مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

فروش بوراکس

بوراکس را از کجا تهیه کنیم | بازرگانی رامش نژاد

فروش بوراکس در بسته بندی های 25 کیلوگرمی با برند اتی معدن ترکیه در بازرگانی رامش نژاد , برای اطلاع از قیمت بوراکس و یا خرید آن در ساعت اداری با تماس بگیرید . بوراکس یا بوراکس دکاهیدرات با فرمول شیمیایی Na2B4O7.10H2O یا Na2[B4O5(OH)4] · 8H2O یک ترکیب شیمیایی است که در اصطلاح به آن بوراکس، بوراکس دسیکاهیدرات یا بوراکس دسی ‌آبه نیز گفته می ‌شود. این محصول به صورت بسته بندی های 25 کیلویی به فروش می رسد. بوراکس به‌دلیل خواص ضد عفونی‌کننده ‌اش به ‌طور گسترده در صنایع مختلف مانند تولید شیشه، لعاب، لباسشویی و درمان بیماری ‌های پوستی و آنتی ‌باکتریال به‌کار می ‌رود. همچنین برای خنک ‌کردن و نگهداری کردن غذا ها و نوشیدنی ‌ها، تولید قلیای باتری، تزریق در دارو سازی و تولید برخی محصولات آرایشی نیز مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

 

فروش بوراکس در تهران

نام به انگلیسی : Borax
شناسه محصول:1330-43-4
فرمول شیمیایی:Na2b4o7
شکل ظاهری:پودر کریستال سفید یا بی رنگ
خلوص:99.9%
بسته بندی : کیسه 25 کیلویی
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل :شورآباد تهران

برای خرید بوراکس بصورت جزئی یا عمده در ساعت اداری با شماره زیر تماس بگیرید.

فروش بوراکس | بازرگانی رامش نژاد
فروش بوراکس | بازرگانی رامش نژاد

کاربرد بوراکس چیست؟

بوراکس یک ترکیب شیمیایی است که در صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی، پزشکی، آرایشی و بهداشتی، خوراکی و حتی در خانه های عادی استفاده می شود. این ماده به عنوان یک پایدار کننده و نگهدارنده در تولید شیشه، پلاستیک، صابون، کاغذ، رنگ، لاستیک و داروهای خوراکی و غیرخوراکی به کار می رود. خرید بوراکس ارزان به دلیل کاربرد زیاد آن بسیار انجام می پذیرد. همچنین، بوراکس در صنعت پزشکی به عنوان یک ضد عفونی کننده و ضد التهاب استفاده می شود و در ترکیبات پوستی، شامپو، کرم و لوسیون های آرایشی و بهداشتی به عنوان یک عامل نرم کننده و ضد التهاب مورد استفاده قرار می گیرد. فروش بوراکس در ایران بسیار با کیفیت بالا انجام می پذیرد. 

بوراکس در صنعت خوراکی نیز به عنوان یک ماده نگهدارنده در تولید برخی از غذاهای خشک مانند نان، کیک، بیسکویت و سایر محصولات خشک به کار می رود. در خانه های عادی، بوراکس به عنوان یک ماده شستشوی لباس، پاک کننده سطوح و ضد عفونی کننده استفاده می شود و به عنوان یک ماده نرم کننده و جلوگیری از الکتریسیته ساکن در لباس ها به کار می رود. قیمت بوراکس صنعتی به حجم آن و نوع کاربردش متفاوت می باشد. بوراکس یک ماده پرکاربرد و چند منظوره است که در صنایع مختلف و در خانه های عادی به کار می رود. با توجه به ویژگی های ضد التهاب، ضد عفونی کننده و نرم کننده این ماده، در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی نیز استفاده می شود. همچنین، بوراکس به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده در صنعت دامپزشکی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. 

با توجه به اینکه بوراکس یک ماده طبیعی و بی ضرر است، می توان از آن به جای مواد شیمیایی مضر در خانه ها و صنایع استفاده کرد. خرید بوراکس ارزان بسیار به صرفه می باشد. با این حال، باید توجه داشت که بوراکس در صورت مصرف بیش از حد ممکن است برای برخی افراد مضر باشد، بنابراین باید از مقادیر مناسب آن استفاده کرد. فروش بوراکس با بهترین کیفیت و قیمت انجام می پذیرد.

بوراکس چیست؟

خرید بوراکس | بازرگانی رامش نژاد
بوراکس را از کجا تهیه کنیم | بازرگانی رامش نژاد

بوراکس یا بوراکس سدیم بورات (Na2B4O7)، یک ترکیب شیمیایی است که از بورات سدیم و آب تشکیل شده است. قیمت بوراکس صنعتی به عوامل بسیاری بستگی دارد. این ماده به صورت پودر سفید رنگ و بدون بو در دسترس است و به عنوان یک ماده شیمیایی پرکاربرد در صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی، پزشکی، آرایشی و بهداشتی، خوراکی و حتی در خانه های عادی استفاده می شود. خرید بوراکس ارزان یکی از تصمیمات درست شرکت ها می باشد زیرا هم به صرفه است و هم با کیفیت. بوراکس در صنایع شیمیایی به عنوان یک ماده پایدار کننده و نگهدارنده مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده در تولید شیشه، پلاستیک، صابون، کاغذ، رنگ، لاستیک و داروهای خوراکی و غیرخوراکی به کار می رود. فروش بوراکس به دلیل کاربرد بسیار آن بسیار انجام می پذیرد.

در صنعت پزشکی، بوراکس به عنوان یک ضد عفونی کننده و ضد التهاب استفاده می شود. همچنین، این ماده در ترکیبات پوستی، شامپو، کرم و لوسیون های آرایشی و بهداشتی به عنوان یک عامل نرم کننده و ضد التهاب استفاده می شود. بوراکس در صنعت خوراکی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده به عنوان یک ماده نگهدارنده در تولید برخی از غذاهای خشک مانند نان، کیک، بیسکویت و سایر محصولات خشک به کار می رود. در خانه های عادی، بوراکس به عنوان یک ماده شستشوی لباس، پاک کننده سطوح و ضد عفونی کننده استفاده می شود. همچنین، این ماده به عنوان یک ماده نرم کننده و جلوگیری از الکتریسیته ساکن در لباس ها به کار می رود. در کل، بوراکس یک ماده شیمیایی پرکاربرد و چند منظوره است که در صنایع مختلف و در خانه های عادی به کار می رود. فروش بوراکس با قیمت بسیار به صرفه در این مجموعه امکان می پذیرد.

 

خواص فیزیکی و شیمیایی بوراکس چیست؟

بوراکس یک ترکیب شیمیایی با فرمول Na2B4O7.10H2O است که به عنوان یک ماده پرکاربرد در صنایع مختلف و خانه های عادی به کار می رود. این ترکیب به صورت بلورهای سفید رنگ با بوی خاص و طعم کمی شور در اختیار قرار می گیرد. بوراکس دارای ویژگی های فیزیکی و شیمیایی متعددی است که باعث شده است تا در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد. بوراکس دارای خواص ضد عفونی کننده، ضد التهاب، نرم کننده و پایدار کننده است که در تولید محصولات مختلف مانند شیشه، پلاستیک، صابون، کاغذ، رنگ، لاستیک و داروهای خوراکی و غیرخوراکی به کار می رود. قیمت بوراکس صنعتی در این مجموعه بسیار به صرفه می باشد. بوراکس دارای ویژگی های فیزیکی و شیمیایی متعددی است که باعث شده است تا در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد. بوراکس دارای خواص ضد عفونی کننده، ضد التهاب، نرم کننده و پایدار کننده است که در تولید محصولات مختلف مانند شیشه، پلاستیک، صابون، کاغذ، رنگ، لاستیک و داروهای خوراکی و غیرخوراکی به کار می رود. فروش بوراکس با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می شود. 

بوراکس در صنعت پزشکی نیز به عنوان یک ضد عفونی کننده و ضد التهاب استفاده می شود و در ترکیبات پوستی، شامپو، کرم و لوسیون های آرایشی و بهداشتی به عنوان یک عامل نرم کننده و ضد التهاب مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین، بوراکس در صنعت خوراکی به عنوان یک ماده نگهدارنده در تولید برخی از غذاهای خشک مانند نان، کیک، بیسکویت و سایر محصولات خشک به کار می رود. خواص فیزیکی بوراکس شامل دمای ذوب 743 درجه سلسیوس، چگالی 1.73 گرم بر سانتی‌متر مکعب، حلالیت در آب و الکل و خواص الکتریکی است. بوراکس دارای خواص شیمیایی نیز مانند اسیدیته ضعیف، خنثی‌کننده اسید، قابل احتراق بودن در حضور شعله باز و خاصیت شیمیایی خاکستری است. 

بوراکس یک ماده طبیعی و بی ضرر است که می توان از آن به جای مواد شیمیایی مضر در خانه ها و صنایع استفاده کرد. خرید بوراکس ارزان بسیار مطلوب می باشد. با این حال، باید توجه داشت که بوراکس در صورت مصرف بیش از حد ممکن است برای برخی افراد مضر باشد، بنابراین باید از مقادیر مناسب آن استفاده کرد. فروش بوراکس در این مجموعه برای شما کاربر عزیز بسیار به صرفه است. 

 

موارد ایمنی بعد از خرید بوراکس

خرید بوراکس ارزان | بازرگانی رامش نژاد
خرید بوراکس ارزان | بازرگانی رامش نژاد

استفاده از بوراکس در خانه و صنایع باید با رعایت موارد ایمنی مناسب صورت گیرد. در ادامه به برخی از این موارد اشاره می کنیم:

  1.  بوراکس باید در جای خشک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
  2. در صورت تماس با چشم، باید چشم را با آب شست و به پزشک مراجعه کرد.
  3. در صورت تماس با پوست، باید پوست را با آب شست و در صورت بروز حساسیت به پزشک مراجعه کرد.
  4.  بوراکس نباید با اسیدها و مواد قلیایی ترکیب شود، زیرا ممکن است واکنش شدیدی رخ دهد.
  5. در صورت استفاده از بوراکس در صنایع، باید محیط کار مناسب فضایی و تجهیزات ایمنی داشته باشد.
  6. بوراکس نباید به عنوان یک ماده غذایی مصرف شود و تنها باید در غذاهای خشک به عنوان یک ماده نگهدارنده استفاده شود. این عوامل در فروش بوراکس تاثیرگذار هستند. 
  7. بوراکس نباید به صورت تنفسی وارد ریه شود، بنابراین در صورت استفاده از آن در صنایع باید از ماسک محافظ استفاده کرد.
  8. بوراکس نباید با مواد قابل اشتعال تماس داشته باشد و باید در محیط خشک و خنک نگهداری شود.
  9.  در صورت بلعیدن بوراکس، باید به پزشک مراجعه کرد.
  10. باید از مقادیر مناسب بوراکس در خانه و صنایع استفاده کرد و مصرف بیش از حد آن ممکن است برای برخی افراد مضر باشد.

این موارد بسیار در ایمنی و استفاده از این ماده تاثیر گذار می باشد. شایان ذکر است فروش بوراکس با بهترین قیمت در شرکت بازرگانی رامش نژاد انجام می پذیرد. 

 

بوراکس را از کجا تهیه کنیم

بوراکس را از کجا تهیه کنیم، سوالی می باشد که بسیاری از صنعت گران از خود می پرسند. شما کاربر عزیز می توانید بوراکس مورد نیاز خود را از این مجموعه با بهترین کیفیت و قیمت تهیه کنید.

خرید بوراکس ارزان

خرید بوراکس ارزان یکی از به صرفه ترین کار ها به شمار می رود و شما کاربر عزیز می توانید خرید بوراکس ارزان خود را از این مجموعه انجام دهید. 

قیمت بوراکس صنعتی

قیمت بوراکس صنعتی بسته به نوع و قیمت آن در بازار می تواند متغیر باشد. شایان ذکر است شما با تماس حاصل کردن با مشاورا حرفه ای این مجموعه، می توانید از قیمت این محصول اگاهیت پیدا کنید. 

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی بوراکس پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد و خواص فیزیکی و شیمیایی آن پرداخته شد. شایان ذکر است فروش بوراکس با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه انجام می شود و شما کاربر عزیز به راحتی این محصول را از این مجموعه خریداری کنید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *