مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

خرید سدیم دی تیونت

فروش سدیم دی تیونیت | بازرگانی رامش نژاد

خرید سدیم دی تیونیت وارد شده از کشور چین در بشکه های 50 کیلوگرمی با بهترین قیمت سدیم دی تیونیت در ایران , برای اطلاع از نحوه خرید سدیم دی تیونیت با  ما تماس بگیرید. این محصول به دلیل کاربرد بسیاری که در صنایع دارد بسیار انجام می پذیرد. این ماده یک جامد کریستالی سفید و زرد روشن است که بوی دی اکسید گوگرد دارد. در تماس با هوا و رطوبت خود به خود گرم می شود. این گرما ممکن است برای احتراق مواد احتراق اطراف کافی باشد. تحت قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آتش یا گرمای شدید ظروف این ماده ممکن است به شدت پاره شوند. همچنین در سفید کردن خمیر کاغذ و رنگرزی استفاده می شود. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی این ماده خواهیم پرداخت.

خرید سدیم دی تیونیت در اصفهان

نام به انگلیسی : sodium-dithionite
بسته بندی : بشکه های 50 کیلویی
کشور تولید کننده : چین
خلوص : 90 درصد
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل :شورآباد تهران

برای اطلاع از نحوه خرید سدیم دی تیونیت با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

خرید سدیم دی تیونیت | بازرگانی رامش نژاد
خرید سدیم دی تیونیت | بازرگانی رامش نژاد

سدیم دی تیونیت چیست؟

سدیم دی تیونیت به معنای یک ترکیب شیمیایی است که شامل سدیم، دی‌سولفید و تیتانیوم است. این ترکیب به صورت معمول در صنایع مختلف به عنوان یک پیگمنت سفید استفاده می ‌شود، از جمله در تولید رنگ‌ ها، پلاستیک ‌ها، کاغذ و محصولات آرایشی به عنوان یک عامل سفید کننده. شایان ذکر است، فروش سدیم دی تیونیت با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می شود. همچنین، سدیم دی تیونیت به عنوان یک ماده ضد آفتاب نیز استفاده می‌شود. این ترکیب به دلیل خاصیت سفید کنندگی و پوشش دهندگی بالا، در صنایع مختلف بسیار مورد استفاده قرار می‌ گیرد. به همین دلایل خرید سدیم دی تیونیت بسیار به صرفه می باشد.

همچنین دی تیونیت سدیم (Na2S2O4) یک نمک کریستالی سفید است که با نام تا حدودی گیج کننده سدیم هیدروسولفیت نیز شناخته می شود. قیمت سدیم دی تیونیت به دلیل کاربرد و مزایا ان بسیار به صرفه است. محلول های آن پایدار هستند مگر اینکه حرارت داده شوند یا اسیدی شوند. همچنین این ماده با احیای NaHSO3 با فلز روی تولید می شود. Na2S2O4 کاربرد های صنعتی زیادی دارد، از جمله کاهش ترکیبات آلی محلول در آب. عمدتاً از این ماده در صنعت رنگرزی و دیگر صنایع نیز استفاده می کنند. شایان ذکر است، خرید سدیم دی تیونیت به دلیل مصرف بالای آن در صنایع بسیار به صرفه می باشد.

موارد ایمنی بعد از خرید سدیم دی تیونیت 

استفاده از سدیم دی‌تیونیت در برخی محصولات صنعتی می ‌تواند با خطراتی همراه باشد. بدین منظور به منظور جلوگیری از خطرات و حفظ ایمنی ، نکات زیر رعایت شود:

 1. استفاده از دستکش، ماسک و لباس ‌های محافظ به منظور محافظت مناسب از پوست و تنفس افراد.
 2.  تمام رعایت نکات ایمنی در صنایع مرتبط با شیمی، جهت جلوگیری از هرگونه صدمه رسانیدن به تنفس کننده‌ ها، همچنین پشتیبانی از فضای پردازش ایمن.
 3. استفاده محصولات حداکثری هنگامی توصیه می ‌شوند که میزان استفاده به حداقل رسیده باشد.
 4. این ترکیب باید در مکان‌ های خشک و خنک و دور از آتش ذخیره شود.
 5. از تماس بین این ماده با مواد آلی اجتناب شود.
 6. از تماس بین این ماده با مواد آلی اجتناب شود. شایان ذکر است، در زمان خرید سدیم دی تیونیت تمام این موارد به صورت کامل رعایت می شوند.
 7.  این ترکیب برای افراد حساس به آن‌، نامناسب است و باید از مواد دیگر جایگزین استفاده شود.
 8.  به دلیل خاصیت آن به عنوان یک  کلیدر در پاکسازی آب، از سطوح پلاتینیوم‌، طلا و نقره‌، درصورت وجود در محیط، خوددرچه و یا تفریغات استفاده نمایید.
 9.  تمام دستمزد ها و وسایل پاکسازی باید در دسترس باشند. شایان ذکر است، این موارد ایمنی جزو اصلی msds سدیم دی تیونیت هستند.

لازم به ذکر است که این نکات فقط قسمتی از راهنمای ایمنی برای استفاده از سدیم دی‌تیونیت هستند و باید همواره به صورت کامل رعایت شوند.

کاربرد سدیم دی تیونیت

قیمت سدیم دی تیونیت | بازرگانی رامش نژاد
قیمت سدیم دی تیونیت | بازرگانی رامش نژاد

سدیم دی‌ تیونیت یک ترکیب شیمیایی با فرمول Na2S2O3 می ‌باشد. کاربرد‌ های اصلی این ترکیب عبارتند از:

کاربرد فروش سدیم دی تیونیت در صنایع عکاسی

 این ترکیب یکی از مهمترین ماده‌ها در صنعت عکاسی است و به عنوان حلال برای پردازش فیلم‌های مدرن استفاده می ‌گردد. همچنین در فرآیند صافی کردن نقره، برای خنثی کردن باقیمانده ‌ی هندسیا و پاکسازی از پوسته‌ی چوب مورد استفاده قرار می ‌گیرد. همچنین تمام این موارد در msds سدیم دی تیونیت ذکر شده است.

کاربرد فروش سدیم دی تیونیت در صنایع غذایی

سدیم دی ‌تیونیت به عنوان یک ماده‌ی افزودنی به هنگام تولید شکلات و زعفران به منظور حفظ رنگ و افزایش ماندگاری محصولات مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

کاربرد فروش سدیم دی تیونیت در پاکسازی فلزات سنگین 

 به لطف دارا بودن گروه ایمیدازول و گروه تیول در ساختارش، این ترکیب می‌تواند به عنوان یک کلاس برای نگهداری‌ کمپلکس‌ های فلز-لیگاند از جمله آهن و مس استفاده شود. همچنین تمام این موارد می توانند در فروش سدیم دی تیونیت تاثیر گذار باشند.

کاربرد فروش سدیم دی تیونیت صنعت شیمیایی

 سدیم دی‌ تیونیت در تولید مواد شوینده و صابون به عنوان یک ماده آلی مؤثر در پاک کردن همراه با سدیم کربنات به کار گرفته می‌ شود. همچنین در صنایع پلیمری، ساخت آکریل ‌ها و حلال کردن رنگ ‌ها نیز از آن استفاده می ‌شود. خرید سدیم دی تیونیت به علت کاربردی که دارد بسیار انجام می پذیرد.

کاربرد فروش سدیم دی تیونیت در صنایع نساجی 

به علت خاصیت آن به عنوان یک ماده همراه در استحکام‌ دهی ابریشم در صنایع نساجی به کار می ‌رود. 

کاربرد فروش سدیم دی تیونیت در طلا

در بازیابی و استخراج طلا، این ماده به عنوان یک کمک ‌کننده در فرآیند پاکسازی استفاده می ‌شود.

سدیم دی‌تیونیت یک ترکیب شیمیایی مهم و چند منظوره است که در صنایع مختلف از جمله عکاسی، صنایع شیمیایی، غذایی و نساجی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. شایان ذکر است، شما می توانید خرید سدیم دی تیونیت خود را با بهترین قیمت و کیفیت از این مجموعه انجام بدهید. همچنین شما کاربر عزیز می توانید برای دریافت قیمت سدیم دی تیونیت و مشاوره خرید با این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

خواص فیزیکی و شیمیایی سدیم دی تیونیت

سدیم دی تیونیت یک ترکیب شیمیایی است که به صورت پودر سفید رنگ به وجود می ‌آید. خواص فیزیکی و شیمیایی آن عبارتند از:

 • سدیم دی تیونیت بسیار پایدار می‌باشد و در دمای بالا نیز پایداری خوبی دارد.
 • این ترکیب در آب قابل حل نیست.
 • سدیم دی تیونیت می‌تواند به خوبی ترکیب شود و به عنوان یک کاتالیزور در شیمی استفاده می ‌شود.
 •  این ترکیب عمدتاً به عنوان یک عامل ضد باکتریایی و آنتی ‌اکسیدانی استفاده می ‌شود. همچنین این خواص از حمله مواردی هستند که خرید سدیم دی تیونیت را بسیار مطلوب می کند.
 • سدیم دی تیونیت می ‌تواند به عنوان یک ماده فعال در تولید صابون ‌ها و مواد شوینده مورد استفاده قرار گیرد.
 • این ترکیب در ساخت عایق ‌های حرارتی و شیشه‌ های مقاوم در برابر حرارت نیز مورد استفاده قرار می ‌گیرد. همچنین این خواص در فروش سدیم دی تیونیت بسیار تاثیر گذار هستند.

• به دلیل وجود گروه تیول در سدیم دی تیونیت، این ترکیب می‌تواند به عنوان یک کلیدر (chelating agent) در کمک به حذف فلزات سنگین از آب مورد استفاده قرار گیرد. این خواص جزو اصلی msds سدیم دی تیونیت می باشند.

سدیم دی تیونیت به عنوان یک ترکیب شیمیایی بسیار کاربردی در صنایع مختلف به کار می‌ رود و خواص شیمیایی و فیزیکی بسیار مفیدی دارد. خرید سدیم دی تیونیت به علت خواص بی نظیری که دارند بسیار به صرفه می باشد. قیمت سدیم دی تیونیت به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی آن بسیار مطلوب است.


اجزای تشکیل دهنده سدیم دی تیونیت

سدیم دی تیونیت یک ترکیب شیمیایی است که شامل سه عنصر سدیم، دی ‌سولفید و تیتانیوم است. همچنین خرید سدیم دی تیونیت در این مجموعه با بهترین قیمت و کیفیت انجام می پذیرد. سدیم یک فلز قلیایی است که در جدول تناوبی عنصر ها با نماد Na و عدد اتمی ۱۱ ذکر می‌ شود. دی‌سولفید یک ترکیب شیمیایی است که شامل دو اتم گوگرد و یک مولکول اکسیژن است. تیتانیوم یک فلز سبک و مقاوم است که در جدول تناوبی عنصرها با نماد Ti و عدد اتمی ۲۲ ذکر می ‌شود. همچنین این اجزا در فروش سدیم دی تیونیت تاثیر گذار هستند. همچنین سدیم دی تیونیت یک ترکیب شیمیایی با فرمول Na2S2O3 است که از اجزای زیر تشکیل شده است:

 • دو اتم سدیم (Na) که یک کاتیون دونر با بار الکتریکیتی +1 دارد.
 • دو مولکول یون تیونات (S2O3)که هر یک شامل یک گروه کربنیل و دو گروه فسفات است.
 • به علت برداشت شدن دو الکترون از یون تیونات در  دو مرحله، گروه تیول (-S) در حضور یون فلزی سدیم شکل می گیرد، که برای کمک به حمل ‌و نقل یونهای فلزی به کمپلکسهای ید مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این اجزا می توانند در قیمت سدیم دی تیونیت تاثیر گذار باشند.
 • دارای دو گروه -SO3 با وجود یک عامل ردیابی و مبدل کاهش ‌داده شده به -S و ساختن پیوند داربستی میان این Atoms می باشد.

جامعه شیمیایی سدیم دی تیونیت در عملیات‌های مختلف، شامل فرآورده ‌های شیمیایی، ترکیبات‌ الکترونیکی و کاتالیست‌ ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد. همچنین شما کاربر عزیز می توانید خرید سدیم دی تیونیت خود را با بهترین قیمت و کیفیت از این مجموعه انجام دهید.


فروش سدیم دی تیونیت

وارد کننده سدیم دی تیونیت | بازرگانی رامش نژاد
وارد کننده سدیم دی تیونیت | بازرگانی رامش نژاد

فروش سدیم دی تیونیت به دلیل مزایا و کاربرد بالای این ماده بسیار انجام می شود. همچنین شما می توانید خرید این ماده را با این مجموعه همراه با بهترین کیفیت انجام بدهید.

msds سدیم دی تیونیت

msds سدیم دی تیونیت سندی است که حاوی اطلاعاتی در مورد خواص فیزیکی و شیمیایی یک ماده و همچنین اثرات بالقوه بهداشتی و زیست محیطی و روش‌هایی برای جابجایی ایمن است. 

قیمت سدیم دی تیونیت

قیمت سدیم دی تیونیت به علت مزایا بی شماری که برای صنایع دارد بسیار به صرفه می باشد. همچنین شما می توانید خرید سدیم دی تیونیت خود را با بهترین قیمت و کیفیت با این مجموعه انجام دهید.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی خرید سدیم دی تیونیت پرداختیم. همچنی در این مقاله به چیستی، کاربرد، خواص فیزیکی و شیمیایی، موارد ایمنی و همچنین اجزای تشکیل دهنده این ماده نیز پرداختیم. شایان ذکر است شما کاربر عزیز می توانید خرید این ماده شیمیایی را با شرکت بازرگانی رامش نژاد انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *