مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

خرید کربوکسی متیل کیتوسان

وارد کننده کربوکسی متیل کیتوسان | بازرگانی رامش نژاد

خرید کربوکسی متیل کیتوسان  بصورت عمده با بهترین قیمت کربوکسی متیل کیتوسان در ایران , برای خرید با ما تماس بگیرید. به دلیل کاربرد و مزایایی که به همراه دارد بسیار به صرفه است. کربوکسی متیل کیتوسان (CMC) یک پلی ساکارید کربوهیدراتی است. این ماده یک مشتق مهم کیتوزان محلول در آب با خواص شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی بسیار جذاب است. کربوکسی متیل کیتوزان یک شلاتور فلزی کارآمد است و ظرفیت جذب بالایی را برای رنگ ها نشان می دهد. همچنین این ماده فعالیت های بیولوژیکی ضد میکروبی، ضد سرطانی، ضد توموری، آنتی اکسیدانی و ضد قارچی را در زمینه های مختلف مانند بهبود زخم، مهندسی بافت، تحویل آنزیم، تصویر برداری زیستی و لوازم آرایشی نشان می دهد. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی این ماده خواهیم پرداخت

فروش کربوکسی متیل کیتوسان بصورت عمده

برای اطلاع از نحوه خرید کربوکسی متیل کیتوسان بصورت عمده با بهترین کیفیت با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

خرید کربوکسی متیل کیتوسان | بازرگانی رامش نژاد
خرید کربوکسی متیل کیتوسان | بازرگانی رامش نژاد

کربوکسی متیل کیتوسان چیست؟

کربوکسی متیل کیتوسان یک پلیمر طبیعی است که از کیتین، یک پلیمر نیمه سلولزی حاصل می‌ شود. کیتین در حقیقت یک پلیمر قندی است که در خارج از پوسته موجودات زنده مانند اسکلت حشرات و خاکستری محافظت کننده خاک وجود دارد. کربوکسی متیل کیتوسان به دلیل وجود گروه‌ های کربوکسیل، از کیتوسان معمول با وزن مولکولی بالاتر و خواص فیزیکی و شیمیایی متفاوت تولید می‌ شود. همچنین فروش اینترنتی کربوکسی متیل کیتوسان با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه انجام می شود. این ماده به عنوان یک جاذب، گرفتن حالت ژل و آنتی‌باکتریال عمل می‌کند. شایان ذکر است، قیمت کربوکسی متیل کیتوسان به عوامل بسیاری همچون نوع و قیمت بستگی دارد. همچنین، به دلیل خواص ضد التهابی و آنتی‌اکسیدان، مورد استفاده در صنایع پزشکی، بهداشت و درمان و کشاورزی قرار می‌گیرد. همچنین در این مجموعه عمده فروشی کربوکسی متیل کیتوسان با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود. در صنایع غذایی، این ماده به عنوان یک افزودنی غذایی برای بهبود پایداری و کیفیت محصولات استفاده می ‌شود. شایان ذکر است شما می توانید خرید کربوکسی متیل کیتوسان خود را با این شرکت انجام دهید.

کربوکسی متیل کیتوسان همچنین در تولید نانوذرات، مواد جاذب و کاتالیست ‌ها نیز به کار می‌ رود. این ماده به دلیل خواص آنتی ‌میکروبیال و ضد التهابی، مورد استفاده در تولید محصولات بهداشتی و آرایشی نظیر کرم‌ های ضد آفتاب، کرم ‌های ضد لک و کرم ‌های ضد چروک قرار می‌ گیرد. با توجه به خواص فوق، کربوکسی متیل کیتوسان به عنوان یک ماده شیمیایی بسیار مهم در صنایع مختلف استفاده می ‌شود و به عنوان یک جایگزین سبز برای مواد شیمیایی مضر در صنایع مختلف، مورد توجه قرار گرفته است. خرید کربوکسی متیل کیتوسان به دلیل مصارفی که دارد بسیار به صرفه است

خواص فیزیکی و شیمیایی کربوکسی متیل کیتوسان

کربوکسی متیل کیتوسان یک نوع آمینوساکارید است که به دلیل خصوصیات بیولوژیکی و شیمیایی آن، بسیار جذاب در کاربردهای متنوعی مانند تولید دارو، پوستر، فیلتراسیون و انواع سرامیک ‌ها است. در زیر، برخی از خواص فیزیکی و شیمیایی کربوکسی متیل کیتوسان مورد بحث قرار خواهد گرفت:

 1. محافظت از سلول ‌ها: کربوکسی متیل کیتوسان (CMC) به عنوان مواد محافظتی در پوستر ها و پارچه ‌ها استفاده می ‌شود، زیرا این ماده بر روی سطح پوسته‌ ی سلول‌ها قرار می‌ گیرد و آن‌ها را در برابر ضربه‌ ها و پوستشویی محافظت می‌ کند.
 2. افزایش کیفیت ساخت سرامیک ‌ها: CMC در ساخت سرامیک‌ ها به نمایندگی از ماده پلیمر و افزایش خصوصیات سرامیک برای کاربرد های مختلف، مانند سرامیک‌ های نانو، تمام شده است. شایان ذکر است، فروش اینترنتی کربوکسی متیل کیتوسان با بهترین کیفیت در این مجموعه انجام می شود.
 3. خصوصیات پلیمری: CMC یک پلیمر با خصوصیاتی مانند انعطاف پذیری، ایجاد ژل و سطحی برای جذب مواد شیمیایی است که با کاربرد در بسیاری از صنایع، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همچنین در این مجموعه عمده فروشی کربوکسی متیل کیتوسان با بهترین قیمت انجام می پذیرد. 
 4.  خواص حلالیت: CMC با طیف وسیعی از مواد شیمیایی متوافق است، به عنوان نفوذ پذیری بالایی برای سپری شدن مواد شیمیایی به داخل سلول ‌ها معروف است. همچین در این مجموعه خرید کربوکسی متیل کیتوسان با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود.
 5. جذب رطوبت: CMC به عنوان جاذب رطوبت برای بسیاری از مواد شیمیایی استفاده می‌ شود. نمونه های کاربردی شامل انواع تنبک‌ها و مواد نگهدارنده ‌ی غذایی هستند. همچنین این موارد می توانند در قیمت کربوکسی متیل کیتوسان تاثیر گذار باشند.
 6. خواص استحکام سطحی: CMC به همراه انواع مختلفی از مواد شیمیایی که سطوح تماسی موثر دارند مصرف می ‌شود و برای کاهش سایش، اصلاح دهانه ‌ها و سطح ‌ها و درمان سایش سطحی قطعات مصرف می‌ شود.
 7.  خواص شیمیایی: CMC به دلیل وجود گروه ‌های کربوکسیلیک و پتانسیل ‌های پرتوانی که در آن‌ ها وجود دارد، در تولید مواد دارویی، شامپو، لوسیون، کرم، و بافتین، که از خواص شیمیایی آن برای ترکیب دیگر مواد شیمیایی در کاربردهای طبی سالم‌سازی و بهداشتی استفاده می ‌شود.
 8. . خواص بهداشتی: CMC همچنین در صنعت بهداشتی به عنوان ماده پلیمری در ساخت لوسیون ‌ها، صابونها و دیگر محصولات بهداشتی و پوست مورد استفاده قرار می ‌گیرد. شایان ذکر است این خواص در خرید کربوکسی متیل کیتوسان بسیار تاثیر گذار هستند.

کاربرد کربوکسی متیل کیتوسان

فروش کربوکسی متیل کیتوسان | بازرگانی رامش نژاد
فروش کربوکسی متیل کیتوسان | بازرگانی رامش نژاد

کربوکسی متیل کیتوسان (CMC) یک ماده شیمیایی با خصوصیات فیزیکی و شیمیایی بسیار متنوع است که در بسیاری از صنایع از جمله دارویی، غذایی، کشاورزی و ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین فروش اینترنتی کربوکسی متیل کیتوسان با بهترین قیمت در این مجموعه انجام می شود در زیر، برخی از کاربردهای کربوکسی متیل کیتوسان (CMC) ذکر شده است:

 • دارویی: کربوکسی متیل کیتوسان به عنوان یک بستر در ساخت دارو و نیز به عنوان یک فراورده حامل برای تحریک دارو به کار می رود.
 • غذایی: کربوکسی متیل کیتوسان به عنوان یک عامل ضد باکتریایی و همچنین به منظور ساخت رژیم های غذایی کاهنده چربی و کلسترول بکار می رود.
 • کشاورزی: کربوکسی متیل کیتوسان به عنوان عاملی برای جلوگیری از آلودگی باکتری ها و قارچ های گیاهی، به منظور ساخت کود های آلی و زمین های مرتعی بکار می رود. همچنین، این کاربرد ها در خرید کربوکسی متیل کیتوسان بسیار تاثیر می گذارند.
 • صنایع آرایشی و بهداشتی: کربوکسی متیل کیتوسان به عنوان عاملی برای ساخت لوسیون ها، کرم ها، صابون ها و مایعات دیگر و نیز به عنوان یک عامل مرطوب کننده و محافظ پوست بکار می رود.
 • ساخت و ساز: کربوکسی متیل کیتوسان در ساخت مواد عایق برای افزایش عایق حرارتی و صوتی، ظرفیت جذب رطوبت و سایر خواص متنوع بکار می رود.
 • صنایع نساجی: کربوکسی متیل کیتوسان به عنوان یک عامل محکم کننده پارچه های پشت سری و نیز به منظور افزایش استحکام فیوزینگ پارچه ها بکار می رود. این عوامل بسیار در قیمت کربوکسی متیل کیتوسان تاثیر گذار هستند.
 • صنایع چاپ: CMC به عنوان یک روغنگری عاملی برای تثبیت پایدارگران در نانومترپراکنده و همچنین به عنوان یک لايه محافظ برای حداکثر سازگاری با نانومترها به بهترین شکل ممکن، در صنایع چاپ به کار می ‌رود.

کربوکسی متیل کیتوسان به دلیل خصوصیات فیزیکی و شیمیایی بسیار متنوع، در بسیاری از صنایع مختلف به‌ صورت گسترده استفاده می ‌شود و به دلیل سازگاری بالا با سایر مواد، به عنوان عاملی دارای وسعت کاربرد بسیار بالایی است. شایان ذکر است، شما کاربر عزیز می توانید خرید کربوکسی متیل کیتوسان با بهترین کیفیت و قیمت از این مجموعه خریداری کنید.

 

موارد ایمنی بعد از خرید کربوکسی متیل کیتوسان

استفاده از کربوکسی متیل کیتوسان در صنایع مختلف، به دلیل خواص ضد باکتریال و ضد التهابی آن، مورد توجه قرار گرفته است. عمده فروشی کربوکسی متیل کیتوسان با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می شود. با این حال، برای استفاده امن از این ماده شیمیایی، باید مواردی را در نظر گرفت:

 •  استفاده از کربوکسی متیل کیتوسان در صنایع غذایی، باید با رعایت مقادیر مجاز و استفاده از روش‌های مناسب صورت گیرد.
 •  در صورت استفاده از کربوکسی متیل کیتوسان در صنایع پزشکی و بهداشت و درمان، باید از مقدار مناسب و با رعایت شرایط بهداشتی استفاده شود.
 •  استفاده از کربوکسی متیل کیتوسان برای تولید محصولات بهداشتی و آرایشی، باید با رعایت استانداردهای بهداشتی صورت گیرد. همچنین تمام این موارد ایمنی در خرید کربوکسی متیل کیتوسان باید رعایت شود.
 • برای جلوگیری از حساسیت‌های پوستی و تنفسی، باید از محصولات حاوی کربوکسی متیل کیتوسان با دقت استفاده شود. شایان ذکر است، این عوامل تاثیر گذاری بالایی در قیمت کربوکسی متیل کیتوسان دارند. 
 • در صورت بروز هرگونه علائم نامطلوب پس از استفاده از محصولات حاوی کربوکسی متیل کیتوسان، باید به پزشک مراجعه شود.

به طور کلی، استفاده از کربوکسی متیل کیتوسان به عنوان یک ماده شیمیایی مفید و امن است، اما باید با رعایت شرایط بهداشتی و مقادیر مجاز استفاده شود. شایان ذکر است، فروش اینترنتی کربوکسی متیل کیتوسان با بهترین کیفتیت بازار انجام می شود.

اجزای تشکیل دهنده کربوکسی متیل کیتوسان

کربوکسی متیل کیتوسان (CMC) نوعی آمینوگلوکان با طول زنجیره بالا است که به عملیات شیمیایی تحت عنوان کاربوکسیلاسیون (carboxylation) تحت موجودیت الاس درجه حرارت تبدیل می شود. این فرایند، گروه شیمیایی کربوکسیلیک COOH را به زنجیره کیتوسان اضافه می کند.  اجزای تشکیل دهنده کربوکسی متیل کیتوسان عبارتند از:

 1.  کیتوسان: کیتوسان یکی از ساختمان های اصلی CMC است که از نوع چسبندگی L-glycosidic است که از N-آسیل گلوکوزامین تشکیل شده است.
 2.  گروه های کربوکسیل COOH: این گروه های کربوکسیلیک از طریق فرایند کاربوکسیلاسیون به زنجیره کیتوسان افزوده می شوند و خصوصیات فیزیکی و شیمیایی CMC را بهبود می بخشند. این اجزا باعث می شوند تا خرید کربوکسی متیل کیتوسان بسیار به صرفه باشد.
 3. بستر محیطی: ترکیبی از آب و حلال آلی مانند اتانول برای ایجاد شرایط بهتر جهت واکنش CMC، حلول و حمایت از فرایند شیمیایی استفاده می شود و در هر مرحله از فرایند کاربرد دارد.

CMC به عنوان یک پلیمر دو کاره برای ترکیب دو ویژگی ریزمولکولی کربوکسیلیک و کیتوسانی شناخته می‌شود. ایجاد گروه کربوکسیلیک درون زنجیره کیتوسان به دلیل دارا بودن خواص بیولوژیکی و شیمیایی ویژه توجه کارشناسان را در کاربرد های صنعتی باز می کند. همچنین شما می توانید خرید کربوکسی متیل کیتوسان خود را با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه انجام دهید. 


فروش اینترنتی کربوکسی متیل کیتوسان

فروش اینترنتی کربوکسی متیل کیتوسان | بازرگانی رامش نژاد
فروش اینترنتی کربوکسی متیل کیتوسان | بازرگانی رامش نژاد

فروش اینترنتی کربوکسی متیل کیتوسان با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می پذیرد. 

قیمت کربوکسی متیل کیتوسان

قیمت کربوکسی متیل کیتوسان به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل می توانند به حجم و نوع ماده نیز بستگی دارد.

عمده فروشی کربوکسی متیل کیتوسان

عمده فروشی کربوکسی متیل کیتوسان با بهترین قیمت و قیمت در این مجموعه انجام می شود. همچنین شما می توانید خرید کربوکسی متیل کیتوسان خود را با این مجموعه انجام دهید. 

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی خرید کربوکسی متیل کیتوسان پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد، خواص فیزیکی و شیمیایی، موارد ایمنی و همچنین اجزای تشکیل دهنده این ماده نیز پرداختیم. شایان ذکر است شما کاربر عزیز می توانید خرید این ماده شیمیایی را با شرکت بازرگانی رامش نژاد انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *