مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه لوازم آرایشی

فروش ترانگزامیک اسید

وارد کننده ترانگزامیک اسید | بازرگانی رامش نژاد

فروش ترانگزامیک اسید در بسته بندی 25 کیلوگرمی وارد شده توسط این شرکت , جهت خرید ترانگزامیک اسید در ساعت اداری با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. با مسدود کردن فعالیت تیروزیناز، که تشکیل ملانین را کاهش می دهد، عمل می کند. این ماده در آب و اسید استیک در یخچال(بدون آب) محلول است. اسید ترانگزامیک ما 99+ درصد خالص آزمایش شده است. لطفاً توجه داشته باشید که این فقط برای استفاده آرایشی و پزشکی است و نباید به هیچ وجه به غیر از یک ماده آرایشی یا جزو مواد اولیه پزشکی استفاده کنید. ترانکسامیک اسید باید به صورت کرم، لوسیون یا سرم آرایشی فرموله شود و نمی توان آن را مستقیماً به صورت پودر روی پوست قرار داد. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی فروش ترانگزامیک اسید خواهیم پرداخت. 

فروش پودر ترانگزامیک اسید در تهران

برای خرید ترانگزامیک اسید بصورت عمده با شماره زیر تماس بگیرید.

فروش ترانگزامیک اسید | بازرگانی رامش نژاد
فروش ترانگزامیک اسید | بازرگانی رامش نژاد

دلایل فروش ترانگزامیک اسید

فروش ترانگزامیک اسید در این مجموعه با بهترین قیمت و کیفیت انجام می شود. ثابت شده است که ظاهر تغییر رنگ پوست و رنگدانه های سرسخت را بهبود می بخشد. با تایید مطالعات بالینی، برای انواع پوست مناسب است و می تواند تغییر رنگ پوست مانند رنگدانه های پس از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، لکه های تیره (کلیزما، پیری و غیره)، پوست های حساس، آکنه را درمان کند. پس از درمان، التهاب را آهسته و از بین می برد. 

ترانگزامیک اسید نه تنها منجر به سفید شدن می شود، بلکه رنگ قرمز شفاف رگ های خونی سطحی را نیز کاهش می دهد. نتیجه این ماده یک ظاهر یکنواخت پوست است. همچنین سفید شدن به معنای کاهش لکه های رنگدانه و جلوگیری از ایجاد لکه های جدید است. رنگ طبیعی پوست تحت تأثیر قرار نمی گیرد. بنابراین، این ماده را می توان برای کرم ها، لوسیون ها، اسانس ها، ماسک های صورت و بسیاری از محصولات دیگر توصیه کرد. قابل ذکر است، فروش ترانگزامیک اسید با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه صورت می پذیرد. برای اهداف آرایشی، اسید محلول در آب به صورت تجاری در کرم ها و سرم های لیپوزومی با حداکثر دوز 2٪ استفاده می شود.

ترانگزامیک اسید چیست؟

ترانگزامیک اسید یک ماده شیمیایی است که به عنوان یک دارو برای کاهش خونریزی استفاده می‌شود. این ماده به صورت تزریقی به بیمارانی که در معرض خطر خونریزی هستند، مانند بیماران قلبی، بیماران جراحی و زنان باردار، تجویز می‌ شود. ترانگزامیک اسید یک ماده شیمیایی است که به عنوان یک دارو برای کاهش خونریزی استفاده می‌شود. این ماده به صورت تزریقی به بیمارانی که در معرض خطر خونریزی هستند، مانند بیماران قلبی، بیماران جراحی و زنان باردار، تجویز می ‌شود. علاوه بر این، ترانگزامیک اسید به عنوان یک درمان فوق العاده برای خونریزی ناشی از بیماری های خونی مانند هموفیلی، پورپورای ترومبوسیتوپنیک، و دیگر بیماری های خونی که با خونریزی شدید همراه هستند، استفاده می‌ شود. همچنین این موارد بسیار بر فروش ترانگزامیک اسید تاثیر می گذارد. 

ترانگزامیک اسید در بسیاری از موارد به صورت تزریقی تجویز می‌شود و ممکن است با عوارض جانبی همراه باشد. برخی از عوارض جانبی این دارو شامل سردرد، تهوع، استفراغ، درد شکم، اسهال و حساسیت به دارو است. ترانگزامیک اسید در بعضی از موارد نباید مصرف شود، به عنوان مثال در بیماران با بیماری های کلیوی و اختلالات خونریزی غیر طبیعی. همچنین، برخی از داروهای دیگر نیز ممکن است با ترانگزامیک اسید تداخل داشته باشند، بنابراین باید قبل از استفاده از آن با پزشک خود مشورت کنید.

 برای خرید پودر اسید پالمیتیک و خرید نیترات آمونیوم به لینک های زیر مراجعه کنید.

خواص فیزیکی و شیمیایی ترانگزامیک اسید چیست؟

خرید پودر ترانگزامیک اسید | بازرگانی رامش نژاد
خرید پودر ترانگزامیک اسید | بازرگانی رامش نژاد

ترانگزامیک اسید یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان ماده فعال در بسیاری از محصولات کنترل پوست مورد استفاده قرار می‌ گیرد. ترانگزامیک اسید شباهت بسیاری به اسید آمینه سیستئین دارد و در ساختار مولکولی آن عناصر کربن، هیدروژن، اکسیژن و نیتروژن وجود دارد. این ترکیب به صورت پودر سفید بدون بو و بی‌رنگ در دسترس است و به خوبی در آب حل می ‌شود. همچنین فروش ترانگزامیک اسید با به صرفه ترین قیمت در این مجموعه انجام می شود. همچنین خواص فیزیکی و شیمیایی ترانگزامیک اسید عبارتند از:

 1.  لایه ‌بندی: ترانگزامیک اسید به خاطر خاصیت لایه‌بندی و خنثی‌سازی قدرتمند، برای اثرات لایه‌بندی و سفیدکنندگی پوست استفاده می ‌شود.
 2. آنتی ‌اکسیدان: این ماده خواص آنتی ‌اکسیدانی دارد که می‌تواند پوست را در مقابل آسیب‌های ناشی از عوامل محیطی محافظت کند.
 3. نفوذپذیری: به علت وزن مولکولی کمتر، ترانگزامیک اسید می‌تواند به خوبی در پوست نفوذ کند و باعث بهبود ترکیبات موجود در پوست شود.
 4. کاهش تولید ملانین: ترانگزامیک اسید به عنوان مهارکننده تولید ملانین در پوست عمل می‌کند و می‌تواند در موارد هایپرپیگمانتاسیون و تیرگی پوست موثر باشد. قابل ذکر است، فروش ترانگزامیک اسید با بهترین کیفیت بازار در این مجموعه انجام می شود.
 5. ضد التهاب: این ترکیب از خاصیت ضد التهابی برخوردار است و می‌تواند در کاهش التهاب پوست و آرامش آن موثر باشد.
 6. خواص مرطوب‌کننده: این ماده می ‌تواند پوست را مرطوب کنده و باعث افزایش رطوبت پوست گردد.
 7. پایداری: ترانگزامیک اسید پایداری خوبی در مقابل نور و حرارت دارد و از تخریب و آکسیداسیون محافظت می ‌کند.
 8. کاربرد ها: این  ماده در محصولات لایه‌بندی پوست، کرم ‌ها، سرم ‌ها و محصولات بهداشتی استفاده می ‌شود.
 

کاربرد ترانگزامیک اسید چیست؟

ترانگزامیک اسید یک ماده شیمیایی است که به عنوان یک دارو در درمان بسیاری از بیماری‌ها و وضعیت‌های پزشکی استفاده می‌شود. این ماده شیمیایی به عنوان یک از ترکیبات اسید آمینه معروف به نام لیستین، تولید می‌شود و در بدن به صورت طبیعی وجود دارد. ترانگزامیک اسید در بسیاری از دسته‌های دارویی، به عنوان یک دارو ضد خونریزی استفاده می‌شود. قابل ذکر است، این کاربرد ها بسیار بر فروش ترانگزامیک اسید تاثیر گذار هستند. همچنین، این دارو به عنوان یک آنتی‌فیبرینولیتیک، یعنی مانع از تجمع فیبرین در خون، استفاده می‌شود. ترانگزامیک اسید در درمان بسیاری از بیماری‌ها و وضعیت‌های پزشکی مفید است. برخی از کاربردهای ترانگزامیک اسید عبارتند از:

 1. درمان خونریزی: ترانگزامیک اسید به عنوان یک دارو ضد خونریزی در درمان بیماری ‌هایی مانند بیماری‌های قلبی عروقی، بیماری‌های کبدی، سکته مغزی و جراحی‌های بزرگ استفاده می ‌شود.
 2. درمان پریودیک: ترانگزامیک اسید در درمان پریودهای دردناک و نامنظم بسیار مفید است.

 1. درمان اختلالات خونریزی: ترانگزامیک اسید برای درمان اختلالات خونریزی مانند هموفیلی و بعضی از اختلالات خونریزی دیگر نیز استفاده می‌ شود.
 2. درمان سوختگی: ترانگزامیک اسید به عنوان یک دارو ضد التهاب و ضد عفونت در درمان سوختگی استفاده می ‌شود. قابل ذکر است، فروش ترانگزامیک اسید با بهترین قیمت در این مجموعه انجام می شود.
 3.  درمان برخی بیماری‌های چشم: ترانگزامیک اسید برای درمان بعضی از بیماری‌های چشمی مانند خشکی چشم و بیماری‌های شبکیه استفاده می‌ شود.
 4. درمان برخی بیماری ‌های روانی: ترانگزامیک اسید به عنوان یک دارو آرام‌بخش در درمان برخی از بیماری‌های روانی مانند اضطراب و افسردگی نیز مفید است.

برای استفاده از ترانگزامیک اسید، باید با یک پزشک متخصص مشورت کنید و دستورات درمانی را به دقت دنبال کنید. همچنین، باید توجه داشت که ترانگزامیک اسید به عنوان یک دارو قوی، ممکن است عوارض جانبی داشته باشد، بنابراین مصرف آن باید تحت نظارت پزشک باشد. همچنین فروش ترانگزامیک اسید به دلیل مزایا زیادی که دارد بسیار به صرفه می باشد.

موارد ایمنی در فروش ترانگزامیک اسید

خرید ترانگزامیک اسید | بازرگانی رامش نژاد
خرید ترانگزامیک اسید | بازرگانی رامش نژاد

استفاده از هر ماده ای دارای قواعد خاص خودش می باشد. در صورت استفاده نادرست از ترانگزامیک اسید ممکن است عوارض جانبی جدی ایجاد شود. بنابراین، برای استفاده از این دارو باید موارد ایمنی ر ادامه را رعایت کرد. پارچه‌های محافظ، دستکش‌های مقاوم در برابر مواد شیمیایی و عینک‌های محافظ برای محافظت از پوست، چشمان و دستها استفاده کنید. قبل از استفاده از ترانگزامیک اسید، دستها را به دقت با آب و صابون بشویید. به هنگام مستقیم کردن محلول ترانگزامیک اسید، از لمس پوست و چشمان خودداری کنید. از استفاده از ترانگزامیک اسید در محیط‌های خوب تهویه شده استفاده کنید. از تماس ترانگزامیک اسید با الکل و سایر مواد شعله‌ور خودداری کنید. همچنین این موارد ایمنی در فروش ترانگزامیک اسید بسیار رعایت می شود.

برچسب محصول را به دقت بخوانید و دستورالعمل‌های استفاده، دفع و نگهداری را رعایت کنید. اگر ترانگزامیک اسید به پوست یا چشمان شما خورد، فوراً با آب خالص بشویید و در صورت لزوم به پزشک مراجعه کنید. در صورت قطع تماس با ترانگزامیک اسید، پوست را با آب و صابون بشویید و به پزشک مراجعه کنید. برای دفع محلول ترانگزامیک اسید از روش‌های بهینه و مجاز استفاده کنید. ترانگزامیک اسید را در جایی نگهداری کنید که از دسترس کودکان و حیوانات خانگی باشد.

مواد تشکیل دهنده ترانگزامیک اسید چیست؟

مواد تشکیل‌دهنده ترانگزامیک اسید شامل اسید 4-آمینوبنزوئیک، استیل کلراید، اتانول، آب، هیدروکلرید سدیم، تترازول، کلرید آمونیم، اتیلن گلیکول، دی‌کلرو متان و اتانول آمین هستند. ترانگزامیک اسید برای کاهش یا توقف خونریزی شدید ناشی از پریودهای سنگین، خونریزی بینی، روش های دندانپزشکی یا جراحی (جراحی) استفاده می شود. اسید ترانسامیک با کاهش سرعت تجزیه لخته ها عمل می کند. قابل ذکر است، فروش ترانگزامیک اسید با به صرفه ترین قیمت در این مجموعه انجام می شود.

هنگامی که شما خونریزی می کنید، بدن شما تشکیل لخته های خونی می دهد تا خونریزی را متوقف کند. در برخی افراد، این لخته ها شکسته می شوند (یا حل می شوند) و باعث خونریزی بیش از حد می شوند. اسید ترانسامیک با کاهش سرعت تجزیه لخته ها از خونریزی بیشتر جلوگیری می کند. در ایران ترانکسامیک اسید به صورت قرص (500 میلی گرم) و در بیمارستان قابل تزریق است.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی فروش ترانگزامیک اسید پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد، خواص فیزیکی و شیمیایی این ماده نیز پرداختیم. شایان ذکر است، شما کاربر عزیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خرید ترانگزامیک اسید با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *