مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

فروش دناتونیوم بنزوات

فروش عمده دناتونیوم بنزوات | بازرگانی رامش نژاد

فروش دناتونیوم بنزوات 99 درصد در پک های 1 کیلوگرمی در بازرگانی رامش نژاد , برای خرید دناتونیوم بنزوات در ساعت اداری با ما تماس بگیرید. دناتونیوم بنزوات یک عامل تلخ در بین مواد است. تلخ ترین ترکیب شیمیایی با کاربرد های گسترده در ساخت پاک کننده ها، لوازم جانبی خودرو و همچنین اقلام بهداشتی و زیبایی محسوب می شود. از نظر تجاری، این ترکیب به صورت پودر کریستالی سفید موجود است، اما گرانول ها یا محلول های بنزوات دناتونیوم نیز در این ماده موجود هستند. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی دناتونیوم بنزوات خواهیم پرداخت.

 

فروش دناتونیوم بنزوات در تهران

برای خرید دناتونیوم بنزوات بصورت عمده یا جزئی با شماره زیر تماس بگیرید.

فروش دناتونیوم بنزوات | بازرگانی رامش نژاد
فروش دناتونیوم بنزوات | بازرگانی رامش نژاد

فروش دناتونیوم بنزوات بصورت عمده

فروش دناتونیوم بنزوات به دلیل کاربرد بالایی که در صنایع دارد، بسیار انجام می شود. همچنین این ماده با بهترین کیفیت در این مجموعه موجود می باشد. دناتونیوم بنزوات یکی از تلخ ترین مواد شناخته شده است. فقط چند قسمت در میلیون محصول را چنان تلخ می کند که کودکان و حیوانات خانگی قادر به خوردن آن نخواهند بود. شایان ذکر است، شما می توانید خرید دناتونیوم بنزوات خود را با بهترین کیفیت و قیمت از این مجموعه انجام دهید. دناتونیوم بنزوات باعث می شود محصولات شیرین اما بسیار سمی مانند ضد یخ و مواد شوینده طعم بدی پیدا کنند.

 تحقیقات نشان می دهد که مردم می توانند بنزوات دناتونیوم را در آب با 50 قسمت در میلیارد تشخیص دهند. بنزوات دناتونیوم در غلظت های 1 تا 10 pp تلخ است و بیشتر محصولات در غلظت های 30 تا 100 pp غیر قابل آشامیدن می شوند. قابل ذکر است، قیمت دناتونیوم بنزوات به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد و یکی از این عوامل، حجم این ماده می باشد. دناتونیوم بنزوات نیز یک ماده پایدار است. علاوه بر این، آنقدر کمی از این ماده نیاز است که خواص محصول بدون تغییر باقی بماند.

دناتونیوم بنزوات چیست؟

دناتونیوم بنزوات یک ترکیب شیمیایی است که به صورت پودر سفید رنگ و بدون بو موجود است. فرمول شیمیایی آن (C10H6NNaO4) است و شناخته شده است که به عنوان یک ماده حفظ کننده چوب و ضد قارچ استفاده می ‌شود. از دناتونیوم بنزوات به عنوان یک ماده شیمیایی حفظ کننده چوب در صنعت چوب استفاده می ‌شود. همچنین فروش دناتونیوم بنزوات به علت مزایا و کاربردی که به همراه داردف بسیار انجام می شود. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک حفظ کننده چوب عالی عمل کرده و از تجزیه چوب و پوسیدگی آن به دلیل تاثیرات قارچی و جانداران حفظ کند. علاوه بر این، دناتونیوم بنزوات به عنوان یک ماده ضد قارچ نیز استفاده می‌ شود. همچنین خرید دناتونیوم بنزوات با به صرفه ترین قیمت در این مجموعه امکان پذیر است. ین ترکیب می‌تواند در محصولات مختلف از جمله رنگ ‌ها، چسب ‌ها و مواد آرایشی به عنوان یک ماده ضد قارچ استفاده شود.  

به علاوه، دناتونیوم بنزوات می‌تواند در صنایع مختلفی از جمله صنایع الکترونیک، صنایع نساجی و صنایع چاپ به عنوان یک ماده کاتالیزور و همچنین به عنوان یک ماده ضد اکسیدان استفاده شود. همچنین این کاربرد های گفته شده بر قیمت دناتونیوم بنزوات بسیار تاثیر گذار هستند. استفاده از دناتونیوم بنزوات در این صنایع به دلیل خواص ضد قارچ، حفظ کنندگی و کاتالیزوری آن است. قابل ذکر است، این موارد بسیار بر فروش دناتونیوم بنزوات تاثیر گذار هستند. همچنین، این ترکیب به عنوان یک ماده امولسیون ‌دهنده و روان ‌کننده نیز استفاده می‌ شود.در بازرگانی رامش نژاد همچنین فروش اسید اسکوربیک و فروش نیترات آمونیوم انجام می  پذیرد برای خرید و اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید.

قیمت دناتونیوم بنزوات

قیمت دناتونیوم بنزوات | بازرگانی رامش نژاد
قیمت دناتونیوم بنزوات | بازرگانی رامش نژاد

قیمت دناتونیوم بنزوات به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. یکی از این عوامل می تواند حجم بسته بندی شده این ماده باشد. تلخ کننده هایی مانند بنزوات دناتونیوم به عنوان افزودنی های بد برای جلوگیری از بلع تصادفی ترکیبات خطرناک خودرو مفید هستند. در اروپا و برخی از ایالت های آمریکا، افزودن بنزوات دناتونیوم به اتیلن گلیکول یا مایعات ضد یخ و شیشه جلو ضروری است. محصولات خانگی معمولی مانند پاک کننده های پنجره، ضدعفونی کننده ها، شوینده های لباسشویی و حشره کش ها حاوی مقدار معینی بنزوات دناتونیوم برای جلوگیری از بلعیدن هستند. همچنین فروش دناتونیوم بنزوات با بهترین قیمت کیفیت در این مجموعه صورت می پذیرد. 

روی سطوح اسباب بازی ها به عنوان یک عامل تلخ کننده برای جلوگیری از مصرف قابل توجه مواد خطرناک استفاده می شود. همچنین برای کابل ها و سیم های فضای باز اعمال می شود تا از جویدن جوندگان از طریق قطعات و تجهیزات جلوگیری شود. همچنین، شما کاربر عزیز می توانید خرید دناتونیوم بنزوات خود را با بهترین قیمت از این مجموعه انجام دهید. بنزوات دناتونیوم یک عامل نامطلوب است که به آفت‌ کش‌ ها، چوب ‌های غذای گیاهی و جونده‌ کش ‌ها اضافه می ‌شود تا از بلعیدن آن جلوگیری شود، به‌ویژه زمانی که کودکان خردسال با این مواد سمی تماس پیدا می ‌کنند.

 

خرید دناتونیوم بنزوات

خرید دناتونیوم بنزوات به دلیل خواص آن، بسیار به صرفه می باشد. شایان ذکر است، فروش دناتونیوم بنزوات با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه صورت می پذیرد. تا کنون، رایج ترین استفاده از بنزوات دناتونیوم، دناتوره کردن الکل است، که آن را برای مصرف انسان نامناسب می کند و از تعرفه هایی که معمولاً بر الکل اعمال می شود معاف است. در دامپروری از بنزوات دناتونیوم برای جلوگیری از آدمخواری در خوک ها و ورم پستان آسپیراسیون در گاو استفاده می شود. همچنین این موارد می توانند بسیار در قیمت دناتونیوم بنزوات تاثیر گذار باشد. هنگامی که روی شاخه های جوان، شاخه ها و سایر سطوح اعمال می شود، به عنوان یک دافع برای جلوگیری از نیش حیوانات عمل می کند و در نتیجه از آسیب به اموال جلوگیری می شود. 

کاربرد دناتونیوم بنزوات چیست؟

دناتونیوم بنزوات یک ماده شیمیایی است که به عنوان یک آنتی‌بیوتیک و ضد قارچ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده به عنوان یک ترکیب آلی است که در بسیاری از محصولات دارویی و بهداشتی مانند کرم‌ ها، پودر ها، قرص ‌ها و شامپو ها استفاده می‌ شود. قابل ذکر است، خرید دناتونیوم بنزوات در این مجموعه با بالاترین کیفیت امکان پذیر است. دناتونیوم بنزوات به عنوان یک ماده ضد قارچ و ضد باکتریال عمل می‌کند و به طور خاص در درمان عفونت ‌های قارچی پوست مؤثر است. همچنین، شما می توانید برای دریافت قیمت دناتونیوم بنزوات با مشاوران این مجموعه تماس حاصل فرمایید. در زیر چند کاربرد از دناتونیوم بنزوات آورده شده است: 

  1. درمان عفونت‌های قارچی پوست: دناتونیوم بنزوات به عنوان یک ضد قارچ مؤثر در درمان عفونت‌ های قارچی پوست مانند خارش، راش و ترک‌های پوست استفاده می ‌شود. قابل ذکر است، این موارد بسیار در فروش دناتونیوم بنزوات تاثیر گذار هستند.
  2. محافظت در برابر عفونت ‌های باکتریایی: این ماده می ‌تواند در پیشگیری و درمان عفونت ‌های باکتریایی پوست کمک کند.
  3. استفاده در محصولات بهداشتی: دناتونیوم بنزوات به عنوان یک ضد قارچ و ضد باکتریال در بسیاری از محصولات بهداشتی مانند شامپو، صابون، کرم و پودر استفاده می‌ شود.
  4. کاربرد در صنعت نساجی: این ماده به عنوان یک ضد قارچ و ضد باکتریال در فرآیندهای تولید پارچه و بافت استفاده می‌ شود. قابل ذکر است، خرید دناتونیوم بنزوات در این مجموعه با به صرفه ترین قیمت بازار صورت می پذیرد.
  5. استفاده در تولید محصولات ضد عفونی کننده: دناتونیوم بنزوات به عنوان یک ماده ضد عفونی در تولید محصولات ضد عفونی کننده مانند اسپری ضد عفونی کننده و محلول ضد عفونی کننده استفاده می‌ شود.
  6. استفاده در صنعت غذایی: دناتونیوم بنزوات به عنوان یک ماده ضد باکتریال و ضد قارچ در صنایع غذایی مانند تولید نان، لبنیات و غذاهای آماده مصرف استفاده می ‌شود. شایان ذکر است، این کاربرد ها بسیار بر قیمت دناتونیوم بنزوات تاثیر گذار هستند.
  7. کاربرد در صنایع داروسازی: این ماده به عنوان یک ضد قارچ و ضد باکتریال در تولید دارو های مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرد.
  8. استفاده در تولید محصولات ضد تعریق: دناتونیوم بنزوات به عنوان یک ماده ضد باکتریال و ضد تعریق در تولید محصولات ضد تعریق مانند اسپری ضد تعریق و رول ضد تعریق استفاده می ‌شود.
 

خواص فیزیکی و شیمیایی دناتونیوم بنزوات چیست؟

خرید دناتونیوم بنزوات | بازرگانی رامش نژاد
خرید دناتونیوم بنزوات | بازرگانی رامش نژاد

دناتونیوم بنزوات یک ترکیب شیمیایی است که شامل دو قسمت است: دناتونیوم (دنت) و بنزوات. دناتونیوم از جمله فلزات گروهی 5 (V) جدول تناوبی است و یک ماده غیرفلزی است. در واقع، دناتونیوم عمدتاً یک مرکب معدنی است که به صورت طبیعی در زمین وجود ندارد و باید به صورت مصنوعی تهیه شود. قابل ذکر است، خرید دناتونیوم بنزوات در این مجموعه به دلیل کاربرد های آن، بسیار به صرفه می باشد. برخی از خصوصیات شیمیایی دناتونیوم بنزوات می ‌تواند شامل ریخت ‌شناسی، استحکام سازمان، رطوبت زدایی، قابلیت حل در ماده محلول، و واکنش ‌پذیری با سایر ترکیبات شیمیایی باشد. 

انسان ها معمولاً می توانند طعم شیرین، ترش، شور، شور و تلخ را بچشند. در بین این مزه ها، مواد شیمیایی تلخ بیشترین واکنش را ایجاد می کنند. همچنین این خواص یکی از عوامل اصلی در قیمت دناتونیوم بنزوات هستند. حساسیت به طعم تلخ بستگی به ژنتیک دارد: ژن TAS2R38 توانایی فرد را در تشخیص تلخی موادی مانند کینین که یکی از اجزای تشکیل دهنده آب مقوی است، تعیین می کند. شایان ذکر است، همچنین فروش دناتونیوم بنزوات به دلایل کاربرد آن در صنایع بسیار صورت می پذیرد. همچنین استاندارد این نوع طعم تلخ است. در غلظت 0.008 mol/m3، زبان انسان می تواند وجود کینین را تشخیص دهد. برای بنزوات دناتونیوم، غلظت 0.000008 mol/m3 برای انسان قابل تشخیص است.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی فروش دناتونیوم بنزوات پرداختیم. همچنین در این مقاله به بررسی تمامی جوانب این ماده نیز پرداخته شد. دناتونیوم بنزوات یک ترکیب شیمیایی تلخ و بطور گسترده در صنایع، آزمایشگاه‌ها و محصولات مصرفی استفاده می‌شود. دناتونیوم بنزوات به عنوان یک ماده سمی برای پیشگیری از بلعیدن ناخواسته محصولات یا مواد استفاده می ‌شود. از جمله کاربردهای دیگر آن می‌توان به استفاده در محصولات آرایشی و بهداشتی، محافظت از گیاهان، محافظت از محیط زیست و استفاده در تامین امنیت محصولات اشاره کرد. همچنین شما می توانید خرید دناتونیوم بنزوات خود را با به صرفه ترین قیمت از این مجموعه انجام دهید. دناتونیوم بنزوات در شرایط طبیعی به صورت پودر سفید به شکل بلورها وجود دارد و در آب قابل حل است. همچنین شما برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *