فروش پربورات سدیم در بازرگانی رامش نژاد :

پودر پربورات سدیم توسط این شرکت وارد و با بهترین قیمت پربورات سدیم صنعتی در ایران به فروش میرسد همچنین این با تضمین کیفیت بالا به شما مشتریان عزیز ارائه میشود.

نام به انگلیسی :sodium-perborate
کشور تولید کننده :چین
بسته بندی :25کیلوگرمی
قیمت :تماس بگیرید.
محل تحویل :شورآباد تهران

برای خرید سدیم پربورات صنعتی با بهترین قیمت بازار با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

فروش پربورات سدیم | بازرگانی رامش نژاد
فروش پربورات سدیم | بازرگانی رامش نژاد

سدیم پربورات چیست ؟

سدیم پربورات مونوهیدرات (مترادف: سدیم پراکسی بورات,سدیم پراکسوبورات, PB1) شبیه پرکربنات سدیم به عنوان یک عامل سفید کننده اکسیژن معروف است. پربورات سدیم بسیاری از مزایای عملکردی را به عنوان پراکسید هیدروژن مایع به شکل جامد پایدار ارائه می دهد. قدرت اکسیداتیو پربورات سدیم باعث بهبود عملکرد تمیز کنندگی، سفید کنندگی,از بین بردن لکه و بوی بد فرمولاسیون پودر شوینده, تمام سفید کننده های خشک پارچه، پاک کننده های دندان مصنوعی,شوینده های ماشین ظرفشویی اتوماتیک و محصولات مختلف لباسشویی سازمانی و صنعتی می شود.

 تولید و فروش سدیم پربورات چینی

پس از واکنش و جدا شدن از محلول اشباع, کریستالی تترا هیدرات پربورات سدیم به دست می آید,فقط باید آنها را در یک خشک کن معمولی بستر سیال در دمای پایین تر قرار دهیم, کالای تتراهیدرات پربورات سدیم به راحتی به دست می آید. اما برای به دست آوردن سدیم پربورات مونوهیدرات با آبگیری سدیم پربورات تترا هیدرات,باید از خشک کن بستر مایع با طراحی منحصر به فرد استفاده کنیم. پربورات سدیم مونوهیدراته اساساً سه مزیت را در مقایسه با پربورات سدیم چهار هیدراته نشان می‌دهد: محتوای بالاتر اکسیژن موجود,پایداری حرارتی بالاتر و سرعت انحلال بالاتر در آب. این مقدار اکسیژن قابل دسترس بالا معادل 32٪ پراکسید هیدروژن – 50٪ اکسیژن فعال بیشتر از همان وزن تتراهیدرات پربورات سدیم فراهم می کند. سدیم پربورات اکسیژن نوپا را در دماهای بالا آزاد می کند، این یک منبع پایدار و جامد از اکسیژن فعال است.

سدیم پربورات در محیط به بورات طبیعی تجزیه می شود. اگرچه بور یک ریزمغذی ضروری برای رشد سالم گیاهان است، اما در مقادیر بالاتر می تواند برای گیاهان حساس به بور مضر باشد. باید مراقب بود که میزان انتشار محصول بورات در محیط به حداقل برسد.

بسیاری از کاربردها با استفاده از بوراکس یا متابورات سدیم را می توان به خوبی با پربورات سدیم جایگزین کرد, زیرا عملکرد بوراکس را با حلقه بور فراهم می کند، اما غلیظ تر,به طور گسترده ای برای برخی از فرآیندهای تولید صنایع چسب استفاده می شود,همچنین این یک محصول است. مواد شیمیایی مهم برای شکستگی هیدرولیک برای حفاری گاز شیل که می تواند ویسکوزیته سیال را با افزایش دما و همچنین قطع کننده تاخیری حفظ کند.

برای اطلاع از قیمت سدیم پربورات صنعتی تماس بگیرید.

خرید سدیم پربورات برای صنعت نشاسته

ترکیب بوراکس به طور گسترده برای صنعت چسب استفاده می شود، مردم اغلب سدیم تترابورات را به جای پربورات سدیم می شناسند، اما مردم همچنین می دانند که در طول فرآیند تولید چسب از نشاسته,هیدروکسید سدیم (سودا سوزآور) و پراکسید هیدروژن را اضافه کنند. با این حال آنها به ندرت می دانند که سدیم پربورات ترکیبی است که پس از واکنش با تترابورات سدیم با هیروکسید سدیم (در ابتدا متابورات سدیم) ایجاد می شود, سپس با پراکسید هیدروژن واکنش می دهد و پربورات سدیم می شود. فن آوری های جدید دانش استفاده از سدیم پربورات تتراهیدرات را به طور معمول مانند فرآیند تولید نشاسته مقوا راه راه (پودر چسب) آشکار می کند. 

لمینت مقوایی

Cardboard Laminator Starch یک کربوهیدرات است که در ذرت, تاپیوکا، سیب زمینی و اکثر گیاهان دیگر از واحدهای دکستروز سنتز می شود. پلیمر به دو شکل وجود دارد: ساختار خطی حدود 500 واحد, آمیلوز و ساختار شاخه ای چند هزار واحدی,آمیلوپکتین. مقادیر نسبی آمیلوز و آمیلوپکتین در انواع مختلف گیاهان متفاوت است. آمیلوز خطی 27 درصد نشاسته ذرت طبیعی را تشکیل می دهد و آمیلوپکتین شاخه دار 73 درصد باقی مانده را تشکیل می دهد. برخی از گونه های ذرت به دلیل محتوای آمیلوز بالا انتخاب شده اند، آنها حاوی 70٪ آمیلوز هستند.

نشاسته، مشتقات نشاسته و نشاسته های اصلاح شده کاربردهای زیادی در زمینه های متنوعی مانند غذا, خوراک، مواد شوینده,داروسازی و صنعت کاغذ و راه راه پیدا کرده اند. در زمینه چسب های مقوا راه راه, مخلوط مایع نشاسته و سدیم پربورات شناخته شده است.

JP 56129278 (Derwent Abstract) چسب های حاوی نشاسته,سدیم پربورات,آب و هیدروکسید سدیم را توصیف می کند. این چسب ها دارای ویسکوزیته کم و سرعت چسبندگی بالایی هستند.

EP 0049 009 فرآیندی را برای تهیه چسب نشاسته از نشاسته، به ویژه نشاسته بومی که در آن بخشی از نشاسته در آب در یک محیط قلیایی ژلاتینه می شود، به طور اختیاری با افزودن مواد افزودنی مانند مواد شیمیایی بور توضیح می دهد. محتوای مواد خشک نشاسته 45-20 درصد وزنی است و افزودنی هایی مانند پربورات سدیم به آن اضافه می شود. پربورات سدیم همراه با کاتالیزور سولفات مس بسیار ترجیح داده می شود.

هدف اصلی استفاده از نشاسته 

هدف اصلی استفاده از نشاسته در صنعت پوشش کاغذ, اتصال ذرات رنگدانه به یکدیگر و به بستر کاغذ است. برای دستیابی به این اثر چسبنده نشاسته، نشاسته باید ژلاتینه شود. روش معمول برای ژلاتینه کردن نشاسته این است که نشاسته دوغاب شده را بالاتر از دمای مورد نیاز برای ژلاتینه شدن حرارت دهید. در این شرایط گرانول ها متورم می شوند و قطعاتی تشکیل می شوند که منجر به پراکندگی کلوئیدی می شود که سپس به عنوان یک چسب عمل می کند.

هنگامی که نشاسته بومی به سادگی به این روش پخته می شود, چسب به دست آمده بسیار چسبناک است تا نیازهای تعادل آب مورد نیاز برای فرمولاسیون های پوششی با مواد جامد بالا را برآورده کند. نشاسته ای که به این ترتیب آماده شده برای کاربردها بسیار چسبناک است و رفتار برگشتی بسیار بالایی از خود نشان می دهد.

ویسکوزیته نهایی نشاسته را می توان با عملیات شیمیایی یا حرارتی نشاسته قبل از استفاده تحت تأثیر قرار داد. بسته به خواص مورد نظر, تعدادی از روش های شیمیایی ممکن است توسط تامین کننده نشاسته برای اصلاح محصول نشاسته خشک استفاده شود. از طرف دیگر, کاربر می‌تواند از یک فرآیند تبدیل مناسب (مانند آنزیم، حرارتی، حرارتی/شیمیایی) هنگام تهیه محلول اندازه‌گیری استفاده کند. فرآیند پخت نشاسته ممکن است به صورت دسته ای یا مداوم باشد.

به طور کلی,برای تبدیل آنزیمی نشاسته بومی, آلفا آمیلاز به عنوان آنزیم هیدرولیتیک ترجیحی استفاده می شود. با تغییر مقدار آنزیم, زمان واکنش یا دما, ویسکوزیته انتهایی متفاوتی بدست می آید.

هنگامی که ویسکوزیته مورد نظر به دست آمد، واکنش باید متوقف شود. این را می توان با افزایش دما تا مقداری که در آن آنزیم غیرفعال می شود انجام داد. این معمولاً در دماهای بالاتر از 95 درجه سانتیگراد برای آلفا آمیلازهای مورد استفاده در تبدیل نشاسته است. از آنجایی که در ارتفاع تا حدودی بالا نمی توان به این دما در ظروف تحت فشار محیط رسید، ممکن است از راه دیگری برای غیرفعال کردن آنزیم ها استفاده شود، یعنی با افزودن مواد شیمیایی.

مواد شیمیایی که ممکن است برای این کاربرد استفاده شوند عبارتند از سولفات مس, فسفات سدیم و ترکیبات حاوی روی. برای اینکه واکنش را تحت تأثیر قرار ندهند,این و ترکیبات مشابه در انتهای تبدیل آنزیمی که در دوغاب است اضافه می‌شوند. غیرفعال سازی آنزیم توسط یون های فلزی معمولاً با افزایش همزمان دما انجام می شود.

ترکیبات حاوی فلزات سنگین به دلیل محدودیت های محیطی دیگر برای این منظور قابل استفاده نیستند. علاوه بر این، تولیدکنندگان کاغذ با مشکل اضافه کردن مواد شیمیایی به صورت کنترل شده و دوز شده مواجه هستند. این نیاز به سرمایه گذاری اضافی,نیروی انسانی و تعمیر و نگهداری دارد.

فروش سدیم پربورات برای تولید باتری

خرید پربورات سدیم | بازرگانی رامش نژاد
خرید پربورات سدیم | بازرگانی رامش نژاد

فروش پربورات سدیم به عنوان اکسید کننده در محیط های اسیدی قلیایی برای نشان دادن عملکرد یک سلول سوختی پربورات سدیم بدون غشاء (MLSPBFC) شناخته می شود. پربورات سدیم یک نمک پراکسیژن واقعی است و منبع مناسبی از پراکسید هیدروژن است

پیل سوختی پربورات سدیم (MLSPBFC) از پیل‌های سوختی قبلی که استفاده می‌کردند منحصربه‌فرد است و پربورات سدیم را می‌توان نه تنها به عنوان اکسیدان, بلکه به عنوان یک پیل سوختی پربورات سدیم بدون غشای احیاکننده و افزودنی استفاده کرد.

MLSPBFC مزایایی دارد مانند پربورات سدیم یک ماده شیمیایی صنعتی ارزان, غیرسمی و در مقیاس بزرگ است که عمدتاً در مواد شوینده و به عنوان یک اکسید کننده ملایم استفاده می شود. این سلول نسبت به سایر پیل‌های سوختی با محیط زیست سازگارتر است و پربورات سدیم را می‌توان ساده‌تر از پراکسید هیدروژن استفاده کرد، زیرا این یک واقعیت شناخته شده است که محلول پربورات سدیم یک ضدعفونی‌کننده بی‌خطر است. از نظر عملکرد، MLSPBFC وقتی در یک کانال میکروشیمیایی در دمای اتاق کار می‌کند، توان الکتریکی قابل مقایسه با یک DMFC معمولی تنفس هوا تولید می‌کند. علاوه بر این, MLSPBFC به هیچ مجموعه الکترود غشایی نیاز ندارد. بنابراین، هزینه مواد کم است و ساختار سلول ساده است.

سازندگان بعد از خرید پربورات سدیم برای باتری ممکن است افزودنی های دیگری را به خمیر مثبت اضافه کنند تا ویژگی های فرآیند تولید را افزایش دهند (به عنوان مثال برای بهبود چسبندگی خمیر به شبکه, کاهش زمان تشکیل و غیره). نشان داده شده است که چندین مورد از این افزودنی ها بر اثر باتری های اسید سرب بر روند رشد کریستال تأثیر می گذارند.

تولید کنندگان برتراسید سرب در واقع از پربورات سدیم برای ترویج کاهش سرب آزاد و بهبود چسبندگی خمیر/شبکه استفاده می کنند. در آزمایش‌های سروری، نشان داده شد که افزودن 0.5٪ تا درصد تترا هیدرات پربورات سدیم تأثیر منفی بر باتری دارد و منجر به توزیع اندازه کریستال گسترده‌تر و همچنین برخی آگلومراهای بزرگتر می‌شود.

استفاده از مقدار کمی سدیم پربورات تتراهیدرات در مخلوط پلیت مثبت که عامل افزودنی پس از عمل آوری نهایی صفحه با خمیر موجود در آن باعث می شود خمیر صفحه بسیار سخت و مقاوم در برابر خرد شود.

قیمت سدیم پربورات صنعتی

قیمت سدیم پربورات صنعتی با توجه به نوسانات بازار متغیر می باشد برای اطلاع از قیمت و دریافت آنالیز این محصول در ساعت کاری با کارشناسان فروش رامش نژاد تماس حاصل فرمایید.

4 دیدگاه

 • سلام
  فرمول شیمیایی پربورات سدیم چیست؟ نقطه ذوب آن چقدر است ؟ آیا واقعا این محصول سمی است؟

  • با سلام
   فرمول شیمیایی سدیم پربورات NaBO3 است.و نقطه این محصول 464 درجه سانتیگراد (867 درجه فارنهایت) است. در مورد سوال سوم شما پاسخ بله است، این محصول در صورت مصرف یا استنشاق زیاد می تواند سمی باشد. بعد از خرید سدیم پربورات و هنگام کار با این ماده احتیاط کنید و دستورالعمل های ایمنی را رعایت کنید.

 • سلام
  ایا استفاده از این محصول در کنار حیوانات خانگی میتواند برای آنها مضر باشد ؟

  • سلام
   استفاده این محصول به طورکلی بعد از خرید پربورات سدیم برای حیوانات یا حتی کودکان مضر نمی باشد با این حال رعایت دستورالعمل ها و رعایت موارد احتیاط قبل از مصرف امری ضروری است. برای خرید و مشاوره این محصول میتوانید در ساعت اداری با کارشناسان فروش پربورات سدیم تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *