مواد اولیه دارویی و پزشکی, مواد اولیه شیمیایی

فروش اسید گلیکولیک

فروش اسید گلیکولیک | بازرگانی رامش نژاد

فروش اسید گلیکولیک

فروش اسید گلیکولیک در پک های 25 کیلوگرمی در انبار تهران شرکت بازرگانی رامش نژاد , برای خرید تماس بگیرید.

نام به انگلیسی : Glycolic acid
برند : مرک آلمان
بسته بندی : پک 25 کیلویی
محل تحویل شورآباد تهران
قیمت : تماس بگیرید.

فروش گلیکولیک اسید صنعتی

فروش گلیکولیک اسید صنعتی در این شرکت با بهترین کیفیت و بهترین قیمت ارائه میشود شما عزیزان میتوانید برای دریافت آنالیز و اطلاعات بیشتر در مورد این محصول با ما تماس بگیرید.

فروش گلیکولیک اسید صنعتی (یا اسید هیدروکسی استیک, فرمول شیمیایی HOCH2CO2H) یک جامد
کریستالی بی رنگ, بی بو و رطوبت سنجی است که در آب بسیار محلول است. در محصولات مختلف مراقبت از پوست استفاده می شود. اسید گلیکولیک در طبیعت گسترده است. گلیکولات (گاهی اوقات به صورت “گلیکولات” نوشته می شود) نمک یا استر اسید گلیکولیک است.

فروش گلیکولیک اسید صنعتی​ | بازرگانی رامش نژاد

فروش اسید گلیکولیک و نحوه عملکرد آن

گلیکولیک اسید دارای کوچکترین مولکول ها در بین تمام AHA ها است. این به اسید گلیکولیک اجازه می دهد تا جذب پوست شود و حتی بهتر از سایر AHA ها آن را لایه برداری کند.

اسید گلیکولیک با افزایش سرعت گردش سلولی عمل می کند. به عبارت دیگر, پیوندهایی را که سلول های پوست را در کنار هم نگه می دارند,حل می کند. در واقع, پوست شما می‌تواند سلول‌های مرده پوست را سریع‌تر از خود دفع کند.

اسید گلیکولیک پوست شما را تحریک می کند تا کلاژن بیشتری بسازد.

کلاژن پروتئینی است که پوست را سفت,حجیم و الاستیک می کند. همچنین به استخوان ها و بافت های همبند شما استحکام می بخشد.

پوست شما با افزایش سن, کلاژن کمتری تولید می کند. کلاژن همچنین زمانی که شما زمان زیادی را زیر نور خورشید می گذرانید از بین می رود. استفاده روزانه از اسید گلیکولیک می تواند به جلوگیری از تجزیه کلاژن کمک کند.

نحوه آماده سازی بعد از خرید اسید گلیکولیک

بعد از خرید اسید گلیکولیک می توان آن را به روش های مختلفی سنتز کرد. رویکردهای غالب از واکنش کاتالیز شده فرمالدئید با گاز سنتز (کربونیلاسیون فرمالدئید) برای هزینه کم استفاده می کنند.

همچنین از واکنش اسید کلرواستیک با هیدروکسید سدیم و سپس اسیدی شدن مجدد تهیه می شود.

روش‌های دیگر که به‌طور محسوسی مورد استفاده قرار نمی‌گیرند, عبارتند از هیدروژناسیون اسید اگزالیک و هیدرولیز سیانوهیدرین مشتق شده از فرمالدئید.

برخی از اسیدهای گلیکولیک امروزی فاقد اسید فرمیک هستند. اسید گلیکولیک را می توان از منابع طبیعی مانند نیشکر، چغندرقند, آناناس, طالبی و انگور نارس جدا کرد.

اسید گلیکولیک همچنین می تواند با استفاده از یک فرآیند بیوشیمیایی آنزیمی که ممکن است به انرژی کمتری نیاز داشته باشد، تهیه شود.

خرید اینترنتی اسید گلیکولیک

خرید گلیکولیک اسید صنعتی​ | بازرگانی رامش نژاد

برای خرید اینترنتی اسید گلیکولیک در بسته های 25 کیلوگرمی توسط این شرکت با بهترین کیفیت با ما تماس بگیرید.

خاصیت اسید گلیکولیک

خاصیت اسید گلیکولیک به دلیل قدرت جذب الکترون گروه هیدروکسیل انتهایی کمی قوی تر از اسید استیک است. گروه کربوکسیلات می تواند با یون های فلزی که مجتمع های هماهنگی را تشکیل می دهند هماهنگ شود. نکته قابل توجه کمپلکس هایی با Pb2+ و Cu2+ هستند که به طور قابل توجهی قوی تر از کمپلکس های دیگر کربوکسیلیک اسیدها هستند. این نشان می دهد که گروه هیدروکسیل در تشکیل کمپلکس, احتمالاً با از دست دادن پروتون آن, درگیر است.

قیمت اسید گلیکولیک

قیمت اسید گلیکولیک با توجه به نوسانات بازار بصورت عمده متغیر است برای اطلاع از قیمت اسید گلیکولیک با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *