مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنایع غذایی

قیمت گلوکونو دلتا لاکتون

وارد کننده گلوکونو دلتا لاکتون | بازرگانی رامش نژاد

قیمت گلوکونو دلتا لاکتون در بسته بندی های 25 کیلوگرمی وارد شده از کشور چین با بهترین قیمت عرضه میشود . شما مشتریان عزیز میتوانید برای خرید گلوکونو دلتا لاکتون در ساعت اداری با شماره تماس ذکر شده در سایت تماس بگیرید. گلوکونادلتا لاکتون یا گلوکون لاکتون با نام GDL نیز شناخته می شود. این ماده دارای گرید غذایی با شاخص e575 بوده و به عنوان مواد اولیه هم در صنایع استفاده می شود. استون گلوکونات در صنایع غذایی به عنوان عامل جدا کننده برای تنظیم اسیدیته غذا استفاده می شود. این ماده یک لاکتون اسید دی گلوکونیک است. در بازار برای استفاده در تولید پنیر فتا استفاده می شود. گلوکون دلتا لاکتون خنثی است، اما هنگامی که در آب حل می شود، به اسید گلوکونیک، که یک ماده اسیدی است، هیدرولیز می شود. از این ماده برای ایجاد طعم ترش در محصولات غذایی استفاده می شود. همچنین در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی قیمت گلوکونادلتا لاکتون خواهیم پرداخت. 

قیمت گلوکونادلتا لاکتون در تهران

نام به انگلیسی : glucono delta lactone
فرمول شیمایی : C6h10o6
چگالی : 1.610 g/cm3
شکل ظاهری : پودر سفید رنگ
گرید : غذایی، دارویی
خلوص : 99.35%
تولید کننده :چین
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل : شورآباد تهران

برای اطلاع از نحوه خرید گلوکونو دلتا لاکتون در ساعت اداری با شماره زیر تماس بگیرید.

قیمت گلوکونو دلتا لاکتون | بازرگانی رامش نژاد
قیمت گلوکونو دلتا لاکتون | بازرگانی رامش نژاد

کاربرد خرید گلوکونا دلتا لاکتون

قیمت گلوکونو دلتا لاکتون به علت کاربرد بالایی که در صنایع دارد بسیار به صرفه می باشد. همچنین شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این ماده با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید. این ماده یک اسید آلی طبیعی است که بخشی از سیستم های مخمر شیمیایی است. این ترکیب یک استر گلوکونیک اسید خنثی و درون حلقه ای است که از تخمیر اسیدی گلوکز به دست می آید و به طور طبیعی در عسل، شراب، آب میوه و بسیاری از محصولات تخمیر شده وجود دارد. 

همچنین فروش گلوکونادلتا لاکتون با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه انجام می شود. این یک پودر کریستالی سفید و بی بو با pH خنثی است. در آب به اسید گلوکونیک تبدیل می شود که طعم تلخ و ترش را تا 1/3 اسید سیتریک (فروش اسید سیتریک خشک) در غذاها ایجاد می کند. مانند کربوهیدرات ها در بدن به طور کامل تجزیه می شود و انرژی متابولیکی معادل یک گرم قند (4 کیلو کالری) تولید می کند. همچنین شما کاربر عزیز می توانید برای اطلاع از بررسی قیمت گلوکونا دلتا لاکتون با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید.

فروش گلوکونا دلتا لاکتون

فروش گلوکونا دلتا لاکتون با بهترین کیفیت قیمت و کیفیت در این مجموعه انجام می شود. گلوکونادلتا لاکتون که به اختصار GDL نامیده می شود، یک اسید آلی طبیعی به شکل پودر سفید ریز است که بخشی از سیستم های مخمر شیمیایی است. به آرامی با بی کربنات سدیم واکنش نشان می دهد و با گرمای اجاق گاز کاملاً فعال می شود. از این ترکیب در محصولات قنادی مانند کیک و کلوچه استفاده می شود. این ماده که به سرعت در آب حل می شود، به طور طبیعی در عسل، شراب، آب میوه و بسیاری از محصولات تخمیری وجود دارد. این ماده که به نام گلوکونولاکتون و به اختصار GDL نیز شناخته می شود، یک استر داخلی اسید گلوکونیک و یک ماده طبیعی است که به عنوان منعقد کننده در تهیه توفو، اسید مخمر در نانوایی ها، اسیدی کننده ملایم در پنیر و محصولات استفاده می شود. قابل ذکر است، قیمت گلوکونادلتا لاکتون به علت مزایای بالای آن، بسیار به صرفه می باشد.

گوشتی خواهد بود و از جداکننده استفاده می شود. شماره افزودنی غذایی این ماده در اروپا ISE 575 است و در دسته مواد حلال و گیاهی قرار می گیرد. Gdl دارای فرمول شیمیایی C6H10O6 است و به صورت کریستال های سفید و بی بو با طعم شیرین عرضه می شود. همچنین شما می توانید خرید گلوکونو دلتا لاکتون خود را با بهترین قیمت در این مجموعه انجام دهید. در آب محلول است و در اثر حل شدن در آب حلقه لاکتون آن باز شده و به آرامی به اسید گلوکونیک هیدرولیز می شود که خاصیت اسیدی ملایمی در آب ایجاد می کند.فروش گلوکونو دلتا لاکتون

گلوکونادلتا لاکتون چیست؟

خرید گلوکونو دلتا لاکتون | بازرگانی رامش نژاد
خرید گلوکونو دلتا لاکتون | بازرگانی رامش نژاد

گلوکونودلتا لاکتون یک ترکیب شیمیایی است که به طور طبیعی در طبیعت در برخی مواد غذایی مانند ماست، کره، پنیر و سایر محصولات لبنی یافت می شود. این ترکیب با نام گلوکونو-دلتا لاکتون شناخته می شود و یک ترکیب آلفا هیدروکسی اسید در نظر گرفته می شود. گلوکونو دلتا لاکتون به عنوان یک محصول شیمیایی با خواص ضد باکتریایی و ضد التهابی شناخته می شود. همچنین فروش گلوکونو دلتا لاکتون با به صرفه ترین قیمت در این مجموعه انجام می شود. به همین دلیل از این ترکیب به عنوان ماده ای مفید در صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی استفاده می شود. گلوکون دلتا لاکتون به عنوان یک عامل ضد سرطان نیز شناخته می شود و در تحقیقات برای کاهش خطر ابتلا به انواع خاصی از سرطان استفاده می شود. همچنین قیمت گلوکونادلتا لاکتون در این مجموعه بسیار به صرفه می باشد.

این ماده در اتانول کمی محلول و در حلالهای استون و اتر نامحلول است. ساختار این ماده مشابه شکل زیر است و برخی از خواص فیزیکی آن در جدول زیر قابل مشاهده است. دو ویژگی مهم این ترکیب نسبت به سایر اسیدهای رژیمی شامل تنظیم کننده اسید کند رهش (به دلیل هیدرولیز آهسته به اسید گلوکونیک باعث کاهش تدریجی و مداوم PH محیط می شود) و اسیدیته کمتر نسبت به سایر تنظیم کننده های اسید رایج ( اسید اولیه). همچنین شما می توانید خرید گلوکونو دلتا لاکتون خود را از این مجموعه انجام دهید. عدم طعم این محلول آبی نهایی باعث اسیدی شدن آن نسبت به سایر انواع اسیدهای غذایی می شود.

به دلیل خواص ضد باکتریایی گلوکون دلتا لاکتون، این ترکیب به عنوان نگهدارنده در صنایع غذایی مانند سس، کنسرو، نان و سایر محصولات غذایی استفاده می شود. همچنین شما می توانید برای دریافت قیمت گلوکونو دلتا لاکتون با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید. گلوکون دلتا لاکتون همچنین در پزشکی به عنوان یک عامل ضد التهابی در درمان برخی از بیماری های التهابی مانند آرتریت و روماتیسم استفاده می شود. از دیگر مزایای گلوکونو دلتا لاکتون می توان به افزایش سطح انرژی و بهبود عملکرد شناختی و حافظه اشاره کرد. همچنین این ترکیب به عنوان یک آنتی اکسیدان شناخته می شود و می تواند به بهبود سلامت قلب و عروق کمک کند.شما مشتریان عزیز میتوانید برای خرید ایزوتیازولین و خرید تیمول به لینک های زیر مراجعه کنید.

خواص فیزیکی و شیمیایی گلوکونادلتا لاکتون چیست؟

گلوکونادلتا لاکتون، یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ترکیب میان واسط در فرایندهای بیولوژیکی و شیمیایی بکار می‌رود. این ترکیب به صورت هسته‌ای حلقه‌ای با ستون کربنی پنج عضوی و یک اتم اکسیژن در موقعیت پاراست است. گلوکونادلتا لاکتون محلول پذیر در آب است و قابلیت مذاب شدن در آب را داراست. این ترکیب به عنوان یک اسید ضعیف عمل می‌کند و در محلول آب حساسیت به تغییرات pH نشان می‌دهد. همچنین فروش گلوکونو دلتا لاکتون با بهترین کیفیت در این مجموعه انجام می شود. گلوکونا دلتا لاکتون توانایی اکسید کنندگی را داراست و می‌تواند به عنوان یک عامل اکسید کننده در واکنش‌های شیمیایی عمل کند. همچنین خرید گلوکونو دلتا لاکتون به علت مزایایی که به همراه دارد بسیار به صرفه می باشد. در شرایط مناسب، حلقه گلوکونادلتا لاکتون به خوبی قابل شکستن است و می‌توان به ساختارهای دیگری مانند قند (گلوکز) تبدیل شود. همچنین این خواص بسیار بر قیمت گلوکونو دلتا لاکتون تاثیر گذار هستند.

 

کاربرد ماده گلوکونادلتا لاکتون چیست؟

فروش گلوکونو دلتا لاکتون | بازرگانی رامش نژاد
فروش گلوکونو دلتا لاکتون | بازرگانی رامش نژاد

گلوکونو دلتا لاکتون یک ترکیب شیمیایی است که در بسیاری از محصولات غذایی و بهداشتی مانند شیر، پنیر، ماست، برنج، نان، غلات و غیره یافت می شود و این ترکیب به عنوان فراورده فرمالدئیدی در صنایع غذایی و بهداشتی کاربرد دارد. گلوکون دلتا لاکتون به عنوان نگهدارنده مواد غذایی در صنایع غذایی استفاده می شود. با کاهش pH، ماندگاری محصولات غذایی را افزایش می دهد. همچنین به عنوان یک عامل تثبیت کننده در محصولات غذایی برای جلوگیری از تغییر شکل و رنگ آنها استفاده می شود. علاوه بر این، گلوکونو دلتا لاکتون به عنوان نرم کننده پوست و مو در صنایع بهداشتی و آرایشی نیز استفاده می شود. قابل ذکر است، شما کاربر عزیز می توانید برای دریافت قیمت گلوکونا دلتا لاکتون این ماده با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید.

باعث افزایش تولید کلاژن در پوست و بهبود خطوط و چین و چروک پوست می شود. گلوکون دلتا لاکتون نیز در صنعت داروسازی استفاده می شود. این ماده به عنوان یک ماده موثر در ترکیبات دارویی برای درمان بیماری های مختلف از جمله سرطان، بیماری های قلبی عروقی، بیماری های التهابی و… استفاده می شود و برای سلامتی و پزشکی استفاده می شود. قابل ذکر است، فروش گلوکونو دلتا لاکتون با به صرفه ترین قیمت صورت می پذیرد. باعث افزایش عمر مفید محصولات غذایی، ترمیم پوست و مو، درمان بیماری های مختلف و … می شود و به همین دلیل استفاده از این ماده در صنایع مختلف از مواد اولیه ضروری محسوب می شود.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی قیمت گلوکونو دلتا لاکتون پرداختیم. همچین در این مقاله به چیستی، خواص فیزیکی و شیمایی و کاربرد این ماده پرداختیم. این ترکیب از مشتقات لاکتوز یا اکسید گلوکز به دست می آید. گلوکون لاکتون با کریستالیزاسیون مستقیم از محلول آبی اسید گلوکونیک تولید می شود که می تواند با اکسید کردن گلوکز d با آب برم توسط میکروارگانیسم ها یا آنزیم های دیگر تولید شود. برای تولید آن در مرحله اول سوسپانسیون کریستال لاکتون (کریستال 10-3 درصد) در محلول فوق اشباع اسید گلوکونیک در دمای 65 – 75 درجه سانتیگراد تهیه می شود. سپس مخلوط را تا دمای 40-45 درجه سانتیگراد سرد کرده و کریستال آن به دست می آید. در واقع این کریستال ها از محلول آبی اسید گلوکونیک و آبگیری آن به دست می آیند. همچنین شما کابر عزیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *