مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

فروش عمده اپتيكال برايتنر

فروشندگان اپتیکال برایتنر | بازرگانی رامش نژاد

فروش عمده اپتیکال براتینر در بسته بندی های 25 کیلوگرمی وارد شده از کشور چین در این شرکت , برای خرید اپتیکال برایتنر در ساعت اداری با ما تماس بگیرید. اپتیکال برایتنر ترکیبات شیمیایی با قابلیت جذب نور ماوراء بنفش و انتشار مجدد آن در ناحیه آبی توسط فلورسانس هستند. این فرآیند انعکاس نور اثری از سفیدی, روشنایی خارق العاده را ارائه می دهد. روشن کننده نوری توسط الیاف نساجی از فرمول جذب می شود, بدون اینکه در هنگام شستشو پاک شود.برای این منظور,آنها معمولاً به عنوان مواد افزودنی استفاده می شوند که نقشی در بهبود ظاهر رنگ پارچه و کاغذ از طریق اثر “سفید کننده” دارند. با جبران کمبود نور آبی و بنفش منعکس شده توسط مواد، عوامل روشن کننده فلورسنت، دید رنگ های زرد و نارنجی را به حداقل می رساند.

فروش اپتیکال برایتنر در اصفهان

نام به انگلیسی : Optical Brightener -Ob
فرمول شیمایی : C28H18N2O2
کشور تولید کننده : چین
بسته بندی : 25 کیلویی
شکل طاهری : پودر زرد یا سبز
چگالی : ۱.۲۸۱g/cm۳
گرید : صنعتی
محل تحویل :شورآباد تهران
قیمت : تماس بگیرید.

شرکت بازرگانی رامش نژاد یکی از فروشندگان اپتیکال برایتنر در ایران می باشد این شرکت این محصول را با بهترین قیمت اپتیکال برایتنر در بازار ارائه میدهد جهت اطلاعات بیشتر در مورد این محصول با ما تماس بگیرید.

فروش اپتیکال برایتنر | بازرگانی رامش نژاد
فروش اپتیکال برایتنر | بازرگانی رامش نژاد

اپتیکال برایتنر چیست ؟

تأثیر روشن کنندگی آن از طریق اصل رنگ فرعی نوری است که باعث می شود مواد زرد رنگ پس از قرار گرفتن در معرض روشن کننده فلورسنت، نه تنها می تواند نور مرئی را منعکس کند,بلکه علاوه بر آن نور UV خارج از نور مرئی را به نور مرئی آبی, زرد یا فیروزه ای تبدیل می کند. نمایش داده. این مواد آلی هستند که می توانند سفیدی پارچه و کاغذ را افزایش دهند. روشن کننده ها می توانند اشعه ماوراء بنفش را در طول موج 330 تا 360 نانومتر جذب کنند, در حالی که نور منعکس شده در نور آبی و بنفش با طول موج 400 تا 440 نانومتر,همزمان با نور زرد برگشتی از پارچه در حال سفید شدن است, اما همچنان رنگ زرد را به عنوان متقابل نشان می دهد. رنگ ها بر این اساس این دو رنگ با یکدیگر اضافه می شوند و سفید می شوند تا پارچه به سفید تبدیل شود.

پس از فرآیند سفید کردن، به دلیل آن, بخشی از نور ماوراء بنفش به یک نور مرئی تبدیل می شود تا با افزایش مقدار بازتاب نسبت به پارچه غیر فرآوری شده، منعکس شود, روشنایی پارچه درمان شده نیز بهبود می یابد و سفیدتر می شود. همچنین می تواند شفافیت پارچه های رنگی را افزایش دهد. سفید کننده فلورسنت, متفاوت از سفید کننده شیمیایی, به رنگ و استحکام پارچه آسیب نمی رساند. اگر چه, برای پارچه و کاغذ با زمینه تیره تر, اگر تحت درمان مستقیم روشن کننده بدون سفید کننده قرار گیرند, نمی توانند نتایج خوبی به دست آورند.

فروش اپتیکال برایتنر برای صنعت

فروش عمده اپتیکال برایتنر عمدتاً در صنعت نساجی برای بهبود سفیدی انواع پارچه های طبیعی و مصنوعی استفاده می شود. از آنجایی که مواد روشن کننده مورد استفاده در منسوجات در حین شستن لباس ها شسته می شوند, به عنوان عنصری در شوینده های لباسشویی نیز استفاده می شوند.

 در سال های اخیر، کاربرد آن در زمینه های کاغذ، پلاستیک، چرم,تونر نوری, مواد شوینده مصنوعی و سایر نیازهای روزانه نیز به سرعت در حال توسعه است. همانطور که قبلا ذکر کردیم، آنها نیز بخشی از صنعت پلاستیک هستند. ما می توانیم آنها را در مستربچ هایی که محصولات پلاستیکی را شفاف می کنند، پیدا کنیم.

هدف اصلی روشن کننده های شوینده در فرمول های شوینده لباسشویی این است که لباس ها از نظر ظاهری تمیزتر,سفیدتر,روشن تر به نظر برسند. در این زمینه, روشن‌کننده‌های نوری راه‌حل‌های پیشرفته‌تری نسبت به سفیدکننده‌ها و آبی‌کننده‌ها به اثبات رسانده‌اند که قبلاً برای ایجاد همان اثر اما با عواقب استفاده می‌شدند.

روشن کننده ها همچنین در صنعت کاغذ برای تولید کاغذهای با روشنایی بالا, با ظاهر فلورسنت قوی در زیر نور UV استفاده می شوند. روشن کننده های نوری نیز جایگاه خود را در لوازم آرایشی و بهداشتی دارند.

یکی دیگر از زمینه های حیاتی کاربرد OBAها,ساخت کاغذهای عکاسی حساس به نور است. استفاده از عوامل روشن کننده امکان تولید چاپ عکس با روشنایی بیشتر مناطق سفید را فراهم می کند.

استفاده های رایج صنعتی از روشن کننده های نوری:

  1. سفید کننده مواد شوینده, جایگزین سفید کننده آبی
  2. براق کننده کاغذ، به عنوان پوشش یا داخلی
  3. سفید کننده فیبر داخلی
  4. سفید کردن پارچه خارجی برای پوشش پارچه
  5. افزودنی روشن کننده , اصلاح کننده رنگ در فرمول های آرایشی
فروش عمده اپتیکال برایتنر | بازرگانی رامش نژاد
فروش عمده اپتیکال برایتنر | بازرگانی رامش نژاد

ماندگاری اپتیکال برایتنر

با مواد سفید کننده مانند هیپوکلریت و پراکسید و همچنین با مواد قلیایی,اسیدها و تعریق سازگار است.

شرایط نگهداری اپتیکال برایتنر

در ظرف را محکم بسته در مکانی خشک, خنک و دارای تهویه مناسب نگهداری کنید. جدا از ظروف غذا یا مواد ناسازگار نگهداری شود. محصول باید دور از نور نگهداری شود.

تولید اپتیکال برایتنر

دو فرآیند برای تولید روشن کننده نوری CBS-X وجود دارد. یکی روش متیلاسیون بی فنیل است: بی فنیل به عنوان ماده خام از طریق کلرومتیلاسیون,استریفیکاسیون و تراکم استفاده می شود. روش دیگر روش دیازوتیزاسیون-هک است: با استفاده از بنزن هالوژنه به عنوان ماده خام, با واکنش با ترکیبات الفین تحت کاتالیزور پالادیوم سنتز می شود.

انواع اپتیکال برایتنر

تقریباً 400 نوع روشن کننده در پایگاه بین المللی Color Index فهرست شده است، اما کمتر از 90 نوع به صورت تجاری تولید می شوند و تنها تعداد انگشت شماری از آنها از نظر تجاری مهم هستند. نام‌های عمومی شاخص رنگ و اعداد اصلی خرید اپتیکال برایتنر را می‌توان به یک ماده خاص اختصاص داد. با این حال, برخی از آنها تکراری هستند، زیرا تولید کنندگان هنگام تولید آن را برای شماره شاخص درخواست می کنند. تولید جهانی OBA برای کاغذ,منسوجات, و مواد شوینده تنها تحت سلطه چند تری آزول-استیلبن دی و تترا سولفونه و مشتقات استیل بن-بی فنیل دی سولفونه است. مشتقات استیلبن در معرض قرار گرفتن طولانی مدت در معرض اشعه ماوراء بنفش، به دلیل تشکیل سیس استیلبن های غیر فعال نوری, محو می شوند. آنها نیز مانند بسیاری از رنگ های رنگی توسط اکسیژن موجود در هوا تجزیه می شوند. همه روشن کننده ها مزدوج و/یا آروماتیکی طولانی دارند که امکان حرکت الکترون را فراهم می کند. برخی از روشن کننده های غیر استیلبن در کاربردهای دائمی تر مانند سفید کردن الیاف مصنوعی استفاده می شوند.

روشن کننده ها را می توان با افزودن پلی ال های خاصی مانند پلی اتیلن گلیکول با وزن مولکولی بالا یا پلی وینیل الکل تقویت کرد. این افزودنی ها انتشار نور آبی مرئی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند. روشن کننده ها را نیز می توان “خاموش کرد”. روشن کننده بیش از حد اغلب باعث ایجاد یک اثر سبز می شود زیرا انتشار گازهای گلخانه ای در بالای ناحیه آبی در طیف مرئی ظاهر می شود.

خرید اپتیکال برایتنر و نحوه استفاده از آن

خرید اپتیکال برایتنر | بازرگانی رامش نژاد
خرید اپتیکال برایتنر | بازرگانی رامش نژاد

از آنجایی که پودر معمولاً روی پوست قابل مشاهده نیست, ممکن است تعجب کنید که چگونه از پودرهای روشن کننده برای به دست آوردن نتایج قابل مشاهده استفاده می شود. اگر به سادگی یک لایه سبک از پودر را با استفاده از یک برس پودر کرکی بمالید, بعید است که بازده رنگی کافی برای ایجاد تفاوت مشاهده کنید.

اسپیکارد توضیح می‌دهد: «برای دریافت شدیدترین بازده رنگ, می‌خواهید از پف پودری استفاده کنید و اجازه دهید برای مدت زمان طولانی‌تری ببندد تا قسمتی را که قرار داده شده، قفل کرده و روشن کند».

اگر پف پودری ندارید, می‌توانید از روش پخت استفاده کنید, به این صورت که یک اسفنج آرایشی را در پودر فرو کنید, آن را روی پوست بمالید و اجازه دهید قبل از اینکه به آرامی گرد و غبار آن را پاک کنید. برای خرید اپتیکال برایتنر در ساعت اداری با ما تماس بگیرید.

حلالیت اپتیکال برایتنر

در مطالعاتی که در آبراه‌ها انجام شده است، سطح OB موجود بسیار کمتر از سطحی است که می‌توان آن را به عنوان مضر برای آبزیان توصیف کرد. از مطالعاتی که در تصفیه خانه های فاضلاب انجام شده است (نقطه پایانی فاضلاب خانوارهای متصل به لوله کشی اصلی)، تا 98 درصد از OB هایی که به تصفیه خانه می رسند در طول فرآیند تصفیه آب حذف می شوند.

هیچ چیزی در مورد شیمی OB ها وجود ندارد که بتواند باعث ایجاد یا دفع در پوشک شما شود. از این رنگ ها در محصولات مراقبت شخصی مانند خمیر دندان، آرایش و شامپو نیز استفاده می شود.

قیمت اپتیکال برایتنر

برای اطلاع از قیمت اپتیکال برایتنر ( فروش عمده اپتیکال برایتنر ) که بر اساس نوسانات دلار تعیین میشود در ساعات اداری با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید این محصول در بهترین قیمت اپتیکال برایتنر بازار وارد و عرضه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *