مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

فروش مولیبدات سدیم

فروش مولیبدات سدیم صنعتی | بازرگانی رامش نژاد

فروش مولیبدات سدیم در کیسه های 25 کیلوگرمی وارد شده از کشور چین , برای اطلاع از نحوه خرید و قیمت مولیبدات سدیم  با ما تماس بگیرید. به دلیل استفاده آن بسیار امکان می پذیرد. مولیبدات سدیم، بدون آب، صفحه ای کوچک، براق و کریستالی است. نقطه ذوب آن 687 درجه سانتیگراد و چگالی آن 3.28 (18 درجه سانتیگراد) است. محلول در آب و همچنین غیر قابل احتراق است. می توان از آن برای معرف در شیمی تجزیه، رنگدانه رنگ، تولید تونر ها و دریاچه های مولیبده، تکمیل فلز، عامل روشن کننده برای پوشش روی، بازدارنده خوردگی، کاتالیزور در تولید رنگ و رنگدانه، افزودنی برای کودها و خوراک و ریز مغذی استفاده کرد. در این مقاله ما به بررسی مولیبدات سدیم خواهیم پرداخت.

فروش مولیبدات سدیم در تهران

نام به انگلیسی Sodium Molybdate
فرمول شیمایی : Na2MoO4
شکل ظاهری : پودر سفید رنگ
خلوص : 99 درصد
تولید کننده :چین
بسته بندی :کیسه های 25 کیلوگرمی
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل : شورآباد تهران

برای اطلاع از نحوه خرید مولیبدات سدیم با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

فروش مولیبدات سدیم  | بازرگانی رامش نژاد
فروش مولیبدات سدیم  | بازرگانی رامش نژاد

مولیبدات سدیم چیست؟

مولیبدات سدیم یک ترکیب شیمیایی است که در صنایع مختلف به عنوان یک عامل اکسید کننده، نگهدارنده و ضد باکتری استفاده می ‌شود. این ترکیب شیمیایی به صورت پودر سفید رنگ و بدون بو است. مولیبدات سدیم در صنایع غذایی به عنوان یک ماده نگهدارنده و افزودنی غذایی استفاده می ‌شود. فروش مولیبدات سدیم صنعتی بسیار انجام می پذیرد. این ترکیب شیمیایی به دلیل خاصیت ضد باکتری و قابلیت حفظ رنگ، طعم و بافت مواد غذایی، در تولید محصولات پروتئینی، نان، شیرینی، نوشیدنی ها و سس ها استفاده می‌ شود. قیمت مولیبدات سدیم به عوامل بسیاری بستگی دارد. علاوه بر صنایع غذایی، مولیبدات سدیم در صنایع داروسازی، پوشاک، لاستیک، کاغذ و صنایع دیگر نیز به عنوان یک عامل اکسید کننده و نگهدارنده استفاده می ‌شود. فروش مولیبدات سدیم در صنایع به دلیل استفاده بالای آن بسیار اتفاق می افتد.

با توجه به خواص ضد باکتری و نگهدارنده مولیبدات سدیم، استفاده از آن در صنایع مختلف بسیار مهم است. خرید مولیبدات سدیم بسیار مطلوب می باشد. با این حال برای جلوگیری از خطرات احتمالی برای سلامتی، مصرف این ترکیب شیمیایی باید با دقت و توسط کارشناسان مجرب انجام شود. کاربرد های مولیبدیت سدیم طیف وسیعی از زمینه ها از جمله تولید، فلزکاری، چاپ و غیره را پوشش می دهد. اما تأثیری که می‌تواند بر گیاهان و حیوانات داشته باشد، آن را در خط مقدم استفاده برای صنعت کشاورزی قرار داده است، به طوری که سالانه بیش از 1 میلیون تن کود مولیبدات سدیم استفاده می‌ شود. فروش مولیبدات سدیم با بهترین قیمت در این مجموعه انجام می پذیرد.

کاربرد مولیبدات سدیم چیست؟

مولیبدات سدیم یک ترکیب شیمیایی است که در صنایع مختلف به عنوان یک عامل اکسید کننده، نگهدارنده و ضد باکتری استفاده می‌شود. فروش مولیبدات سدیم با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه امکان می پذیرد. در صنایع غذایی، این ترکیب شیمیایی به عنوان یک ماده نگهدارنده و افزودنی غذایی استفاده می‌شود و در تولید محصولات پروتئینی، نان، شیرینی، نوشیدنی ها و سس ها قابل استفاده است. فروش مولیبدات سدیم صنعتی به علت استفاده بالا آن بسیار انجام می پذیرد. خاصیت ضد باکتری و قابلیت حفظ رنگ، طعم و بافت مواد غذایی، از جمله ویژگی‌های مثبت این ترکیب شیمیایی در صنایع غذایی است. علاوه بر صنایع غذایی، مولیبدات سدیم در صنایع داروسازی، پوشاک، لاستیک، کاغذ و صنایع دیگر نیز به عنوان یک عامل اکسید کننده و نگهدارنده استفاده می ‌شود. قیمت مولیبدات سدیم نسبت به نوع آن متفاوت است.

علاوه بر صنایع غذایی، مولیبدات سدیم در صنایع دارو سازی، پوشاک، لاستیک، کاغذ و صنایع دیگر نیز به عنوان یک عامل اکسید کننده و نگهدارنده استفاده می‌ شود. با این حال، برای جلوگیری از خطرات احتمالی برای سلامتی، مصرف این ترکیب شیمیایی باید با دقت و توسط کارشناسان مجرب انجام شود. خرید مولیبدات سدیم به دلیل کاربرد ان بسیار مطلوب است. شایان ذکر است، باید به دستور العمل‌ های مصرف و محدودیت ‌های مصرف این ترکیب شیمیایی در هر صنعت توجه شود تا احتمال خطرات سلامتی کاهش یابد. فروش مولیبدات سدیم به دلیل کاربرد بالای آن بسیار انجام می شود.


خواص فیزیکی و شیمیایی مولیبدات سدیم چیست؟

خرید مولیبدات سدیم  | بازرگانی رامش نژاد
خرید مولیبدات سدیم  | بازرگانی رامش نژاد

مولیبدات سدیم یک ترکیب شیمیایی است که به صورت پودر سفید رنگ و بدون بو و طعم تولید می‌ شود. این ترکیب شیمیایی در آب قابل حل است و دارای خواص اکسید کننده، نگهدارنده و ضد باکتری است. همچنین، این ترکیب شیمیایی دارای خواص ضد عفونی کننده و ضد قارچ نیز می ‌باشد. فروش مولیبدات سدیم صنعتی به دلیل مزایا آن بسیار انجام می شود. مولیبدات سدیم در دمای بالا قابل اشتعال است و باید در محل ‌های خشک و خنک نگهداری شود. این ترکیب شیمیایی در محلول‌ های قلیایی پایدار است و در محلول‌ های اسیدی تجزیه می ‌شود. فروش مولیبدات سدیم با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه امکان می پذیرد.

استفاده از مولیبدات سدیم در صنایع مختلف به دلیل خواص ضد باکتری، نگهدارنده، حفظ رنگ، طعم و بافت مواد غذایی بسیار مهم است. همچنین، این ترکیب شیمیایی در صنایع داروسازی، پوشاک، لاستیک، کاغذ و صنایع دیگر نیز به عنوان یک عامل اکسید کننده و نگهدارنده استفاده می ‌شود. با این حال، برای جلوگیری از خطرات احتمالی برای سلامتی، مصرف این ترکیب شیمیایی باید با دقت و توسط کارشناسان مجرب انجام شود. قیمت مولیبدات سدیم به دلیل مصارف بالای آن در صنایع بسیار به صرفه می باشد. همچنین باید به دستور العمل ‌های مصرف و محدودیت‌ های مصرف این ترکیب شیمیایی در هر صنعت توجه شود تا احتمال خطرات سلامتی کاهش یابد. خرید و فروش مولیبدات سدیم برای صنایع به دلیل مصرف ان بسیار به صرفه می باشد.

 

موارد ایمنی در استفاده از مولیبدات سدیم چیست؟

استفاده از مولیبدات سدیم باید با دقت و توسط کارشناسان مجرب انجام شود. برای جلوگیری از خطرات احتمالی برای سلامتی، باید به دستور العمل‌ های مصرف و محدودیت ‌های مصرف این ترکیب شیمیایی در هر صنعت توجه شود. خرید مولیبدات سدیم به دلیل مصرف ان بسیار انجام می پذیرد. شایان ذکر است، فروش مولیبدات سدیم با بهترین قیمت در ایین مجموعه انجام می شود. علاوه بر این، باید به موارد ایمنی در استفاده از مولیبدات سدیم توجه کرد:

  1. این ترکیب شیمیایی در دمای بالا قابل اشتعال است و باید در محل‌های خشک و خنک نگهداری شود.
  2.  این ترکیب شیمیایی در محلول ‌های قلیایی پایدار است و در محلول‌ های اسیدی تجزیه می ‌شود.
  3. در صورت تماس با چشم، پوست و یا لبها، فوراً با آب شستشو داده شود.
  4. در صورت ناراحتی، سردرد، تنگی نفس و یا حساسیت، باید به پزشک مراجعه شود.
  5. باید از تماس با مواد غذایی و مواد قابل اشتعال و قابل انفجار خودداری شود.
  6. باید در محیط ‌های خنک و خشک نگهداری شود و از تماس با رطوبت و آب جلوگیری شود.
  7. باید این ترکیب شیمیایی را در محلول‌های قلیایی و با غلظت مناسب استفاده کرد
  8. باید این ترکیب شیمیایی را از دسترس کودکان و حیوانات خانگی دور نگه داشت. این موارد در فروش مولیبدات سدیم با دقت انجام می پذیرد.
  9. باید از استفاده از این ترکیب شیمیایی در فضاهای بسته و بدون تهویه خودداری کرد
  10. باید هنگام استفاده از این ترکیب شیمیایی، دستکش، ماسک و لباس محافظ استفاده کرد.
 

مزایا و معایب مولیبدات سدیم چیست؟

مولیبدات سدیم یک ترکیب شیمیایی است که به صورت پودر سفید رنگ و بدون بو و طعم تولید می ‌شود. این ترکیب شیمیایی در آب قابل حل است و دارای خواص اکسید کننده، نگهدارنده و ضد باکتری است. شما کاربر عزیز می توانید خرید مولیبدات سدیم خود را در این مجموعه انجام دهید. همچنین، این ترکیب شیمیایی دارای خواص ضد عفونی کننده و ضد قارچ نیز می ‌باشد. مولیبدات سدیم در دمای بالا قابل اشتعال است و باید در محل‌های خشک و خنک نگهداری شود. فروش مولیبدات سدیم صنعتی برای صنایع بسیار مطلوب می باشد. این ترکیب شیمیایی در محلول‌ های قلیایی پایدار است و در محلول ‌های اسیدی تجزیه می‌ شود. استفاده از مولیبدات سدیم در صنایع مختلف به دلیل خواص ضد باکتری، نگهدارنده، حفظ رنگ، طعم و بافت مواد غذایی بسیار مهم است. فروش مولیبدات سدیم بسیار برای صنایع کاربردی می باشد.

همچنین، این ترکیب شیمیایی در صنایع داروسازی، پوشاک، لاستیک، کاغذ و صنایع دیگر نیز به عنوان یک عامل اکسید کننده و نگهدارنده استفاده می‌ شود. برای جلوگیری از خطرات احتمالی برای سلامتی، مصرف این ترکیب شیمیایی باید با دقت و توسط کارشناسان مجرب انجام شود. قیمت مولیبدات سدیم به عوامل متعددی بستگی دارد. همچنین، باید به دستورالعمل‌های مصرف و محدودیت‌های مصرف این ترکیب شیمیایی در هر صنعت توجه شود تا احتمال خطرات سلامتی کاهش یابد. فروش مولیبدات سدیم با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه امکان می پذیرد.

 

قیمت مولیبدات سدیم

قیمت مولیبدات سدیم | بازرگانی رامش نژاد
قیمت مولیبدات سدیم | بازرگانی رامش نژاد

قیمت مولیبدات سدیم به عوامل بسیاری بستگی دارد. این عوامل می توانند حجم و نوع این محصول باشد. شایان ذکر است شما کاربر عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت این محصول با مشاوران حرفه ای این مجموعه تماس حاصل فرمایید. 

فروش مولیبدات سدیم صنعتی

فروش مولیبدات سدیم صنعتی به دلیل مصرف بالای ان در صنایع بسیار انجام می پذیرد. شما می توانید این محصول را با بهترین کیفیت و قیمت از این مجموعه خریداری کنید. 

خرید مولیبدات سدیم 

فروش مولیبدات سدیم به دلیل مصرف بالای ان در صنایع بسیار انجام می پذیرد. شایان ذکر است شما کاربر عزیز می توانید خرید مولیبدات سدیم خود را با بهترین کیفیت و قیمت از این مجموعه انجام دهید. 

جمع بندی

در این مقاله ما به بررسی فروش مولیبدات سدیم پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد، مزایا و معایب و خواص فیزیکی و شیمیایی این ماده پرداختیم. شایان ذکر است شما مخاطب گرامی می توانید خرید مولیبدات سدیم خود را با بهترین کیفیت و قیمت از این مجموعه انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *