مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه لوازم آرایشی

فروش میکروکریستالین وکس

قیمت موم میکروکریستالین وکس | بازرگانی رامش نژاد

فروش میکروکریستالین وکس

فروش میکروکریستالین وکس 99 درصد وارد شده از کشور چین با بهترین کیفیت و بهترین قیمت.

نام به انگلیسی : microcrystalline wax
خلوص : 99 درصد
رنگ : بی رنگ یا سفید, شفاف و بدون بو
نقطه ذوب :62 تا 102 درجه سانتی گراد
میزان سولفورکمتر از 0.4 درصد
قیمت : استعلام بگیرید.

 

جهت استعلام قیمت موم میکروکریستالین وکس در بازرگانی رامش نژاد با شماره حاصل در سایت تماس بگیرید. 

موم‌های میکروکریستالی نوعی موم هستند که از روغن‌زدایی پترولاتوم به عنوان بخشی از فرآیند پالایش نفت تولید می‌شوند. بر خلاف موم پارافین آشناتر که حاوی آلکان های بدون شاخه است، موم میکرو کریستالی حاوی درصد بیشتری از هیدروکربن های ایزوپارافین (شاخه ای) و هیدروکربن های نفتنی است.

 در مقایسه با کریستال های بزرگتر موم پارافین, ظرافت کریستال های آن مشخص می شود. از هیدروکربن های آلیفاتیک اشباع با وزن مولکولی بالا تشکیل شده است. به طور کلی تیره تر، چسبناک تر، متراکم تر, چسبناک تر و کشسان تر از موم های پارافین است و وزن مولکولی و نقطه ذوب بالاتری دارد. 

ویژگی های الاستیک و چسبندگی واکس های میکروکریستالی مربوط به اجزای زنجیره غیر مستقیمی است که در آنها وجود دارد. ساختار کریستال موم میکروکریستالی معمولی کوچک و نازک است که باعث انعطاف پذیری بیشتر از موم پارافین می شود. معمولاً در فرمولاسیون های آرایشی استفاده می شود.

میکروکریستالین وکس زمانی که توسط پالایشگاه های موم تولید می شوند، معمولاً برای برآوردن تعدادی از مشخصات ASTM تولید می شوند. این موارد عبارتند از: نقطه انسداد (ASTM D938)، نفوذ سوزن (ASTM D1321)، رنگ (ASTM D6045) و ویسکوزیته (ASTM D445). 

واکس های میکرو کریستالی را می توان به طور کلی به دو دسته تقسیم کرد: گریدهای “لمینیت” و گریدهای “سختی”. درجه های لمینیت معمولاً دارای نقطه ذوب 140-175 فارنهایت (60-80 درجه سانتیگراد) و نفوذ سوزن 25 یا بالاتر هستند. درجه های سخت شدن از حدود 175 تا 200 فارنهایت (80 تا 93 درجه سانتیگراد) متغیر است و دارای نفوذ سوزن 25 یا کمتر است. رنگ در هر دو گرید بسته به درجه پردازش انجام شده در سطح پالایشگاه می تواند از قهوه ای تا سفید متغیر باشد.

موم های میکرو کریستالی از پالایش تقطیرهای سنگین حاصل از تولید روغن روان کننده به دست می آیند. سپس این محصول فرعی باید در پالایشگاه موم روغن زدایی شود. بسته به استفاده نهایی و مشخصات مورد نظر، ممکن است محصول بوی آن حذف شود و رنگ آن (که معمولاً با رنگ قهوه ای یا زرد تیره شروع می شود) حذف شود. این معمولاً با استفاده از روش فیلتراسیون یا با عملیات هیدرولیکی مواد موم انجام می شود.

برخی محصولات ما :

کاربرد میکروکریستالین وکس

فروش میکروکریستالین وکس |بازرگانی رامش نژاد

موم میکرو کریستالی اغلب در صنایعی مانند لاستیک و لاستیک، شمع، چسب، تخته موجدار، لوازم آرایشی، ریخته گری و غیره استفاده می شود. پالایشگاه ها ممکن است از امکانات ترکیبی برای ترکیب پارافین و موم های میکروکریستالی استفاده کنند. این امر در صنایع تایر و لاستیک رایج است.

موم های میکرو کریستالی کاربرد قابل توجهی در ساخت جواهرات و مجسمه های کوچک دارند. فرمول‌های مختلف موم‌هایی را از موم‌هایی تولید می‌کنند که به اندازه کافی نرم هستند تا با دست قالب‌گیری شوند تا آن‌هایی که به اندازه کافی سخت هستند که با ابزارهای چرخشی حک می‌شوند. موم ذوب شده را می توان برای ساختن کپی های متعدد که بیشتر با جزئیات حک شده اند ریخته گری کرد. تامین کنندگان جواهرات موم قالب گیری شده را به شکل های اصلی حلقه ها و همچنین جزئیاتی را که می توان به صورت حرارتی به یکدیگر جوش داد و لوله ها و ورق هایی را برای برش و ساخت مدل های موم می فروشند. حلقه ها ممکن است به یک “درخت” مومی متصل شوند تا بتوان تعداد زیادی را در یک بار ریختن ریخت.

نام تجاری موم میکروکریستالی، موم رنسانس، همچنین به طور گسترده در موزه ها و محیط های حفاظتی برای محافظت و پرداخت چوب های عتیقه، عاج، سنگ های قیمتی و اشیاء فلزی استفاده می شود. در دهه 1950 توسط موزه بریتانیا برای جایگزینی موم های طبیعی ناپایدار که قبلاً استفاده می شد مانند موم زنبور عسل و کارناوبا ساخته شد.

موم های میکرو کریستالی مواد بسیار خوبی برای استفاده در هنگام اصلاح خواص کریستالی موم پارافین هستند. موم میکرو کریستالی دارای انشعاب قابل توجهی بیشتر از زنجیره های کربنی است که ستون فقرات موم پارافین هستند. این زمانی مفید است که برخی تغییرات عملکردی مطلوب در پارافین مورد نیاز باشد، مانند انعطاف پذیری، نقطه ذوب بالاتر و افزایش شفافیت. آنها همچنین به عنوان عامل لغزش در جوهر چاپ استفاده می شود.

موم میکرو کریستالی در ورزش هایی مانند هاکی روی یخ و اسنوبورد استفاده می شود. روی نوار اصطکاکی چوب هاکی روی یخ اعمال می شود تا از تخریب نوار به دلیل از بین رفتن چسب روی نوار توسط آب جلوگیری کند و همچنین به دلیل کیفیت چسب موم کنترل پوک هاکی را افزایش می دهد. همچنین برای کاهش اصطکاک و افزایش قابلیت سر خوردن تخته، کنترل آن را آسان تر می کند.موم میکرو کریستالی در مراحل پایانی مرمت سنگفرش Cosmatesque، وستمینستر ابی، لندن استفاده شد.

قیمت موم میکروکریستالین وکس​

برای اطلاع از قیمت موم میکروکریستالین وکس 99 درصد وارد شده از کشور چین با بهترین کیفیت نسبت به همکاران با ما تماس بگیرید.

2 دیدگاه در “فروش میکروکریستالین وکس

  1. محمدصدرا اعظمی گفت:

    سلام موم میکروکریستالین وکس را تا چه مدت میتوان نگهداری کرد؟

    1. admin گفت:

      با سلام و احترام اگر این موم را در جای خشک و خنک و به دور از خورشید نگهداری کنید میتوانید تا دوسال از این موم استفاده کنین جهت اطلاعات بیشتر و دریافت آنالیز این محصول با خلوص ۹۹ درصد با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *