مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

فروش تیواوره

واردکننده تیواوره | بازرگانی رامش نژاد

فروش تیواوره در بسته بندی های 25 کیلویی وارد شده توسط این شرکت با سابقه بیش از ده سال در زمینه فروش تیواوره , برای اطلاع از قیمت تیواوره با ما تماس بگیرید. یک جامد کریستالی سفید رنگ است که هم طبیعی و هم مصنوعی است و در آب، محلول تیوسیانات آمونیوم و اتانول محلول است. در گذشته, از آن به عنوان یک ماده تونینگ عکاسی, جزء مواد آماده سازی مو و یک عامل تمیز کننده خشک استفاده می شد. در حال حاضر فقط در مایع کننده های چسب حیوانی و رفع تیرگی نقره استفاده می شود. وقتی تیوریا تا تجزیه گرم می شود,بخارات سمی اکسیدهای نیتروژن و اکسیدهای گوگرد از خود ساطع می کند. قرار گرفتن طولانی‌مدت انسان در معرض تیوریا ممکن است باعث آسیب مغز استخوان و در نتیجه کاهش سطح گلبول‌های قرمز، گلبول‌های سفید و یا پلاکت‌ها شود. به طور منطقی پیش بینی می شود که سرطان زا برای انسان باشد. 

فروش تیواوره صنعتی

نام به انگلیسی : thiourea
بسته بندی : 25 کیلوگرمی
گرید : صنعتی
کشور تولید کننده : چین
محل تحویل : شورآباد تهران
قیمت : تماس بگیرید.

برای اطلاع از بهترین قیمت تیواوره در بازرگانی رامش نژاد میتوانید در ساعت اداری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروش تیواوره | بازرگانی رامش نژاد
فروش تیواوره | بازرگانی رامش نژاد

تیواوره چیست ؟

تیواوره یک ترکیب آلی از کربن, نیتروژن,گوگرد و هیدروژن با فرمول CSN2H4 یا (NH2)2CS است. شبیه اوره است, با این تفاوت که اتم اکسیژن با یک اتم گوگرد جایگزین می شود. خواص اوره و تیوره به دلیل الکترونگاتیوی نسبی گوگرد و اکسیژن به طور قابل توجهی متفاوت است. Thiourea یک معرف همه کاره در سنتز آلی است. “تیوره” به دسته وسیعی از ترکیبات با ساختار کلی (R1R2N)(R3R4N)C=S اشاره دارد. تیوره ها به تیوآمیدها مربوط می شوند, به عنوان مثال. RC(S)NR2، که در آن R متیل, اتیل و غیره است. استفاده از تیوره در غذا ممنوع است. مصارف صنعتی تیوره شامل تولید رزین های مقاوم در برابر شعله و شتاب دهنده های ولکانیزاسیون می باشد. تیواوره به عنوان یک عامل کمکی در کاغذ دیازو (کاغذ فتوکپی حساس به نور) و تقریباً سایر انواع کاغذ کپی استفاده می شود. همچنین برای رنگ آمیزی پرینت های عکاسی نقره ای-ژلاتینی استفاده می شود. محصول تمیزکننده نقره مایع TarnX اساساً محلول تیوریا است.

یک عامل لیچینگ برای شستشوی طلا و آبشویی نقره می تواند با اکسید کردن انتخابی تیوره,دور زدن مراحل استفاده از سیانید و ذوب ایجاد شود. یکی دیگر از کاربردهای رایج برای استفاده از تیوره، منبع گوگرد رایج برای ساخت نانوذرات سولفید کادمیوم نیمه هادی است. Thiourea یک مولکول مسطح است. فاصله پیوند C=S برای طیف وسیعی از مشتقات 1.60±0.1 است. این محدوده باریک نشان می دهد که پیوند C=S نسبت به ماهیت جانشین حساس نیست. بنابراین، تیوآمید، که شبیه به یک گروه آمید است, به سختی قابل مزاحمت است. تیوره پراکسیدها را به دیول های مربوطه کاهش می دهد. واسطه واکنش یک اپی دی اکسید ناپایدار است که فقط در 100- درجه سانتیگراد قابل شناسایی است. اپی دی اکسید به جز دو اتم اکسیژن شبیه اپوکسید است. این واسطه توسط تیوریا به دیول کاهش می یابد. نشان داده شده است که Thiourea عملکردهای ضد ویروسی، ضد قارچی و حذف رادیکال را نشان می دهد.

کاربرد تیواوره در صنعت

خرید تیواوره | بازرگانی رامش نژاد
خرید تیواوره | بازرگانی رامش نژاد

تیواوره یک مولکول مسطح است. فاصله پیوند C=S 1.71 Å است. فاصله C-N به طور متوسط 1.33 Å است.  ضعیف شدن پیوند C-S توسط پیوند C-N pi با پیوند کوتاه C=S در تیوبنزوفنون نشان داده می شود که 1.63 Å است.

تیواوره به دو شکل توتومری وجود دارد که شکل تیون در محلول های آبی غالب است. ثابت تعادل به عنوان Keq 1.04×10-3 محاسبه شده است.شکل تیول, که به عنوان ایزوتی اوره نیز شناخته می شود, در ترکیبات جایگزین مانند نمک های ایزوتیورونیوم یافت می شود.تیواوره به خودی خود کاربردهای کمی دارد. این ماده عمدتاً به عنوان پیش ماده ای برای دی اکسید تیوریا که یک عامل کاهش دهنده رایج در فرآوری نساجی است، مصرف می شود.

خرید تیواوره برای کودها

اخیراً تیوره به دلیل خواص چندگانه مطلوب آن به عنوان کود به ویژه در شرایط تنش محیطی مورد بررسی قرار گرفته است. ممکن است در ظرفیت های مختلف مانند پیش تیمار بذر (برای پرایمینگ)، محلول پاشی یا مکمل سازی متوسط استفاده شود.از دیگر مصارف صنعتی تیوره می توان به تولید رزین های مقاوم در برابر شعله و شتاب دهنده های ولکانیزاسیون اشاره کرد.تیواوره به عنوان یک عامل کمکی در کاغذ دیازو, کاغذ فتوکپی حساس به نور و تقریباً سایر انواع کاغذ کپی استفاده می شود.

خرید تیواوره برای رنگ 

همچنین برای رنگ آمیزی پرینت های عکاسی نقره ای-ژلاتینی استفاده می شود (به تونینگ سپیا مراجعه کنید).

خرید تیواوره برای فرایند آبکاری

خرید تیواوره در فرآیندهای آبکاری روشن و نیمه روشن Clifton-Phillips و Beaver استفاده می شود.همچنین در محلولی با کلرید قلع (II) به عنوان محلول آبکاری قلع الکترولس برای بردهای مدار چاپی مسی استفاده می شود.

دلایل فروش تیواوره

 • از تیوره در تولید تسریع کننده های ولکانیزاسیون و رزین های مقاوم در برابر شعله در صنایع استفاده می شود.
 • به عنوان یک کاتالیزور در پردازش فلزات, آبکاری و پردازش عکس استفاده می شود.
 • در صنعت نساجی از تیواوره به عنوان یک عامل کاهنده استفاده می شود.
 • از تیوره به عنوان پاک کننده تیرگی نقره نیز استفاده می شود.

کاربرد تیواوره در استخراج طلا

تیواوره برای شستشوی طلا از سنگ معدن حاوی 0.4 درصد مس و 5.6 گرم در هر تن طلا استفاده می شود. پارامترهای مورد بررسی عبارتند از: پیش تیمار اسید, زمان شستشو، pH، غلظت تیوره و اکسیدان های مورد استفاده. بازیافت طلا 89 درصد و مصرف تیوره 3.9 کیلوگرم در تن است. مصرف اسید در حین شستشو در pH 3 مشاهده نشد.در حال حاضر، صنعت طلا به طور کلی از روش سیانید برای استخراج طلا از مواد معدنی استفاده می کند زیرا این فناوری نسبتاً ساده، کارآمد و مقرون به صرفه است. از آنجایی که سمیت پروساتوم بسیار زیاد است, دوز کشنده آن برای بزرگسالان تنها 50 میلی گرم است، بنابراین از گیاه خروس برای ایجاد اضطراب استفاده می شود.

این اختراع روشی برای شستن طلا با استفاده از ظروف صنعتی را نشان می دهد. هنگامی که طلا با محلول اسید تیوکاربامیک شسته می شود، در مقایسه با سیستم شستشوی طلای سیانید, روش افشا شده دارای مزایایی است که می توان میزان باز مورد استفاده (مانند اکسید کلسیم یا هیدروکسید کلسیم) را به وضوح کاهش داد.

هنگامی که سنگ معدن طلای اکسید شده شسته می شود، مصرف اسید را می توان به طور قابل توجهی در مقایسه با شرایط آبشویی معمولی کاهش داد (PH 1-2). در شرایط استخراج طلا, نه تنها می توان استفاده از اسید و قلیایی را کاهش داد,بلکه می توان غلظت یون های آهن را به طور اقتصادی و موثر کنترل کرد, مصرف تیوره را کاهش داد و دینامیک شستشو و سرعت بازیابی را کاهش داد. شسته شده را می توان کاهش داد طلا را می توان بهبود بخشید می توان تضمین کرد.

فروش عمده تیواوره

قیمت تیواوره | بازرگانی رامش نژاد
قیمت تیواوره | بازرگانی رامش نژاد

ممکن است بتوانید مقادیر کمی از تیوره را در منطقه خود پیدا کنید. اما برای خرید تیور در مقادیر زیاد ترجیحاً خرید مستقیم از واردکنندگان اصلی است. آنها می توانند محصول را با قیمتی بهتر و با ضمانت اصالت عرضه کنند که بهتر از خرید مواد شیمیایی به مقدار کم در محل یا از توزیع کننده است. اگر به مقادیر زیادی از این ماده شیمیایی نیاز دارید، می توانید تیوره را از وب سایت ما خریداری کنید یا برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت تیواوره

از آنجایی که تیوره یک محصول وارداتی است, قیمت آن معمولا بسته به قیمت مواد اولیه, نرخ ارز,حمل و نقل و سایر نهادهای صنعتی مرتبط مانند نیروی کار و مالیات متفاوت است. برای اطلاع از آخرین قیمت تیواوره با ما تماس بگیرید.

4 دیدگاه در “فروش تیواوره

 1. امید فرهادی گفت:

  سلام
  کاربردهای رایج پودر تیواوره رو میشه لطفا توضیح بدین ؟

  1. admin گفت:

   سلام
   پودر تیواوره یک ترکیب آلی همه کاره با انواع کاربردهای صنعتی و دارویی است. معمولاً در سنتز آلی به عنوان یک معرف یا کاتالیزور برای واکنش های شیمیایی مختلف استفاده می شود. پودر تیواوره همچنین در ساخت فیلم های عکاسی و کاغذ و همچنین در تصفیه طلا و نقره استفاده می شود. در پزشکی، پودر تیواوره به دلیل پتانسیل آن در درمان انواع خاصی از سرطان و به عنوان یک عامل تعدیل کننده ایمنی مورد مطالعه قرار گرفته است. با این حال، به دلیل سمیت بالقوه آن، اقدامات احتیاطی مناسبی باید هنگام دست زدن و استفاده از پودر تیواوره انجام شود. برای خرید پودر تیواوره با بهترین قیمت در ساعت اداری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 2. محمد عشقی گفت:

  سلام
  آیا از این محصول میتوان در ساخت کامپوزیت دندانی استفاده کرد ؟

  1. admin گفت:

   باسلام
   تیواوره با فرمول CH4N2S یک ترکیب شیمیایی با جرم مولی 76.12 گرم بر مول است و ظاهر این ترکیب جامد سفید رنگ است. این محصول از تیواوره در دندانپزشکی استفاده می شود. کاهش استحکام باند کامپوزیت به دندان پس از بلیچینگ از ترمیم فوری دندان جلوگیری می کند. استفاده همزمان از تیورا با ماده سفید کننده در ترمیم های کامپوزیت فوری اثرات منفی مواد سفید کننده را کاهش می دهد. برای خرید تیواوره با کیفیت بالا و با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *