولید کننده : چین
شکل ظاهری : پودر کریستال سفید
بسته بندی : درام کاغذی 25 کیلویی
گرید : غذایی, آرایشی
فرمول شیمایی : C8h8o3
شناسه محصول : 99-76-3
محل نحویل : تهران , اصفهان
قیمت : تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت متیل پارابن میتوانید در ساعت اداری با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

فروش متیل پارابن | بازرگانی رامش نژاد
فروش متیل پارابن | بازرگانی رامش نژاد

کاربرد متیل پارابن

پارابن به عنوان نگهدارنده مواد نگهدارنده برای لوازم آرایشی حیاتی هستند. آب, ویتامین ها و مواد مغذی موجود در محصولات آرایشی ما پوست ما را تغذیه می کند, اما محیط مناسبی را برای رشد میکروارگانیسم ها فراهم می کند.هر بار که از محصولات آرایشی و بهداشتی خود استفاده می کنید، باکتری های جدیدی را وارد ظرف و محصول می کنید. نگهدارنده ها سخت کار می کنند تا از رشد باکتری ها جلوگیری کنند, از شما در برابر عفونت یا تحریک محافظت کنند و عمر مفید محصول را طولانی تر کنند.

این بدان معنا نیست که محصولات بدون مواد نگهدارنده ایمن نیستند. ممکن است لازم باشد در هنگام استفاده و نگهداری از محصولات آرایشی خود اقدامات احتیاطی بیشتری انجام دهید. به طور کلی, لوازم آرایشی بدون مواد نگهدارنده از نظر ماندگاری مشابه میوه ها و سبزیجات تازه هستند.متیل پارابن ها در طیف گسترده ای از محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شوند. 

دلایل خرید متیل پارابن برای محصولات آرایشی

 1. محصولات اصلاح
 2. محصولات مراقبت از مو
 3. مرطوب کننده ها
 4. برخی دئودورانت ها

آنها همچنین در تعدادی از غذاهای فرآوری شده و داروها استفاده می شوند.اگر کنجکاو هستید که آیا یک محصول حاوی متیل پارابن است یا خیر، تنها کاری که باید انجام دهید این است که لیست مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید. FDA از همه تولیدکنندگان می‌خواهد که متیل پارابن و سایر پارابن‌ها را به عنوان مواد تشکیل دهنده فهرست کنند. اگر این کار را انجام می دهید، مراقب نام های جایگزین آن باشید. این شامل:

 • هیدروکسی متیل استر بنزوئیک اسید
 • متیل هیدروکسی بنزوات

فروش متیل پارابن و میزان ایمنی آن

خرید متیل پارابن | بازرگانی رامش نژاد
خرید متیل پارابن | بازرگانی رامش نژاد

متیل پارابن در بدن انباشته نمی شود. در واقع، بدن مواد شیمیایی را به سرعت دفع می کند. با وجود این, بسیاری از مصرف کنندگان نگران ایمنی متیل پارابن هستند. این نگرانی ها با توجه به ارتباط ادعایی با خطر سرطان افزایش یافته است.FDA و سایر محققان در حال انجام مطالعاتی برای بررسی ایمنی متیل پارابن هستند. تاکنون هیچ مدرک قطعی وجود نداشته است, اگرچه مواردی از افرادی وجود داشته که واکنش های منفی داشته اند. در حالی که FDA در حال بررسی این مطالعات است, آنها هنوز به چیزی برنخورده اند که نشان دهد پارابن ها برای استفاده در لوازم آرایشی, غذاها یا داروها ناایمن هستند.

گروه کاری محیط زیست (EWG) متیل پارابن را به عنوان یک خطر کم تا متوسط برای سلامتی فهرست می کند. با این حال, خطر فقط در مورد واکنش های آلرژیک یا استفاده از محصول بیش از حد توصیه شده است. EWG خطر متیل پارابن را برای ایجاد سرطان و سمیت تولید مثلی را 0 درصد فهرست می کند.مرکز کنترل بیماری (CDC) ادرار بیش از 2548 شرکت کننده را در یک نظرسنجی از سال 2005 تا 2006 آزمایش کرد. محققان CDC دریافتند که اکثر شرکت کنندگان مقداری متیل پارابن در ادرار خود داشتند. آنها همچنین دریافتند که وجود این ماده شیمیایی به خودی خود نشان دهنده مشکل نیست.

در حالی که مطالعات هنوز در حال انجام است,در حال حاضر هیچ اقدام احتیاطی رسمی در مورد استفاده از محصولات حاوی متیل پارابن وجود ندارد.

اکثر محصولات آرایشی دارای چندین پارابن هستند. چهار پارابن رایج در مخلوط پارابن عبارتند از:

 1. متیل پارابن
 2. اتیل پارابن
 3. پروپیل پارابن
 4. بوتیل پارابن

پوست شما پارابن های موجود در لوازم آرایشی, داروها,غذاها یا نوشیدنی ها را جذب می کند. اما بدن شما به زودی از شر آنها خلاص می شود (یا دفع می کند).

مواد نگهدارنده مانند پارابن در لوازم آرایشی دارای مقررات خاصی نیستند. آنها مانند سایر مواد تشکیل دهنده رفتار می شوند و باید دقیقاً روی محصول برچسب زده شوند. محصولات آرایشی و مواد تشکیل دهنده آنها قبل از ورود به قفسه ها نیازی به تایید FDA ندارند، بنابراین اگر می خواهید در مورد آنچه استفاده می کنید بیشتر بدانید, برچسب ها را به دقت بخوانید.

حلالیت متیل پارابن

متیل پارابن در کنار سایر پارابن ها عمل می کند تا محصولات آرایشی و بهداشتی شما را ایمن تر کند و ماندگاری آنها را بهبود بخشد. اگر متیل پارابن در هوا آزاد شود یا برای مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار گیرد، تجزیه می شود.

متیل پارابن همچنین به نظر نمی رسد برای مدت طولانی در بدن باقی بماند. در مطالعات انجام شده بر روی سگ ها, نوزادان و مردان بالغ، متیل پارابن به طور کامل در 48 ساعت یا کمتر دفع شد. این به عنوان برخی شواهد نشان می دهد که متیل پارابن اثرات طولانی مدت ندارد.

عوارض متیل پارابن

هنوز چیزهای زیادی در مورد علل سرطان ناشناخته است. محققان به مطالعه مواد شیمیایی مختلف برای جستجوی پیوندها ادامه می دهند.تعدادی از مطالعات نشان می دهد که متیل پارابن ممکن است باعث آسیب های سرطانی پوست شود. برای ارزیابی این خطر به مطالعات بیشتری نیاز است.یک مطالعه سم شناسی آزمایش کرد که آیا پوست تحت درمان با متیل پارابن در مواجهه با نور خورشید واکنش نامطلوبی داشته است یا خیر. محققان در مطالعه خود از سلول های پوستی استفاده کردند. سلول ها در مواجهه با سطوح کم نور خورشید واکنش منفی کمی نشان دادند. با این حال, زمانی که پوست در معرض افزایش سطوح نور خورشید قرار می گرفت, برخی از عوارض وجود داشت. این شامل مرگ سریعتر سلولی و تولید اکسید نیتریک بود. این نشان می دهد که در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید، ممکن است در اثر استفاده از محصولات حاوی متیل پارابن,آسیب به پوست رخ دهد.

یک مطالعه مشابه نشان داد که آسیب پوست در اثر قرار گرفتن در معرض نور خورشید در هنگام استفاده از محصول حاوی متیل پارابن ممکن است منجر به تشکیل سرطان شود. این ممکن است به دلیل آسیب اکسیداتیو DNA باشد که می تواند ایجاد کند.

واکنش های آلرژیک احتمالی بعد از خرید متیل پارابن

برخی از افراد حساسیت به متیل پارابن را گزارش کرده اند. به عنوان مثال، درماتیت تماسی زمانی رخ می دهد که پوست نسبت به چیزی که با آن تماس دارد واکنش آلرژیک نشان دهد. درماتیت معمولاً به شکل جوش هایی ظاهر می شود که خود به خود برطرف می شود.

بثورات درماتیت تماسی می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • خارش
 • برجستگی ها و تاول ها
 • پوست خشک و پوسته پوسته شده
 • تورم، حساسیت، یا سوزش

اگر درماتیت در نزدیکی چشم رخ دهد, ممکن است قرمزی یا تورم پلک ها را تجربه کنید.

هنگامی که محصولات حاوی متیل پارابن با پوست شکسته یا آسیب دیده تماس پیدا می کنند، سایر حساسیت ها ممکن است رخ دهد. برخی گزارش‌ها از آلرژی هنگام مصرف پارابن‌ها وجود دارد، اما هنوز تحقیقات گسترده‌ای در این مورد انجام نشده است. آلرژی های تهدید کننده زندگی، مانند آنافیلاکسی, گزارش نشده است.

پزشک شما می تواند آلرژی به پارابن را بر اساس سابقه پزشکی شما و آزمایش پچ تشخیص دهد. اگر فکر می کنید ممکن است به لوازم آرایشی خود حساسیت داشته باشید, استفاده از آنها را متوقف کنید و از پزشک خود در مورد آزمایش پچ برای آلرژن ها بپرسید. پزشک شما می تواند به شناسایی علت حساسیت شما کمک کند.

 

اجتناب از پارابن

اگر ترجیح می دهید در مورد متیل پارابن محتاط باشید,به لیست مواد تشکیل دهنده همه محصولاتی که استفاده می کنید نگاه کنید.

 

شرکت ها موظفند محصولات خود را به طور دقیق برچسب گذاری کنند. محصولات فاقد پارابن بر این اساس برچسب گذاری خواهند شد. در غیر این صورت, به دنبال هر ترکیبی باشید که با “پارابن” ختم می شود.

 

نام های مختلف متیل پارابن

 • متیل هیدروکسی بنزوات
 • متیل پارابن
 • متیل پی هیدروکسی بنزوات
 • نیپاگین

فروش متیل پارابن برای سلامتی

قیمت متیل پارابن | بازرگانی رامش نژاد
قیمت متیل پارابن | بازرگانی رامش نژاد

مطالعه ای در سال 2004 نشان داد که نمونه های تومور سرطان سینه دارای مقادیر کمی پارابن هستند. این یافته موج جدیدی از بررسی را به راه انداخت.تحقیقات سرطان‌زا بودن پارابن‌ ها یا توانایی ایجاد سرطان را رد نکرده‌اند, اما شواهدی نیز وجود ندارد که نشان دهد آنها باعث سرطان می‌شوند. در واقع، هیچ مدرک قطعی مبنی بر اینکه پارابن ها به هیچ وجه بر سلامت انسان تأثیر می گذارد وجود ندارد.

هورمون استروژن در سرطان سینه نقش دارد. حتی اگر پارابن ها مانند استروژن برای اهداف توسعه سرطان سینه عمل کنند، در مقایسه با میزان استروژن تولید شده توسط تخمدان ها نقش کمی دارند.

در انواع مطالعات حیوانی, متیل پارابن تنها زمانی خطرناک بود که در مقادیر زیاد مصرف شود. این منجر به کاهش وزن, آسیب معده و احتقان شد.متیل پارابن در دوزهای متوسط تا بالا سمی نبود. مطالعات حیوانی هیچ نشانه ای از موارد زیر را نشان نداد:

متیل پارابن در بارداری 

 • آسیب به اسپرم، بیضه یا رحم
 • تومورها

قیمت متیل پارابن

قیمت متیل پارابن با توجه به نوسانات بازار تغییر میکند اما در بازرگانی رامش نژاد ما سعی داریم بهترین قیمت رقابتی در بازار را به شما ارائه دهیم جهت خرید متیل پارابن با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *