مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

فروش پلی دی متیل سیلوکسان

فروش پلی دی متیل سیلوکسان وارد شده از کشور های چین و کره بصورت عمده در بسته بندی های 25 کیلوگرمی در بازرگانی رامش نژاد , برای اطلاع از قیمت و خرید پلیمر pdms  تماس بگیرید.

فروش پلی دی متیل سیلوکسان در تهران

نام به انگلیسی : PDMS
کشور تولید کننده : کره , چین
خلوص :99 درصد
شکل ظاهری : مایع بی رنگ تا کهربایی
بسته بندی : 25kg
فرمول شیمایی :کوپلیمر سیلیکون گلایکول
قیمت : تماس بگیرید.

شما مشتریان عزیز میتوانید برای اطلاع از قیمت پلی دی متیل سیلوکسان با بهترین کیفیت بصورت عمده با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

قیمت چسب سی ام سی

قیمت پلی دی متیل سیلوکسان صنعتی

برای اطلاع از قیمت پلی دی متیل سیلوکسان صنعتی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید پلیمر pdms, همچنین به عنوان دی متیل پلی سیلوکسان یا دی متیکون شناخته می شود، متعلق به گروهی از ترکیبات آلی سیلیسیم پلیمری است که معمولاً به آنها سیلیکون می گویند.PDMS پرمصرف ترین پلیمر آلی مبتنی بر سیلیکون است, زیرا تطبیق پذیری و خواص آن منجر به کاربردهای زیادی می شود.

خواص پلی دی متیل سیلوکسان

PDMs ویسکوالاستیک است,به این معنی که در زمان‌های جریان طولانی (یا دماهای بالا), مانند یک مایع چسبناک مانند عسل عمل می‌کند. با این حال, در زمان‌های جریان کوتاه (یا دماهای پایین),مانند یک جامد الاستیک، شبیه به لاستیک عمل می‌کند. ویسکوالاستیسیته شکلی از کشش غیرخطی است که در بین پلیمرهای غیر کریستالی رایج است.بارگیری و تخلیه منحنی تنش-کرنش برای PDMS منطبق نیست. بلکه میزان تنش بر اساس درجه کرنش متفاوت خواهد بود و قاعده کلی این است که افزایش کرنش منجر به سفتی بیشتر می شود. هنگامی که خود بار برداشته می شود، کرنش به آرامی بازیابی می شود (به جای آنی).

این تغییر شکل الاستیک وابسته به زمان از زنجیره های بلند پلیمر ناشی می شود. اما فرآیندی که در بالا توضیح داده شد تنها زمانی مرتبط است که پیوند متقابل وجود داشته باشد. وقتی اینطور نیست, پلیمر PDMS نمی‌تواند به حالت اولیه بازگردد, حتی زمانی که بار برداشته شود، و در نتیجه تغییر شکل دائمی ایجاد می‌شود. با این حال، تغییر شکل دائمی به ندرت در PDMS دیده می شود، زیرا تقریبا همیشه با یک عامل پیوند متقابل درمان می شود.

اگر مقداری PDMS در طول شب روی یک سطح باقی بماند (زمان جریان طولانی)، برای پوشاندن سطح جریان می یابد و به هر گونه نقص سطح قالب می گیرد. با این حال، اگر همان PDMS در یک قالب کروی ریخته شود و اجازه داده شود تا خشک شود (زمان جریان کوتاه), مانند یک توپ لاستیکی جهش می کند.خواص مکانیکی PDMS این پلیمر را قادر می سازد تا با سطوح مختلف مطابقت داشته باشد. از آنجایی که این ویژگی ها تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار می گیرند، تنظیم این پلیمر منحصر به فرد نسبتاً آسان است.] این PDMS را قادر می سازد تا به یک بستر خوب تبدیل شود که به راحتی می تواند در انواع سیستم های میکروسیال و میکروالکترومکانیکی ادغام شود

فروش پلی دی متیل سیلوکسان | بازرگانی رامش نژاد

فروش پلی دی متیل سیلوکسان اصفهان

به ویژه برای خواص رئولوژیکی (یا جریان) غیرمعمول آن شناخته شده است. PDMS از نظر نوری شفاف و به طور کلی بی اثر, غیر سمی و غیر قابل اشتعال است. این یکی از چندین نوع روغن سیلیکون (سیلوکسان پلیمریزه) است. کاربردهای آن از لنزهای تماسی و دستگاه های پزشکی گرفته تا الاستومرها را شامل می شود.
همچنین در شامپوها (زیرا موها را براق و لیز می کند)، مواد غذایی (عامل ضدکف), درزگیری, روان کننده ها و کاشی های مقاوم در برابر حرارت نیز وجود دارد. فروش پلی دی متیل سیلوکسان اصفهان در این شرکت بصورت عمده امکان پذیر است . برای اطلاع از بهترین کیفیت و بهترین قیمت پلی دی متیل سیلوکسان صنعتی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *