مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

فروش کربوهیدرازین

وارد کننده کربوهیدرازید |بازرگانی رامش نژاد

فروش کربوهیدرازید با بهترین کیفیت و قیمت وارد شده از کشور چین توسط این شرکت انجام میپذیرد جهت اطلاع از قیمت کربوهیدرازید در ساعت اداری با ما تماس بگیرید. کربوهیدرازید در صنعت به عنوان یک ماده شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، کاربرد این ماده در صنعت پلاستیک‌ ها، رنگ ‌های حرارتی، مواد شیمیایی بسته ‌بندی، چسب‌ ها، رنگدانه ‌ها، رزین ‌ها و مواد افزودنی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. بسیاری از محصولات نظافتی نیز حاوی کربوهیدرازید هستند و به دلیل خواصش به‌عنوان یک ماده مهم در صنایع شیمی، رنگ، رزین و غیره بکار می‌ رود. قیمت کربوهیدرازید به عوامل بسیاری بستگی دارد. در هر صورت، باید توجه داشت که تمامی استفاده‌ های کربوهیدرازید باید مطابق با دستورالعمل ‌ها و مقررات مربوطه باشد و همچنین این ماده بسیار خطرناک است و می ‌تواند برای محیط زیست و انسان‌ ها آسیب ‌های جدی، به ویژه در صورت استفاده نامناسب و غیرقانونی، به دنبال داشته باشد.

فروش کربوهیدرازید در تهران

نام به انگلیسی : Carbohydrazide
فرمول شیمایی : CH6N4O
بسته بندی : درام 25 کیلویی
کشور تولید کننده : چین
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل : شورآباد تهران

برای اطلاع از نحوه خرید کربوهیدرازید در ساعت اداری با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

کربوهیدرازید چیست؟

فروش کربوهیدرازید |بازرگانی رامش نژاد
فروش کربوهیدرازید |بازرگانی رامش نژاد

کربوهیدرازید یک ترکیب شیمیایی است که از گروه هیدرازین ها به دست می آید. این ترکیب به صورت بلوری سفید در دسترس است و در برخی صنایع به عنوان ماده نرم کننده پارچه، حفاری، ماده افزایش دوام رنگ ها و همچنین به عنوان یک عامل حفظ کننده در محصولات غذایی استفاده می شود. فروش کربوهیدرازید با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می پذیرد. استفاده از کربوهیدرازید در برخی محصولات غذایی به دلیل خطرات بالقوه برای سلامت، محدود شده است. خرید کربوهیدرازید بسیار به صرفه می باشد. این ترکیب ممکن است باعث تشکیل فرمالدئید در محصولات غذایی شود که یک ماده شیمیایی سمی است و ممکن است باعث بروز اثرات جانبی نامطلوب برای سلامت انسان شود.

علاوه بر این، کربوهیدرازید ممکن است باعث تحریک چشم، پوست و ریه شود و در برخی موارد باعث بروز آسم و حساسیت شود. بنابراین، استفاده از این ترکیب در برخی محصولات غذایی محدود شده است و باید با احتیاط استفاده شود. در علم داروسازی، کربوهیدرازید به عنوان یک ترکیب مهم در سنتز دارو های ضد سرطان و داروهای قلبی استفاده می شود. همچنین، این ترکیب به عنوان یک عامل اکسید کننده در صنایع شیمیایی نیز کاربرد دارد. قیمت کربوهیدرازید در ایران بسیار به صرفه است. با توجه به خطرات بالقوه کربوهیدرازید برای سلامت، استفاده از این ترکیب در صنایع و محصولات غذایی باید با احتیاط و با رعایت دستورالعمل های مربوطه انجام شود. همچنین، برای استفاده در صنایع داروسازی و شیمیایی نیز باید از مقادیر مناسب و با رعایت دستورالعمل های ایمنی استفاده شود. فروش کربوهیدرازید به دلیل استفاده بالا ان در صنایع بسیار به صرفه است.

کاربرد کربوهیدرازید

کاربوهیدرازید یک ترکیب شیمیایی است که به گروه هیدرازین‌ ها تعلق دارد. این ترکیب به صورت یک ماده بلوری سفید در دسترس است و در صنایع مختلف به عنوان یک عامل نرم کننده برای بافت، در حفاری، به عنوان یک افزایش کننده ثبات رنگ و به عنوان یک ماده نگهدارنده در محصولات غذایی استفاده می شود. با این حال، به دلیل خطرات پتانسیلی برای سلامت، استفاده از کاربوهیدرازید در برخی محصولات غذایی محدود شده است.

 این ترکیب ممکن است منجر به تشکیل فرمالدئید در محصولات غذایی شود که یک ماده سمی است که می تواند اثرات ضد حالت سلامت را ایجاد کند. قیمت کربوهیدرازید به عواملی همچون حجم آن نیز بستگی دارد. علاوه بر این، کاربوهیدرازید ممکن است تحریک چشم، پوست و ریه ها را ایجاد کرده و در برخی موارد ممکن است آسم و حساسیت را فعال کند. بنابراین، استفاده از این ترکیب در برخی محصولات غذایی محدود شده است و باید با احتیاط استفاده شود. فروش کربوهیدرازید با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه انجام می پذیرد.

در علوم داروسازی، کاربوهیدرازید یک ترکیب مهم است که در سنتز داروهای ضد سرطان و قلبی استفاده می شود. علاوه بر این، این ترکیب به عنوان یک عامل اکسید کننده در صنایع شیمیایی استفاده می شود. خرید کربوهیدرازید برای صنایع بسیار توصیه شده است. با توجه به خطرات پتانسیلی کاربوهیدرازید برای سلامت، استفاده از آن در صنایع و محصولات غذایی با احتیاط و با رعایت دستورالعمل های مربوطه باید انجام شود. علاوه بر این، برای استفاده در صنایع داروسازی و شیمیایی، مقادیر مناسب باید با رعایت دستورالعمل های ایمنی استفاده شود. فروش کربوهیدرازید به صنایع به دلیل کاربرد و مزایا آن بسیار زیاد است

خواص فیزیکی و شیمیایی کربوهیدرازید

خرید کربوهیدرازید |بازرگانی رامش نژاد
خرید کربوهیدرازید |بازرگانی رامش نژاد

کاربوهیدرازید یک ترکیب شیمیایی است که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می ‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک اکسید کننده و همچنین یک عامل حفظ اکسیژن در صنایع نساجی، پلیمری، رنگسازی و صنعت شیمیایی استفاده می ‌شود. خواص فیزیکی کاربوهیدرازید شامل دمای ذوب ۱۵۰ درجه سانتیگراد و دمای جوش ۳۶۰ درجه سانتیگراد است. این ترکیب به صورت بلور سفید به شکل بلور های کوچک و خشک قابل انفجار تولید می ‌شود. خواص شیمیایی کاربوهیدرازید شامل واکنش با اسیدها و بازها به عنوان یک عامل اکسید کننده است. این ترکیب در صنایع نساجی به عنوان یک عامل حفظ اکسیژن استفاده می‌شود و باعث جلوگیری از زنگ زدگی پارچه می‌شود. کاربوهیدرازید در آب قابل حل است و در محلول ‌های آلکالی با تجزیه تدریجی به هیدرازین تبدیل می‌ شود. فروش کربوهیدرازید در این مجموعه با به صرفه ترین قیمت و کیفیت فروخته می شود.

همچنین در صنایع پلیمری به عنوان یک ماده فعال کننده برای تولید رزین های اپوکسی و پلی یورتان استفاده می ‌شود. در صنایع رنگسازی، کاربوهیدرازید به عنوان یک ماده اکسید کننده برای تولید رنگ‌های آزو استفاده می‌ شود. قیمت کربوهیدرازید در این مجموعه بسیار به صرفه است. همچنین در صنایع شیمیایی، این ترکیب به عنوان یک ماده شیمیایی برای تولید نیتروژن مایع و همچنین نیتروژن گاز استفاده می ‌شود. به طور کلی، کاربوهیدرازید به عنوان یک ترکیب شیمیایی با خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرد. خرید کربوهیدرازید برای صنایع بسیار انجام می پذیرد. این ترکیب به دلیل خواص اکسید کننده و حفظ اکسیژن، به عنوان یک ماده مهم در تولید محصولات صنعتی به شمار می ‌رود. فروش کربوهیدرازید با بهترین قیمت و کیفیت در ایران به فروش می رسد.

مزایا و معایب فروش کربوهیدرازید

کربوهیدرازید صنعتی یک ترکیب شیمیایی است که در صنایع مختلف استفاده می ‌شود. این ترکیب به عنوان یک عامل اکسید کننده، ضد اکسیدان، ضد باکتری و ضد رسوب ‌دهنده در صنایع مختلف از جمله نساجی، پلیمر، رنگ، پوشاک، کاغذ و صابون استفاده می ‌شود. از جمله مزایای استفاده از کربوهیدرازید صنعتی می‌توان به کاربرد های گسترده آن در صنایع مختلف اشاره کرد. این ترکیب به عنوان یک ضد رسوب‌ دهنده در صنایع نفت و گاز، بهبود کیفیت آب در صنایع غذایی و آب ‌شیرین ‌کن‌ ها، بهبود کیفیت آب در سیستم ‌های خنک ‌کننده و کاربردهای دیگر مورد استفاده قرار می‌ گیرد. مزایا و معایب این ماده بسیار در فروش کربوهیدرازید تاثیر گذار هستند.

اما این ترکیب دارای معایبی نیز است. مصرف بیش از حد کربوهیدرازید صنعتی ممکن است باعث آسیب به کلیه ‌ها و کبد شود. همچنین، این ترکیب ممکن است باعث ایجاد تحریکات در چشم، پوست و دستگاه تنفسی شود. علاوه بر این، مصرف طولانی‌ مدت کربوهیدرازید صنعتی ممکن است باعث ایجاد مقاومت در برابر آنتی‌ بیوتیک ‌ها شود. این موارد در قیمت کربوهیدرازید بسیار تاثیر گذار هستند. به طور کلی، کربوهیدرازید صنعتی به عنوان یک ترکیب شیمیایی مفید و کاربردی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌ گیرد، اما برای سلامتی بدن لازم است مصرف آن با مقدار مناسب و با رعایت دستور العمل ‌های ایمنی انجام شود. خرید

کربوهیدرازید برای صنایع بسیار حیاطی است. در نهایت، قبل از استفاده از هر نوع ماده شیمیایی، بهتر است با متخصصان صنعت و بهداشت مشورت کنید. فروش کربوهیدرازید با بهترین قیمت و کیفیت در شرکت بازرگانی رامش نژاد انجام می پذیرد.

موارد ایمنی بعد از خرید کربوهیدرازید

قیمت کربوهیدرازید |بازرگانی رامش نژاد
قیمت کربوهیدرازید |بازرگانی رامش نژاد

کربوهیدرازید صنعتی یک ترکیب شیمیایی مفید و کاربردی در صنایع مختلف است، اما برای استفاده از آن باید دستور العمل ‌های ایمنی را رعایت کرد. در این مورد، موارد ایمنی در استفاده از کربوهیدرازید صنعتی عبارتند از:

  •  استفاده از دستکش و لباس محافظ در هنگام تماس با کربوهیدرازید صنعتی.
  • استفاده از ماسک و عینک محافظ در هنگام تماس با کربوهیدرازید صنعتی.
  •  نگهداری کربوهیدرازید صنعتی در محل خشک و خنک به دور از نور خورشید و حرارت.
  •  جلوگیری از تماس کربوهیدرازید صنعتی با پوست، چشم و دستگاه تنفسی.
  •  عدم مصرف بیش از حد کربوهیدرازید صنعتی که عدم مصرف طولانی ‌مدت کربوهیدرازید صنعتی که ممکن است باعث ایجاد مقاومت در برابر آنتی ‌بیوتیک ‌ها شود.
  • نگهداری کربوهیدرازید صنعتی در جایی که از دسترس کودکان و حیوانات خانگی باشد. این موارد ایمنی در فروش کربوهیدرازید رعایت می شوند.
  • در صورت بلعیدن کربوهیدرازید صنعتی، فوراً به پزشک مراجعه کرده و در صورت تماس با چشم یا پوست، محل تماس را با آب شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید.

رعایت دستورالعمل‌های ایمنی در استفاده از کربوهیدرازید صنعتی می‌تواند به حفظ سلامت بدن کمک کند. لذا قبل از استفاده از هر نوع ماده شیمیایی، بهتر است با متخصصان صنعت و بهداشت مشورت کنید

خرید کربوهیدرازید

خرید کربوهیدرازید به علت استفاده بالا در صنایع بسیار به صرفه می باشد. شما کاربر عزیز می توانید خرید کربوهیدرازید خود را از این مجموعه با بهترین کیفیت و قیمت انجام بدهید.

قیمت کربوهیدرازید

قیمت کربوهیدرازید به عوامل بسیاری بستگی دارد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت این محصول با مشاوران این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی فروش کربوهیدرازید پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی و کاربرد، مزایا و معایب و خواص فیزیکی و شیمایی آن نیز اشاره کردیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *