مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنایع غذایی

فروش پلی گلیسرول استر

واردکننده پلی گلیسرول استر | بازرگانی رامش نژاد

فروش پلی گلیسرول استر بصورت عمده در بهترین قیمت موجود در بازار با کیفیت تضمین شده و اصالت کالا , این شرکت بیش از ده سال واردکننده پلی گلیسرول استر می باشد جهت اطلاع از قیمت پلی گلیسرول استر با کارشناسان ما در ساعت اداری تماس حاصل فرمایید.

خرید پلی گلیسرول استر

فروش پلی گلیسرول استر | بازرگانی رامش نژاد
فروش پلی گلیسرول استر | بازرگانی رامش نژاد

استرهای پلی گلیسرول دسته ای از امولسیفایرهای غذایی هستند که به دلیل ماهیت آمفی دوستی آنها در انواع مختلف مواد غذایی به طور گسترده در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. استرهای پلی گلیسرول مربوطه از پلی گلیسرول و اسیدهای چرب در استریفیکاسیون مستقیم تری گلیسیرید و پلی گلیسرول تولید می شوند. امولسیفایرها از نوع غیر یونی هستند و در مقایسه با بسیاری از امولسیفایرهای غذایی، طیف وسیعی از قطبیت یا مقادیر تعادل آبدوست-لیپوفیل (HLB) را نشان می دهند که از 6 تا 11 متغیر است. 

طیف وسیعی از مقادیر HLB استرهای پلی گلیسرول, آنها را به یک امولسیفایر همه کاره برای کاربردهای غذایی تبدیل می کند. خواص آمفیفیلی استر پلی گلیسرول امولسیفایر در آب, فعالیت های مزومورفیکی را نشان می دهد که ساختارهای کریستالی مایع را تشکیل می دهد. یکی از کاربردهای مهم استرهای پلی گلیسرول در خمیرهای کیک با محتوای کمی چربی و روغن است. استرهای پلی گلیسرول نیز در صنایع دارویی و آرایشی کاربرد دارند.

پلی گلیسرول استر چیست ؟

PGE ها با پلیمریزاسیون گلیسرول در حضور یک کاتالیزور قلیایی و به دنبال آن استری شدن با اسیدهای چرب تولید می شوند. اسیدهای چرب از روغن ذرت, روغن پنبه دانه, گوشت خوک, روغن نخل, روغن بادام زمینی,روغن کنجد, روغن آفتابگردان,روغن سویا, علاوه بر استرها، PGE ها همچنین حاوی ناخالصی هایی مانند مونو, دی و تری گلیسیرید,اسیدهای چرب آزاد, گلیسرول و پلی گلیسرول آزاد هستند و نمک های سدیم اسیدهای چرب ممکن است وجود داشته باشند.

تابع پلی گلیسرول استر

اجزای محصولات نانوایی مانند روغن، آب و آرد در یکدیگر محلول نیستند. رابط هایی بین این مواد وجود دارد, مانند آب و روغن, گازها (حباب های هوا) و مواد جامد (اجزای آرد)، هوا و آب. PGE ها مانند سایر امولسیفایرها دارای ماهیت آبگریز و آب دوست هستند بنابراین می توانند کشش سطحی بین فازهای مختلف را کاهش دهند.

تعادل آبدوست-لیپوفیل PGE ها (HLB) به طول زنجیره پلی گلیسرول و درجه استری شدن بستگی دارد. HLB می تواند از 3 تا 14 متغیر باشد و مقدار HLB مورد نظر را می توان با ترکیب مناسب به دست آورد. بسته به HLB خود,PGE ها می توانند به عنوان امولسیفایر آب در روغن (W/O) یا روغن در آب (O/W) عمل کنند.

PGE ها آلفا ژل بسیار پایدار را در آب تشکیل می دهند. فاز ژل α PGE ها سطحی فعال است و زمانی که دما کمتر از دمای ذوب امولسیفایر باشد, می تواند فوم ها را تثبیت کند. ساختار ویژه همچنین به خواص امولسیون بهتر منجر می شود.

فروش پلی گلیسرول استر و مزیت آن

خرید پلی گلیسرول استر | بازرگانی رامش نژاد

فروش پلی گلیسرول استر در مقایسه با امولسیفایرهای جایگزین، مانند مونوگلیسریدها, استر پلی گلیسرول دارای مزیتی در ارائه پایداری طولانی مدت خواص شلاقی است و امولسیفایر را به گزینه ای عالی برای مخلوط کیک تبدیل می کند.

PGE ها همچنین می توانند به عنوان کوتاه کننده کم چربی استفاده شوند. آنها همچنین می توانند سیستم های امولسیونی را با مقدار زیادی آب تشکیل دهند، بنابراین محتوای کالری کلی یک محصول غذایی را کاهش می دهند. به عنوان امولسیفایر آلفا, PGE ها همچنین دارای اثرات نرم کنندگی و ضد بیاتی هستند و همچنین به بهبود حجم کیک در محصولات پخته شده کمک می کنند. دلیل آن این است که امولسیفایرها می توانند سرعت رتروگراسیون نشاسته را کاهش دهند.

PGE ها را می توان در امولسیون ها و تاپینگ های قابل شلاق استفاده کرد. آنها می توانند تجمع ذرات چربی و جذب آب را تقویت کنند و به افزایش ویسکوزیته و هوادهی و کاهش ادغام کمک کنند.

ساختار ژل α که توسط PGE ها متفاوت است، از نظر ترمودینامیکی پایدارتر است, به این معنی که سیستم امولسیونی تشکیل شده توسط PGE پایدارتر از MGها است. 1 ترکیبی از PGE ها و MG ها برای بهبود هوادهی و پایداری کیک اسفنجی با زمان اختلاط کمتر و بهبود پایداری کف و امولسیون شناخته شده است. 

کاربرد پلی گلیسرول استر

قیمت پلی گلیسرول استر | بازرگانی رامش نژاد

یکی از کاربردهای مهم PGE ها در خمیرهای کیک با محتوای کم یا بدون چربی و روغن است (یعنی خمیر برای کیک اسفنجی,رول سوئیسی و انواع مشابه فرمولاسیون کیک که بر اساس تخم مرغ, شکر و آرد و/یا نشاسته هستند). PGE ها هوادهی را افزایش می دهند و به تثبیت فوم ها کمک می کنند. استفاده از PGE ها امکان تولید کیک اسفنجی را با اختلاط تک مرحله ای و تولید محصولات نهایی با ساختار خرده ریزتر و ماندگاری طولانی تری فراهم می کند.

PGE ها را می توان در مارگارین استفاده کرد. افزودن PGE خواص عملکردی مارگارین (مانند خواص ارگانولپتیک اسپری, تثبیت یا هوادهی غذا) را علاوه بر امولسیون امولسیون بهبود می بخشد. گزارش شده است که PGEها خواص ارگانولپیک مارگارین یا پخش کم چرب را با کاهش دانه‌بندی فاز لیپیدی بهبود می‌بخشند تا انعطاف‌پذیری و خاصیت ارتجاعی مارگارین مطابق با کره طبیعی ایجاد شود.

خرید پلی گلیسرول استر برای مواد غذایی

پلی گلیسرول استرهای اسیدهای چرب E475 را می توان به عنوان امولسیفایر,نگهدارنده,رنگ، تثبیت کننده بافت، عوامل باکتریواستاتیک در مواد غذایی مانند تولید محصولات پخته شده,آدامس جویدن و جایگزینی چربی ها استفاده کرد.

خرید پلی گلیسرول استر برای نوشیدنی

پلی گلیسرول استرهای اسیدهای چرب E475 را می توان به عنوان امولسیفایر, نگهدارنده, رنگ, تثبیت کننده بافت, عامل باکتریواستاتیک در نوشیدنی استفاده کرد.

خرید پلی گلیسرول استر برای داروسازی

پلی گلیسرول استرهای اسیدهای چرب E475 را می توان به عنوان امولسیفایر, حل کننده, پخش کننده و نافذ در داروسازی استفاده کرد.

قیمت پلی گلیسرول استر

شما مشتریان عزیز میتوانید برای استعلام قیمت پلی گلیسرول استر بصورت عمده در بسته های 25 کیلوگرمی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *