مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

قیمت اسید سولفامیک چینی

قیمت سولفامیک اسید چین | بازرگانی رامش نژاد

قیمت اسید سولفامیک چینی نسبت به کاربردی که در صنایع دارد، بسیار به صرفه است.برای اطلاع از خرید اسید سولفامیک چینی در بسته بندی های 25 کیلوگرمی با ما تماس بگیرید. اسید سولفامیک که با نام‌های اسید آمیدوسولفونیک، اسید آمید و سولفوریک، اسید آمینوسولفونیک، اسید سولفامیک و اسید سولفامیدیک نیز شناخته می‌شود، یک ترکیب مولکولی با فرمول H3NSO3 است. این ترکیب بی رنگ و محلول در آب کاربردهای زیادی دارد که همین کاربردها باعث افزایش فروش سولفامیک اسید چین شده است. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی قیمت اسید سولفامیک چینی خواهیم پرداخت. پس همراه ما باشید!

فروش اسید سولفامیک چینی در تهران

نام به انگلیسی : sulfamic-acid
خلوص : 99.5 درصد
بسته بندی : 25 کیلوگرمی
کشور تولید کننده : چین
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل : شورآباد تهران

برای خرید اسید سولفامیک چینی   25 کیلوگرمی با شماره زیر تماس بگیرید.

قیمت اسید سولفامیک چینی | بازرگانی رامش نژاد
قیمت اسید سولفامیک چینی | بازرگانی رامش نژاد

فروش سولفامیک اسید چین

یکی از عواملی که فروش سولفامیک اسید چین را مطلوب می‌سازد این است که این ماده به عنوان یک استاندارد در اسیدومتری استفاده می‌شود زیرا یک جامد غیر رطوبت سنجی است. به عنوان یک کاتالیزور در واکنش‌های شیمیایی آلی مختلف استفاده می‌شود. نشان داده شده است که اسید سولفامیک نیتریت را از مخلوط نیتریت‌ها و نیترات‌ها حذف می‌کند. اسید سولفامیک به عنوان یک کاتالیزور برای فرآیند استری شدن عمل می‌کند که این ویژگی بسیار بر قیمت اسید سولفامیک چینی تأثیر گذار می‌باشد. ساده‌ترین اسید سولفامیک از یک اتم گوگرد تشکیل شده است که با پیوندهای منفرد به گروه‌های هیدروکسی و آمینو و با پیوندهای دوگانه به دو اتم اکسیژن پیوند کووالانسی دارد.

اگرچه این ماده به دلیل pKa پایین‌تر از اسید هیدروکلریک خورنده کمتری در نظر گرفته می‌شود، بازدارنده‌های خوردگی اغلب به پاک کننده‌های تجاری حاوی آن اضافه و باعث افزایش قیمت اسید سولفامیک چینی می‌شوند. این امکان وجود دارد که گروه آمینه تحت شرایط خاصی به عنوان لیگاند عمل کند، همان‌طور که یون کلرید برای Fe-III هنگامی که از اسید هیدروکلریک در حذف زنگ آهن استفاده می‌شود، عمل می‌کند.

همچنین شما مشتریان عزیز میتوانید برای خرید اسید اسکوربیک و خرید نیترات آمونیوم به لینک مربوطه مراجعه کنید.

خرید اسید سولفامیک

اسید سولفامیک که به نام اسید سولفامیک اصفهان یا اسید آمیدوسولفوریک نیز شناخته می‌شود، یک جامد خشک، غیرفرار، غیر رطوبت گیر و پایدار است که بسیاری از صنایع با خرید اسید سولفامیک، می‌توانند محصولات خود را کاربردی‌تر کنند. یکی از عوامل تأثیر گذار بر قیمت اسید سولفامیک چینی، پایداری این ماده است. این محلول در آب است و یک محلول آبی قوی اسیدی تشکیل می‌دهد که از نظر اسیدی با اسیدهای معدنی قوی معمولی قابل مقایسه است، اما می‌توان آن را به صورت خشک نگهداری کرد. اسید سولفامیک برای کاهش PH سیالات حفاری استفاده می‌شود که قبل از دفع باید تنظیم شود. اسید سولفامیک مزایای زیادی نسبت به جایگزین‌های خود دارد، مانند سهولت در دست زدن، حلالیت و خورندگی کم.

کاربردها این ماده که فروش سولفامیک اسید چین را بسیار افزایش داده است به عنوان یک عامل تمیز کننده اسیدی، گاهی اوقات خالص یا به عنوان جزئی از مخلوط‌های اختصاصی، معمولاً برای فلزات و سرامیک‌ها می‌باشد. اغلب برای از بین بردن رسوبات زنگ و آهک استفاده می‌شود و جایگزین اسید کلریدریک فرار و تحریک کننده‌تر می‌شود. این اغلب جزء مواد رسوب زدایی خانگی یا مواد شوینده است که برای از بین بردن رسوب آهک استفاده می‌شود و قیمت اسید سولفامیک چینی را برای صنایع بهداشتی و شویندگی به صرفه می‌سازد. 

 

اسید سولفامیک چیست؟

خرید اسید سولفامیک | بازرگانی رامش نژاد
خرید اسید سولفامیک | بازرگانی رامش نژاد

اسید سولفامیک ساده‌ترین اسید سولفامیک است که از یک اتم گوگرد تشکیل شده است که با پیوندهای منفرد به گروه‌های هیدروکسی و آمینه و با پیوندهای دوگانه به دو اتم اکسیژن متصل می‌شود. اسید سولفامیک اصفهان (H3NSO3) را می‌توان یک ترکیب واسط بین اسید سولفوریک (h2so4) و سولفامید (h4n2so2) در نظر گرفت که به طور مؤثر یک گروه هیدروکسیل (-OH) را با یک گروه آمین (-nh2) در هر مرحله جایگزین می‌کند. با این حال، فروش سولفامیک اسید چین را نمی‌توان بدون شکستن قسمت سولفونیل (-SO2-) در جهت افزایش قیمت این ماده گسترش داد. سولفامات‌ها مشتقات اسید سولفامیک هستند و در قیمت اسید سولفامیک چینی تاثیر گذار هستند.

قیمت اسید سولفامیک مرک به صورت صنعتی با تصفیه اوره با مخلوطی از تری اکسید گوگرد و اسید سولفوریک (اولئوم) بسیار به صرفه می‌باشد. این ترکیب با فرمول H3NSO3 به بهترین شکل توصیف می‌شود. فواصل پیوند مربوطه 1.44 Å برای S=O و 1.77 Å برای S–N است. طول S-N بیشتر با یک پیوند منفرد سازگار می‌باشد. علاوه بر این، یک مطالعه پراش نوترون اتم‌های هیدروژن را با هر سه اتم 1.03 Å از نیتروژن نشان می‌دهد. در حالت جامد، مولکول اسید سولفامیک به بهترین شکل به عنوان یک شکل زویتریونی توصیف می‌شود و با مورد استفاده قرار دادن این ماده در مطلوب بودن قیمت اسید سولفامیک چینی تأثیر بالایی می‌گذارد.

 

خواص فیزیکی و شیمیایی اسید سولفامیک چیست؟

محلول‌های آبی اسید سولفامیک اصفهان ناپایدار هستند و به آرامی به بی سولفات آمونیوم هیدرولیز می‌شوند، اما جامد کریستالی در شرایط ذخیره سازی معمولی به طور نامحدود پایدار است. رفتار این ماده شبیه اوره (H2N) 2co است. هر دو گروه آمینو به مراکز الکترون خارج کننده متصل هستند که می‌توانند در پیوند غیرمحلی شرکت کنند و ماده اسیدی که بسیار بر قیمت اسید سولفامیک مرک تأثیر مثبت می‌گذارد، تولید کنند. هر دو با گرم شدن در آب آمونیاک آزاد می‌کنند. اما با توجه به واکنش زیر، به جای اوره که CO2 آزاد می‌کند، اسید سولفامیک به اسید سولفوریک باز می‌گردد. اسید سولفامیک عمدتاً پیش ساز ترکیبات شیرین مزه است. واکنش با سیکلوهگزیل آمین و به دنبال آن افزودن NaOH باعث C6H11NHSO3Na و سیکلامات سدیم می‌شود.

از عوامل افزایش فروش سولفامیک اسید چین این است که سولفامات‌ها در طراحی بسیاری از عوامل درمانی مانند آنتی‌بیوتیک‌ها، ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV)، مهارکننده‌های معکوس نوکلئوزیدی و نوکلئوتیدی، مهارکننده‌های پروتئاز HIV (PIs)، داروهای ضد سرطان (استروئید سولفاتاز و مهارکننده‌های کربنیک انیدراز) استفاده می‌شوند و به همین دلیل قیمت اسید سولفامیک چینی بسیار مطلوب صنایع دارو سازی است.

 

کاربرد اسید سولفامیک چیست؟

فروش سولفامیک اسید چین | بازرگانی رامش نژاد
فروش سولفامیک اسید چین | بازرگانی رامش نژاد

اسید سولفامیک اصفهان معمولاً به عنوان یک عامل تمیز کننده اسیدی، گاهی اوقات خالص یا به عنوان بخشی از مخلوط‌های اختصاصی، برای فلزات و سرامیک‌ها استفاده می‌شود. اسید سولفامیک اغلب برای از بین بردن زنگ و رسوب استفاده می‌شود و جایگزین اسید هیدروکلریک فرار و تحریک کننده‌تر می‌شود که ارزان‌تر است. اسید سولفامیک اغلب جزئی از مقیاس خانگی است، به عنوان مثال، ژل آهک غلیظ a-Way حاوی 8٪ اسید سولفامیک و دارای pH 2.0 – 2.2 است. همچنین از عوامل دیگر تأثیر گذار بر قیمت اسید سولفامیک مرک این است که این ماده برای شوینده‌ای که برای حذف رسوب آهک استفاده می‌شود، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مقایسه با رایج‌ترین اسیدهای معدنی قوی، اسید سولفامیک دارای خواص رسوب آب مطلوب، فراریت کم و سمیت کم است.

یکی از مواردی که قیمت اسید سولفامیک چینی را مطلوب می‌سازد، حل شدن آن در آب است. اسید سولفامیک نمک‌های کلسیم و آهن را در آب حل می‌کند. اسید سولفامیک به دلیل ایمنی ذاتی آن به اسید هیدروکلریک برای مصارف خانگی ترجیح داده می‌شود. اگر به اشتباه با محصولات مبتنی بر هیپوکلریت مانند سفید کننده مخلوط شود، اسید سولفامیک گاز کلر تشکیل نمی‌دهد، در حالی که اکثر اسیدهای رایج این کار را انجام می‌دهند. همان‌طور که در بخش بالا نشان داده شده است، واکنش (خنثی سازی) با آمونیاک باعث تولید نمک می‌شود. اسید سولفامیک همچنین در نظافت صنعتی محصولات لبنی استفاده می‌شود.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی قیمت اسید سولفامیک چینی پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد، خواص فیزیکی و شیمیایی و خرید اسید سولفامیک نیز پرداخته شد. شایان ذکر است، شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره فروش سولفامیک اسید چین با مشاوران شرکت بازرگانی رامش نژاد ارتباط برقرار کنید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *