مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنایع غذایی

فروش اریتریتول

واردکننده اریتریتول | بازرگانی رامش نژاد

فروش اریتریتول در کیسه های 25 کیلوگرمی وارد شده از کشور آلمان و چین با خلوص 99 درصد در بهترین قیمت اریتریتول بازار  , جهت خرید اریتریتول با ما در ساعت اداری تماس بگیرید. . اریتریتول نوعی کربوهیدرات به نام الکل قند یا پلیول است.اریتریتول از سایر الکل های قند منحصر به فرد است زیرا حاوی کالری صفر است.اریتریتول به طور طبیعی در انواع میوه ها، سبزیجات و غذاها و نوشیدنی های تخمیر شده وجود دارد. همچنین به صورت تجاری از طریق تخمیر تولید می شود. بدن ما همچنین در طی متابولیسم گلوکز مقادیر کمتری اریتریتول تولید می کند.اریتریتول بر گلوکز خون یا ترشح انسولین تأثیر نمی گذارد و به سلامت دهان و دندان کمک می کند.ایمنی اریتریتول توسط مقامات بهداشتی متعددی در سراسر جهان از جمله سازمان غذا و داروی ایالات متحده و سازمان بهداشت جهانی تایید شده است. اریتریتول برای استفاده در بیش از 60 کشور تایید شده است.

خرید اریتریتول اصفهان

نام به انگلیسی : Erythritol
خلوص : 99%
شکل ظاهری : پودری و گرانول سفید
کشور تولید کننده : چین، آلمان
بسته بندی : کیسه 25 کیلویی
cas number :149-32-6
گرید : صنایع غذایی
محل تحویل : شورآباد تهران
قیمت :تماس بگیرید.

فروش اریتریتول در بازرگانی رامش نژاد با بهترین قیمت با گرید غذایی و دارویی , با توجه به نوسانات ارز برای اطلاع از قیمت اریتریتول با ما تماس بگیرید.

فروش اریتریتول | بازرگانی رامش نژاد
فروش اریتریتول | بازرگانی رامش نژاد

اریتریتول چیست

اریتریتول (با تلفظ Ear-rith-ri-tall) نوعی کربوهیدرات به نام الکل قند یا پلیول است که ترکیبات محلول در آب هستند که به طور طبیعی در بسیاری از میوه ها و سبزیجات وجود دارند. همچنین به صورت تجاری از طریق تخمیر از یک قند ساده مشتق شده از ذرت به نام دکستروز تولید می شود. به عنوان یک شیرین کننده با کالری صفر برای کمک به جایگزینی کالری از کربوهیدرات ها و قندهای اضافه شده در غذاها و نوشیدنی های بسته بندی شده استفاده می شود. اریتریتول علاوه بر ایجاد شیرینی به غذاها در حفظ رطوبت نیز کمک می کند.

ایمنی اریتریتول توسط مقامات بهداشتی در سراسر جهان مورد بررسی و تایید قرار گرفته است. بر اساس این بررسی های گسترده, اریتریتول برای استفاده در بیش از 60 کشور تایید شده است. ژاپن اولین کشوری بود که اریتریتول را برای استفاده در غذاها در سال 1990 تایید کرد. سازمان بهداشت جهانی ایمنی آن را در سال 1999 تایید کرد و در سال 2001,سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) نیز اریتریتول را به عنوان بی خطر تشخیص داد. از آن زمان,کمیسیون اروپا و سازمان ایمنی غذای اروپا نظرات علمی در مورد اریتریتول و تأییدیه هایی برای استفاده از آن صادر کردند.

در حالی که ایمنی اریتریتول و سایر الکل های قندی به خوبی مستند شده است، برخی از الکل های قند,زمانی که در مقادیر بیش از حد خورده شوند، می توانند باعث ناراحتی دستگاه گوارش, از جمله گاز، نفخ و اسهال شوند. در نتیجه, غذاهایی که در ایالات متحده حاوی الکل های قندی سوربیتول یا مانیتول هستند باید هشداری در مورد اثرات ملین بالقوه روی برچسب خود داشته باشند. اریتریتول بهتر از سوربیتول یا مانیتول تحمل می شود, بنابراین غذاهایی که حاوی اریتریتول هستند نیازی به داشتن آن برچسب هشدار دهنده ندارند.

فروش اریتریتول برای سلامتی انسان ها

خرید اریتریتول | بازرگانی رامش نژاد
فروش اریتریتول | بازرگانی رامش نژاد

مانند بسیاری از الکل های قندی، اریتریتول به شیرینی شکر نیست: فقط 60 تا 80 درصد آن شیرین است. وقتی اریتریتول مصرف می کنیم، آن را به طور کامل هضم نمی کنیم,بنابراین کالری نمی دهد. کمبود کالری آن باعث می شود اریتریتول در بین الکل های قندی منحصر بفرد باشد که بیشتر آنها حدود دو کالری در هر گرم دارند (برای مرجع,شکر حدوداً چهار کالری در هر گرم دارد). کمک های اریتریتول به سلامتی فراتر از پتانسیل جایگزینی کالری های کربوهیدرات ها و قند در رژیم غذایی ما است. دو حوزه ای که اریتریتول به دلیل اثرات مثبت آن شناخته شده است سلامت دهان و قند خون است.

فروش اریتریتول برای بهداشت دهان و دندان

الکل های قندی مانند اریتریتول به طرق مختلف برای سلامت دهان مفید هستند. در درجه اول، به دلیل غیر پوسیدگی زا هستند: به عبارت دیگر، آنها در تشکیل حفره نقشی ندارند. اریتریتول رشد نوع خاصی از باکتری های دهان (استرپتوکوک موتانس) را که با حفره ها مرتبط است، مهار می کند. بنابراین, الکل های قندی مانند اریتریتول باعث پوسیدگی دندان نمی شوند. برخی از الکل های قند مانند زایلیتول و اریتریتول نیز غیر اسید زا در نظر گرفته می شوند,به این معنی که آنها به کاهش میزان اسید تولید شده توسط باکتری های دهان کمک می کنند که به مینای دندان آسیب می زند. به دلیل این ویژگی ها, FDA اریتریتول و سایر الکل های قندی را برای سلامت دهان و دندان مفید تشخیص داده است.

قند خون

اریتریتول در روده کوچک جذب می شود, اما به طور کامل متابولیزه نمی شود. در عوض, بدون تغییر از بدن عمدتا از طریق ادرار دفع می شود. این باعث می شود اریتریتول برای افراد مبتلا به دیابت مفید باشد زیرا کربوهیدرات,قند یا کالری را فراهم نمی کند و بنابراین بر سطح گلوکز خون یا ترشح انسولین تأثیر نمی گذارد.

مصرف توصیه شده بعد از خرید پودر اریتریتول

هیچ توصیه رسمی برای خرید پودر اریتریتول وجود ندارد زیرا اریتریتول در یک الگوی تغذیه سالم ضروری نیست. اما اریتریتول چه مصرف کنیم چه نخوریم در بدن ما وجود دارد. ما مقادیر کمی اریتریتول را به عنوان بخشی از متابولیسم گلوکز تولید می کنیم, اگرچه عوامل موثر بر تولید آن به خوبی شناخته نشده اند.مصرف تخمینی اریتریتول در ایالات متحده حدود 16 گرم در روز است و بیشترین مصرف کنندگان اریتریتول حدود 32 گرم در روز است. اگرچه علائم ناراحتی گوارشی با مصرف بیش از حد مشخص شده است، اریتریتول تا یک گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن در روز به خوبی قابل تحمل است، که برای فردی با وزن 150 پوند تا 68 گرم اریتریتول در روز خواهد بود.

برای کسانی که از رژیم غذایی با الیگوساکاریدهای قابل تخمیر کم پیروی می کنند، مونوساکاریدها و پلی ال ها (FODMAP)، منابع غذایی اریتریتول نظارت می شود زیرا اریتریتول نوعی پلیول است. اگرچه اریتریتول یک ماده با FODMAP کم در نظر گرفته می شود, اما می تواند بر جذب فروکتوز تأثیر بگذارد که می تواند برای کسانی که چالش فروکتوز را به عنوان بخشی از رژیم غذایی کم FODMAP انجام می دهند، مهم باشد.

خرید پودر اریتریتول در صنایع غذایی

قیمت اریتریتول | بازرگانی رامش نژاد
قیمت اریتریتول | بازرگانی رامش نژاد

اریتریتول به طور طبیعی در میوه هایی مانند انگور، هلو, گلابی و هندوانه یافت می شود. همچنین خرید پودر اریتریتول در قارچ ها و غذاهای تخمیر شده مانند آبجو، پنیر،, سرکه,سس سویا و شراب کاربرد دارد . علاوه بر غذاهای کامل, اریتریتول به صورت تجاری برای استفاده در محصولات پخته شده,نوشیدنی ها, آب نبات ها, آدامس ها, شکلات ها و بسته های شیرین کننده رومیزی تولید می شود.

هنگامی که اریتریتول یا سایرانواع الکل های قندی به غذا یا نوشیدنی بسته بندی شده اضافه می شود، FDA می خواهد که نوع الکل قند در لیست مواد تشکیل دهنده بعد از خرید پودر اریتریتول و استفاده از آن مشخص شود. اما همیشه الکل های قندی را که روی برچسب حقایق تغذیه ای ثبت شده اند، پیدا نمی کنید. الکل های قندی نیازی به نمایش داده شدن بر روی برچسب حقایق تغذیه ای ندارند, مگر اینکه محصولی ادعایی در مورد الکل قند یا محتوای قند داشته باشد. در صورت وجود چنین ادعایی, تعداد گرم الکل قند موجود در یک وعده از محصول باید روی برچسب Nutrition Facts نمایش داده شود. اگر فقط از یک نوع الکل قند مانند اریتریتول استفاده شود,برخی از محصولات آن را با نام در برچسب حقایق تغذیه نام می برند, اما این سطح از جزئیات توسط FDA مورد نیاز نیست. برای خرید پودر اریتریتول با کیفیت با ما تماس بگیرید.

عملکرد اریتریتول

پنتا اریتریتول تترانیترات یک پلیول استر محلول در چربی اسید نیتریک است که متعلق به خانواده نیترو وازودیلاتورها است. پنتا اریتریتول تترانیترات اکسید نیتریک آزاد (NO) را پس از واکنش دنیتاسیون آزاد می کند,که باعث انتقال سیگنال وابسته به NO می شود که شامل گوانیلات سیکلاز محلول (sGC) می شود. اکسید نیتریک به طور برگشت پذیر به مرکز فرو-هم sGC متصل می شود و باعث تغییر ساختار و فعال شدن آنزیم می شود. این فعال‌سازی آنزیم منجر به افزایش غلظت سلولی گوانوزین مونوفسفات حلقوی (cGMP) در عضله صاف عروق می‌شود, که منجر به اتساع عروق می‌شود که توسط پروتئین کینازهای وابسته به cGMP انجام می‌شود. علاوه بر این، این عامل باعث ایجاد زخم های بستر شریانی و وریدی وابسته به دوز می شود

عوارض جانبی اریتریتول

خرید پودر اریتریتول | بازرگانی رامش نژاد
خرید پودر اریتریتول | بازرگانی رامش نژاد

اریتریتول اخیراً به دلیل یک مطالعه جدید که آن را با حوادث نامطلوب قلبی و ترومبوز مرتبط می‌کند مورد انتقاد قرار گرفته است,اما این مطالعه بسیار کوچکی بود که تنها روی 8 شرکت‌کننده انجام شد که به آنها دستور داده شد 30 گرم اریتریتول در آب در کمتر از 2 دقیقه بنوشند. از مقدار موجود در هر ماده غذایی.

علاوه بر این، از شرکت‌کنندگان هرگز پرسیده نشد که آیا اریتریتول را به عنوان بخشی از رژیم غذایی معمول خود مصرف می‌کنند یا خیر، و همه آنها قبلاً علائم بیماری قلبی را نشان داده بودند, که سؤالاتی در مورد قابلیت اطمینان مطالعه ایجاد کرد تحقیقات بیشتری برای تایید این عوارض جانبی بالقوه اریتریتول مورد نیاز است.حدود 90 درصد اریتریتولی که می خورید در جریان خون شما جذب می شود. 10 درصد باقیمانده بدون هضم به روده بزرگ می رود.

برخلاف اکثر الکل های قندی دیگر، به نظر می رسد در برابر تخمیر توسط باکتری های روده بزرگ مقاوم باشدمطالعات تغذیه ای که حداکثر 0.7 تا 1 گرم به ازای هر کیلوگرم (2.2 پوند) از وزن بدن را ارائه می دهد نشان می دهد که به خوبی تحمل می شود 

با این حال، یک مطالعه نشان داد که 50 گرم اریتریتول در یک دوز واحد,حالت تهوع و غرش معده را افزایش می دهد.تا زمانی که مقادیر زیادی از آن را در یک زمان مصرف نکنید,بعید است که باعث ناراحتی معده شود. با این حال, حساسیت اریتریتول ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.

قند خون یا انسولین را افزایش نمی دهد

انسان آنزیم های لازم برای تجزیه اریتریتول را ندارد.جذب جریان خون می شود و سپس بدون تغییر از طریق ادرار دفع می شود.در مطالعات حیوانی، اریتریتول از افزایش سطح قند خون و انسولین جلوگیری می کند.

برای کسانی که اضافه وزن دارند یا دیابت یا سایر مشکلات مربوط به سندرم متابولیک دارند, به نظر می رسد اریتریتول یک جایگزین عالی برای شکر است.

به طور کلی، به نظر می رسد فروش اریتریتول به عنوان یک شیرین کننده جایگزین خوب استفاده میشود.

 • تقریباً هیچ کالری ندارد.
 • 70 درصد شیرینی شکر را دارد.
 • سطح قند خون یا انسولین را افزایش نمی دهد.

مطالعات انسانی عمدتاً عوارض جانبی بسیار کمی را نشان داده اند,اگرچه برخی از آنها اخیراً پیدا شده اند و نیاز به مطالعه بیشتر دارند.مطالعاتی که در آن حیوانات به مقدار زیاد برای دوره های زمانی طولانی تغذیه می شوند، هیچ اثر نامطلوبی را نشان نمی دهند.افراد مراقب سلامتی ممکن است غذاهای خود را با استویا یا عسل شیرین کنند. با این حال, عسل حاوی کالری و فروکتوز است و بسیاری از مردم قدردان مزه استویا نیستند.به نظر می رسد اریتریتول به طور کلی بی خطر است, اگرچه مطالعات بیشتری مورد نیاز است. فروش پودر اریتریتول در بازرگانی رامش نژاد با بهترین قیمت اریتریتول  با ما تماس بگیرید.

اریتریتول از کجا بخریم

برای خرید اریتریتول از بازرگانی رامش نژاد وارد شده از کشور های چین و آلمان در ساعت اداری با ما تماس بگیرید. اطلاع از قیمت اریتریتول با توجه به نوسانات قیمت ارز و دلار متغیر می باشد که این شرکت بهترین قیمت رقابتی را به شما ارائه میدهد. منتظر تماس شما هستیم .

2 دیدگاه در “فروش اریتریتول

 1. فاطمه گودرزی گفت:

  سلام
  آیا اریتریتول برای افراد مبتلا به دیابت بی خطر است؟

  1. admin گفت:

   با سلام
   بله، اریتریتول یک جایگزین مطمئن قند برای افراد مبتلا به دیابت است. شاخص گلیسمی آن صفر است، به این معنی که سطح قند خون را افزایش نمی دهد. علاوه بر این، کالری کمی دارد و توسط بدن متابولیزه نمی شود، که آن را جایگزینی عالی برای قندهای سنتی می کند. برای خرید اریتریتول با کیفیت بالا بصورت عمده و جزئی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *