مواد اولیه دارویی و پزشکی, مواد اولیه شیمیایی

خرید فیناستراید

فروش فیناستراید به شکل پودر کریستالی سفید وارد شده از کشور چین با خلوص 99 درصد در شرکت بازرگانی رامش نژاد , برای خرید و اطلاع از قیمت فیناستراید بصورت عمده تماس بگیرید.

نام به انگلیسی : Finasteride
خلوص : 99درصد
بسته بندی : 25 کیلوگرمی
برند : چین
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل : شورآباد تهران

شما مشتریان عزیز میتوانید برای اطلاع از قیمت فیناستراید با بهترین کیفیت بصورت عمده با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

فروش فیناستراید | بازرگانی رامش نژاد

فروش فیناستراید

فروش فیناستراید در این شرکت با بهترین قیمت با ارسال بار مطمئن به اقصا نقاط کشور ,برای خرید تماس بگیرید.

کاربرد فیناستراید

فیناستراید یک مهارکننده 5 آلفا ردوکتاز است که برای درمان علائم هیپرتروفی خوش خیم پروستات و طاسی الگوی مردانه استفاده می شود. فیناستراید با نرخ پایین افزایش گذرا آمینوترانسفراز سرم همراه است، اما هنوز با موارد آسیب حاد کبدی آشکار بالینی مرتبط نیست.

فیناستراید یک ترکیب 4-آزاستروئیدی مصنوعی است. فیناستراید به طور رقابتی به استروئید نوع II 5-آلفا ردوکتاز در غده پروستات، کبد و پوست متصل می شود و آن را مهار می کند، در نتیجه با تبدیل آنزیمی تستوسترون به 5-دی هیدروتستوسترون (DHT) و کاهش سطح سرمی DHT تداخل می کند. کاهش سطح سرمی DHT منجر به کاهش تحریک گیرنده های آندروژن در هسته سلول های پروستات و در نتیجه کاهش تکثیر سلول های پروستات می شود.

فیناستراید یک آزا-استروئید است که یک داروی مصنوعی برای درمان هیپرپلازی خوش خیم پروستات است. این نقش به عنوان یک آنتاگونیست آندروژن، یک مهارکننده EC 1.3.1.22 [3-oxo-5alpha-steroid 4-dehydrogenase (NADP(+))] و یک داروی ضد هیپرپلازی دارد. این یک آزا-استروئید، یک استروئید 3-oxo و یک دلتا-لاکتام است. از یک هیدرید 5 آلفا آندروستان مشتق می شود.

فیناستراید چیست ؟

خرید فیناستراید | بازرگانی رامش نژاد

فیناستراید یک داروی تجویزی است. به صورت قرص خوراکی عرضه می شود.

قرص خوراکی فیناستراید با نام تجاری Proscar و Propecia در دسترس است. همچنین به عنوان یک داروی ژنریک موجود است. داروهای ژنریک معمولاً قیمت کمتری نسبت به نسخه برند دارند. در برخی موارد، آنها ممکن است در هر قوت یا شکلی به عنوان داروی نام تجاری در دسترس نباشند.

پروسکار برای درمان علائم بزرگی پروستات (هیپرپلازی خوش خیم پروستات) استفاده می شود. ممکن است به عنوان بخشی از درمان ترکیبی استفاده شود. این بدان معناست که باید آن را با داروهای دیگر مصرف کنید. همچنین می توان آن را با دوکسازوسین مصرف کرد تا خطر پیشرفت علائم بزرگی پروستات را کاهش دهد.
پروپشیا برای درمان ریزش مو با الگوی مردانه استفاده می شود.
فیناستراید برای استفاده در زنان یا کودکان تجویز نمی شود.

کاربرد فیناستراید برای مو

فیناستراید برای درمان طاسی با الگوی مردانه (آلوپسی آندروژنیک) در مردان استفاده می شود، وضعیتی که در 80٪ از مردان قفقازی ایجاد می شود.در ایالات متحده، فیناستراید و ماینوکسیدیل تنها دو داروی مورد تایید FDA برای درمان ریزش مو با الگوی مردانه از سال 2017 هستند.درمان با فیناستراید ریزش مو را کاهش می‌دهدو حدود 30 درصد بهبودی را در ریزش مو پس از شش ماه درمان ایجاد می‌کند، با اثربخشی تا زمانی که دارو مصرف شود.

 مصرف فیناستراید منجر به کاهش سطح DHT پوست سر و سرم می شود. با کاهش سطح DHT در پوست سر، فیناستراید می‌تواند با مهار و گاهی معکوس کردن کوچک‌سازی فولیکول مو، میزان موهای انتهایی فاز آناژن را حفظ یا افزایش دهد. فیناستراید بیشترین تاثیر را روی تاج دارد اما می تواند ریزش مو را در تمام نواحی پوست سر کاهش دهد.فیناستراید همچنین برای الگوی ریزش مو در زنان آزمایش شده است. با این حال، نتایج بهتر از دارونما نبود.این محصول در درمان ریزش موی سر نسبت به دوتاستراید کمتر موثر است.

عوارض فیناستراید

یک بررسی در سال 2010 از فیناستراید برای BPH نشان داد که در مردان با میانگین سنی 62.4 سال، عوارض جانبی نادر است؛ با این وجود، مردانی که فیناستراید مصرف می‌کنند در معرض افزایش خطر ناتوانی جنسی، اختلال نعوظ، کاهش میل جنسی و اختلال انزال هستند. دارونما. از سال 2016، شواهد تازه حاکی از آن بود که چنین اثراتی، همراه با اختلال در تولید نوروسترویید، ممکن است پس از قطع مصرف فیناستراید باقی بماند.

عوارض فیناستراید برای میل جنسی

استفاده از فیناستراید با افزایش خطر اختلال عملکرد جنسی از جمله اختلال نعوظ، کاهش میل جنسی و اختلال انزال همراه است. اثرات نامطلوب جنسی فیناستراید و دوتاستراید با کیفیت پایین زندگی و توانایی حفظ یک رابطه صمیمانه مرتبط است و می تواند باعث ایجاد استرس در روابط شود.

پروفایل اثرات نامطلوب فیناستراید برای نشانه های ریزش مو و BPH تا حدودی متفاوت است.

فیناستراید برای آلوپسی آندروژنتیک (ریزش مو در مردان)

شایع ترین عوارض جانبی فیناستراید مصرف شده برای ریزش مو عبارتند از: کاهش میل جنسی، اختلال نعوظ و کاهش مقدار مایع منی.

علاوه بر این، فیناستراید در گزارش های موردی گزارش شده است که باعث ایجاد مشکلات جنسی می شود که پس از قطع دارو ادامه می یابد.یک به‌روزرسانی در سال 2012 به برچسب FDA گزارش‌هایی مبنی بر کاهش میل جنسی، مشکلات انزال و مشکل در نعوظ اشاره کرد که پس از قطع دارو ادامه یافت. این به روز رسانی همچنین به گزارش هایی از درد بیضه و “ناباروری مردانه و/یا کیفیت پایین مایع منی” اشاره کرده است.

قیمت فیناستراید

برای اطلاع از قیمت فیناستراید بصورت عمده میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *