مواد اولیه دارویی و پزشکی, مواد اولیه شیمیایی

خرید پیلوکارپین

خرید پیلوکارپین با خلوص 99 درصد با شکل ظاهری پودر سفید با کیفیت بالا برای تولیدکنندگان داروی پیلوکارپین, برای خرید عمده و آنالیز این محصول با ما تماس بگیرید.

خرید پیلوکارپین در اصفهان

نام به انگلیسی : Pilocarpine
خلوص : 99درصد
شکل ظاهری :پودر سفید
قیمت :تماس بگیرید.
محل تحویل : شورآباد تهران

شما مشتریان عزیز میتوانید برای اطلاع از قیمت پیلوکارپین با بهترین کیفیت بصورت عمده با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

خرید پیلوکارپین | بازرگانی رامش نژاد

خرید پیلوکارپین از این شرکت با سابقه بیش از 10 سال  واردکننده پیلوکارپین شمارا به مشتری همیشگی ما تبدیل میکند. کافیست با شماره حاصل در سایت تماس بگیرید.

پیلوکارپین چیست ؟

این ماده چشمی برای درمان گلوکوم (شرایطی که در آن افزایش فشار در چشم می‌تواند منجر به از دست دادن تدریجی بینایی شود) و فشار خون چشم (بیماری که باعث افزایش فشار در چشم می‌شود) استفاده می‌شود. چشمی پیلوکارپین همچنین برای جلوگیری یا کاهش فشار زیاد در چشم در طول و بعد از انواع خاصی از جراحی لیزر چشم استفاده می شود.پیلوکارپین یک آگونیست کولینرژیک موسکارینی است که برای درمان فشار داخل چشمی بالا, انواع مختلف گلوکوم و القای میوز استفاده می شود. همچنین به صورت خوراکی برای درمان علائم خشکی دهان مرتبط با سندرم شوگرن و رادیوتراپی موجود است.

همچنین در طول معاینه چشم برای منقبض کردن (بستن) مردمک (قسمت سیاه چشم که از طریق آن می بینید) استفاده می شود. Pilocarpine ophthalmic (Vuity) برای درمان پیرچشمی (بیماری که در آن عدسی چشم توانایی خود را برای تمرکز از دست می دهد و اشیا را از نزدیک نمی بیند) استفاده می شود. این ماده در دسته ای از داروها به نام میوتیک قرار دارد. پیلوکارپین با خروج مایعات اضافی از چشم، گلوکوم و فشار خون بالا را درمان می کند. این ماده با کاهش اندازه مردمک چشم پیرچشمی را درمان می کند که به دیدن اشیا از نزدیک کمک می کند.

فارماکولوژی پیلوکارپین

قیمت پیلوکارپین | بازرگانی رامش نژاد

این ماده دارویی است که به عنوان آگونیست گیرنده موسکارینی عمل می کند. این بر روی یک زیرگروه از گیرنده موسکارینی (M3) که در عضله اسفنکتر عنبیه یافت می شود، عمل می کند و باعث انقباض عضله می شود – که منجر به انقباض مردمک (میوز) می شود. پیلوکارپین بر روی ماهیچه مژگانی نیز اثر می گذارد و باعث انقباض آن می شود. هنگامی که عضله مژگانی منقبض می شود، شبکه ترابکولار را از طریق افزایش کشش روی خار صلبیه باز می کند.

این عمل سرعت خروج زلالیه از چشم را برای کاهش فشار داخل چشم تسهیل می کند. به طور متناقض، زمانی که این محصول این انقباض عضله مژگانی را القا می کند (که به عنوان اسپاسم تطبیقی شناخته می شود) باعث ضخیم شدن عدسی چشم و حرکت به سمت جلو در داخل چشم می شود. این حرکت باعث می شود عنبیه (که بلافاصله در جلوی عدسی قرار دارد) نیز به سمت جلو حرکت کند و زاویه محفظه قدامی را باریک کند. باریک شدن زاویه محفظه قدامی خطر افزایش فشار داخل چشم را افزایش می دهد.

قیمت پیلوکارپین بصورت ماده اولیه در این شرکت با توجه به قیمت دلار در حال تغییر است جهت استعلام قیمت پیلوکارپین با ما تماس بگیرید.

خرید پیلوکارپین برای چشم

این محصول یک استر کولین میوتیک و یک ترکیب آمونیوم چهارتایی با بار مثبت است. پیلوکارپین در دوز مناسب می تواند ترشح غدد برون ریز را افزایش دهد. غدد عرق,بزاق, اشکی,معده, پانکراس و روده و سلول های مخاطی دستگاه تنفسی ممکن است تحریک شوند. هنگامی که به صورت موضعی روی چشم به عنوان یک دوز منفرد استفاده می شود باعث میوز, اسپاسم تطبیق می شود و ممکن است باعث افزایش موقت فشار داخل چشم و به دنبال آن سقوط مداوم شود.

تحریک ماهیچه صاف مربوط به دوز دستگاه روده ممکن است باعث افزایش تون,افزایش تحرک, اسپاسم و تنسموس شود. تون ماهیچه صاف برونش ممکن است افزایش یابد. تون و تحرک عضلات صاف مجرای ادرار,کیسه صفرا و مجرای صفراوی ممکن است افزایش یابد. پیلوکارپین ممکن است اثرات متناقضی بر سیستم قلبی عروقی داشته باشد. اثر مورد انتظار یک آگونیست موسکارینی, افسردگی عروق است, اما تجویز پیلوکارپین ممکن است پس از یک دوره کوتاه افت فشار خون باعث افزایش فشار خون شود. برادی کاردی و تاکی کاردی هر دو با استفاده از پیلوکارپین گزارش شده است.

عملکرد پیلوکارپین

این محصول یک عامل پاراسمپاتومیمتیک کولینرژیک است. ترشح غدد برون ریز را افزایش می دهد و با تحریک گیرنده های موسکارینی عمدتاً باعث انقباض عضله اسفنکتر عنبیه و عضله مژگانی می شود.

قیمت پیلوکارپین

برای اطلاع از قیمت پیلوکارپین و آنالیز این محصول  با متخصصان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *