مواد اولیه دارویی و پزشکی, مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنایع غذایی

خرید لسیتین سویا

قیمت لسیتین سویا | بازرگانی رامش نژاد

خرید لسیتین سویا خوراکی و آفتابگردان گرید غذایی و دارویی وارد شده از کشور هند و مالزی بصورت عمده در این شرکت , جهت اطلاع از قیمت لسیتین سویا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

فروش لسیتین سویا

نام به انگلیسی : lecithin
فرمول شیمیایی :C42H80NO8P
شکل ظاهری :پودری و مایع
خلوص :99 درصد
کشور تولید کننده :مالزی , آلمان , هند
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل :شورآباد تهران

برای خرید اینترنتی لسیتین سویا بصورت عمده با بهترین کیفیت و برترین قیمت لسیتین سویا با ما تماس بگیرید.

فروش لسیتین سویا | بازرگانی رامش نژاد
فروش لسیتین سویا | بازرگانی رامش نژاد

لسیتین سویا چیست؟

لسیتین یک افزودنی غذایی است که از چندین منبع – یکی از آنها سویا – به دست می آید. به طور کلی به عنوان یک امولسیفایر یا روان کننده، زمانی که به غذا اضافه می شود، استفاده می شود، اما همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان و محافظ طعم استفاده می شود.

مانند بسیاری از افزودنی های غذایی,لسیتین سویا بدون بحث نیست. بسیاری از مردم بر این باورند که خطرات بالقوه ای برای سلامتی دارد. با این حال، تعداد کمی از این ادعاها با شواهد ملموس پشتیبانی می شوند.

لسیتین سویا در مکمل های غذایی، بستنی و محصولات لبنی, شیر خشک نوزادان,نان,مارگارین و سایر غذاهای راحت یافت می شود. به عبارت دیگر، شما احتمالاً در حال مصرف لسیتین سویا هستید، چه متوجه شده باشید یا نه.خبر خوب این است که معمولاً در مقادیر کمی گنجانده می شود, چیزی نیست که خیلی نگران آن باشید.

منابع غذایی لسیتین

غذاهایی که منابع خوب لسیتین هستند عبارتند از:

 • گوشت های اندام مانند جگر
 • گوشت قرمز
 • غذای دریایی
 • تخم مرغ
 • بادام زمینی
 • جوانه گندم
 • روغن کانولا
 • روغن آفتابگردان
 • سبزیجات سبز مانند کلم بروکلی و کلم بروکسل
 • حبوبات مانند لوبیا سیاه، لوبیا چشم بلبلی و سویا

 

مضرات لسیتین سویا

از آنجایی که به نظر می رسد ادعاهای سلامتی سویا اثبات نشده است و حتی ممکن است بالقوه خطرناک باشد، آیا باید از هر چیزی که می گوید حاوی لسیتین سویا است اجتناب کنیم؟ اگر رژیمی می خورید که عمدتاً از میوه ها,سبزیجات, آجیل, دانه ها,گوشت, ماهی و تخم مرغ تشکیل شده است، در صورت وجود, لسیتین سویا زیادی مصرف نخواهید کرد. با این حال، لسیتین سویا یک افزودنی برای بسیاری از مکمل ها و حتی غذاهایی مانند شکلات تلخ است.

در طول رشد و فرآوری روغن سویا در معرض آفت کش های خاصی قرار می گیرد که ممکن است اثرات منفی بر سلامت انسان داشته باشد. به نظر می‌رسد این آفت‌کش‌ها از فرآوری نیز جان سالم به در می‌برند. ممکن است این فرصت عالی برای رها کردن کشتی سویا به نظر برسد, اما واقعیت این است که ما روزانه در معرض هزاران ماده شیمیایی سمی هستیم. به یاد داشته باشید, مگر اینکه شما یک آلرژی واقعی به سویا داشته باشید، سم همیشه در دوز است.

خرید لسیتین سویا | بازرگانی رامش نژاد

فروش پودر لسیتین سویا

در حالی که لسیتین سویا یک افزودنی بسیار رایج در مواد غذایی و مکمل های فعلی ما است، می توان از آن اجتناب کرد. اگر باید از مواد غذایی حاوی لسیتین سویا استفاده کنید, گزینه ارگانیک تایید شده و تایید شده غیر GMO را انتخاب کنید.

غذاهای طبیعی و مواد غذایی تمیزتر حاوی عوامل امولسیون کننده طبیعی مانند لسیتین آفتابگردان و حتی گرده زنبور عسل و زرده تخم مرغ هستند.

لسیتین آفتابگردان جایگزین بهتری نسبت به لسیتین سویا است زیرا می توان آن را بدون استفاده از حلال های شیمیایی خشن استخراج کرد.

سیستم پرس سرد، مشابه فرآیند استخراج روغن زیتون، برای استخراج لسیتین آفتابگردان استفاده می شود و آن را بسیار سالم تر می کند. به علاوه، حاوی GMO و سایر چیزهای مشکل ساز نیست.

خرید پودر لسیتین سویا ​

در سال 1985,محققان مطالعه‌ای را روی موش‌ها انجام دادند تا ببینند مصرف لسیتین سویا در دوران بارداری چه اثرات منفی خواهد داشت. محققان به موش‌های باردار و تازه متولد شده با رژیم غذایی حاوی لسیتین سویا 2 یا 5 درصد تغذیه کردند. این تحقیق با بیان این که “نتایج نشان می‌دهد که غنی‌سازی لسیتین سویا در رژیم غذایی در طول رشد منجر به ناهنجاری‌های رفتاری و عصبی شیمیایی در فرزندان در معرض خطر می‌شود.

من دیده ام که دیگران این مطالعه را تجزیه کرده و اثرات منفی آن را بر موش های دارای سمیت کولین نسبت می دهند. به نظر می رسد این یک سناریوی قابل قبول و یک مشکل در این مطالعه خاص است. با این حال,این مطالعه خطر بالقوه مصرف محصولات سویا در دوران بارداری و خطرات احتمالی شیر خشک های مبتنی بر سویا را برای نوزادان نشان می دهد. پرهیز از سویا برای مادران باردار و نوزادان خطری ندارد، در حالی که مصرف آن ممکن است خطرات بالقوه ای داشته باشد, بنابراین در این جمعیت ها بهتر است مصرف آن را به حداقل برسانید.

آزمایشات پودر لسیتین سویا

تحقیقات در مورد لسیتین سویا نیاز به تجزیه و تحلیل بیشتری داردمحصولات سویایی که ما در ایالات متحده مصرف می کنیم تخمیر نشده اند و اکثریت آنها اصلاح ژنتیکی شده اند. یک متاآنالیز که به ایزوفلاون های سویا در غرب و کشورهای آسیایی نگاه می کند، به این نتیجه رسید که مصرف سویا در کشورهای آسیایی منجر به کاهش نرخ سرطان سینه شد, اما در نیمکره غربی هیچ ارتباطی وجود نداشت. به خاطر داشته باشید که این یک متاآنالیز تحقیقات اپیدمیولوژیک بود، بنابراین تحقیقات بیشتر برای تعیین همبستگی ضروری است.

هنگامی که ما یک منبع غذایی را اصلاح ژنتیکی می کنیم، آن را به گونه ای تغییر می دهیم که می تواند بدن ما را گیج کند. در سال 2008، گروهی از محققان کانادایی تجزیه و تحلیلی را بر روی 22 کارآزمایی تصادفی کنترلی انجام دادند که به فواید سلامتی محصولات سویا پرداختند. محققان به این نتیجه رسیدند که ایزوفلاون های سویا اندکی LDL را کاهش می دهند, اما هیچ تاثیری بر HDL,تری گلیسیرید, لیپوپروتئین (a), یا فشار خون نداشتند. 3 مدتی است که سویا به عنوان جایگزینی برای سلامت قلب برای گوشت معرفی شده است، اما با توجه به تجزیه و تحلیل انجام شده در بالا این ادعاها ممکن است غیر قابل اثبات باشد.

بیشتر تحقیقاتی که از فواید سویا برای سلامت قلب حمایت می‌کنند، ماهیت اپیدمیولوژیکی داشتند و به کشورهایی که محصولات تخمیر شده سویا را مصرف می‌کردند، نگاه می‌کردند. محققانی که در سال 2008 متاآنالیز را انجام دادند, این فرضیه را مطرح کردند که فرآوری سویا به دلیل تأثیرات آن بر برخی زیرواحدهای پروتئین فعال زیستی نقش دارد. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خطرات احتمالی محصولات سویا هستید، بنیاد Weston A Price خلاصه ای به خوبی ارائه کرده است.

نحوه استفاده از لسیتین سویا

 

لسیتین، همچنین به عنوان لسیتین سویا شناخته می شود، یک امولسیفایر و تثبیت کننده طبیعی است. از مواد چرب موجود در بافت های گیاهی و حیوانی به دست می آید. این ماده ای است که به طور سنتی در اشکال مختلف استفاده می شود, مانند زرده تخم مرغ، به همین دلیل است که تخم مرغ برای ایجاد امولسیون های زیادی استفاده می شود.

لسیتین سویا یا لسیتین معمولاً برای نگه داشتن امولسیون ها در کنار هم استفاده می شود. لسیتین یک ماده بسیار رایج در غذاهای بسته بندی شده است زیرا یک امولسیفایر و تثبیت کننده عالی است. همچنین دلیل اصلی این است که زرده تخم مرغ برای تثبیت سس مایونز، آیولیس و سس هایی مانند هلندز بسیار خوب عمل می کند. در آشپزی مدرنیستی اغلب برای نگه داشتن وینگرت ها در کنار هم، ایجاد کف و هوای سبک, و افزایش انعطاف پذیری و تحمل رطوبت به خمیرها استفاده می شود.

قیمت لسیتین سویا

برای اطلاع از قیمت لسیتین سویا و آفتابگردان بصورت عمده و خرده وارد شده از کشور مالزی  , هند و آلمان با بهترین برند جهانی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

10 دیدگاه در “خرید لسیتین سویا

 1. امید حاجی پور گفت:

  سلام
  نحوه خرید لسیتین سویا بصورت عمده چطوریه ؟ این محصول رو میشه بصورت مکمل هم استفاده کرد؟

  1. admin گفت:

   باسلام
   برای خرید عمده لسیتین سویا و دریافت آنالیز محصول یا هرگونه سوال میتوانید در ساعت اداری با شماره 09102295002 تماس حاصل فرمایید.
   مصرف لسیتین سویا به صورت مکمل بی خطر است. با این حال قبل از مصرف از وجود حساسیت نسبت به این محصول اطمینان حاصل کنید.

 2. قاسم محمدی گفت:

  سلام
  سلام میشه توضیح بدین بهترین لسیتین سویا از دید شما چه لسیتینی هستش و تفاوت این لسیتین با لسیتین تخم مرغ چیه؟

  1. admin گفت:

   باسلام و احترام
   قبل از انتخاب بهترین نوع لسیتین سویا بهتر است به نوع محصولی که تولید میکنید توجه کنین تا نتیجه مطلوب را بدست بیاورید اما به طور کلی , لسیتین سویا مایع پرمصرف ترین در بین مشتریان عزیز است و متنوع ترین نوع را نیز دارا می باشد در خصوص تفاوت و شباهت این محصول با لسیتین تخم مرغ این است که لسیتین سویا و لسیتین تخم مرغ هر دو امولسیفایر هستند، اما از منابع مختلفی به دست می آیند. لسیتین سویا از دانه های سویا گرفته می شود، در حالی که لسیتین تخم مرغ از زرده تخم مرغ به دست می آید. این موضوع در حالی است که هر دو را می توان در محصولات غذایی استفاده کرد، لازم به ذکر است که این دو لسیتین خواص متفاوتی دارند و می توانند اثرات متفاوتی بر محصول نهایی داشته باشند بنابرین توجه به نوع محصول و انتخاب نوع لسیتین بسیار مهم است .جهت خرید لسیتین سویا و آنالیز کامل آن با ما تماس بگیرید.

 3. محمد صالحی گفت:

  سلام
  میشه توضیح بدین کاربرد پودر لسیتین سویا در رستوران ها چیه ؟

  1. admin گفت:

   با سلام و احترام
   پودر لسیتین سویا معمولا به عنوان یک امولسیفایر و تثبیت کننده در صنایع غذایی استفاده می شود. اغلب به غذاهای فرآوری شده مانند محصولات پخته شده، شکلات ها و مارگارین اضافه می شود تا بافت را بهبود بخشد و عمر مفید را طولانی تر کند. پودر لسیتین سویا همچنین می تواند در دستور العمل های رستورانی برای اهداف مشابه استفاده شود، مانند جلوگیری از جدا شدن مواد در سس سالاد یا ایجاد بافت نرم و خامه ای در بستنی.شما عزیزان میتوانید برای خرید لسیتین سویا بصورت عمده با ما تماس بگیرید.

 4. امید صباغ گفت:

  سلام
  لسیتین سویا در کجا استفاده میشود ؟

  1. admin گفت:

   سلام و درود
   لسیتین سویا یک ترکیب طبیعی است که در دانه های سویا یافت می شود و اغلب به عنوان امولسیفایر در تولید مواد غذایی استفاده می شود. از روغن سویا استخراج می شود و معمولاً در شکلات، محصولات پخته شده و سایر غذاهای فرآوری شده استفاده می شود. لسیتین سویا همچنین می تواند در محصولات غیر غذایی مانند لوازم آرایشی و دارویی استفاده شود تا بافت و قوام آنها بهبود یابد.امیدوارم که به پاسخ سوال شما کمک کرده باشیم ! برای خرید لسیتین سویا با بهترین کیفیت با ما تماس بگیرید.

 5. کیانوش زینعلی گفت:

  سلام
  من یک قنادی دارم میخواستم ببینم میتونم از این لسیتین سویا استفاده کنم ؟

  1. admin گفت:

   با سلام
   بله ! لسیتین سویا در نان , انواع کوکی , شکلات و بیسکویت و انواع شیرینی استفاده میشود هم چنین در بعضی موارد به عنوان جایگزینی برای روغن نیز استفاده میشود در صورتی که بدنبال خرید لسیتین سویا با کیفیت هستین همین حالا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید کارشناسان ما با ارائه آنالیز محصول شما را در خرید یک لسیتین بی نظیر راهنمایی میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *