مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنایع غذایی

فروش منتول

واردات منتول | بازرگانی رامش نژاد

فروش منتول کریستال، با خلوص 99.9 درصد بصورت usp و خوراکی از کشور چین وارد میشود جهت خرید منتول با ما تماس بگیرید. یک نوع الکل ده کربنی است. این ماده را از روغن اسانس خالص که از نعناع به دست می آید، می سازند. اصلی ترین کاربرد این ماده، در ساخت داروهای شیمایی است. فروش منتول، به صورت های مختلفی انجام می گردد. با توجه به کاربرد آن، خریداران به صورت های مختلفی این محصول را خریداری می نمایند. این ماده، به واسطه این که از نعناع استخراج می گردد و استخراج آن بسیار سخت است در بازار به قیمت بالایی فروخته می گردد. برای همین جزو ماده های صنعتی گران قیمت است. به عنوان چاشنی غذاها هم است.

فروش عمده منتول کریستال

نام به انگلیسی : Menthol
فرمول شیمایی : C10h20o
شکل ظاهری : کریستال های بی رنگ، شفاف شش ضلعی یا سوزنی
بسته بندی : حلب 2.5 کیلویی
گرید : دارویی - آرایشی
کشور تولید کننده : چین
قیمت :تماس بگیرید.
محل تحویل : شورآباد تهران

برای اطلاع از قیمت منتول کریستال خرس نشان با شماره حاصل در سایت تماس بگیرید.

فروش منتول | بازرگانی رامش نژاد
فروش منتول | بازرگانی رامش نژاد

قیمت منتول کریستال خرس نشان

منتول کریستال خرس نشان جزو گران قیمت ترین برندهای ساخت منتول در کشور ایران است. به خاطر کیفیت بسیار بالایی که این محصول دارد، برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این ماده را از نخود فرنگی و اکالیپتوس مشتق می گردد. مصارف مختلفی را دارد و با توجه به فرم آن و نوع آن، برای از بین بردن سرفه استفاده می شود. در بحث قیمت منتول کریستال خرس نشان عوامل مختلفی می توانند دخیل باشند. 

با توجه به اینکه استخراج این ماده نیاز به دستگاه های پیشرفته ای دارد، از این رو کمی از ماده های دیگر استخراج آن سخت تر است و قیمت بالاتری را دارد. دستگاه هایی که برای استخراج این ماده استفاده می شوند، همگی به صورت وارداتی هستند. این دستگاه ها اگر که آسیب ببیند، باید که مستقیم به نمایندگی فرستاده شوند. به خاطر همین قیمت فروش منتول کریستال نشان بالا و پایین دارد. 

برای مصارف مختلف و به مدل های مختلف از این ماده ها استفاده می گردد. در برخی صنایع به مقدار کم از این استفاده می شو، پس فروش منتول به آن ها کمتر است. در برخی صنایع نیاز زیادی به این ماده وجود دارد و به همین خاطر قیمت های فروش منتول کریستال بر اساس مقدار آن را نیز تغییر پیدا می کند.

فروش منتول کریستال در اصفهان

منتول کریستال فواید درمانی بسیار زیادی را دارد. این ماده درمانی اصلی ترین ماده برای درمان سرفه و گرفتگی بینی و موارد مشابه است. به خاطر خواصی در این ماده وجود دارد، فروش منتول به تولیدی های و کارخانه هایی که در کار ساخت مواد دارویی هستند بسیار زیاد انجام می شود. در واقع فروش این ماده به چند حالت انجام می گردد. یک حالت به صورت انبوه است. تولیدی های بزرگ به صورت انبوه خرید انجام می دهند، زیرا مقدار زیادی از این ماده را نیاز دارند. 

مدل بعدی فروش به صورت بسته بندی های کوچک برای افراد معمولی است. برخی افراد می خواهند که از مدل های خالص تر به صورت شخصی استفاده کنند. شرکت های تولید کننده، این محصول را به صورت بسته بندی هایی کاملاً بهداشتی تولید می کنند و سپس فروش آن را به افراد به عموم افراد انجام می دهند. مسائل بسیار زیادی وجود دارند که می توانند میزان فروش منتور را تحت تأثیر قرار بدهند. 

به عنوان مثال، کیفیت در میزان فروش بسیار اهمیت دارد. هر چه قدر که شرکت ها و تولید کننده هایی که فروش منتول را انجام می دهند، محصول با کیفت تری را عرضه نمایند، مشتریان دوباره محصول را سفارش داده و شاید به میزان زیادتری این محصول را خریداری نمایند.

خرید منتول کریستال

قیمت منتول کریستال خرس نشان | بازرگانی رامش نژاد
خرید اینترنتی منتول کریستال | بازرگانی رامش نژاد

 

با توجه به مصارف زیادی که منتول ها دارند، خرید منتول کریستال به صورت های مختلفی انجام می شود. در صنایع مختلف به صورت بسته بندی شده این محصول را خریداری می کنند. در صنایع مختلف، منتول بسیار کاربرد دارد و خرید آن به حالت انبوه انجام می شود. در ساخت داروهایی که برای سرماخوردگی و گرفتگی بینی و سرفه هستند بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. 

فروش منتول به این صنایع، بسیار زیاد انجام می گردد. در صنایعی که محصولات بهداشت دهان و دندان را عرضه می کنند، این محصول خیلی مورد استفاده است. به خاطر این که در این محصول، نعنا و پونه وجود دارد به همین خاطر خرید توسط این صنایع نیز انجام می شود. در صنایع غذایی، در ساخت محصولاتی مثل آب نبات، شکلات، شربت ها و قرص های نعناع این ماده به عنوان طعم دهنده استفاده می شود. 

شرکت هایی که فروش منتول را انجام می دهند، با این صنایع قرار داد می بندند و به صورت فله ای فروش را انجام می دهند. خرید منتول کریستال، توسط عموم افراد نیز انجام می شود. به خاطر خاصیت های درمانی، برخی افراد این ماده را برای مصارف شخصی به صورت بسته بندی شده خریداری می نمایند، به همین خاطر فروش منتول، برای عموم افراد نیز انجام می گردد.

 

خرید اینترنتی منتول کریستال

خرید اینترنتی منتول کریستال | بازرگانی رامش نژاد
خرید اینترنتی منتول کریستال | بازرگانی رامش نژاد

 

بیشتر شرکت ها و تولیدی هایی که فروش منتول را انجام می دهند، به صورت اینترنتی محصولات را عرضه می کنند. در واقع خرید اینترنتی منتول کریستال برای مشتریان می تواند که مزایای بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. به عنوان مثال در خرید اینترنتی راحتی زیاد وجود دارد. یعنی اگر که شرکت های تولیدکننده می خواهند که این محصول را خریداری کنند، می توانند به صورت عمده محصول را انتخاب کرده و هر میزان که مدنظر است، خریداری کنند. 

افرادی که می خواند، این ماده را به اندازه کم داشته باشند می توانند که در گزینه فروش منتول، خرید به صورت بسته بندی شده را انتخاب نمایند و هر اندازه که محصول را می خواهند را سفارش بدهند. همچنین چون که بسته بندی های این محصول بسیار با دقت انجام می شود، حین حمل و نقل آن آسیبی به آن وارد نمی شود و از این بابت نیز خیالشان کاملاً راحت است. 

همچنین اگر خرید اینترنتی منتول کریستال با این شرکت انجام شود، چون که به صورت بدون واسطه و مستقیم انجام می شود، قیمت پایین تر حساب خواهد شد، زیرا دیگر واسطه ها در میان وجود ندارند که باعث افزایش قیمت بشوند. خرید اینترنتی منتول خیلی راحت انجام می شود و بسیار دارای مزیت است.

نحوه خرید منتول کریستال

فروش منتول به روش های مختلفی انجام می شود. یکی از این روش ها این است که فروش به نمایندگی های معتبر در سراسر کشور انجام شود و مشتریان به صورت حضوری مراجعه کرده و هر میزان که می خواهند را سفارش دهند. یکی دیگر از روش ها خرید از درب کارخانه است. کارخانه هایی که این ماده ها را تولید می کنند، نمایندگان فروش دارند که اگر افراد با این نماینده ارتباط داشته باشند، می توانند که هر اندازه که می خواهند این محصول را سفارش داده و خریداری کنند روش دیگر نیز خرید اینترنتی است. 

در فروش اینترنتی نیز محصولات از کارخانه عرضه خواهند شد و هر میزان محصولی که مد نظر مشتری است، به صورت کامل بسته بندی شده و به صورت کاملاً بهداشتی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. در این روش نیز چون به صورت فروش منتول به صورت مستقیم است مزیت های زیادی برای خریداران به وجود خواهد آمد. 

شرکت های فروش، روش حضوری را زیاد توصیه نمی کنند، زیرا برای خریداران زیاد خوب نخواهد بود. روش خرید اینترنتی و خرید از درب کارخانه، بسیار خوب هستند زیرا مزایای زیادی برای مشتریان لحاظ می گردد. شرکت های فروش منتول، به راحتی مشتریان بسیار اهمیت می دهند. برای این که این ماده ها آسیب نبینند، در بسته بندی آن ها باید خیلی دقت شود.


فروش منتول کریستال بیشتر به کدام صنایع انجام می شود؟

 

منتول کریستال در واقع از ما از نعنا و اکالیپتوس به دست می آید و در واقع یک خاصیت از بین برندگی میکروب را دارد. اصلی ترین مصرف آن برای شرکت های دارویی و شرکت های آرایشی و بهداشتی است. شرکت های دارویی برای ساخت داروهای گیاهی از این گیاه زیاد استفاده می کنند و به همین خاطر فروش منتول کریستال به این گروه زیاد است. در صنایع بهداشتی و درمانی نیز برای ساخت خمیر دندان ها و برای ساخت برخی از کرم های مخصوص پاک کننده دهان و دندان منتول کریستال بسیار استفاده می شود.

به همین خاطر فروش منتول کریستال به این صنایع نیز زیاد است. برخی از شرکت هایی که مواد غذایی را تولید می کنند، نیز به عنوان طعم دهنده، منتول کریستال را مورد استفاده قرار می دهند. به عنوان مثال آب نبات های که طعم نعنایی دارند هستند و قرص های نعناع بسته بندی شده، همگی دارای منتول کریستال هستند. 

در واقع این ماده به عنوان یک چاشنی و طعم دهنده است و جزو گروه هایی است که بیشترین میزان فروش منتول کریستال به آنها انجام می شود. برخی از افراد نیز به صورت بسته در ابعاد کمی محصول این محصول را برای خودشان خریداری می کنند. این ماده خاصیت میکروب کشی دارد و می توان به صورت کاملاً خام نیز آنها را مورد استفاده قرار داد.

جمع بندی

منتول کریستال، جزو ماده هایی است که دارای خاصیت های مختلفی است. به خاطر این که از نعناع به دست می آید، دارای خاصیت درمانی است و برای داروهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده، به عنوان چاشنی نیز استفاده می شود. 

برخی از خوراکی هایی که دارای طعم نعنایی هستند، در واقع در آن ها همین منتول استفاده شده است. فروش منتول، می تواند که به حالت های مختلفی انجام شود. نحوه فروش این ماده نیز متفاوت است. هر کدام از مشتریان با هر روشی که راحت تر هستند، خرید این منتول کریستال را انجام می دهند. جهت اطلاع از قیمت منتول کریستال خرس نشان با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *