مواد اولیه دارویی و پزشکی, مواد اولیه شیمیایی

فروش بنزوئیل پراکسید

قیمت بنزوئیل پراکسید | بازرگانی رامش نژاد

فروش بنزوئیل پراکسید

فروش بنزوئیل پراکسید در بشکه های 25 کیلوگرمی در شرکت بازرگانی رامش نژاد وارد کننده و تامین کننده بنزوئیل پراکسید از چین و آلمان. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید پودر بنزوئیل پراکسید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

نام به انگلیسی : Benzoyl peroxide
بسته بندی : درام های 25 کیلوگرمی
کشور تولید کننده : آلمان , چین
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل :شورآباد تهران

خرید بنزوئیل پراکسید

خرید بنزوئیل پراکسید در درام های 25 کیلوگرمی از شرکت بازرگانی رامش نژاد واردکننده بنزوئیل پراکسید با برند چینی و آلمانی و ارسال آن به سراسر کشور توسط حمل و نقل مطمئن و سریع.

فروش بنزوئیل پراکسید | بازرگانی رامش نژاد

بنزوئیل پراکسید چیست ؟

بنزوئیل پراکسید یک ترکیب شیمیایی (به طور خاص, یک پراکسید آلی) با فرمول ساختاری (C6H5-C(=O)O-)2 است که اغلب به صورت اختصاری (BzO)2 خوانده می شود. از نظر ساختار, مولکول را می توان به عنوان دو گروه بنزوئیل (C6H5-C(=O)-, Bz) توصیف کرد که توسط یک پراکسید (-O-O-) متصل شده اند. این یک جامد دانه‌ای سفید رنگ با بوی ضعیف بنزآلدئید است که در آب کم محلول است اما در استون، اتانول و بسیاری از حلال‌های آلی دیگر محلول است. بنزوئیل پراکسید یک اکسید کننده است,اما عمدتاً در تولید پلیمرها استفاده می شود.

فواید بنزوئیل پراکسید

بنزوئیل پراکسید برای دندان

بنزوئیل پراکسید عمدتاً به‌عنوان آغازگر رادیکال برای القای واکنش‌های پلیمریزاسیون رشد زنجیره‌ای,مانند رزین‌های پلی استر و پلی (متیل متاکریلات) (PMMA) و سیمان‌های دندانی و ترمیم‌کننده‌ها استفاده می‌شود.این مهم ترین در میان پراکسیدهای آلی مختلف است که برای این منظور استفاده می شود, یک جایگزین نسبتاً ایمن برای پراکسید متیل اتیل کتون بسیار خطرناک تر,همچنین در پخت لاستیک و به عنوان ماده تکمیل کننده برای برخی از نخ های استات استفاده می شود.

بنزوئیل پراکسید برای درمان جوش صورت

بنزوئیل پراکسید برای درمان ضایعات آکنه موثر است. مقاومت آنتی بیوتیکی را القا نمی کند.ممکن است با اسید سالیسیلیک, گوگرد, اریترومایسین,یا کلیندامایسین (آنتی بیوتیک ها) یا آداپالن (یک رتینوئید مصنوعی) ترکیب شود.

دو داروی ترکیبی رایج عبارتند از بنزوئیل پراکسید,کلیندامایسین و آداپالن,بنزوئیل پراکسید، آداپالن یک رتینوئید شیمیایی پایدار است که برخلاف تزاروتن و ترتینوئین می تواند با بنزوئیل پراکسیدترکیب شود. به نظر می رسد محصولات ترکیبی مانند بنزوئیل پراکسید,کلیندامایسین و بنزوئیل پراکسید,اسید سالیسیلیک کمی موثرتر از بنزوئیل پراکسید به تنهایی برای درمان ضایعات آکنه هستند.ترکیب ترتینوئین ,بنزوئیل پراکسید برای استفاده پزشکی در ایالات متحده در سال 2021 تأیید شد.

بنزوئیل پراکسید برای درمان آکنه به طور معمول در مناطق آسیب دیده به صورت ژل,کرم یا مایع با غلظت 2.5٪ افزایش تا 5.0٪ و تا 10٪ اعمال می شود. هیچ شواهد قوی این ایده را تایید نمی کند که غلظت های بالاتر بنزوئیل پراکسید موثرتر از غلظت های پایین تر است

قیمت بنزوئیل پراکسید و نحوه عملکرد آن

خرید بنزوئیل پراکسید |بازرگانی رامش نژاد

به طور کلاسیک، تصور می شود که بنزوئیل پراکسید در درمان آکنه فعالیت سه برابری دارد. این سبوستاتیک، کمدولیتیک است و از رشد کوتی باکتریوم آکنه, باکتری اصلی مرتبط با آکنه, جلوگیری می کند.به طور کلی,آکنه ولگاریس یک التهاب با واسطه هورمون غدد چربی و فولیکول های مو است. تغییرات هورمونی باعث افزایش تولید کراتین و سبوم می شود که منجر به مسدود شدن زهکشی می شود.

 C. acnes دارای آنزیم های لیتیک زیادی است که پروتئین ها و لیپیدهای سبوم را تجزیه می کند و منجر به پاسخ التهابی می شود. واکنش رادیکال‌های آزاد بنزوئیل پراکسید می‌تواند کراتین را تجزیه کند و در نتیجه زهکشی سبوم (کمدولیتیک) را باز کند. این می تواند باعث پراکسیداسیون غیراختصاصی C. acnes شود و آن را باکتری کش می کند،و تصور می شد که تولید سبوم را کاهش می دهد, اما در ادبیات در این مورد اختلاف نظر وجود دارد.

برخی از شواهد نشان می دهد که بنزوئیل پراکسید نیز اثر ضد التهابی دارد. در غلظت‌های میکرومولار، از آزادسازی گونه‌های فعال اکسیژن توسط نوتروفیل‌ها, که بخشی از پاسخ التهابی در آکنه است,جلوگیری می‌کند.

بنزوئیل پراکسید را از کجا تهیه کنیم؟

فروش پودر بنزوئیل پراکسید در درام های 25 کیلویی با بهترین قیمت بنزوئیل پراکسید نسبت به همکاران در این شرکت آماده تحویل به شما مشتریان عزیز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *