مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنایع غذایی

خرید آنزیم لیزوزیم

فروش آنزیم لیزوزیم | بازرگانی رامش نژاد

خرید آنزیم لیزوزیم از بازرگانی رامش نژاد در بسته بندی های 25 کیلوگرمی  , برای اطلاع از قیمت آنزیم لیزوزیم بصورت عمده با کارشناسان زیر تماس بگیرید. ورود به دنیای محصولات شیمیایی و زیستی ، به خصوص در مورد خرید آنزیم لیزوزیم ، شما را به دنیای هیدرولیز کننده هایی وارد می کند که نقش اساسی در تخریب دیواره سلولی باکتری های مختلف دارد و به عنوان آنزیم لیزوزیم شناخته می شود . ماده لیزوزیم یک پروتئین 14 KDA است که در ترشحات مخاطی به مانند اشک، بزاق و مخاط بافت های حیوانی و گیاهی یافت می شود و نقش مهمی در ایمنی ذاتی و محافظت در برابر ویروس ها دارد، به دلیل خواص ضد میکروبی خود به یکی از پرطرفدار ترین محصولات شیمیایی صنایع تبدیل شده که طرفداران و مصرف کنندگان خاص خود را دارد. همچنین صنایع برای خرید آنزیم لیزوزیم از خدمات فروش اینترنتی انزیم لیزوزیم به علت سهولت ارسال و خرید استفاده می کنند. لیزوزیم به دلیل توانایی خود در مختل کردن دیواره سلولی باکتری، از زمان کشف آن توسط شخصی به نام “فلمین” در سال 1921 به عنوان یک ماده آنتی بیوتیک درون زا برای دفاع در برابر میکروب ها در نظر گرفته شده است. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی خرید و قیمت آنزیم لیزوزیم خواهیم پرداخت. پس همراه ما باشید.

فروش آنزیم لیزوزیم در تهران

نام به انگلیسی : N-acetylmuramide glycanhydrolase
نقطه ذوب : تا 72 درجه سانتیگراد
بسته بندی : 25 کیلوگرمی
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل : شور آباد تهران

برای خرید آنزیم لیزوزیم بصورت اینترنتی در ساعت اداری با شماره زیر تماس بگیرید.

خرید آنزیم لیزوزیم | بازرگانی رامش نژاد
خرید آنزیم لیزوزیم | بازرگانی رامش نژاد

آنزیم لیزوزیم چیست؟

ماده لیزوزیم از غدد پوست و غشاهای مخاطی ترشح می شود و در منابع زیادی یافت می شود. یکی از دلایلی که خرید آنزیم لیزوزیم بسیار انجام می شود، خواص این ماده در برابر باکتری ها به خصوص در صنایع مختلف است. ماده لیزوزیم یک دفاع در برابر تهاجم باکتری ها است. این ماده یک آنزیم هیدرولاز می باشد که دیواره سلولی بسیاری از باکتری ها را از بین می برد و می شکند. دامنه فعالیت این آنزیم در باکتری های گرم مثبت بسیار بیشتر از باکتری های گرم منفی است. اما امروزه با توسعه و گسترش تکنولوژی و اصلاح ساختار آن، دامنه موثر آنزیم لیزوزیم بر روی باکتری های گرم مثبت و گرم منفی گسترش یافته است.

استفاده از آنزیم لیزوزیم در کنار سایر ترکیبات ضد باکتری مانند نایسین و لاکتوفرین باعث بهبود خواص آنزیمی آن می شود و از آنجایی که مقاومت نسبتاً بالایی در برابر حرارت دارد، فعالیت آن در غذاهای فرآوری شده حفظ می شود و بهترین جایگزین برای بسیاری از مواد نگهدارنده است. 

مقادیر زیادی لیزوزیم را می توان در سفیده تخم مرغ یافت .بی تردید سفیده تخم مرغ منبع اصلی منابع تجاری برای تولید و عرضه لیزوزیم شناخته می شوند. لیزوزیم های نوع C از نظر توالی و ساختار ارتباط نزدیکی با آلفا لاکتالبومین دارند. لیزوزیم سفیده تخم مرغ اولین آنزیمی است که ساختار کریستالی 2 آنگستروم به طور گسترده برای آن حل شده است.این محصولات در بازرگانی رامش نژاد به فروش می رسد.

شما مشتریان عزیز میتوانید برای خرید متیل کلرو ایزوتیازولین و خرید پتاسیم نیترات به لینک مربوطه مراجعه کنید.

کاربرد آنزیم لیزوزیم چیست؟

در ارتباط با عملیات کاربردی آنزیم لیزوزیم بر روی باکتری ها صحبت کردیم ! حالا سوال اینجاست که خرید آنزیم لیزوزیم ، چه کاربردی برای صنایع مختلف دارد ؟! منابع زیادی از انواع مختلف لیزوزیم ها وجود دارد که کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارند. دامنه کاربرد گسترده این آنزیم نه تنها بر خرید آنزیم لیزوزیم تاثیر مثبت می گذارد، بلکه فعالیت ضد باکتریایی برخی از ویروس ها و قارچ ها را مختل می کند. ماهیت کاتیونی زنجیره لیزوزیم مسئول فعالیت ضد قارچی آن است. فعل و انفعالات یونی بین پپتید کاتیونی و ساختارهای آنیونی در دیواره سلولی میکروبی می تواند منجر به آسیب دیواره سلولی شود که در اثر یک رویداد بعدی مانند قرار گرفتن در معرض نمک و مواد شوینده به دلیل فشار اسمزی مختل می شود.

لیزوزیم به دلیل فعالیت های شیمیایی و ضد ویروسی و تعدیل کننده ایمنی شناخته شده است. لیزوزیم پتانسیل بالایی دارد، عمدتاً در کاربردهای بالینی و غذایی، برای درمان پاتوژن های مختلف و بسیاری دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. فعالیت های ضد باکتریایی لیزوزیم در صنایع دارویی و غذایی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از این صنایع خرید آنزیم لیزوزیم را انجام می دهند. این پروتئین بسیار در دسترس و پایدار است و آن را به منبعی عالی برای یادگیری در مورد عملکرد آنزیم تبدیل می کند. اکثر پروتئین‌ها تجمع می‌یابند و دناتوره می‌شوند مگر اینکه در دما، pH یا اسمولاریته خاصی ذخیره شوند.

نکته جالب دیگر در ارتباط با کاربرد لیزوزیم این است که می تواند به طور مستقیم به پروتئین های دچار ویروس با بار منفی متصل گردد و با تشکیل نمک های پیچیده با DNA ،RNA ویروس ها را غیرفعال می کند . از این رو در صنایع مختلفی همچون نساجی ، صنایع خوراکی ، آرایشی بهداشتی و محصولات ژنتیکی کاربرد بسیار دارد .

 

خواص فیزیکی و شیمیایی آنزیم لیزوزیم چیست؟

خرید اینترنتی آنزیم لیزوزیم | بازرگانی رامش نژاد
خرید اینترنتی آنزیم لیزوزیم | بازرگانی رامش نژاد

ماده آنزیم لیزوزیم از نظر حرارتی پایدار است و دارای نقطه ذوب تا 72 درجه سانتیگراد در pH 5.0 است. این خواص بسیار بر خرید آنزیم لیزوزیم به دلیل تنوع خواص آن تاثیر می گذارد. از زمان کشف لیزوزیم توسط فلمینگ در سال 1922، این پروتئین به عنوان مدلی برای تحقیقات در مورد ساختار و عملکرد پروتئین در نظر گرفته شده است. مطالعات گسترده بر روی لیزوزیم نشان داده است که چگونه نواحی مختلف این پروتئین به صورت پویا با یکدیگر تعامل دارند. این تعامل باعث به صرفه شدن قیمت آنزیم لیزوزیم برای صنایع داروسازی می شود. آنزیم لیزوزیم پیوندهای گلیکوزیدی موجود در پپتیدوگلیکان (بخشی از دیواره سلولی باکتری) را هیدرولیز می کند که منجر به مرگ سلولی باکتری می شود و به عنوان یک عامل ضد میکروبی عمل می کند.

همچنین خرید آنزیم لیزوزیم به علت فعالیت ضد باکتریایی این ماده بسیار تاثیر مثبت می گذارد. فعالیت ضد باکتریایی در برابر باکتری های گرم مثبت با اثر آنزیمی لیزوزیم بر روی پپتیدوگلیکان های دیواره سلولی انجام می شود. پپتیدوگلیکان ها در غشای داخلی باکتری های گرم منفی توسط یک غشای خارجی لیپیدی محافظت می شوند، اما لیزوزیم فعال است، حتی اگر ضعیف باشد. برخی از شیمیدانان این فعالیت را مکانیزمی برای عمل ضد باکتریایی مستقل از فعالیت آنزیمی آن توصیف کرده اند و این در مورد باکتری های گرم مثبت نیز صدق می کند.

نقش لیزوزیم، طبق این فرضیه، حذف دیواره سلولی باکتریایی است که قبلاً توسط پلی پپتیدهای ضد میکروبی از بین رفته است. بسیاری از صنایع در زمان خرید آنزیم لیزوزیم از این خواص استفاده می کنند تا خروجی شیمیایی مطلوبی داشته باشند. اگرچه آنزیم لیزوزیم به اندازه آنزیم کیتیناز موثر نیست، اما قادر است پیوندهای گلیکوزیدی کیتین را بشکند. در باکتری های گرم منفی، لیپوپلی ساکارید به عنوان یک مهار کننده غیر رقابتی با اتصال بسیار مطلوب به آنزیم لیزوزیم عمل می کند.

 

قیمت آنزیم لیزوزیم در بازار چقدر است ؟!

آنزیم لیزوزیم به عنوان مورامیداز یا n-استیل مورامید گلیکان هیدرولاز شناخته و در بازار عرضه می شود که به شکل های مختلف قابل خریدن و قابل دسترسی می باشد .این آنزیم یک پروتئین کاتیونی 14 کیلو دالتون است و بخشی از سیستم ایمنی ذاتی به شمار می رود که در بسته بندی های شیشه ای 500 میلی گرمی ، 1 گرمی و حتی فروش آنزیم لیزوزیم عمده در بازار اتفاق می افتد. به دلیل مقاومت این ماده در برابر باکتری ها، صنایع دارویی بسیاری به دنبال خرید این ماده هستند که باعث مطلوب شدن قیمت آنزیم لیزوزیم می شود. لیزوزیم به طور طبیعی در بافت های گیاهی و حیوانی وجود دارد. به همین دلیل که این ماده در گیاهان یافت می شود، بعضی افراد تصور می کنند که با خرید آنزیم لیزوزیم یک نوع ماده گیاهی دریافت می کنند. اما باید توجه کرد که لیزوزیم در ترشحات بدن مانند اشک، بزاق، شیر انسان و مخاط فراوان است و همچنین در گرانول های سیتوپلاسمی ماکروفاژها و نوتروفیل های پلی مورفونوکلئر (PMNs) یافت می شود. قیمت آنزیم لیزوزیم در بسته های 500 میلی گرمی چیزی در حدود 1 میلیون تومان براورد شده که در سالهای اخیر با نوسان زیادی روبرو شده . پیشنهاد می کنیم که جهت کسب دقیق ترین آمار از قیمت آنزیم لیزوزیم و فرایند خرید آنزیم لیزوزیم ، با کارشناسان ما در بازرگانی رامش نژاد در ارتباط باشید .

 

فروش اینترنتی آنزیم لیزوزیم

فروش اینترنتی آنزیم لیزوزیم | بازرگانی رامش نژاد
فروش اینترنتی آنزیم لیزوزیم | بازرگانی رامش نژاد

قیمت آنزیم لیزوزیم در بازار امروز با نوسانات شدید مواجه است به گونه ای که می توان قیمت آنزیم لیزوزیم در 6 ماهه گذشته را ، نصف قیمت امروز تصور کنیم ! از این رو فروش اینترنتی آنزیم لیزوزیم ، یک انتخاب بسیار بصرفه برای افراد است . این آنزیم از طریق فعالیت های دوگانه ای که دارد به عنوان یک پروتئین کاتیونی و یک آنزیم لیتیک، با ایجاد اختلال در غشای باکتری و پپتیدوگلیکان دیواره سلولی به باکتری ها آسیب می رساند. صنایع بسیاری با استفاده از خدمات فروش اینترنتی انزیم لیزوزیم، این ماده را دریافت می کنند و با خرید آنزیم لیزوزیم در فرایند های شیمی به ویژه داروسازی استفاده می کنند. همچنین لیزوزیم توسط سازمان  WHOبه عنوان یک پلی پپتید مشتق شده از سفیده تخم مرغ که متشکل از 129 اسید آمینه، دارای جرم مولی حدود 14000 گرم مول در 1 و نقطه ایزوالکتریک 10.7 و دارای فعالیت آنزیمی برای هیدرولیز تشخیص داده می شود. 

مزایا و معایب آنزیم لیزوزیم چیست؟

ماده لیزوزیم به عنوان عضوی از سیستم ایمنی ماده با باکتری ها و قارچ ها مبارزه می کند. نشان داده شده است که کمبود لیزوزیم به طور قابل توجهی احتمال عفونت را افزایش می دهد، به ویژه آنهایی که مربوط به کلونیزاسیون گرم هستند. یکی از دلایلی که خرید آنزیم لیزوزیم بسیار صورت می پذیرد، ایمنی و مکانیسم دفاعی است که در مواد ایجاد می کند. شواهد قوی نشان داده است که لیزوزیم در ایمنی ذاتی شرکت می کند، و در واقع شواهد تحقیقاتی نشان می دهد که لیزوزیم نه تنها نقش مهمی در مکانیسم های دفاعی ایفا می کند، بلکه با افزایش و محدود کردن پاسخ التهابی، در تنظیم پاسخ ایمنی التهابی نیز نقش دارد.

لیزوزیم بخشی از سیستم ایمنی ذاتی است. کاهش سطح لیزوزیم با دیسپلازی برونکوپولمونری در نوزادان همراه است. در برخی از سرطان ها تولید بیش از حد لیزوزیم توسط سلول های سرطانی باعث می شود سلول های سرطانی به سطوح سمی لیزوزیم در خون شود. سطوح بالای لیزوزیم خون می تواند منجر به نارسایی کلیه و هیپوکالمی شود، وضعیتی که ممکن است با درمان زود هنگام بدخیمی بهبود یابد.

بهبود بیماری ها با استفاده از این ماده، صنایع دارویی بسیاری را علاقه به خرید آنزیم لیزوزیم کرده است. از آنجایی که لیزوزیم نسبت به آنزیم مبدل آنژیوتانسین سرم حساس تر است، به عنوان شاخص فعالیت سارکوئید استفاده می شود و برای نظارت بر سارکوئیدوز در موارد اثبات شده در نظر گرفته می شود. بیش از یک دهه پیش، کشف شد که جهش در ژن لیزوزیم انسانی می تواند منجر به تجمع مقادیر زیادی آمیلوئید در کبد، کلیه ها و سایر نواحی دستگاه گوارش شود.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی خرید آنزیم لیزوزیم پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد و مزایا و معایب این ماده نیز پرداخته شد. صنایع بسیاری به ویژه دارو سازی از این ماده استفاده می کنند و قیمت آنزیم لیزوزیم در نسبته این حجم از استفاده بی تاثیر نیست. همچنین این صنایع به علت سهولت ارسال از خدمات فروش اینترنتی انزیم لیزوزیم استفاده می کنند تا در روند انتخاب و خرید از نظر زمانی و مالی صرفه جویی کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *