مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

خرید پلی اتیلن گلیکول 800

قیمت پلی اتیلن گلیکول 800 | بازرگانی رامش نژاد

خرید پلی اتیلن گلیکول 800 از بازرگانی رامش نژاد وارد شده از کشور های هند و آلمان , برای اطلاع از قیمت پلی اتیلن گلیکول 800 در ساعت اداری با ما تماس بگیرید. این محصول به علت مزایا و کاربردی که به همراه دارد بسیار به صرفه می باشد. ماده شیمیایی پلی اتیلن گلیکول 800 یک ترکیب پلیمری است که از واحد های اتیلن گلیکول تشکیل شده است. این ماده به صورت مایع بی ‌رنگ و بی ‌بو است و در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می ‌گیرد. پلی اتیلن گلیکول 800 به عنوان یک حلال قابل اعتماد و پایدار در صنایع مختلف مانند صنایع داروسازی، صنایع غذایی، صنایع لاستیک، صنایع نساجی، صنایع شیمیایی و صنایع نفت و گاز استفاده می ‌شود. همچنین، این ترکیب به عنوان یک ماده خام برای تولید سایر ترکیبات شیمیایی نظیر پلی اتیلن گلیکول با وزن مولکولی بالاتر و همچنین اترها و استرها استفاده می‌ شود. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی پلی اتیلن گلیکول 800 خواهیم پرداخت. 

 

خرید پلی اتیلن گلیکول 800 در تهران

نام انگلیسی : peg-800
کشور تولید کننده :هند و آلمان
گرید : صنعتی
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل :شورآباد تهران

برای خرید پلی اتیلن گلیکول 800 در ساعت اداری با شماره زیر تماس بگیرید.

خرید پلی اتیلن گلیکول 800 | بازرگانی رامش نژاد
خرید پلی اتیلن گلیکول 800 | بازرگانی رامش نژاد

پلی اتیلن گلیکول 800 چیست؟

پلی اتیلن گلیکول 800، یک پلیمر آبی است که شامل زنجیره‌های متعدد اتیلن گلیکول است. این ماده به عنوان یک ماده حل کننده متعدد استفاده ‌ها در صنایع گوناگون دارد. پلی اتیلن گلیکول 800 یک ماده شفاف است که در آب خوب حل می‌شود. این ماده دارای خواص شیمیایی و فیزیکی ویژه‌ای است که در انواع محصولات و فرآیندهای صنعتی کاربرد دارد. همچنین فروش پلی اتیلن گلیکول 800  با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه انجام می شود. با توجه به ویژگی‌های متنوع پلی اتیلن گلیکول 800، این ماده در صنایع مختلف به عنوان عامل نرم کننده، ماده روان کننده و ماده حفظ رطوبت استفاده می‌ شود. خرید پلی اتیلن گلیکول 800 به علت مزایایی که به همراه خود دارد بسیار به صرفه می باشد.

همچنین، پلی اتیلن گلیکول 800 در صنایع داروسازی، آرایشی و بهداشتی، صنایع صابون سازی، صنایع نساجی و بسیاری از صنایع دیگر به عنوان ماده اصلی و ماده کمکی استفاده می ‌شود. همچنین فروش اینترنتی پلی اتیلن گلیکول 800 در این  مجموعه با بهترین کیفیت انجام می پذیرد. استفاده از پلی اتیلن گلیکول 800 در تولید دارو ها، کرم ‌ها، لوسیون‌ ها، ضد هریان، محصولات شوینده، جوهر ها، رنگ‌ ها، محصولات غذایی، عایق‌ ها، چسب ‌ها، محصولات نساجی و صنایع شیمیایی در طولانی عمر این ماده شاهد بوده ‌ایم. همچنین قیمت پلی اتیلن گلیکول 800 به عواملی همچون نوع و حجم آن نیز بستگی دارد. در اخر، پلی اتیلن گلیکول 800 یک ماده چند منظوره و با کاربرد های گوناگون است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرد. 

موارد ایمنی بعد از خرید پلی اتیلن گلیکول 800

استفاده از پلی اتیلن گلیکول 800 در صنایع مختلف به دلیل ویژگی‌های ایمنی آن مورد توجه قرار می‌گیرد. در زیر تعدادی از موارد ایمنی در استفاده از این ترکیب ذکر شده است:

 • عدم سمیت: پلی اتیلن گلیکول 800 برای مصارف صنعتی و غذایی تولید می ‌شود و به دلیل عدم سمیت آن، برای استفاده در محصولات غذایی و دارویی بسیار مناسب است. همچنین این موارد ایمنی در خرید پلی اتیلن گلیکول 800 باید رعایت شود.
 • پایداری شیمیایی: پلی اتیلن گلیکول 800 به دلیل پایداری شیمیایی بالا، در فرآیند های صنعتی مانند تولید دارو ها، مواد غذایی و مواد شیمیایی استفاده می‌ شود. این ویژگی باعث می‌ شود که ترکیب در طول زمان تغییرات کمتری را تجربه کند و پایدار باقی بماند. شایان ذکر است، فروش اینترنتی پلی اتیلن گلیکول 800 با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه انجام می شود.
 •  عدم آلاژش با سایر مواد: پلی اتیلن گلیکول 800 با بسیاری از مواد شیمیایی دیگر آلاژش نمی‌کند. این ویژگی باعث می‌شود که ترکیب در فرآیندهای صنعتی به خوبی با سایر مواد تعامل کند و عملکرد بهتری داشته باشد.
 • عدم قابل اشتعال: پلی اتیلن گلیکول 800 غیرقابل اشتعال است و در فرآیندهای صنعتی که حاوی حرارت و آتش هستند، به عنوان یک حلال ایمن استفاده می ‌شود.
 •  عدم خوردگی: پلی اتیلن گلیکول 800 به دلیل خاصیت عدم خوردگی، در فرآیندهای صنعتی که با مواد شیمیایی قوی تعامل دارد، استفاده می ‌شود. این ویژگی باعث می‌ شود که ترکیب در محافظت از تجهیزات و لوله ‌ها در برابر خوردگی و آسیب ناشی از مواد شیمیایی عمل کند. همچنین شما می توانید خرید پلی اتیلن گلیکول 800 خود را از این مجموعه با بهترین کیفیت انجام دهید.


خواص فیزیکی و شیمیایی پلی اتیلن گلیکول 800

فروش پلی اتیلن گلیکول 800 | بازرگانی رامش نژاد
فروش پلی اتیلن گلیکول 800 | بازرگانی رامش نژاد

این ماده به علت مزایایی که دارد، دارای خواص فیزیکی و شیمیایی بسیاری می باشد. توضیح این خواص به شرح زیر است.

ماده افزاینده رطوبت: پلی اتیلن گلیکول 800 خواص جذب رطوبت قابل توجهی دارد، که موجب می‌ شود در محصولاتی که از آن استفاده می ‌شود، رطوبت حفظ شده و خشکی را به حداقل می ‌رساند.

 •  حلالیت: این ماده در آب به خوبی حل می ‌شود که این ویژگی آن را به عنوان یک حلال مناسب برای مواد دیگر در صنایع مختلف می‌ سازد. همچنین شما می توانید خرید پلی اتیلن گلیکول 800 خود را از این مجموعه با بهترین قیمت انجام دهید.
 • ویسکوزیته: پلی اتیلن گلیکول 800 دارای ویسکوزیته مناسبی است، که میزان آن را به عنوان یک ماده روان‌ کننده و نرم‌کننده کنترل می‌کند و برای استفاده در محصولات دارویی و آرایشی بسیار مناسب است.
 • پایداری شیمیایی: این ماده در برابر اکسیداسیون و پایدار در دما های مختلف است. همچنین، پلی اتیلن گلیکول 800 قابلیت مقاومت در برابر تغییرات PH را دارد. قابل ذکر است، فروش پلی اتیلن گلیکول 800 در این مجموعه با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود.
 •  خواص خمیرسازی: پلی اتیلن گلیکول 800 به خوبی با سایر مواد قابل خمیر سازی و امولسیفیکاسیون است، که از آن در صنایع دارو سازی و فرآورده‌ های آرایشی بهره برده می ‌شود.
 •  نقطه ذوب: پلی اتیلن گلیکول 800 پایین‌ترین نقطه ذوب را نسبت به نسخه‌ های دیگر پلی اتیلن گلیکول دارد، که در برخی فرآیندهای حرارتی مهم است. همچنین فروش اینترنتی پلی اتیلن گلیکول 800 در این مجموعه انجام می شود.
 • تغییر دهنده خواص محلول‌ ها: این ماده قابلیت تغییر خواص محلول‌ ها را دارد، به طوری که می ‌تواند در تنظیم و رسیدن به خصوصیات ویژه‌ ای مانند لزجت و گردش محلول ‌ها به کار گرفته شود.
 

کاربرد پلی اتیلن گلیکول 800 چیست

 

پلی اتیلن گلیکول 800 به عنوان یک حلال قابل اعتماد و پایدار در صنایع مختلف استفاده می ‌شود. همچنین عوامل بسیاری در قیمت پلی اتیلن گلیکول 800 تاثیر گذار هستند. در زیر تعدادی از کاربردهای این ترکیب ذکر شده است:

 1.  صنایع داروسازی: پلی اتیلن گلیکول 800 به عنوان یک حلال در فرآیندهای تولید دارو ها استفاده می‌ شود. همچنین، در تهیه قرص‌ ها و شربت ‌ها نیز به عنوان یک ماده رقیق کننده استفاده می ‌شود. قابل ذکر است این کاربرد ها در خرید پلی اتیلن گلیکول 800 بسیار تاثیر گذار هستند.
 2.  صنایع غذایی: این ترکیب در تولید برخی از مواد غذایی مانند شیرینی، آدامس، بستنی و طعم دهنده ‌ها استفاده می‌ شود. همچنین، در فرآیند های تولید نان و شیرینی پخته نیز استفاده می ‌شود.
 3.  صنایع لاستیک: پلی اتیلن گلیکول 800 به عنوان یک حلال در فرآیندهای تولید لاستیک استفاده می ‌شود. همچنین، در تهیه مواد ضد افتادگی و ضد خوردگی لاستیک نیز استفاده می ‌شود.
 4.  صنایع نساجی: این ترکیب در فرآیند های رنگ‌بری و پرداخت پارچه ‌ها استفاده می‌شود. همچنین، به عنوان یک حلال در فرآیند های نساجی نیز استفاده می‌ شود. قابل ذکر است، فروش پلی اتیلن گلیکول 800 با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می پذیرد.
 5. صنایع شیمیایی: پلی اتیلن گلیکول 800 به عنوان یک حلال در فرآیند های تولید مواد شیمیایی مانند رزین‌ ها و پلاستیک ‌ها استفاده می ‌شود.
 6.  صنایع نفت و گاز: این ترکیب در فرآیندهای استخراج، حمل و نگهداری نفت و گاز استفاده می ‌شود. همچنین، در تولید مواد شیمیایی مورد نیاز در این صنایع نیز استفاده می ‌شود.

پلی اتیلن گلیکول 800 همچنین به عنوان یک ماده خام برای تولید سایر ترکیبات شیمیایی نظیر پلی اتیلن گلیکول با وزن مولکولی بالاتر و همچنین اتر ها و استر ها استفاده می ‌شود.

 

مواد تشکیل دهنده پلی اتیلن گلیکول 800 چیست؟

 

پلی اتیلن گلیکول 800 (Polyethylene Glycol 800) از ترکیبی از زنجیره‌های پلیمری اتیلن گلیکول به وزن مولکولی میانی تشکیل شده است. این ماده شامل گروه هیدروکسیل (-OH) است که به طول زنجیره‌ های اتیلن گلیکول متصل شده است. همچنین عواملی مثل نوع و حجم در قیمت پلی اتیلن گلیکول 800 تاثیر می گذارند. در زیر، لیستی از مواد تشکیل دهنده پلی اتیلن گلیکول 800 آورده شده است:

 • اتیلن گلیکول (Ethylene Glycol): ماده اصلی که بنیان پلی اتیلن گلیکول 800 را تشکیل می‌دهد. 
 • هیدروژن (Hydrogen): عنصری که در ساختار پلی اتیلن گلیکول 800 وارد نمی‌شود و بطور مستقیم در تشکیل آن دخالت ندارد.
 • اکسیژن (Oxygen): یک عنصر هوا که در ساختار پلی اتیلن گلیکول 800 وارد نمی‌شود و بطور مستقیم در تشکیل آن دخالت ندارد.
 • پلیمریزه کننده (Polymerizing Agent): یک عامل شیمیایی که در فرایند تولید پلی اتیلن گلیکول 800 به عنوان کاتالیزور مورد استفاده قرار می‌گیرد. شایان ذکر این مواد تشکیل دهنده در خرید پلی اتیلن گلیکول 800 می توانند بسیار تاثیر گذار باشنند.
 • تنظیم کننده pH (pH Adjusting Agent): یک ماده شیمیایی که به منظور تنظیم سطح اسیدیته و قلیاییته در فرایند ساخت پلی اتیلن گلیکول 800 استفاده می‌شود.
 •  آب (Water): ماده حل‌کننده که در فرایند ساختاردهی پلی اتیلن گلیکول 800 به عنوان حلال استفاده می‌شود.
 • مواد کمکی (Auxiliary Substances): ممکن است در فرایند تولید و پالایش پلی اتیلن گلیکول 800 از مواد کمکی استفاده شود، مانند مواد ضدافشانه و مواد استحکام‌دهنده.
 

فروش اینترنتی پلی اتیلن گلیکول 800

فروش اینترنتی پلی اتیلن گلیکول 800 | بازرگانی رامش نژاد
فروش اینترنتی پلی اتیلن گلیکول 800 | بازرگانی رامش نژاد

فروش اینترنتی پلی اتیلن گلیکول 800 با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می پذیرد.

قیمت پلی اتیلن گلیکول 800

قیمت پلی اتیلن گلیکول 800 به عوامل بسیاری بستگی دارد. شما برای دریافت قیمت این محصول می توانید با مشاوران این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

فروش پلی اتیلن گلیکول 800

فروش پلی اتیلن گلیکول 800 به دلیل کاربرد آن بسیار انجام می شود. همچنین شما این محصول را می توانید با بهترین قیمت و کیفیت از این مجموعه خریداری کنید. 

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی پلی اتیلن گلیکول 800 پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد، خواص فیزیکی و شیمیایی این ماده نیز پرداختیم. شایان ذکر است شما کاربر عزیز می توانید خرید پلی اتیلن گلیکول 800 خود را از شرکت بازرگانی رامش نژاد انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *