مواد اولیه دارویی و پزشکی, مواد اولیه شیمیایی

فروش کارواکرول

واردکننده کارواکرول | بازرگانی رامش نژاد

فروش کارواکرول بصورت عمده در بازرگانی رامش نژاد در گالن های 20 کیلوگرمی در بهترین قیمت کارواکرول در بازار موجود می باشد جهت خرید کارواکرول در ساعات اداری با شماره موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .

کارواکرول یک فنل است که یک مشتق مونوترپن طبیعی از سیمن است. یک مهارکننده رشد باکتری ها، به عنوان یک افزودنی غذایی استفاده می شود. فعال کننده قوی کانال های یونی گیرنده گذرا V3 (TRPV3) و A1 (TRPA1). این ماده به عنوان یک جزء فرار روغن، یک عامل طعم دهنده, یک عامل ضد میکروبی,یک ماده شیمیایی کشاورزی و یک آگونیست کانال TRPA1 نقش دارد. عضوی از فنل ها، یک مونوترپنوئید پی-منتان و یک عامل ضد قارچ گیاهی است. از یک هیدرید یک p-cymene مشتق می شود.

فروش کارواکرول در اصفهان

نام به انگیسی : carvacrol
فرمول شیمیایی : C10H14O
دمای جوش : 236.8 درجه سانتی گراد
جرم مولی :150.217 گرم بر مول
چگالی : 977 کیلوگرم بر متر مکعب
بسته بندی : گالن 20 کیلوگرمی
محل تحویل :شورآباد تهران
قیمت :تماس بگیرید.
فروش کارواکرول | بازرگانی رامش نژاد
فروش کارواکرول

خرید کارواکرول در بازرگانی رامش نژاد با تضمین اصالت کالا و با سرویس حمل و نقل مطمئن انجام میپذیرد برای دریافت آنالیز و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کارواکرول یک ترکیب طبیعی اصلی است و به طور قابل توجهی به عنوان یک اسانس در گیاهان معطر وجود دارد و به دلیل فعالیت های بیولوژیکی متعددش به خوبی شناخته شده است. خواص درمانی کارواکرول به عنوان خواص آنتی اکسیدانی, ضد سرطان, پیشگیری از دیابت، محافظت از قلب, ضد چاقی,محافظت از کبد و نقش باروری، ضد پیری، ضد میکروبی و تعدیل کننده سیستم ایمنی نشان داده شده است. بیوسنتز کارواکرول از طریق مسیر موالونات انجام شده است. 

کارواکرول دارای توانایی ضد سرطانی در برابر سلول های بدخیم از طریق کاهش بیان ماتریکس متالوپروتئاز 2 و 9, القای آپوپتوز, افزایش بیان پروتئین های پرو آپوپتوز، اختلال در غشای میتوکندری, سرکوب سیگنال خارج سلولی تنظیم شده با سیگنال پروتئین کیناز 1/2 میت کیناز فعال است. انتقال, و همچنین کاهش فسفوئینوزیتید 3-کیناز/پروتئین کیناز B. همچنین غلظت آلانین آمینوترانسفراز، آلکالین فسفاتاز و آسپارتات آمینوترانسفراز، و گاما گلوتامیل ترانس پپتیداز و همچنین عملکرد کبد,سطح انسولین و سطح انسولین را کاهش داد. . همچنین مشخص شده است که کارواکرول بر علیه استافیلوکوکوس اورئوس, سودوموناس آئروژینوزا, استافیلوکوک کواگولاز منفی, سالمونلا گونه, انتروکوکوس اسپ. شیگلا و اشریشیا کلی. 

 

خواص دارویی کارواکرول

کارواکرول دارای ویژگی های ضد التهابی است و با عمل به عنوان آگونیست گیرنده TRPA1 (کانال کاتیونی بالقوه گیرنده گذرا, در برابر بیماری های گوارشی و دهان محافظت می کند. در سال 2016, آلوارنگا و همکاران. دریافت که کارواکرول دارای خاصیت ضد التهابی است و به ما کمک می‌کند تا بیماری‌های دهانی روده‌ای ناشی از ایرینوتکان هیدروکلراید (CPT-11) 75 میلی‌گرم بر کیلوگرم را حفظ کنیم. به مدت 4 روز از طریق فعال سازی TRPA1. کارواکرول TRPA1 را فعال کرد، برخی از شاخص های التهابی مانند گیرنده های MPO، NF-B و COX-2 را کاهش داد. انتشار یا تولید سیتوکین های پیش التهابی TNF-, IL-1 و KC را کاهش داد و گونه های فعال اکسیژن مانند GSH، MDA و NOx را کاهش داد. کارواکرول همچنین تعداد باکتری‌های خون، لوکوگرام، تنوع توده بدن و میزان بقا را بهبود بخشید, در حالی که ساختار پرزها را در روده کوچک ترمیم کرد.

مطالعه دیگری که توسط Banik و همکاران انجام شد. در سال 2019 اثرات کارواکرول بر آپوپتوز سلول‌های PC12 القا شده توسط کادمیوم به مدت 48 ساعت در حیوانات بررسی شد که باعث افزایش سطح گلوتاتیون و گلوتاتیون ردوکتاز شد. کارواکرول همچنین میزان تکه تکه شدن DNA را کاهش داد و همچنین سطح هدف پستانداران راپامایسین, پروتئین کیناز B (Akt), کیناز-1 تنظیم شده با سیگنال خارج سلولی، عبارات فاکتور 2 مربوط به فاکتور هسته ای اریتروئید 2 (Nrf2) و فاکتور هسته ای کاپا را کاهش داد. – تقویت کننده زنجیره سبک سلول های B فعال (NFKB). کارواکرول همچنین عملکرد کادمیوم را از طریق کاهش سطح سیتوکروم c معکوس کرد و همچنین باعث کاهش برش کاسپاز 3, یک عامل القا کننده آپوپتوز شد. کارواکرول محتوای متالوتیونین درون سلولی را افزایش داد . گروه عاملی هیدروکسیل آزاد, به ویژه پیکربندی مولکولی, عامل اصلی کمک کننده به ظرفیت ضد میکروبی عالی آن است.

کاربرد کارواکرول

قیمت کارواکرول | بازرگانی رامش نژاد
قیمت کارواکرول | بازرگانی رامش نژاد

سنتز و مشتقات

خرید کارواکرول ممکن است از راه های مختلفی به صورت مصنوعی تهیه شود. ادغام سیمول سولفونیک اسید با پتاس سوزآور منجر به سولفوناسیون می شود. با اثر اسید نیتروژن روی 1-متیل-2-آمینو-4-پروپیل بنزن,دیازوتیزاسیون را تحت تأثیر قرار می دهد. حرارت دادن طولانی مدت کافور و ید یا کارون با اسید فسفریک یخبندان نیز نشان داده شده است. هیدروژن زدایی کارون با کاتالیزور پالادیوم-کربن ثابت شده است.

همچنین با ترانس آلکیلاسیون کرزول های ایزوپروپیله تهیه شده است.با استفاده از محلول 50 درصد پتاس از روغن Origanum استخراج می شود. این روغن غلیظی است که در دمای 20 درجه سانتیگراد به جرم بلورهایی با نقطه ذوب 0 درجه سانتیگراد و نقطه جوش 236-237 درجه سانتیگراد تنظیم می شود. اکسیداسیون با کلرید آهن آن را به دی کارواکرول تبدیل می کند، در حالی که پنتاکلرید فسفر آن را به کلرسیمول تبدیل می کند.

فروش کارواکرول برای سلول های سرطانی

من قصد ندارم به شما بگویم که کارواکرول درمانی برای سرطان است, اما مطمئناً فعالیت جالبی را در تحقیقات اولیه نشان می دهد. هنگامی که بر روی سلول های سرطان سینه آزمایش شد, مرگ سلول های سرطانی را تسریع کرد … در حالی که غیر سمی بود. محققان دانشگاه لانگ آیلند نتایج مشابهی را هنگام مقابله با سلول‌های سرطان پروستات گزارش کردند.  در واقع,کارواکرول بدون توجه به سرطان نتایج یکسانی را نشان می‌دهد.سلول‌های سرطانی ریه، سلول‌های سرطانی دهان، و تومورهای بدخیم مغزی… همگی زمانی که در مقابل کارواکرول قرار می‌گیرند,شکست خورده‌اند.مجدداً، یادآوری این نکته مهم است که این گزارش‌ها اکتشافی هستند و قدرت محلول عاملی در هر آزمایش بود. صرف نظر از این, پتانسیل هیجان انگیز است.

فروش کارواکرول برای کلر

محصول اغلب قبل از اینکه برای خرید در دسترس قرار گیرد، شسته می شود. این عالی است… به جز این واقعیت که ممکن است از مواد شیمیایی مانند کلر استفاده شود. یک مطالعه به دنبال مقایسه اثر ضد میکروبی کارواکرول با کلر به عنوان شستشوی گوجه فرنگی انگور بود. برای آزمایش,گوجه‌فرنگی‌های انگور به سالمونلا آلوده شدند و سپس با کلر شستشو یا کارواکرول داده شدند. محلول با استفاده از کارواکرول کاهش قابل توجهی در سالمونلا به دست آورد. محققان همچنین خاطرنشان کردند که محلول طبیعی بر ارزش غذایی، محتوای آنتی اکسیدانی, ظاهر یا طعم تأثیر نمی گذارد. برای اطلاع از قیمت کارواکرول با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

فروش کارواکرول برای موجودات مضر

آزمایش‌ها مکرراً اثر کارواکرول را در برابر سالمونلا تأیید می‌کنند. کولی، کمپیلوباکتر ژژونی و لیستریا. موفقیت بسیار زیادی داشته است، محققان تصمیم گرفتند آن را در مقابل یک نگرانی جدی تر قرار دهند – سالمونلا مقاوم به آنتی بیوتیک. زمانی که کارواکرول روی کرفس آلوده به سالمونلا آزمایش شد, کلنی های سالمونلا را بلافاصله از بین برد. اعتقاد بر این است که این اقدام ممکن است جایگزینی برای دور نگه داشتن غذا از چنین موجودات مضری باشد.

فروش کارواکرول برای درمان التهاب

بسیاری از مردم گرفتار عفونت های قارچی هستند و اغلب اوقات کاندیدا آلبیکنس مقصر است. آنها ممکن است در دهان، دستگاه گوارش یا واقعاً در هر جایی که با قارچ سازگار است ایجاد شوند. هنگامی که محققان کارواکرول را در برابر کاندیدا نمونه برداری از افراد پروتز مصنوعی آزمایش کردند، نتایج نشان داد که خرید کارواکرول و استفاده از آن بسیار موثر است. حمایت از استفاده سنتی از روغن پونه کوهی به عنوان یک درمان طبیعی برای کاندیدا. قیمت کارواکرول در این شرکت در بهترین قیمت ارائه میشود جهت خرید کارواکرول با ما تماس بگیرید.

ارتقا سطح چربی طبیعی

اکسیداسیون کلسترول LDL منجر به تجمع در امتداد دیواره شریان می شود. اسانس پونه کوهی یکی از چندین روغن گیاهی بود که اثرات محافظتی برای LDL در برابر اکسیداسیون ناشی از مس نشان داد. بارزترین اثر با روغن پونه کوهی مشاهده شد و فعالیت آن به کارواکرول نسبت داده شد.

 قند خون

وزارت بهداشت, کار و رفاه اجتماعی در کشور بلوک شوروی سابق، گرجستان، یک داروی گیاهی حاوی کارواکرول و سایر ترکیبات گیاهی را به عنوان حمایت درمانی برای ناهنجاری های قند خون تایید کرد. اگرچه کارواکرول استفاده شده از پونه کوهی منشا نمی گرفت، اما آزمایشات این دارو نشان داد که قند خون را بدون عوارض جانبی کاهش می دهد.

مبارزه با قرمزی و تورم

قرمزی و تورم تقریباً با تمام اشکال آسیب یا تحریک وجود دارد. شواهد بالینی نشان می دهد که کارواکرول ممکن است در برابر قرمزی و تورم محافظت کند. آزمایش‌ها نشان داده‌اند که بیان COX-2 را که یکی از دلایل اصلی قرمزی است، سرکوب می‌کند. در حالی که بسیاری از اسانس های گیاهی این پتانسیل را دارند، کارواکرول بهترین در کلاس است. تحقیقات نشان می دهد که بیشترین اثربخشی را ارائه می دهد.

 توانایی های پاکسازی شگفت انگیز در خانه!

کارواکرول می تواند عملکرد پاکسازی خارج از بدن شما را نیز ارائه دهد. یک مطالعه اثربخشی آن را به عنوان یک عامل پاک کننده سطح مورد بررسی قرار داد. بر اساس گزارش‌ها، غلظت‌های روغن پونه کوهی بیوفیلم لیستریا را از سطوح پلاستیکی و فولاد ضد زنگ حذف کرد و آن را به عنوان یک عامل تمیزکننده حتی در محیط‌های غیر ارگانیک تأیید کرد.

خرید کارواکرول | بازرگانی رامش نژاد
خرید کارواکرول | بازرگانی رامش نژاد

قیمت کارواکرول

برای اطلاع از قیمت کارواکرول میتوانید در ساعت اداری با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید قیمت کارواکرول با توجه به نوسانات دلار و ارز متغیر می باشد اما خرید کاروکرول در بازرگانی رامش نژاد در پایین ترین قیمت رقابتی با حفظ کیفیت و اصالات کالا انجام میپذیرید جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

2 دیدگاه در “فروش کارواکرول

  1. فرزاد محمدی گفت:

    سلام
    فواید بالقوه پودر کارواکرول برای سلامتی چیه ؟

    1. admin گفت:

      با سلام هماهنطور که در مقاله گفته شده است پودر کارواکرول یک ماده طبیعی است که در گیاهان مختلف از جمله پونه کوهی و آویشن یافت می شود. این برای مزایای سلامتی بالقوه آن، که شامل خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است، مورد مطالعه قرار گرفته است. همچنین مشخص شده است که پودر کارواکرول دارای اثرات ضد میکروبی است و به طور بالقوه در درمان عفونت های ناشی از باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها مفید است. برخی از مطالعات نشان می دهد که پودر کارواکرول ممکن است در بهبود سلامت دستگاه گوارش و کاهش خطر ابتلا به برخی بیماری های مزمن نیز نقش داشته باشد. با این حال، تحقیقات بیشتری برای درک کامل اثرات پودر کارواکرول بر سلامت انسان مورد نیاز است.شما عزیزان میتوانید برای خرید کارواکرول در ساعت اداری با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *