فروش امولسیفایر قیر محصول کشور هلند و چین با بهترین کیفیت , برای اطلاع از قیمت امولسیفایر قیر در یاعت اداری با ما تماس بگیرید . این محصول به دلیل کاربرد و مزایایی که دارد، بسیار انجام می شود. امولسیفایر قیر یک ماده شیمیایی است که برای کمک به تشکیل امولسیون ‌های قیر استفاده می ‌شود. امولسیون قیر مخلوطی است که شامل قیر و محلول‌ کننده آبی است که با استفاده از امولسیفایر قیر ایجاد می ‌شود. این ماده به عنوان یک واسطه بین قیر و آب عمل می‌ کند و باعث می ‌شود دو فاز آب و قیر به صورت یکپارچه با هم ترکیب شوند و امولسیون قیر تشکیل شود. استفاده از امولسیون قیر در صنعت راهسازی و ساختمان ‌سازی برای پوشش و آسفالت کاری سطوح مختلف استفاده می‌ شود. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی امولسیفایر قیر خواهیم پرداخت. 

 
نام به انگلیسی :bitumen-emulsifier
خلوص :99.8 درصد
تولید کننده :هلند , چین
قیمت :تماس بگیرید.
محل تحویل :شورآباد تهران

برای اطلاع از قیمت و نحوه خرید امولسیفایر قیر در ساعت اداری با شماره زیر تماس بگیرید.

فروش امولسیفایر قیر | بازرگانی رامش نژاد
فروش امولسیفایر قیر | بازرگانی رامش نژاد

امولسیفایر قیر چیست؟

خرید امولسیفایر قیر، ماده‌ ای است که در فرایند تولید و استفاده از امولسیون قیر استفاده می ‌شود. این ماده قابلیت تشکیل و پایداری امولسیون قیر را فراهم می ‌کند. با استفاده از امولسیفایر قیر، قیر که یک ماده بی قابلیت مخلوط کردن با آب است، به صورت امولسیون با آب ترکیب می ‌شود و خواصی مثل روانی و شستشو پذیری به آن اضافه می گردد. همچنین این مجموعه عمده فروشی امولسیفایر قیر نیز انجام می دهد. از امولسیفایر استفاده می ‌شود تا قیر به آسانی قابل مصرف در روش ‌های مختلف، مانند روش‌های پاششی، پخش و پوشش دهی شود. همچنین، امولسیفایر قیر به عنوان ماده مهار کننده نیز عمل می‌ کند و باعث حفظ امولسیون قیر در محیط ها و شرایط مختلف می‌ شود. شایان ذکر است، فروش امولسیفایر قیر در این مجموعه با بهترین کیفیت انجام می شود.

 • امولسیفایر قیر معمولاً شامل ترکیبات شیمیایی مانند سورفاکتانت‌ها، امولسیفایرهای آنیونیک، کاتیونیک و نئوترال است. استفاده از امولسیفایر قیر باعث سهولت در پردازش و استفاده از قیر و نیز ارتقاء خواص و کارایی قیر در برنامه‌ های مختلف ساختمانی و راهسازی می ‌شود. شایان ذکر استف شما کاربر عزیز می توانید خرید قیر امولسیون خود را از این مجموعه انجام دهید. همچنین در ماده امولسیفایر قیر، مواد زیر نیز استفاده شده است.
 • امولسیون: مخلوطی از دو ماده غیر قابل مخلوط کردن مانند آب و قیر که توسط ماده امولسیفایر به هم متصل می‌ شوند.
 •  ماده شیمیایی: یک ماده قابل شناسایی به صورت شیمیایی با خواص و ویژگی ‌های خاص.
 •  قیر: ماده قابل ‌پذیرفته از نفت خام یا سایر منابع نفتی که در صنعت ساختمانی و راهسازی استفاده می‌ شود.
 •  امولسیفایر: ماده‌ ای که قابلیت تشکیل امولسیون برای دو ماده ‌ی غیر قابل ترکیب از نظر شیمیایی را دارد.
 • تشکیل امولسیون: فرایند تشکیل مخلوطی همگن از دو ماده قابل ترکیب ناهمگن مانند آب و قیر.
 • استحکام امولسیون: قدرت ماده امولسیفایر در حفظ ساختار امولسیونی آب و قیر.
 •  ماده مهارکننده: ماده امولسیفایر می‌تواند به عنوان ماده مهارکننده در امولسیون قیر استفاده شود.
 • امولسیون پایدار: امولسیونی که بتواند به مدت طولانی بدون تجزیه و از بین نروند.
 •  ماده پراکنده ‌کننده: ماده امولسیفایر می ‌تواند مواد را در آب و روغن به صورت پراکنده قرار دهد. همچنین فروش امولسیفایر قیر در این مجموعه انجام می پذیرد.

 

خواص فیزیکی و شیمیایی امولسیفایر قیر چیست؟

عمده فروشی امولسیفایر قیر | بازرگانی رامش نژاد
عمده فروشی امولسیفایر قیر | بازرگانی رامش نژاد

خواص فیزیکی و شیمیایی امولسیفایر قیر ممکن است بسته به نوع و ترکیب شیمیایی آن متفاوت باشد. خرید امولسیفایر قیر معمولاً شامل ترکیبات شیمیایی مانند سورفاکتانت ‌ها، امولسیفایر های آنیونیک، کاتیونیک و نئوترال می ‌شوند. قابل ذکر است، عمده فروشی امولسیفایر قیر نیز در این مجموعه انجام می شود. در ادامه، برخی از خواص فیزیکی و شیمیایی معمول امولسیفایر های قیر را به شما توضیح خواهم داد:

 • ویسکوزیته: امولسیفایر قیر می‌تواند ویسکوزیته یا روانی امولسیون قیر را تنظیم کند. این ویژگی تا حدودی به ترکیب شیمیایی و غلظت امولسیفایر بستگی دارد.
 • پایداری امولسیون: امولسیفایر قیر می‌تواند پایداری امولسیون را افزایش دهد. این ویژگی مهم است زیرا امولسیون باید در طول زمان و در شرایط مختلف پایدار باشد. قابل ذکر است، این خواص بر فروش امولسیفایر قیر بسیار تاثیر می گذارد.
 •  تأثیر بر رفتار رئولوژیکی: امولسیفایر قیر می ‌تواند رفتار رئولوژیکی امولسیون قیر را تغییر دهد. این شامل ویژگی ‌هایی مانند روانی، دوام و پاسخ به تغییرات شرایط محیطی است.
 •  مهار کنندگی: امولسیفایر قیر می ‌تواند به عنوان ماده مهار کننده عمل کند و اجازه ندهد که امولسیون قیر در شرایط مختلف و پس از مدت زمان طولانی جدا شود یا تجزیه شود.
 •  تراکم و پخش ‌پذیری: امولسیفایر قیر می ‌تواند تراکم و پخش‌ پذیری امولسیون را تنظیم کند و بهبود بخشد.
 •  خواص مولکولی: امولسیفایرها ممکن است خواص شیمیایی مانند افزایش پایداری ترکیبات سطحی و تشکیل مولکول‌ های مهارکننده داشته باشند.
 •  تطابق با قوانین و مقررات: امولسیفایر قیر باید با قوانین و مقررات مربوط به صنعت قیر، به ویژه در زمینه سلامت و محیط زیست، سازگاری داشته باشد. قابل ذکر است، فروش امولسیفایر قیر در این مجموعه با بهترین کیفیت انجام می شود.

کاربرد امولسیفایر قیر

امولسیفایر قیر به عنوان یک ماده شیمیایی در صنعت راهسازی و ساختمان‌ سازی برای تشکیل امولسیون ‌های قیر استفاده می ‌شود. کاربردهای اصلی امولسیفایر قیر عبارتند از:

 •  پوشش سطوح: امولسیون قیر برای پوشش سطوح مختلف مانند جاده‌ ها، پارکینگ‌ ها، فرودگاه‌ ها و سایر سطوح آسفالت شده استفاده می‌ شود. با استفاده از امولسیفایر قیر، قیر به صورت یکپارچه با آب ترکیب می ‌شود و به سطح مورد نظر پاشیده می‌ شود. این عمل باعث تثبیت قیر و افزایش مقاومت و دوام سطح می ‌شود. همچنین عمده فروشی امولسیفایر قیر با بهترین کیفیت در این مجموعه انجام می شود.
 • آسفالت کاری: امولسیون قیر برای آسفالت کاری سطوح مختلف مانند جاده ‌ها، پل‌ها و سایر سازه‌ های راهسازی استفاده می‌ شود. با افزودن امولسیفایر قیر به قیر، قیر به صورت یکپارچه با سایر مواد آسفالتی ترکیب می ‌شود و به سطح مورد نظر اعمال می‌ شود. این عمل باعث افزایش مقاومت و دوام سطح آسفالت می ‌شود. همچنین خرید قیر امولسیون به علت مزایایی که دارد بسیار به صرفه است. 
 •  روکش ‌دهی: امولسیون قیر برای روکش دادن سطوح مختلف مانند کف خانه، فضای باز و سایر سطوح بتنی استفاده می ‌شود. با استفاده از امولسیفایر قیر، قیر به صورت یکپارچه با سایر مواد روکش ‌دهنده ترکیب می‌ شود و به سطح مورد نظر پاشیده می ‌شود. این عمل باعث افزایش مقاومت و دوام سطح می ‌شود. همچنین فروش امولسیفایر قیر با بهترین قیمت در این مجموعه انجام می شود.
 •  ضد آب کردن: امولسیون قیر برای ضد آب کردن سطوح مختلف مانند پشت بام، دیوار ها و سایر سازه ‌های ساختمانی استفاده می‌ شود. با استفاده از امولسیفایر قیر، قیر به صورت یکپارچه با سایر مواد ضد آب ترکیب می ‌شود و به سطح مورد نظر پاشیده می ‌شود. این عمل باعث افزایش مقاومت سطح در برابر نفوذ آب می ‌شود.
 •  حفاظت در برابر خوردگی: امولسیون قیر برای حفاظت از سازه‌ های فلزی مانند پل ‌ها، خطوط لوله و سایر سازه‌ های صنعتی استفاده می‌ شود. با استفاده از امولسیفایر قیر، قیر به صورت یکپارچه با سایر مواد حفاظت کننده ترکیب می ‌شود و به سطح مورد نظر پاشیده می ‌شود. این عمل باعث افزایش مقاومت سطح در برابر خوردگی و زنگ زدگی می ‌شود.
 

موارد ایمنی بعد از خرید امولسیفایر قیر

خرید امولسیفایر قیر | بازرگانی رامش نژاد
خرید امولسیفایر قیر | بازرگانی رامش نژاد

استفاده از امولسیفایر قیر راهی است که با توجه به موارد ایمنی بهتری برای کاربران فراهم می ‌آورد. در زیر برخی از موارد ایمنی مربوط به استفاده از امولسیفایر قیر را بررسی می‌ کنیم.

 • حفاظت از پوست: استفاده از محافظت موردنیاز مانند دستکش، لباس محافظ و عینک، از انواع زخم ‌ها و تحریکات راه اندازی استفاده میکند.
 •  تهویه مناسب: استفاده از امولسیفایر قیر باید در محیطهای خوب تهویه شده انجام شود.
 • جلوگیری تماس با چشم: استفاده از عینک محافظ و تجنب تماس مستقیم با چشم توسط امولسیفایر قیر. قابل ذکر است، این موارد ایمنی در زمان فروش امولسیفایر قیر رعایت می شوند.
 •  ذخیره سازی صحیح: امولسیفایر قیر باید در محیط مناسب ذخیره شود، که خنک، خشک، و دور از شعله باشد.
 •  رعایت آتش‌نشانی: اطمینان حاصل کنید که امولسیون قیر و امولسیفایر قیر در معرض دما ها و شعله ‌های باز نباشند تا حوادث آتش‌ نشانی رخ ندهد.
 •  شستشوی دست: پس از استفاده، دست ‌ها به طور کامل با آب و صابون شستشو داده شود تا از تماس با امولسیفایر قیر جلوگیری شود.
 • دوری از خوردن و نوشیدن: محلول امولسیون قیر یک محلول شیمیایی است، بنابر این باید از خوردن و نوشیدن آن خودداری کرد.
 • برچسب‌زنی: در صورت ضرورت استفاده از امولسیفایر قیر برای کاربران، باید برچسب ‌های ایمنی مناسب به همراه اطلاعات کاربردی و هشدار های لازم مشخص شده باشند.
 • آموزش و آگاهی: کاربران باید در مورد موارد ایمنی و راهنمایی‌ های استفاده از امولسیفایر قیر آموزش دیده و آگاهی لازم را داشته باشند.همچنین شما کاربر عزیز می توانید خرید قیر امولسیون خود را از این مجموعه انجام دهید.
 •  اورژانس: در صورت بروز هرگونه تماس مستقیم با امولسیفایر قیر و بروز مشکلات جدی مربوط به سلامتی، باید به صورت فوری به پزشک یا مرکز درمانی مراجعه کنید. همچنین فروش امولسیفایر قیر با بهترین قیمت در این مجموعه انجام می شود.
 

مواد تشکیل دهنده امولسیفایر قیر

مواد تشکیل دهنده امولسیفایر قیر شامل قیر (یا آسفالت) و یک عامل امولسیفایر است. قیر یک ماده شبه جامد است که از نفت خام به دست می ‌آید و در صنعت راهسازی و ساختمان ‌سازی استفاده می ‌شود. عامل امولسیفایر نیز معمولاً یک ماده شیمیایی است که قیر را به صورت امولسیون با آب ترکیب می ‌کند و باعث تشکیل یک محلول پایدار می ‌شود. قابل ذکر است، این موارد بر فروش امولسیفایر قیر بسیار تاثیر می گذارد. این عامل ممکن است شامل امولسیفایر های کاتیونی، آنیونی یا نانوامولسیفایر ها باشد. هدف استفاده از امولسیفایر قیر، تسهیل ترکیب قیر با آب و دستگاه ‌های پاشش قیر و همچنین بهبود خواص فیزیکی و مکانیکی قیر است.

 

عمده فروشی امولسیفایر قیر

این مجموعه یک نوع عمده فروشی امولسیفایر قیر نیز است و شما می توانید این ماده را با بهترین قیمت و کیفیت از این مجموعه خریداری کنید.

خرید امولسیون قیر

شما کاربر عزیز می توانید خرید امولسیون قیر خود را با بهترین قیمت و کیفیت از این مجموعه انجام دهید.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی فروش امولسیفایر قیر پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد، خواص فیزیکی و شیمیایی این ماده نیز پرداختیم. شایان ذکر است شما کاربر عزیز می توانید خرید قیر امولسیون خود را از شرکت بازرگانی رامش نژاد انجام دهید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *