مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنایع غذایی

خرید انواع نگهدارنده مواد غذایی

فروش مواد نگهدارنده خوراکی | بازرگانی رامش نژاد

خرید انواع نگهدارنده مواد غذایی

خرید انواع نگهدارنده مواد غذایی بصورت عمده از بازرگانی رامش نژاد این شرکت با سابقه فروش مواد نگهدارنده خوراکی با کیفیت آماده خدمت به شما مشتریان عزیز می باشد.

برای خرید عمده مواد نگهدارنده با ما تماس بگیرید.

 

پروپیونات کلسیم 25 کیلویی بصورت عمده
اسید لاکتیک 25 کیلویی بصورت عمده
اسید بنزوئیک 25 کیلویی بصورت عمده
سوربات پتاسیم 25 کیلویی بصورت عمده
دی اکسید گوگرد و سولفیت​25 کیلویی بصورت عمده
دی اکسید کربن​25 کیلویی بصورت عمده
قیمت : تماس بگیرید.

نگهدارنده ماده یا ماده ای شیمیایی است که به محصولاتی مانند محصولات غذایی، نوشیدنی ها, داروهای دارویی، رنگ ها, نمونه های بیولوژیکی, لوازم آرایشی، چوب و بسیاری از محصولات دیگر اضافه می شود تا از تجزیه در اثر رشد میکروبی یا تغییرات شیمیایی نامطلوب جلوگیری شود. به طور کلی نگهداری در دو حالت شیمیایی و فیزیکی اجرا می شود. حفظ شیمیایی مستلزم افزودن ترکیبات شیمیایی به محصول است.

نگهداری فیزیکی مستلزم فرآیندهایی مانند سرد کردن یا خشک کردن است. افزودنی های مواد غذایی نگهدارنده خطر ابتلا به عفونت های ناشی از غذا را کاهش می دهد, فساد میکروبی را کاهش می دهد و ویژگی های تازه و کیفیت غذایی را حفظ می کند. برخی از تکنیک های فیزیکی برای نگهداری مواد غذایی عبارتند از: کم آبی, اشعه UV-C، خشک کردن انجمادی و سرد کردن. گاهی اوقات تکنیک های حفظ شیمیایی و حفظ فیزیکی با هم ترکیب می شوند.

خرید انواع نگهدارنده مواد غذایی طبیعی

خرید انواع نگهدارنده مواد غذایی | بازرگانی رامش نژاد

برای بسیار از مشتریان این سوال پیش می آید که مواد نگهدارنده از کجا بخرم ؟ در ادامه به پاسخ به این سوال میپردازیم .

پروپیونات کلسیم

به عنوان یک افزودنی غذایی, در Codex Alimentarius با شماره E 282 ذکر شده است. پروپیونات کلسیم به عنوان یک نگهدارنده در طیف گسترده ای از محصولات از جمله: نان,سایر محصولات پخته شده، گوشت فرآوری شده، آب پنیر و سایر محصولات لبنی استفاده می شود.در کشاورزی از جمله برای جلوگیری از تب شیر در گاوها و به عنوان مکمل خوراک استفاده می شود.پروپیونات ها مانند بنزوات ها از تولید انرژی مورد نیاز میکروب ها جلوگیری می کنند. با این حال، برخلاف بنزوات ها، پروپیونات ها به محیط اسیدی نیاز ندارند.

پروپیونات کلسیم در محصولات نانوایی به عنوان یک مهارکننده کپک استفاده می شود, معمولاً 0.1-0.4٪(اگرچه خوراک دام ممکن است تا 1٪ باشد). آلودگی کپک یک مشکل جدی در میان نانوایان در نظر گرفته می‌شود و شرایطی که معمولاً در پخت وجود دارد,شرایط تقریباً بهینه‌ای را برای رشد کپک فراهم می‌کند.

اسید لاکتیک

مواد نگهدارنده از کجا بخرم ؟ | بازرگانی رامش نژاد
مواد نگهدارنده از کجا بخرم ؟

اسید لاکتیک یک اسید آلی است. دارای فرمول مولکولی CH3CH(OH)COOH است. در حالت جامد سفید است و با آب قابل اختلاط است. هنگامی که در حالت محلول است، یک محلول بی رنگ تشکیل می دهد. تولید شامل سنتز مصنوعی و همچنین منابع طبیعی است.

اسید لاکتیک یک آلفا هیدروکسی اسید (AHA) به دلیل وجود یک گروه هیدروکسیل در مجاورت گروه کربوکسیل است. به عنوان یک واسطه مصنوعی در بسیاری از صنایع سنتز آلی و در صنایع مختلف بیوشیمیایی استفاده می شود. پایه مزدوج اسید لاکتیک لاکتات (یا آنیون لاکتات) نامیده می شود. نام گروه آسیل مشتق شده لاکتویل است.

در محلول, می تواند با از دست دادن یک پروتون یونیزه شود و یون لاکتات CH تولید کند
3CH(OH)CO-
2. pKa آن در مقایسه با اسید استیک 1 واحد کمتر است, یعنی اسید لاکتیک ده برابر اسید استیک است. این اسیدیته بالاتر نتیجه پیوند هیدروژنی درون مولکولی بین α-هیدروکسیل و گروه کربوکسیلات است. برای خرید انواع نگهدارنده مواد غذایی با ما تماس بگیرید.

اسید بنزوئیک

بنزوئیک اسید /bɛnˈzoʊ.ɪk/ یک ترکیب آلی جامد سفید (یا بی رنگ) با فرمول C6H5COOH است که ساختار آن از یک حلقه بنزن (C6H6) با یک جایگزین کربوکسیل (-C(=O)OH) تشکیل شده است. این ساده ترین اسید کربوکسیلیک معطر است. این نام از صمغ بنزوئین گرفته شده است که برای مدت طولانی تنها منبع آن بود.

اسید بنزوئیک به طور طبیعی در بسیاری از گیاهان وجود داردو به عنوان یک واسطه در بیوسنتز بسیاری از متابولیت های ثانویه عمل می کند. نمک بنزوئیک اسید به عنوان نگهدارنده مواد غذایی استفاده می شود.

مواد نگهدارنده از کجا بخرم ؟ | بازرگانی رامش نژاد

سوربات پتاسیم

سوربات پتاسیم نمک پتاسیم اسید سوربیک با فرمول شیمیایی CH3CH=CH−CH=CH−CO2K است. این یک نمک سفید است که در آب بسیار محلول است (58.2٪ در 20 درجه سانتیگراد). این ماده در درجه اول به عنوان نگهدارنده مواد غذایی استفاده می شود (شماره E 202).سوربات پتاسیم در کاربردهای مختلف از جمله غذا,شراب و محصولات مراقبت شخصی موثر است. در حالی که اسید سوربیک به طور طبیعی در توت‌های روون وجود دارد، تقریباً تمام منابع اسید سوربیک جهان که سوربات پتاسیم از آن مشتق می‌شود، به صورت مصنوعی تولید می‌شود.

بازرگانی رامش نژاد فروش مواد نگهدارنده خوراکی از جمله سوربات پتاسیم را در بسته های 25 کیلویی ارائه میدهد.

دی اکسید گوگرد و سولفیت

سولفیت ها یا سولفیت ها ترکیباتی هستند که حاوی یون سولفیت (یا یون سولفات (IV) از نام سیستماتیک صحیح آن)، SO2- هستند.
3. یون سولفیت پایه مزدوج بی سولفیت است. اگرچه اسید آن (اسید سولفوره) گریزان است,  نمک های آن به طور گسترده ای استفاده می شود.

سولفیت ها موادی هستند که به طور طبیعی در برخی غذاها و بدن انسان وجود دارند. آنها همچنین به عنوان افزودنی های غذایی تنظیم شده استفاده می شوند. هنگامی که در غذا یا نوشیدنی است، سولفیت ها اغلب با دی اکسید گوگرد با هم ترکیب می شوند.

دی اکسید کربن

دی اکسید کربن (فرمول شیمیایی CO2) یک ترکیب شیمیایی است که از مولکول هایی تشکیل شده است که هر یک دارای یک اتم کربن هستند که به طور دوگانه به دو اتم اکسیژن پیوند کووالانسی دارند. در حالت گاز در دمای اتاق یافت می شود. در هوا, دی اکسید کربن برای نور مرئی شفاف است اما تابش مادون قرمز را جذب می کند و به عنوان گاز گلخانه ای عمل می کند.

این گاز کمیاب در اتمسفر زمین با 421 قسمت در میلیون (ppm) یا حدود 0.04 درصد حجمی (تا می 2022) است که از سطوح قبل از صنعتی 280 ppm افزایش یافته است. سوزاندن سوخت های فسیلی علت اصلی این افزایش غلظت CO2 و همچنین علت اصلی تغییرات آب و هوایی است.

دی اکسید کربن در آب محلول است و در آب های زیرزمینی, دریاچه ها، کلاهک های یخی و آب دریا یافت می شود. هنگامی که دی اکسید کربن در آب حل می شود, اسید کربنیک (H2CO3) را تشکیل می دهد که با افزایش سطح CO2 اتمسفر باعث اسیدی شدن اقیانوس می شود.

مواد نگهدارنده از کجا بخرم ؟

این شرکت با ده سال سابقه واردات در زمینه فروش مواد نگهدارنده خوراکی باکیفیت آماده خدمت به شما مشتریان عزیز می باشد. برای خرید عمده تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *