مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

خرید دی پتاسیم فسفات

فروش عمده کود دی آمونیوم فسفات | بازرگانی رامش نژاد

خرید دی پتاسیم فسفات در شرکت بازرگانی رامش نژاد در بسته بندی های 25 کیلوگرمی با برند چینی و ایرانی , برای اطلاع از قیمت دی پتاسیم فسفات در ساعات اداری با ما تماس بگیرید/ این ماده یک نوع افزودنی غذایی به شمار می رود که بار ها توسط سازمان های غذایی و دارویی جهانی بی خطر عنوان شده است. همانگونه که از نام این ماده پیدا است، با همجوشی شیمیایی پتاسیم و فسفات ایجاد می شود. در اثر این فرایند نمکی ایجاد می شود که در دمای اتاق پایدار است و به سادگی در آب حل می شود. دی پتاسیم فسفات که به عنوان DKP نیر شناخته می شود، مانند برخی افزودنی های دیگر همه کاره و رایج به شمار نمی رود، اما از این ماده در تولید نوشیدنی و غذا استفاده می شود. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی این ماده می پردازیم. 

فروش دی پتاسیم فسفات

نام به انگلیسی : Dipotassium phosphate
فرمول شیمایی : K2HPO4
شکل ظاهری : پودری سفید
بو : بدون بو
ph : 8.7 – 9.3
بسته بندی : 25 کیلویی
کشور تولید کننده : چین
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل :شورآباد تهران

فروش عمده کود دی آمونیوم فسفات در بازرگانی رامش نژاد امکان پذیر می باشد جهت خرید این محصول با ما تماس بگیرید.

خرید دی پتاسیم فسفات | بازرگانی رامش نژاد
خرید دی پتاسیم فسفات | بازرگانی رامش نژاد

فروش دی پتاسیم فسفات در اصفهان

فروش دی پتاسیم فسفات در بیشتر محصولات مکملی و پودری انجام می گیرد. همچنین شما کاربر عزیز می توانید خرید دی پتاسیم فسفات را از شرکت بازرگانی رامش نژاد با بهترین قیمت و کیفیت انجام داده. این شرکت سال های بسیاری را در عرصه بازرگانی فعالیت کرده و کیفیت اجناس آن جزو بهترین کیفیت ها در ایران می باشد. فروش دی پتاسیم فسفات  در بسته بندی های 25 کیلوگرمی می باشد برای دریافت آنالیز و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دی پتاسیم فسفات چیست؟

 

فروش دی پتاسیم فسفات  (DKP) به عنوان یک نوع نمک محلول در آب به شمار می رود. این ماده معمولاً به شکل یک ماده بی رنگ و سفید، مشخص می باشد. شایان ذکر است این ماده از منظر تجاری، به عنوان یک افزودنی غذایی، عامل بافر و کود شناخته می شود. برای سلامتی و تناسب اندام، مکمل‌ های فسفات دی پتاسیم برای نقشی که در تولید ATP (آدنوزین تری فسفات) ایفا می ‌کنند (که یک مولکول با انرژی بالا است که بدن شما برای انرژی نیاز دارد) جستجو می ‌شود. خرید دی پتاسیم فسفات در شرکت بازرگانی رامش نژاد با بهترین کیفیت و قیمت صورت می پذیرد. این ماده منبع اصلی پتاسیم و فسفر است و در این نقطه جایی است که بخش “فسفات” وارد می شود. 

بدن ما انسان ها به این نوع ماده نیاز دارد تا بتواند دندان ها و استخوان های سالم خود را حفظ، ترمیم و بازسازی کند. این ماده باعث می شود تا عضلات شما منقبض شوند و این امکان را می دهد تا همانطور که باید و میخواهید عمل کنند. در خامه های غیر لبنی برای جلوگیری از انعقاد مورد استفاده قرار می گیرد. از این ماده برای ساخت محلول های بافر نیز استفاده می شود. همچنین از این ماده در تولید سویا آگار تریپتیکاز نیز استفاده می کنند که در ساخت صفحات آگار برای کشت باکتری ها مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید خرید دی پتاسیم فسفات خود را از شرکت بازرگانی رامش نژاد با بهترین قیمت انجام بدهید. 

کاربرد دی پتاسیم فسفات در صنایع غذایی

فروش دی پتاسیم فسفات | بازرگانی رامش نژاد
فروش دی پتاسیم فسفات | بازرگانی رامش نژاد

از دی پتاسیم فسفات در حالت کلی برای خواصی استفاده می کنند که این ماده را به عنوان یک تثبیت کننده، امولسیفایر و بافت ساز موثر می کند. اگرچه این ماده بی خطر تلقی می شود، برخی متقاعد شده اند که اثرات زیاد مطلوبی برای سلامتی ندارد. در صنعت غذایی، این ماده به عنوان یک عامل کیلیت و بافر موثر عمل می کند. شایان ذکر است از این ماده برای مخمر های مواد غذایی، نمک امولسیون کننده و یک عامل هم افزایی آنتی اکسیدان استفاده شود. علاوه بر این، فسفات دو پتاسیم را می توان به دلیل استفاده از آن به عنوان یک افزودنی غذایی، روی بسیاری از لیبل ها و بسته ها یافت.

نقش این ماده در اینجا کاهش سطح اسید در غذا های فرآوری شده، همراه با کاهش سطح سدیم در پنیر های کم سدیم می باشد. شایان ذکر است از این ماده به عنوان تثبیت کننده در خامه های غیر لبنی استفاده می شود. همچنین خوراکی است و برای فواید سلامتی به عنوان یک مکمل مغذی و به عنوان تثبیت کننده پروتئین در نوشیدنی های تمرین وزن و مخلوط پودر استفاده می شود. همچنین این ماده خوراکی است و برای فواید سلامتی به عنوان یک مکمل مغذی و به عنوان تثبیت کننده پروتئین در نوشیدنی های تمرینی باشگاه و مخلوط پودر استفاده می شود. شایان ذکر است، شما می توانید خرید دی پتاسیم فسفات خود را از شرکت بازرگانی رامش نژاد با بهترین کیفیت و پشتیبانی انجام دهید.

مزایای دی پتاسیم فسفات

در یک نگاه سریع، مزیت اصلی دی پتاسیم فسفات این است که منبع مناسبی از پتاسیم است که به عملکرد طبیعی عضلات شما کمک می کند. برای وزنه برداران، بدنسازان و ورزشکاران، مکمل های دی پتاسیم فسفات ممکن است به دلایل مختلفی مفید باشد. خرید دی پتاسیم فسفات از شرکت بازرگانی رامش نژاد بسیار به صرفه می باشد. مزایا این ماده به شرح زیر می باشد.  

خرید دی پتاسیم فسفات برای افزایش انرژی

اولاً، می‌توان از دی پتاسیم فسفات در مکمل ‌های انرژی برای تمرین ‌هایی که به دوره ‌های طولانی بدون استراحت نیاز دارند، مانند دویدن در مسافت طولانی، ورزش‌های گروهی، تمرینات تناوبی با شدت بالا و جلسات وزنه‌ برداری به سبک استقامتی استفاده کرد. این ماده این کار را با حمایت از ریکاوری ماهیچه های شما انجام می دهد، که به معنای نرخ ریکاوری بهتر و توانایی بالا بردن بیشتر است. با این حال، شواهد نشان می دهد که نتایج مکمل فسفات پتاسیم ممکن است بر اساس پاسخ فردی و پروتکل مکمل خاص متفاوت باشد. به طور خلاصه، دی پتاسیم فسفات با افزایش کارایی بدن در انتقال اکسیژن به عضلات، استقامت را بهبود می بخشد و در نتیجه به تولید انرژی کمک می کند. این به ویژه برای تمرینات با شدت بالا و مخصوصاً سخت مانند بلند کردن اجسام سنگین و دوی سرعت موثر است. خرید دی پتاسیم فسفات بسیار معقول می باشد و شما می توانید این ماده را از شرکت بازرگانی رامش نژاد با بهترین قیمت خریداری کنید. 

افزایش دریافت پتاسیم 

این ماده یکی از هفت ماده معدنی ضروری می باشد که بدن شما به حداقل 100 میلی گرم آن در روز نیاز دارد. این کار باعث می شود بدن بتواند به اندازه کافی از فرآیند های کلیدی خود پشتیبانی به عمل آورد. در حالی که می توان نیازهای خود را از منابع غذایی مانند میوه ها، سبزیجات، ماهی و گوشت برطرف کرد، مکمل پتاسیم می تواند به افزایش مصرف روزانه شما کمک کند. مصرف سالم پتاسیم خطر سکته را کاهش می دهد، فشار خون شما را کاهش می دهد، از شما در برابر از دست دادن توده عضلانی محافظت می کند، تراکم مواد معدنی استخوان شما را حفظ می کند و خطر ابتلا به سنگ کلیه را کاهش می دهد. خرید دی پتاسیم فسفات در شرکت بازرگانی رامش نژاد با بهترین کیفیت و قیمت انجام میپذیرد. 

قیمت کود دی آمونیوم 50 کیلویی

قیمت دی پتاسیم فسفات | بازرگانی رامش نژاد
فروش عمده کود دی آمونیوم فسفات | بازرگانی رامش نژاد

فروش کود دی آمونیوم 50 کیلویی در شرکت بازرگانی رامش نژاد با کیفیت بسیار بالایی انجام می گیرد. شما برای اطلاع پیدا کردن از قیمت این ماده می توانید با شرکت بازرگانی رامش نژاد تماس حاصل کرده و از مشاوران حرفه ای این شرکت بهره ببرید. 

قیمت دی پتاسیم فسفات

قیمت دی پتاسیم فسفات به دلیل کارایی بالا آن و مزایایی که به همراه دارد بسیار به صرفه می باشد. قیمت دی پتاسیم در شرکت بازرگانی رامش نژاد بسیار به صرفه می باشد و جزو بهترین قیمت های ایران به شمار میرود. شما کاربر عزیز می توانید برای آگاهی از قیمت این ماده به شرکت بازرگانی رامش نژاد تماس حاصل کرده و از خدمات مشاوره ای آنها نیز بهره ببرید.

واردات دی پتاسیم فسفات

واردات دی پتاسیم فسفات   یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک نوع کود در کشاورزی استفاده می شود. این ترکیب شامل پتاسیم، فسفر و اکسیژن است و برای رشد و توسعه گیاهان ضروری است. خرید دی پتاسیم فسفات در شرکت بازرگانی رامش نژاد با بهترین کیفیتو قیمت انجام می گیرد. واردات دی پتاسیم فسفات برای کشورهایی که در زمینه کشاورزی فعالیت دارند، بسیار مهم است. این ترکیب به عنوان یک نوع کود، به گیاهان کمک می کند تا سریعتر رشد کنند و محصولات بهتری تولید کنند.

بسیاری از کشورها برای تأمین نیاز خود به دی پتاسیم فسفات، از کشورهای دیگر واردات انجام می دهند. با توجه به اهمیت دی پتاسیم فسفات در کشاورزی، واردات آن برای کشور هایی که به دنبال توسعه کشاورزی هستند، بسیار حائز اهمیت است. این ترکیب می تواند به عنوان یکی از عوامل کلیدی در توسعه کشاورزی و افزایش تولید محصولات باشد. شما کاربر عزیز می توانید خرید دی پتاسیم فسفات خود را از شرکت بازرگانی رامش نژاد با به صرفه ترین قیمت ایران انجام دهید. 

فروش عمده کود دی آمونیوم فسفات

 

خرید عمده کود دی آمونیوم فسفات بسیار به صرفه بوده , فروش عمده کود دی آمونیوم فسفات توسط شرکت بازرگانی رامش نژاد با بهترین کیفیت و قیمت قابل انجام است. خرید دی پتاسیم فسفات از این شرمت به دلیل قیمت به صرفه و کیفت آن بسیار عالی به شمار می رود. 

جمع بندی

در این مقاله به بررسی فروش عمده کود دی آمونیوم فسفات پرداخته شد. همچنین در این مقاله چیستی این ماده، مزایا و نوع کارایی آن نیز ذکر شد. شما کاربر عزیز می توانید این ماده را با کیفیت عالی و قیمت بسیار به صرفه از شرکت بازرگانی رامش نژاد خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *