مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنایع غذایی

فروش آسه سولفام

فروش آسه سولفام در بازرگانی رامش نژاد ( به عنوان عمده فروش آسه سولفام ) در کارتن های 25 کیلوگرمی با خلوص 99.9 درصد امکان پذیر می باشد شما مشتریان عزیز میتوانید برای خرید آسه سولفام در ساعت اداری با کارشناسان ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است که قیمت آسه سولفام در این شرکت با مناسب ترین قیمت وارد و عرضه میشود. 

نام به انگلیسی : ACESULFAME POTASSIUM
شکل ظاهری :پودر سفید
خلوص :99.9درصد
کشورتولید کننده :ویتاسوئیت چین
بسته بندی :کارتن های 25 کیلوگرمی
فرمول شیمیایی :C4H4KNO4S
قیمت :تماس بگیرید.
محل تحویل : شورآباد تهران

شما مشتریان عزیز میتوانید برای اطلاع از قیمت آسه سولفام با بهترین کیفیت بصورت عمده با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

فروش آسه سولفام پتاسیم | بازرگانی رامش نژاد
خرید آسه سولفام پتاسیم

فروش آسه سولفام پتاسیم

فروش آسه سولفام پتاسیم به دو صورت پودری و گرانولی در درام های 25 کیلوگرمی انجام میپذیرد. برای خرید آسه سولفام با ما تماس بگیرید.

آسه سولفام کا چیست ؟

این ماده که با نام آسه سولفام کا یا Ace-K نیز شناخته می شود, یک شیرین کننده بدون کالری است که در محصولات بدون قند یافت می شود. به تنهایی, یک پودر کریستال سفید با مزه کمی تلخ است.به دلیل این طعم, اغلب با شیرین کننده های دیگر,مانند سوکرالوز (مورد استفاده در Splenda) یا آسپارتام (استفاده شده در Equal) مخلوط می شود – هر دو به خودی خود بحث برانگیز هستند. آسه سولفام پتاسیم یک شیرین کننده بدون کالری است که در غذاها و نوشیدنی ها برای ایجاد شیرینی بدون کالری اضافی موجود در قندها استفاده می شود. در حالی که برخی از انواع شیرین کننده ها بدون کالری در نظر گرفته می شوند (به عنوان مثال, پتاسیم آسه سولفام, شیرین کننده های میوه راهبان, شیرین کننده های استویا و سوکرالوز) و برخی دیگر کم کالری هستند (مثلاً آسپارتام), این دسته از مواد اغلب به طور کلی به عنوان شیرین کننده های مصنوعی نامیده می شوند. شیرین کننده های با شدت بالا، شیرین کننده های کم کالری، شیرین کننده های کم و بدون کالری,شیرین کننده های غیر مغذی یا جایگزین های شکر.

آسه سولفام پتاسیم که در ابتدا توسط محققان آلمانی در سال 1967 ساخته شد، برای اولین بار در سال 1983 در اروپا مورد تایید قرار گرفت. پنج سال بعد,در سال 1988,در ایالات متحده تایید شد. مانند آسپارتام و سوکرالوز, تا مزه قندی بیشتری نسبت به پتاسیم آسه سولفام ایجاد کند.

مانند سایر شیرین کننده های کم و بدون کالری, پتاسیم آسه سولفام به شدت شیرین است. حدود 200 برابر شیرین تر از ساکارز (شکر سفره) است، بنابراین فقط مقادیر کمی برای مطابقت با شیرینی ارائه شده توسط شکر استفاده می شود. پتاسیم آسه سولفام شیرینی خود را در طیف وسیعی از دماها و در بسیاری از شرایط فرآوری مواد غذایی حفظ می کند، که به آن اجازه می دهد تا به عنوان یک عنصر در انواع محصولات غذایی از جمله محصولات پخته شده, نوشیدنی ها,آب نبات ها, شکلات ها, محصولات لبنی, دسرها، … و بیشتر. هنگامی که پتاسیم آسه سولفام به عنوان یک ماده در یک غذا یا نوشیدنی بسته بندی شده استفاده می شود, در لیست مواد تشکیل دهنده آن محصول به عنوان Ace-K, acesulfame K یا acesulfame potassium ظاهر می شود.

بازرگانی رامش نژاد به عنوان عمده فروش آس سولفام این محصول را با بهترین قیمت آسه سولفام بازار ارائه میدهد.

فروش آسه سولفام و مصرف آن :

خرید آسه سولفام پتاسیم | بازرگانی رامش نژاد
خرید آسه سولفام پتاسیم | بازرگانی رامش نژاد

 

پتاسیم آسه سولفام پس از مصرف به سرعت طعم شیرین را ایجاد می کند. در نهایت, به طور کامل از روده به خون ما جذب می شود، توسط کلیه ها فیلتر می شود و به سرعت بدون تغییر در ادرار دفع می شود – همه اینها در عرض 24 ساعت. مقادیر کمی آسسولفام پتاسیم نیز می تواند در شیر مادر زنان شیرده دفع شود.

ایمنی بعد از خرید آسه سولفام پتاسیم

مصرف آسه سولفام پتاسیم بی خطر است. از سال 1988 توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) تایید شده است و یکی از هشت شیرین کننده کم کالری و بدون کالری است که در حال حاضر برای استفاده در تامین مواد غذایی ایالات متحده مجاز است. مقامات بهداشتی پیشرو در سراسر جهان, مانند سازمان ایمنی غذای اروپا (EFSA),کمیته مشترک FAO/WHO در مورد افزودنی‌های غذایی (JECFA), وزارت بهداشت، کار و رفاه ژاپن، استانداردهای غذایی استرالیا نیوزیلند (FSANZ),و Health Canada نیز دریافته اند که مصرف آسسولفام پتاسیم بی خطر است.

مصرف چه مقدار آسه سولفام پتاسیم بی خطر است؟

FDA برای بسیاری از مواد غذایی یک سطح قابل قبول روزانه (ADI) تعیین می کند که اجازه استفاده در غذاها و نوشیدنی ها را می دهد. ADI میانگین مصرف روزانه در طول عمر است که بر اساس تحقیقات قابل توجه انتظار می رود ایمن باشد. این با تعیین سطح اثرات نامطلوب بدون مشاهده یا NOAEL, که بالاترین سطح دریافتی است که در مطالعات مادام‌العمر در مدل‌های حیوانی هیچ اثر نامطلوبی ندارد، به دست می‌آید. سپس NOAEL معمولاً بر 100 تقسیم می‌شود. تنظیم ADI 100 برابر پایین‌تر از سطح بالایی که در مطالعات سم‌شناسی هیچ اثر نامطلوبی ندارد, یک حاشیه ایمنی اضافه می‌کند که به اطمینان از ایمن بودن مصرف انسان کمک می‌کند.

EFSA ADI 0-9 میلی گرم (میلی گرم) به ازای هر کیلوگرم (کیلوگرم) وزن بدن در روز را برای آسه سولفام پتاسیم تشخیص می دهد. FDA و JECFA هر کدام یک ADI بین 0-15 میلی گرم بر کیلوگرم وزن بدن در روز تعیین کرده اند. با استفاده از FDA ADI برای استه سولفام پتاسیم,یک فرد با وزن 150 پوند (68 کیلوگرم) اگر بیش از 26 بسته رومیزی جداگانه از یک شیرین کننده حاوی استه سولفام پتاسیم را هر روز در طول عمر خود مصرف کند، از ADI فراتر خواهد رفت.

در حالی که اندازه‌گیری‌های دقیق کل دریافت پتاسیم آسه سولفام در ایالات متحده محدود است,1.8 میلی‌گرم بر کیلوگرم وزن بدن در روز از نوشیدنی‌ها در میان بزرگسالان آمریکایی,میانگین محافظه‌کارانه‌ای از دریافت پتاسیم آسه سولفام است که اخیراً گزارش شده است. این میزان مصرف بسیار کمتر از ADI FDA است. در سطح جهانی,تخمین زده شده دریافت پتاسیم آسه سولفام از غذاها و نوشیدنی ها نیز بسیار کمتر از EFSA و JECFA ADIs باقی می ماند. یک بررسی علمی در سال 2018 نشان داد که مطالعات انجام‌شده از سال 2008 هیچ نگرانی در مورد فراتر رفتن از ADI شیرین‌کننده‌های اصلی کم کالری و بدون کالری – از جمله استه سولفام پتاسیم – در جمعیت عمومی ایجاد نمی‌کند.

آیا آسه سولفام سرطان زا است

هنگامی که در اوایل دهه 1970 نگرانی ها در مورد احتمال ایجاد شیرین کننده های کم کالری باعث سرطان شد,این خبر توجه دولت ها، دانشمندان و عموم مردم را به خود جلب کرد. مطالعات اولیه نشان داد که ساخارین باعث سرطان مثانه در موش‌های صحرایی نر می‌شود و ممکن است به طور مشابه بر انسان‌ها تأثیر بگذارد. با این حال, از طریق تحقیقات بعدی مشخص شد که ساخارین باعث سرطان در انسان نمی شود. مکانیسم‌های بیولوژیکی مسئول ایجاد سرطان از مصرف ساخارین مخصوص موش‌ها است و برای انسان صدق نمی‌کند.

از آن زمان,دانشمندان به مطالعه ارتباط بالقوه بین شیرین کننده های کم کالری و سرطان ادامه دادند. چند مطالعه در طول دهه‌ها ادعا کرده‌اند که نشان می‌دهند برخی از انواع شیرین‌کننده‌های کم کالری باعث ایجاد سرطان می‌شوند، که باعث بررسی گسترده روش‌های مورد استفاده برای حمایت از چنین نتیجه‌گیری شده است. دولت مستقل و ارزیابی‌های کارشناسان بارها نشان داده‌اند که این مطالعات به‌طور قابل‌توجهی دارای نقص هستند و در ارزیابی‌های رسمی ایمنی در نظر گرفته نمی‌شوند. سازمان های دولتی ارزیابی های ایمنی خود را بر اساس مطالعات علمی با بالاترین کیفیت انجام می دهند و این مطالعات به طور مداوم نشان داده اند که مصرف شیرین کننده های کم کالری باعث سرطان نمی شود و خطر ابتلا به سرطان را نیز افزایش نمی دهد.

قیمت آسه سولفام پتاسیم | بازرگانی رامش نژاد
عمده فروش آسه سولفام

خرید آسه سولفام برای کودکان

مقامات بهداشت و ایمنی مواد غذایی مانند EFSA, FDA و JECFA به این نتیجه رسیده اند که مصرف پتاسیم آسه سولفام برای بزرگسالان و کودکان در داخل ADI بی خطر است.

سازمان های بهداشت حرفه ای مانند انجمن قلب آمریکا (AHA) و آکادمی اطفال آمریکا (AAP) توصیه هایی را برای مصرف شیرین کننده های کم کالری در بین کودکان صادر کرده اند. AHA توصیه می کند که کودکان به طور منظم نوشیدنی های حاوی شیرین کننده های کم کالری مصرف نکنند, به جای آن آب و سایر نوشیدنی های شیرین نشده مانند شیر ساده را توصیه می کند. یکی از استثناهای قابل توجه در توصیه علمی AHA 2018 برای کودکان مبتلا به دیابت ایجاد شده است که مدیریت قند خون آنها ممکن است با مصرف نوشیدنی های شیرین کم کالری به جای انواع شیرین شده با قند مفید باشد. به طور مشابه، AAP تشخیص می دهد که مصرف شیرین کننده های کم کالری توسط کودکان بزرگتر از دو سال ممکن است به کاهش کالری دریافتی (به ویژه در کودکان چاق), بروز پوسیدگی دندان,و پاسخ گلیسمی در کودکان مبتلا به دیابت نوع 1 و نوع 2 کمک کند. . .

دستورالعمل های غذایی 2020-2025 برای آمریکایی ها (DGA) مصرف شیرین کننده های کم کالری یا قندهای اضافه شده را برای کودکان زیر دو سال توصیه نمی کند. این توصیه DGA به وزن بدن,دیابت, یا ایمنی قندهای افزوده شده یا شیرین کننده های کم کالری مربوط نمی شود, بلکه در عوض برای جلوگیری از تمایل نوزادان و کودکان نوپا به غذاهای بیش از حد شیرین در این مرحله طراحی شده است.

خرید آسه سولفام برای زنان باردار

طبق EFSA, FDA و JECFA, مصرف آسه سولفام پتاسیم در ADI برای زنان باردار یا شیرده ایمن است. FDA استفاده از آسه سولفام پتاسیم را بدون محدودیت برای هر بخش از جمعیت تایید کرد. با این حال, زنان باردار باید در مورد تغذیه خود, از جمله استفاده از شیرین کننده های کم کالری و بدون کالری مانند آسه سولفام پتاسیم,با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مشورت کنند.

خرید آسه سولفام برای افراد دیابتی

اظهارات اجماع اخیر متخصصان تغذیه,پزشکی,فعالیت بدنی و بهداشت عمومی به اثرات خنثی شیرین کننده های کم کالری, از جمله استه سولفام پتاسیم، بر هموگلوبین A1C, گلوکز ناشتا و پس از صرف غذا و سطح انسولین اشاره می کند و نتیجه می گیرد که استفاده از شیرین کننده های کم کالری در خودمراقبتی دیابت ممکن است به مدیریت بهتر قند خون کمک کند.

سازمان های جهانی بهداشت نتیجه گیری های خود را در مورد ایمنی و نقش شیرین کننده های کم کالری برای افراد مبتلا به دیابت منتشر کرده اند. استانداردهای 2022 انجمن دیابت آمریکا برای مراقبت های پزشکی در دیابت بیان می کند که “برای برخی از افراد مبتلا به دیابت که عادت به مصرف منظم محصولات شیرین شده با شکر دارند, شیرین کننده های غیر مغذی (حاوی کالری کم یا بدون کالری) ممکن است جایگزین قابل قبولی برای شیرین کننده های مغذی باشند. حاوی کالری‌هایی مانند شکر, عسل و شربت آگاو) در صورت مصرف متعادل کالری از منابع غذایی دیگر اظهارات مشابه در مورد ایمنی و استفاده بالقوه از شیرین کننده های کم و بدون کالری مانند استه سولفام پتاسیم برای افراد مبتلا به دیابت توسط Diabetes Canada و Diabetes UK پشتیبانی می شود.

با وجود این نتایج، برخی از مطالعات سوالاتی را در مورد شیرین کننده های کم کالری و مدیریت گلوکز خون مطرح می کنند. برخی از مطالعات مشاهده ای ارتباط بین مصرف شیرین کننده های کم کالری در نوشیدنی های رژیمی و خطر ابتلا به دیابت نوع 2 را نشان داده اند. با این حال، مطالعات مشاهده ای علت و معلولی را ثابت نمی کند. نتیجه‌گیری از طرح‌های مطالعه مشاهده‌ای در معرض خطر علیت معکوس و سردرگمی است. به عنوان مثال, بسیاری از مطالعات با وضعیت چاقی که مستقیماً در ایجاد پیش دیابت و دیابت نوع 2 نقش دارد، تنظیم نمی شوند. با توجه به اینکه افراد دارای اضافه وزن و چاقی تمایل به مصرف بیشتر نوشیدنی های شیرین کم کالری در مقایسه با افراد لاغرتر دارند, این یک حذف مهم است.

فروش آسه سولفام برای دندان

عمده فروش آسه سولفام | بازرگانی رامش نژاد
عمده فروش آسه سولفام | بازرگانی رامش نژاد

عوامل زیادی در پوسیدگی دندان دخیل هستند, از جمله میزان قند مصرفی,چسبندگی غذای مصرفی، دفعات مصرف و بهداشت روزانه دهان. مانند سایر شیرین کننده های کم کالری و بدون کالری, پتاسیم آسسولفام به پوسیدگی دندان کمک نمی کند. باکتری های موجود در دهان از آسسولفام پتاسیم تغذیه نمی کنند و بنابراین آن را به پلاک یا اسیدهای مضری که باعث پوسیدگی دندان می شوند، تبدیل نمی کنند.

کاربرد آسه سولفام در صنایع غذایی

آسه سولفام پتاسیم یک شیرین کننده مصنوعی بسیار همه کاره است که تولیدکنندگان در طیف وسیعی از غذاها و نوشیدنی ها از آن استفاده می کنند.برخلاف شیرین‌ کننده‌های مشابه که عمده فروش آسه سولفام ارائه میکند, مانند آسپارتام, در هنگام حرارت دادن پایدار است. به دلیل این خاصیت، بسیاری از محصولات پخته شده حاوی آسه سولفام پتاسیم هستند.

نمونه هایی از غذاهای حاوی آسه سولفام پتاسیم عبارتند از:

 • نوشیدنی ها, از جمله نوشابه, آب میوه,نوشیدنی های غیر گازدار و الکل
 • شیرین کننده های رومیزی
 • محصولات لبنی
 • بستنی
 • دسرها
 • مربا و ژله و مارمالاد
 • محصولات پخته شده
 • خمیر دندان و دهانشویه
 • آدامس
 • مارینادها
 • ماست و سایر فرآورده های شیر
 • غلات صبحانه
 • سس ها و سس های سالاد
 • چاشنی ها
 • جنجال ها

شیرین کننده های مصنوعی که عمده فروش آسه سولفام ارائه میکند, از جمله آسه سولفام پتاسیم,بحث برانگیز هستند. بسیاری از محققان ادعا می کنند که ممکن است حتی مضر باشند.برای مثال, برخی ادعا می‌کنند که می‌توانند فرآیندهای متابولیک را مختل کنند و در تنظیم اشتها، وزن بدن و کنترل قند خون اختلال ایجاد کنند.برخی منابع همچنین شیرین کننده های مصنوعی را با سرطان مرتبط می دانند. با این حال، با توجه به موسسه ملی سرطان (NCI), هیچ مدرک محکمی برای پیوند وجود ندارد.

برخی تحقیقات می گویند که آسه سولفام پتاسیم ممکن است در دوران بارداری مضر باشد. با این حال,تحقیقات کمی در مورد بی خطر بودن این شیرین کننده در دوران بارداری انجام شده است, و یک مطالعه در سال 2014 بیان می کند که افراد می توانند مقادیر کمی در دوران بارداری بخورند.

با این حال، علی‌رغم این نگرانی‌ها، هم ایالات متحده و هم اروپا, پتاسیم آسه سولفام را برای استفاده در انسان بی‌خطر اعلام کرده‌اند. سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) می گوید که بیش از 90 مطالعه تایید کرده اند که پتاسیم آسه سولفام بی خطر است.

FDA توصیه می کند که استه سولفام پتاسیم تا میزان مصرف روزانه قابل قبول 15 میلی گرم به ازای هر کیلوگرم (میلی گرم بر کیلوگرم) وزن بدن در روز در ایالات متحده ایمن است. این مقدار بسیار زیاد است,حدود 23 بسته شیرین کننده رومیزی .علیرغم پذیرش آن در برخی کشورها, برخی از دانشگاهیان همچنان نسبت به تصمیم ایمن اعلام کردن آسه سولفام پتاسیم انتقاد دارند زیرا آنها اطلاعات سمیت گزارش شده تا به امروز را ناکافی می دانند .

تاثیر بر قند خون و انسولین

تحقیقات نشان داده است که شیرین کننده های مصنوعی تنها تغییرات اندکی در سطح قند خون ایجاد می کنند و منابع می گویند برای افراد مبتلا به دیابت بی خطر هستند.با این حال, چندین مطالعه مشاهده ای – که نمی توانند علت و معلول را اثبات کنند – ارتباط بین نوشیدنی های رژیمی و چاقی, دیابت نوع 2 و سندرم متابولیک را برجسته کرده اند .این یافته منجر به این گمانه زنی شده است که شیرین کننده های مصنوعی می توانند کنترل قند خون و ترشح انسولین را مختل کنند.

مطالعات لوله آزمایش نشان می دهد که آسه سولفام پتاسیم ممکن است میزان قند جذب شده توسط سلول های روده را افزایش دهد.علاوه بر این, یک مطالعه حیوانی در سال 1987 گزارش داد که تزریق دوزهای بسیار بالا – 150 میلی گرم بر کیلوگرم وزن بدن – استه سولفام پتاسیم به طور مستقیم به جریان خون موش ها باعث می شود که آنها مقادیر زیادی انسولین آزاد کنند.در این آزمایش، حیوانات در شرایط غیرعادی دوزهای زیادی از این شیرین کننده را دریافت کردند, بنابراین محققان نمی توانند این نتایج را برای انسان اعمال کنند.مطالعات انسانی نشان نداده است که استه سولفام پتاسیم قند خون یا انسولین را افزایش می دهد, اما مطالعات در مورد استفاده طولانی مدت وجود ندارد.

مقایسه آسه سولفام پتاسیم و سوکرالوز

طعم

آسه سولفام پتاسیم طعمی کمی تلخ دارد، در حالی که سوکرالوز طعمی شیرین تر و نزدیک تر به شکر دارد. این تفاوت در طعم به دلیل ساختار شیمیایی متفاوت این دو شیرین کننده است. آسه سولفام پتاسیم یک ترکیب آلی است که حاوی گوگرد است. گوگرد باعث ایجاد طعم تلخ در این شیرین کننده می شود. سوکرالوز یک ترکیب آلی است که حاوی گوگرد نیست. بنابراین، طعم شیرین تری دارد.

پایداری در دماهای بالا

آسه سولفام پتاسیم در دماهای بالا پایداری بیشتری نسبت به سوکرالوز دارد. این بدان معناست که آسه سولفام پتاسیم می تواند در غذاها و نوشیدنی هایی که در دماهای بالا پردازش یا نگهداری می شوند، بدون تغییر طعم یا شیرینی خود باقی بماند. سوکرالوز در دماهای بالا پایداری خوبی دارد، اما در مقایسه با آسه سولفام پتاسیم، پایداری کمتری دارد.

هزینه

آسه سولفام پتاسیم نسبت به سوکرالوز ارزان تر است. این به دلیل این است که آسه سولفام پتاسیم از مواد اولیه ارزان تری تولید می شود.

تأثیرات سلامتی

آسه سولفام پتاسیم و سوکرالوز به عنوان شیرین کننده های ایمن برای مصرف انسان شناخته شده اند. تحقیقات متعدد نشان داده اند که این دو شیرین کننده خطری برای سلامت انسان ندارند.

با این حال، برخی از مطالعات نشان داده اند که آسه سولفام پتاسیم ممکن است باعث تحریک روده بزرگ در برخی افراد شود. همچنین، برخی مطالعات نشان داده اند که سوکرالوز ممکن است باعث اختلال در جذب برخی مواد مغذی مانند ویتامین B12 شود.

آسه سولفام پتاسیم و سوکرالوز دو شیرین کننده مصنوعی بدون کالری هستند که از نظر طعم، پایداری و سایر ویژگی ها، شباهت های زیادی دارند. با این حال، برخی از تفاوت های مهم بین این دو شیرین کننده عبارتند از:

 • طعم: آسه سولفام پتاسیم طعمی کمی تلخ دارد، در حالی که سوکرالوز طعمی شیرین تر و نزدیک تر به شکر دارد.
 • پایداری در دماهای بالا: آسه سولفام پتاسیم در دماهای بالا پایداری بیشتری نسبت به سوکرالوز دارد.
 • هزینه: آسه سولفام پتاسیم نسبت به سوکرالوز ارزان تر است.

 

قیمت آسه سولفام

بازرگانی رامش نژاد به عنوان عمده فروش آسه سولفام , قیمت آسه سولفام را در مناسب ترین قیمت بازار با حفظ کیفیت و اصالت کالا در اختیار شما مشتریان عزیز قرار میدهد.

2 دیدگاه در “فروش آسه سولفام

 1. علی نوروزی گفت:

  سلام
  این پودر برای چه چیزی استفاده میشود ؟

  1. admin گفت:

   با سلام واحترام
   پودر آسه سولفام اغلب به عنوان یک ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده پوست برای درمان علائم اگزما، خارش، جای جوش و پینه استفاده می شود.از این پودر به عنوان سم زدایی و دفع آفات نیز استفاده می شود، همچنین برای نظافت کوره های صنعتی و کنترل دود استفاده می شود.همچنین از پودر برای تولید خاکستر سولفات، سم برای محصولات کشاورزی و سموم برای موش ها و ساس ها استفاده می شود. به دلیل دارا بودن خواص ضد عفونی کننده، ضد باکتری، ضد قارچ، تسکین دهنده و به ویژه سریع و موثر در درمان بیماری های پوستی مورد توجه محققین و توسعه دهندگان داروهای گیاهی و فرآورده های کرمی است. فروش آسه سولفام بیش از ده سال است که توسط بازرگانی رامش نژاد وارد و با بهترین قیمت عرضه میشود جهت خرید و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *