مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه لوازم آرایشی

فروش آزلائیک اسید

خرید اینترنتی آزلائیک اسید | بازرگانی رامش نژاد

فروش آزلائیک اسید با برند مرک آلمان با تضمین اصالت کالا با  پایین ترین قیمت بازار , جهت استعلام قیمت آزلائیک اسید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. همچنین در این شرکت فروش اسید اسکوربیک نیز با بهترین قیمت موجود می باشد که برای اطلاعات بیشتر میتوانید به لینک مربوطه مراجعه کنید.

فروش آزلائیک اسید در اصفهان

نام به انگلیسی : Azelaic acid

کشور تولید کننده :آلمان
شرکت سازنده :مرک
محل تحویل :شورآباد تهران
قیمت :تماس بگیرید.

فروش آزلائیک اسید در اصفهان که محل تحویل آن شورآباد تهران می باشد برای قیمت آزلائیک اسید با تضمین اصالت کالا و آنالیز این محصول با ما در تماس باشید.

فروش آزلائیک اسید | بازرگانی رامش نژاد

اسید آزلائیک چیست ؟

آنتی باکتریال , با مهار سنتز پروتئین, رشد باکتری ها را در فولیکول کاهش می دهد (به عنوان مثال, کوتی باکتریوم آکنه, همچنین به عنوان پروپریونی باکتریوم آکنه و استافیلوکوکوس اپیدرمیدیس شناخته می شود).

کراتولیتیک و کمدولیتیک ,با مهار تکثیر و تمایز کراتینوسیت های انسانی, رشد نامنظم سلول های پوستی را که فولیکول را پوشانده اند، بهبود می بخشد.

ضد التهاب, با از بین بردن رادیکال های آزاد, التهاب را کاهش می دهد. به طور خاص,اکسیدوردوکتازهای میتوکندری را مهار می کند و تولید مشتقات اکسیژن پیش التهابی در نوتروفیل ها را کاهش می دهد.

کرم آزلائیک اسید ابتدا باید روزانه روی ناحیه آسیب دیده آکنه مالیده شود, سپس در صورت تحمل,پس از تمیز کردن کامل پوست, دو بار در روز استفاده شود.

آکنه به آرامی به درمان پاسخ می دهد. پس از یک ماه استفاده از کرم آزلائیک اسید باید مقداری بهبود مشاهده شود. بهبود بیشتر باید با حداکثر نتایج پس از شش ماه استفاده مداوم رخ دهد. اگر آکنه فعال باقی بماند,ممکن است درمان برای ماه ها یا سال ها بدون خطر ادامه یابد.

کاربرد اسید آزلائیک

فروش اسید آزلائیک برای آکنه

برخی از افراد از آزلائیک برای درمان اسکار آکنه علاوه بر شیوع فعال استفاده می کنند. اسید آزلائیک گردش سلولی را تشویق می‌کند، که راهی برای کاهش ظاهر زخم‌های شدید است.

همچنین از آنچه به عنوان سنتز ملانین شناخته می شود, جلوگیری می کند, توانایی پوست شما برای تولید رنگدانه هایی که می توانند رنگ پوست شما را تغییر دهند.اگر داروهای موضعی دیگری را برای کمک به جای زخم یا لک‌هایی که دیر التیام می‌یابند امتحان کرده‌اید, اسید آزلائیک ممکن است کمک کند. تحقیقات بیشتری لازم است تا بفهمیم این درمان برای چه کسانی بهترین کار را دارد و چقدر می تواند موثر باشد.اسید آزلائیک برای سایر بیماری های پوستی مانند هایپرپیگمانتاسیون,روزاسه و روشن شدن پوست نیز استفاده می شود.

فروش اسید آزلائیک برای هایپرپیگمانتاسیون

پس از یک جوش، التهاب می تواند منجر به هایپرپیگمانتاسیون در برخی از نواحی پوست شما شود. اسید آزلائیک از تجمع سلول‌های تغییر رنگ پوست جلوگیری می‌کند.یک مطالعه آزمایشی در سال 2011 نشان داد که اسید آزلائیک می‌تواند آکنه را درمان کند و در عین حال,هیپرپیگمانتاسیون ناشی از آکنه را برطرف کند. تحقیقات بیشتر روی پوست رنگی نیز نشان داده است که آزلائیک اسید برای این استفاده بی خطر و مفید است.

فروش اسید آزلائیک برای روشن شدن پوست

همان خاصیتی که اسید آزلائیک را برای درمان هایپرپیگمانتاسیون التهابی موثر می‌کند، آن را قادر می‌سازد تا پوستی را که در اثر ملانین تغییر رنگ داده است,روشن کند.بر اساس یک مطالعه قدیمی تر,استفاده از اسید آزلائیک برای روشن شدن پوست در نواحی لکه دار یا لکه دار پوست به دلیل ملانین موثر بوده است.

خرید آزلائیک اسید عامل سفید کننده

خرید آزلائیک اسید | بازرگانی رامش نژاد
خرید آزلائیک اسید | بازرگانی رامش نژاد

اسید آزلائیک برای درمان رنگدانه های پوست, از جمله ملاسما و هیپرپیگمانتاسیون پس از التهاب, به ویژه در افرادی که پوست تیره تر دارند، استفاده می شود. به عنوان جایگزینی برای هیدروکینون توصیه شده است.به عنوان یک مهارکننده تیروزیناز, اسید آزلائیک سنتز ملانین را کاهش می دهد. بر اساس یک گزارش در سال 1988, اسید آزلائیک در ترکیب با سولفات روی در شرایط آزمایشگاهی به عنوان یک مهارکننده قوی 5α ردوکتاز (با مهار 90٪)، مشابه داروهای ریزش مو فیناستراید و دوتاستراید شناخته شد.[ تحقیقات آزمایشگاهی در اواسط دهه 1980 با ارزیابی قابلیت رنگ‌زدایی (سفیدکننده) اسید آزلائیک به این نتیجه رسیدند که تنها در غلظت‌های بالا موثر است (برای ملانوسیت‌ها سمیت سلولی).

یک بررسی در سال 1996 ادعا کرد که 20٪ AzA به اندازه 4٪ هیدروکینون پس از یک دوره استفاده سه ماهه بدون عوارض جانبی دومی قوی است و اگر همراه با ترتینوئین برای مدت زمان مشابه استفاده شود، حتی موثرتر است.

خطرات آزلائیک اسید

اسید آزلائیک می تواند عوارض جانبی ایجاد کند, از جمله:

 • سوزش یا سوزن سوزن شدن روی پوست شما
 • لایه برداری پوست در محل استفاده
 • خشکی یا قرمزی پوست
 • عوارض جانبی کمتر رایج عبارتند از:
 • تاول یا پوسته پوسته شدن پوست
 • تحریک و تورم
 • سفتی یا درد در مفاصل شما
 • کهیر و خارش
 • تب
 • دشواری در تنفس

اگر هر یک از این عوارض جانبی را تجربه کردید، مصرف آزلائیک اسید را متوقف کرده و به پزشک مراجعه کنید.

همیشه مهم است که هنگام بیرون رفتن از کرم ضد آفتاب استفاده کنید، اما به خصوص هنگام استفاده از اسید آزلائیک مراقب باشید که از محصولات SPF استفاده کنید. از آنجایی که می تواند پوست شما را نازک کند, پوست شما حساس تر و مستعد آسیب خورشید است.

مقایسه اسید آزلائیک با سایر درمان ها

اسید آزلائیک برای همه مناسب نیست. اثربخشی درمان ممکن است به موارد زیر بستگی داشته باشد:

 • علائم
 • نوع پوست
 • انتظارات

از آنجایی که آزلائیک اسید به کندی کار می کند، اغلب همراه با سایر اشکال درمان آکنه تجویز می شود.طبق تحقیقات قدیمی تر, کرم آزلائیک اسید ممکن است به اندازه بنزوئیل پراکسید و ترتینوئین (رتین-A) برای درمان آکنه موثر باشد. در حالی که نتایج اسید آزلائیک مشابه نتایج بنزوئیل پراکسید است، اما گران‌تر نیز هست.

اسید آزلائیک نیز نسبت به آلفا هیدروکسی اسید,اسید گلیکولیک و اسید سالیسیلیک به آرامی عمل می کند.در حالی که این اسیدهای دیگر به اندازه کافی قوی هستند که به تنهایی در لایه برداری شیمیایی استفاده شوند, اسید آزلائیک اینطور نیست. این به این معنی است که در حالی که اسید آزلائیک کمتر احتمال دارد پوست شما را تحریک کند, همچنین باید به طور مداوم استفاده شود و به آن زمان داده شود تا اثر کند.

آزلائیک اسید چیست؟

آزلائیک اسید یک اسید طبیعی است که در غلاتی مانند جو,گندم و چاودار یافت می شوددارای خواص ضد میکروبی و ضد التهابی است که آن را در درمان بیماری های پوستی مانند آکنه و روزاسه موثر می کند. این اسید می تواند از شیوع بیماری های آینده جلوگیری کند و باکتری ها را از منافذ شما که باعث آکنه می شوند پاک کند.

اسید آزلائیک روی پوست شما اعمال می شود و به صورت ژل,فوم و کرم موجود است. Azelex و Finacea دو نام تجاری برای داروهای موضعی تجویزی هستند. آنها حاوی 15 درصد یا بیشتر اسید آزلائیک هستند. برخی از محصولات بدون نسخه حاوی مقادیر کمتری هستند.از آنجایی که مدتی طول می کشد تا اثر کند، اسید آزلائیک به خودی خود اولین انتخاب متخصص پوست برای درمان آکنه نیست. این اسید همچنین دارای عوارض جانبی مانند سوزش پوست, خشکی و لایه برداری است. به خواندن ادامه دهید تا همه چیزهایی را که باید در مورد استفاده از اسید آزلائیک برای آکنه بدانید، بدانید.

موارد استفاده از اسید آزلائیک برای آکنه

پاکسازی منافذ شما از باکتری هایی که ممکن است باعث تحریک یا جوش شوندکاهش التهاب به طوری که آکنه کمتر قابل مشاهده، کمتر قرمز و کمتر تحریک می شودبه آرامی گردش سلولی را تشویق می کند تا پوست شما سریع تر بهبود یابد و جای زخم به حداقل برسداسید آزلائیک را می توان به صورت ژل,فوم یا کرم استفاده کرد. همه فرم ها دستورالعمل های اولیه یکسانی برای استفاده دارند:

ناحیه آسیب دیده را کاملا با آب گرم بشویید و خشک کنید. از یک پاک کننده یا صابون ملایم برای اطمینان از تمیز بودن ناحیه استفاده کنید.قبل از استفاده از دارو دست های خود را بشویید.مقدار کمی از دارو را روی ناحیه آسیب دیده بمالید,آن را بمالید و بگذارید کاملا خشک شود.پس از خشک شدن دارو، می توانید از لوازم آرایشی استفاده کنید. نیازی به پوشاندن یا بانداژ کردن پوستتان نیست.

خرید اینترنتی آزلائیک اسید

خرید اینترنتی آزلائیک اسید با برند مرک آلمان از بازرگانی رامش نژاد با بهترین قیمت و بهترین کیفیت , همکاران ما در این شرکت آماده پاسخگویی و ارسال بار از شورآباد تهران به نقاط مختلف کشور می باشند.

4 دیدگاه در “فروش آزلائیک اسید

 1. سپیده بهرامی گفت:

  سلام
  اسید آزلائیک از چی درست میشه؟

  1. admin گفت:

   با سلام و احترام
   اسید آزلائیک یک اسید طبیعی است که در گندم، چاودار و جو یافت می شود. این یک ماده فعال می باشد که در برخی از محصولات مراقبت از پوست مانند درمان بیماری های آکنه، روزاسه و هایپرپیگمانتاسیون استفاده می شود. این شرکت فروش اسید آزلائیک را در بهترین قیمت و بهترین کیفیت موجود در بازار به شما مشتریان عزیز ارائه میدهد برای خرید این محصول در ساعت اداری با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

 2. وحید جهانگیری گفت:

  سلام
  کاربرد پودر اسید آزلائیک رو میشه توضیح بدین ؟

  1. admin گفت:

   اسید آزلائیک به طور طبیعی در گیاهانی مانند گندم، جو و لوبیا فراوان است. همچنین در اکثر محصولات سیب زمینی، زیتون، خیار و بادام یافت می شود. این محصول در دستگاه تنفسی برای کنترل علائم بیماری های پوستی مانند جوش، آکنه و بثورات استفاده می شود.
   اسید آزلائیک به عنوان یک ماده لوله ساز در نسخه پلاستیکی برای بسترهای باکتریایی استفاده می شود. فروش آزلائیک اسید و عرضه آن چند صد سال است که در تولید رنگ، داروهای پوست و افزودنی های غذایی مانند برنج نیز کاربرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *