مواد اولیه دارویی و پزشکی, مواد اولیه شیمیایی

فروش دوکسازوسین

فروش عمده دوکسازوسین | بازرگانی رامش نژاد

فروش دوکسازوسین بصورت مواد اولیه در این شرکت موجود می باشد , جهت خرید و اطلاع از قیمت دوکسازوسین با ما تماس بگیرید. به علت مصارف بالایی که دارد بسیار انجام می پذیرد. دوکسازوسین متعلق به گروهی از داروها به نام مسدود کننده های آلفا است. از این ماده برای درمان فشار خون بالا (فشار خون بالا) و علائم بزرگی پروستات (بزرگ شدن خوش خیم پروستات) استفاده می شود. مسدود کننده های آلفا با شل کردن رگ های خونی فشار خون را کاهش می دهند تا خون راحت تر از آنها عبور کند. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی دوکسازوسین خواهیم پرداخت.

فروش دوکسازوسین بصورت عمده ​

برای اطلاع از نحوه خرید دوکسازوسین با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

فروش دوکسازوسین | بازرگانی رامش نژاد
فروش دوکسازوسین | بازرگانی رامش نژاد

دوکسازوسین چیست؟

دوکسازوسین (Doxazosin) یک داروی پر کاربرد است که از دسته داروهای مسدود کننده گیرنده‌های آلفا-1 است. این دارو برای درمان فشار خون بالا و علائم بینایی ضعیف مربوط به بزرگی پروستات به کار می‌رود. شما کاربر عزیز می توانید خرید دوکسازوسین خود را با این مجموعه انجام دهید. بیشتر به عنوان دارویی جهت درمان فشار خون بالا شناخته می ‌شود. همچنین فروش دوکسازوسین با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می پذیرد. دوکسازوسین با کاهش فشار خون، منجر به تسکین علائم بیماری ‌هایی مانند درد سر، سرگیجه، ضعف و تنگی نفس می‌شود. فروش عمده دوکسازوسین به دلیل مصرف بالای آن بسیار انجام می پذیرد. در زیر برخی از موارد استفاده دوکسازوسین بیشتر برای درمان فشار خون بالا شرح داده شده است:

 •  فشار خون بالا: مصرف دوکسازوسین به عنوان یک گزینه درمانی برای کشف و درمان فشار خون بالا استفاده می‌ شود.
 • علائم نامطلوب مربوط به بزرگی پروستات: دوکسازوسین می‌تواند به کاهش علائم نامطلوب مربوط به بزرگی پروستات (BPH)، از جمله درد و خروج کندی ادرار کمک کند.
 • درد از طریق عضلات: ممکن است دوکسازوسین در تسکین دردهای از طریق عضلات کارآمد باشد.
 •  افزایش یبوست: دوکسازوسین به عنوان عامل تسکین یبوست استفاده می ‌شود، زیرا عملکرد مربوط به عضلات دستگاه گوارش را تحریک می‌ کند. در این مجموعه فروش دوکسازوسین با بهترین کیفیت و قیمت انجام می پذیرد.
 • هیپرتروفی خمدگی: این دارو به عنوان درمان برای هیپرتروفی خمدگی استفاده می ‌شود، که می‌تواند باعث کاهش و نرم‌ شدن پروستات شود.
 •  تکرار نوپلاسم ‌ها: دوکسازوسین به عنوان درمان کارآمد برای تکرار نوپلاسم ‌های پروستاتی بررسی می ‌شود. خرید دوکسازوسین به علت کارایی که دارد بسیار به صرفه است.
 •  استابیلیزه ‌سازی آتریوم: ممکن است دوکسازوسین به عنوان درمان مشکلات پایداری آتریوم (حالت برون‌نیاز) قلب در بیماران با فیبریلاسیون پایدار آتریوم مورد استفاده قرار گیرد.

دوکسازوسین معمولاً به صورت خوراکی با یک لیوان آب تجویز شده و بر اساس نظر پزشک شما باید مصرف شود. شایان ذکر است فروش عمده دوکسازوسین در این مجموعه امکان می پذیرد. همچنین، بهتر است با توجه به شرایط بالینی شما و بر اساس دستورالعمل‌های پزشک، قبل از مصرف این دارو به پزشک مراجعه کنید. شایان ذکر است قیمت دوکسازوسین به عوامل بسیاری بستگی دارد.

 

خواص فیزیکی و شیمیایی دوکسازوسین

خرید دوکسازوسین | بازرگانی رامش نژاد
خرید دوکسازوسین | بازرگانی رامش نژاد

 

دوکسازوسین یک داروی آنتی بیوتیک است که برای درمان عفونت های باکتریایی مانند عفونت های تنفسی، ادراری، پوستی و گوش استفاده می شود. این دارو با با مسدود کردن این گیرنده ها ، منجر به کاهش فشار خون و تسکین بیماری هایی همچون بزرگی پروستات می‌شود. همچنین فروش دوکسازوسین با بهترین کیفیت در این مجموعه انجام می شود. در زیر برخی از خواص فیزیکی و شیمیایی دوکسازوسین بیان شده است. 

 1. قابلیت حل شدن: دوکسازوسین بصورت ترکیب پودر سفید رنگ، در آب حل می‌ شود.
 2. آب انگاری: دوکسازوسین دارای آب انگاری کمی بوده و جذب آن در مجرای گوارشی و بدن بالا می ‌باشد.
 3.  وزن مولکولی: وزن مولکولی دوکسازوسین برابر با 451/547 گرم در مول است.
 4.  محلولیت: دوکسازوسین در محلول‌ های پایه، از جمله آب و الکل، قابل حل شدن است.
 5.  طیف جذب: دوکسازوسین با طیف جذبی در ناحیه ماورا بنفش (216 نانومتر) تا ماورا قرمز (358 نانومتر) قابل تشخیص است.
 6. دمای ذوب: دوکسازوسین در دمای کمتر از چهل درجه سانتیگراد ذوب نمی ‌شود.
 7. شکل دارویی: دوکسازوسین با شکل دارویی تک‌ رقمی ‌پوسته ‌ای در دسترس قرار می‌ گیرد.
 8. فعالیت نورو پروتکتیو: دوکسازوسین باعث کاهش تثبیت خون در مغز و تحریک می ‌شود و باعث محافظت از سلول ‌های عصبی در برابر نورو پروتکسیو غیر مستقیم می‌ گردد. قابل ذکر است، در این مجموعه فروش دوکسازوسین با بهتری قیمت انجام می پذیرد.
 9. اثر ضد التهابی: دوکسازوسین به عنوان داروی ضد التهابی فعالیت می ‌کند.
 10.  افزایش نیتریک اکساید: دوکسازوسین با کمک افزایش سطح نیتریک اکساید، تحریک وازو دیلاتور های عصب و بافتی در مجرای عروق شریانی و وریدی دایره گردش، باعث کاهش فشار خون می‌ شود.
 11.  واژنیسم: دوکسازوسین می‌ تواند به عنوان درمان برای واژنیسم، یعنی شل شدن عضلات واژن به علت بارداری و زایمان مورد استفاده قرار گیرد.
 

کاربرد دوکسازوسین چیست؟

دوکسازوسین یک داروی آنتی بیوتیک است که برای درمان عفونت های باکتریایی مانند عفونت های تنفسی، ادراری، پوستی و گوش استفاده می شود. این کاربرد ها باعث می شود تا فروش عمده دوکسازوسین بسیار به صرفه باشد. این دارو با مهار کردن سنتز پروتئین در باکتری ها، تکثیر آنها را مهار کرده و به درمان علائم عفونت های باکتریایی کمک می کند. دوکسازوسین در قرص، کپسول و حتی در حالت تزریق در دسترس است. قابل ذکر است، قیمت دوکسازوسین به عواملی همچون نوع و حجم خود نیز بستگی دارد. قرص دوکسازوسین شامل دوکسازوسین به عنوان ماده فعال، سلولز میکروکریستالین، لاکتوز، سیلیکا کلرید، مگنزیوم استئارات و مواد دیگر است. این کاربرد ها بسیار در خرید دوکسازوسین تاثیر گذار هستند. کپسول دوکسازوسین شامل دوکسازوسین به عنوان ماده فعال، سلولز میکروکریستالین، پلی اتیلن گلیکول، تیتانیوم دی اکسید و مواد دیگر است. در حالت تزریق، دوکسازوسین به عنوان پودر برای تزریق وریدی در دسترس است. فروش دوکسازوسین با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می شود.

با توجه به اینکه دوکسازوسین به عنوان یک داروی آنتی بیوتیک استفاده می شود، باید با دقت و توجه به دستورات پزشک مصرف شود. همچنین، باید از مصرف همزمان با داروهای دیگر و نیز در صورت بارداری یا شیردهی، با پزشک مشورت کنید.

 

موارد ایمنی بعد از خرید دوکسازوسین

 

دوکسازوسین یک داروی قوی و مؤثر است که برای درمان بسیاری از بیماری‌های قلبی و عروقی استفاده می ‌شود. با این حال، استفاده از دوکسازوسین نیاز به رعایت موارد ایمنی دارد. در ادامه به برخی از موارد ایمنی در استفاده از دوکسازوسین پرداخته می ‌شود:

 • رعایت دقیق دستورات پزشک: برای استفاده از دوکسازوسین باید به دقت دستورات پزشک را رعایت کرد و هرگز این دارو را بدون مشورت با پزشک تغییر ندهید.
 • اطلاع دادن به پزشک: قبل از شروع مصرف دوکسازوسین، به پزشک خود اطلاع دهید که آیا شما دچار هرگونه حساسیت یا بیماری خاصی هستید یا خیر. شایان ذکر است، فروش دوکسازوسین با بهترین قیمت در این مجموعه انجام می شود.
 • توقف مصرف در صورت علائم نامطلوب: در صورت بروز علائم نامطلوب مانند سرگیجه، تاری دید، تنگی نفس، درد قفسه سینه و یا افت فشار خون، باید فوراً مصرف دوکسازوسین را متوقف کرد و به پزشک خود مراجعه کنید. 
 •  رعایت رژیم غذایی: برای استفاده از دوکسازوسین باید رژیم غذایی سالم و مناسبی را رعایت کرد. برخی از مواد غذایی مانند گوشت قرمز، غذاهای چرب و نمک باید به حداقل ممکن مصرف شوند.
 •  عدم مصرف با داروهای دیگر: قبل از شروع استفاده از دوکسازوسین، باید به پزشک خود اطلاع دهید که آیا شما هرگونه داروی دیگری مصرف می‌کنید یا خیر. برخی از داروها مانند آنتی ‌بیوتیک ‌ها، ضد درد ‌ها و دارو های خون ‌ریزی با دوکسازوسین تداخل دارند و ممکن است عوارض جانبی خطرناکی ایجاد کنند.
 •  عدم مصرف در برخی از بیماری ‌ها: دوکسازوسین باید با احتیاط و تحت نظارت پزشک برای بیمارانی که دچار بیماری‌هایی مانند فشار خون بالا، سکته قلبی، نارسایی کلیه و یا بیماری‌های خونی هستند مصرف شود. در صورت داشتن هرگونه بیماری، باید به پزشک خود مراجعه کرده و نظر او را در خصوص مصرف دوکسازوسین جویا شوید. همچنی فروش دوکسازوسین در این مجموعه با بهترین کیفیت و قیمت انجام می پذیرد.

با رعایت موارد ایمنی در استفاده از دوکسازوسین، می‌توانید به بهبودی سلامت خود کمک کنید و خطر عوارض جانبی را به حداقل برسانید. با این حال عوامل بسیاری در قیمت دوکسازوسین تاثیر گذار هستند.

 

فروش عمده دوکسازوسین

فروش عمده دوکسازوسین با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه امکان می پذیرد. 

خرید دوکسازوسین

خرید دوکسازوسین به علت مصرف بالای ان بسیار به صرفه است. شما کاربر عزیز می توانید خرید دوکسازوسین خود را با این مجموعه انجام دهید. 

قیمت دوکسازوسین

قیمت دوکسازوسین به عوامل بسیاری همچون نوع و مقدار آن بستگی دارد. شایان ذکر است، فروش دوکسازوسین با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می پذیرد.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی فروش دوکسازوسین پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربر، خواص فیزیکی و شیمیایی این ماده نیز پرداختیم. شایان ذکر است شما می توانید خرید دوکسازوسین از شرکت بازرگانی رامش نژاد انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *