مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه لوازم آرایشی

خرید سدیم لاکتات

واردکننده سدیم لاکتات | بازرگانی رامش نژاد

خرید سدیم لاکتات با برند flc چینی از بازرگانی رامش نژاد , این محصول در بسته بندی های 25 کیلوگرمی بصورت عمده موجود کی باشد برای اطلاع از قیمت سدیم لاکتات با ما تماس بگیرید. در ادامه به اینکه سدیم لاکتات چیست میپردازیم: سدیم لاکتات یک نمک سدیم اسید لاکتیک راسمیک یا غیرفعال با خاصیت قلیایی کننده و بازسازی کننده الکترولیت است. پس از متابولیسم, لاکتات سدیم به بی کربنات تبدیل می شود، در نتیجه بی کربنات پلاسما افزایش می یابد, که حذف یون هیدروژن و لاکتات از جریان خون را تسهیل می کند و منجر به افزایش pH خون می شود.لاکتات سدیم یک نمک سدیم آلی است که لاکتات به عنوان ضد یون دارد. نقش نگهدارنده مواد غذایی و تنظیم کننده اسیدیته مواد غذایی دارد. این یک نمک آلی سدیم و یک نمک لاکتات است. حاوی لاکتات است.

خرید سدیم لاکتات بصورت عمده

نام به انگلیسی : sodium lactate
خلوص : 60 درصد
فرمول شیمایی : C3H5NaO3
گرید : آرایشی بهداشتی
کشور تولید کننده : چین FIC
بسته بندی : 25 کیلوگرمی
شکل ظاهری : مایع
cas no: 72-17-3
محل تحویل :شورآباد تهران
قیمت :تماس بگیرید.

با توجه به اینکه قیمت سدیم لاکتات متغیر می باشد برای اطلاع از قیمت این محصول  در ساعات اداری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید سدیم لاکتات | بازرگانی رامش نژاد
خرید سدیم لاکتات | بازرگانی رامش نژاد

سدیم لاکتات چیست ؟

لاکتات سدیم یک ماده چند وجهی است که به عنوان مرطوب کننده مرطوب کننده شناخته می شود. مرطوب کننده ها آبرسان های پوستی بسیار موثری هستند که آب را از جو و لایه های عمیق تر پوست جذب کرده و به آن متصل می شوند. این به جلوگیری از هدررفت آب کمک می کند و احساس خاصیت ارتجاعی ایجاد می کند. به عنوان یک مرطوب کننده، لاکتات سدیم به حفظ رطوبت پوست کمک می کند و گزارش شده است که رطوبت پوست را تا 84 درصد بهبود می بخشد.

یکی دیگر از عملکردهای لاکتات سدیم این است که به عنوان یک عامل کراتولیتیک عمل می کند,به این معنی که به حذف سلول های مرده پوست از سطح پوست کمک می کند، به عملکرد کلی سالم آن کمک می کند و به بهبود نگرانی های پوستی مانند کراتوز پیلاریس، بافت خشن و ناهموار کمک می کند. و پوست خشک و کدر این ماده چند کاره را می توان در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست، از جمله شستشوی بدن, پاک کننده, لوسیون بدن, شامپو و نرم کننده پیدا کرد. این می تواند آبرسانی پوست را هم در محلول های ماندگار و هم در محلول های شستشو افزایش دهد.

این ماده کمی شناخته شده,اما قدرتمند برای انواع پوست عالی است, اما به ویژه برای کسانی که از پوست خشک و کم آب رنج می برند که برای حفظ رطوبت خود باید کمی سخت تر کار کنند، مفید است.

فروش سدیم لاکتات برای پوست

فروش سدیم لاکتات | بازرگانی رامش نژاد
فروش سدیم لاکتات | بازرگانی رامش نژاد

لاکتات سدیم باعث افزایش کارایی آلفا هیدروکسی اسیدها (AHA) می شود. این بدان معنی است که لاکتات سدیم در ترکیب با سایر مواد به افزایش بیشتر جذب محصول,صاف کردن پوست و آبرسانی پوست کمک می کند. یک کبریت ساخته شده در این ماده همچنین باعث می شود روغن ها و کره ها کمتر چرب و مرطوب شوند.به طور چشمگیری رطوبت پوست را بهبود می بخشد، به ویژه هنگامی که در محلول های شستشو استفاده می شود.

این ماده که به عنوان یک عامل بافر عمل می کند، به تثبیت pH فرمولاسیون با کمک به ایجاد و نگهداری محصول کمک می کند و به عنوان یک نگهدارنده عمل می کند.با متعادل کردن سطح pH, این ماده دوستدار پوست قادر است از تخلیه سد محافظ جلوگیری کند و به آن اجازه می دهد تا عملکرد روزانه خود را برای محافظت از پوست در برابر آلاینده های مخرب انجام دهد.لاکتات سدیم بیشتر به عنوان روشن کننده رنگ پوست شناخته شده است.

کاربرد لاکتات سدیم

کاربرد لاکتات سدیم در صنایع غذایی 

به عنوان یک افزودنی غذایی، لاکتات سدیم دارای شماره E E325 است و به طور طبیعی یک محصول مایع است، اما به صورت پودر نیز موجود است. این ماده به عنوان یک نگهدارنده, تنظیم کننده اسیدیته و عامل حجیم کننده عمل می کند.با وجود شباهت نام, لاکتات سدیم به خودی خود از نظر شیمیایی مشابه لاکتوز (قند شیر) نیست، بنابراین نیازی به محدود کردن آن توسط افراد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز نیست.

سدیم لاکتات در صابون

لاکتات سدیم گاهی اوقات در محصولات شامپو و سایر موارد مشابه مانند صابون های مایع استفاده می شود، زیرا یک مرطوب کننده و مرطوب کننده موثر است.

سدیم لاکتات برای در مان آریتمی

لاکتات سدیم برای درمان آریتمی های ناشی از مصرف بیش از حد داروهای ضد آریتمی کلاس I,و همچنین داروهای سمپاتومیمتیک فشار دهنده که می تواند باعث فشار خون بالا شود, استفاده می شودمی توان آن را به عنوان منبع بی کربنات داخل وریدی برای پیشگیری یا کنترل اسیدوز متابولیک خفیف تا متوسط در بیمارانی با مصرف خوراکی محدود (برای بی کربنات سدیم) که فرآیندهای اکسیداتیو آنها به طور جدی مختل نمی شود، تجویز کرد. با این حال, استفاده در اسیدوز لاکتیک منع مصرف دارد.لاکتات سدیم ممکن است باعث ایجاد حملات پانیک در افراد مبتلا به اختلال پانیک موجود شود.  تا 72 درصد از افراد مبتلا به اختلال پانیک,زمانی که لاکتات سدیم به صورت داخل وریدی تجویز می‌شود, حمله پانیک را تجربه می‌کنند. بنابراین ممکن است از لاکتات سدیم برای تایید تشخیص اختلال هراس نیز استفاده شود

فروش سدیم لاکتات و بیوشیمی آن

فروش لاکتات سدیم از نظر شیمیایی شبیه لاکتوز (قند شیر) نیست.

تولید سدیم لاکتات

به طور کلی، لاکتات‌ها مانند سدیم، کلسیم و لاکتات پتاسیم نمک‌هایی هستند که از خنثی‌سازی اسید لاکتیک به دست می‌آیند و بیشتر اسیدهای لاکتیک مورد استفاده تجاری از محصولات بدون لبنیات مانند نشاسته ذرت,سیب‌زمینی یا ملاس تخمیر می‌شوند.همچنین می توان از شکر یا تاپیوکا نیز استفاده کرد.

در برخی موارد نادر، مقداری اسید لاکتیک از محصولات لبنی مانند آب پنیرو لاکتوز تخمیر می‌شودآب پنیر از 6.5 درصد مواد جامد تشکیل شده است که 4.8 درصد آن لاکتوز جامد است. زمانی که خود آب پنیر به عنوان ضایعات در طی ساخت برخی محصولات لبنی تولید می شود، به ندرت از آب پنیر برای تولید اسید لاکتیک استفاده می شود. چنین اسید لاکتیک نوع لبنی به طور کلی به محصولات لبنی مانند بستنی و پنیر خامه ایباز می گردد تا به محصولات غیر لبنی. علاوه بر این، اگرچه کشت شروع کننده اسید لاکتیک برای تخمیر ذرت یا چغندر ممکن است حاوی شیر باشد,لاکتات سدیم حاوی پروتئین شیر نیست و نیازی به محدود کردن آن توسط افرادی که از شیر اجتناب می کنند یا کسانی که به شیر حساسیت دارند, نیست.

هشدارهایی قبل از خرید لاکتات سدیم

قیمت سدیم لاکتات | بازرگانی رامش نژاد
خرید سدیم لاکتات | بازرگانی رامش نژاد

 این محصول حاوی آلومینیوم است که ممکن است سمی باشد. در صورت اختلال در عملکرد کلیه, آلومینیوم ممکن است با تجویز تزریقی طولانی مدت به سطوح سمی برسد. نوزادان نارس به ویژه در معرض خطر هستند زیرا کلیه های آنها نابالغ است و به مقادیر زیادی محلول کلسیم و فسفات که حاوی آلومینیوم هستند نیاز دارند.

تحقیقات نشان می‌دهد که بیماران مبتلا به اختلال عملکرد کلیه, از جمله نوزادان نارس,که سطوح آلومینیومی بیش از 4 تا 5 میکروگرم بر کیلوگرم در روز دریافت می‌کنند, آلومینیوم را در سطوح مرتبط با سیستم عصبی مرکزی و سمیت استخوانی انباشته می‌کنند. بارگذاری بافت ممکن است با نرخ‌های پایین‌تری از تجویز رخ دهد.

محلول‌های حاوی یون‌های سدیم در بیماران مبتلا به نارسایی احتقانی قلب, نارسایی شدید کلیه و در حالت‌های بالینی که ادم همراه با احتباس سدیم وجود دارد,باید با احتیاط فراوان استفاده شوند.در بیماران با کاهش عملکرد کلیه, تجویز محلول های حاوی یون سدیم ممکن است منجر به احتباس سدیم شود.تجویز داخل وریدی این محلول (بعد از رقیق سازی مناسب) می تواند باعث اضافه بار مایعات و/یا املاح شود که منجر به رقیق شدن سایر غلظت های الکترولیت های سرم,هیدراتاسیون بیش از حد, حالت های احتقانی یا ادم ریوی می شود.

موارد احتیاط

سدیم لاکتات (تزریق لاکتات سدیم در آویوا) تزریق باید قبل از انفوزیون به طور مناسب رقیق شود تا از افزایش ناگهانی سطح سدیم یا لاکتات جلوگیری شود. از تجویز خیلی سریع و مصرف بیش از حد باید اجتناب شود.بارهای بالقوه زیاد سدیم داده شده با لاکتات مستلزم احتیاط در بیماران مبتلا به نارسایی احتقانی قلب یا سایر حالت های ادماتیک یا نگهدارنده سدیم و همچنین در بیماران مبتلا به الیگوری یا آنوری است.در تجویز مایعات تزریقی، به ویژه آنهایی که حاوی یون سدیم هستند,در بیمارانی که کورتیکواستروئیدها یا کورتیکوتروپین دریافت می کنند, باید احتیاط کرد.محلول های حاوی یون لاکتات باید با احتیاط مصرف شوند زیرا مصرف بیش از حد ممکن است منجر به آلکالوز متابولیک شود.مصرف نکنید مگر اینکه محلول شفاف و مهر و موم آن سالم باشد. قسمت استفاده نشده را دور بریزید.

قیمت سدیم لاکتات

برای خرید و اطلاع از قیمت سدیم لاکتات غذایی در ساعات اداری با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. قیمت سدیم لاکتات با توجه به نوسانات ارز و دلار متغیر می باشد اما در بازرگانی رامش نژاد ما این محصول را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ارائه میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *