مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

فروش عمده اسید استیک

قیمت اسید استیک مرک | بازرگانی رامش نژاد

فروش عمده اسید استیک در گالن های 30 و 60 کیلویی محصول کشور ایران , برای اطلاع از قیمت اسید استیک فله با ما تماس بگیرید. به علت استفاده بالا آن در صنایع بسیار انجام می پذیرد. اسید استیک مایعی شفاف، بی رنگ و ارگانیک با بوی تند شبیه سرکه خانگی است. اسید استیک به عنوان ماده اولیه و حلال در تولید سایر محصولات شیمیایی، در تولید نفت و گاز و در صنایع غذایی و دارویی استفاده می شود. در این مثاله ما به بررسی اسید استیک خواهیم پرداخت.

فروش عمده اسید استیک در تهران

نام به انگلیسی :Acetic Acid
فرمول شیمایی : C2H4O2
شکل ظاهری : مایع شفاف بی‌رنگ
گرید : غذایی، صنعتی
بسته بندی : گالن 35 و 60 کیلویی
کشور تولید کننده : ایران
خلوص : 99% – 5% و 80 درصد
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل : شورآباد تهران

برای خرید اسید استیک در ساعت اداری با شماره زیر تماس بگیرید.

فروش عمده اسید استیک | بازرگانی رامش نژاد
فروش عمده اسید استیک | بازرگانی رامش نژاد

اسید استیک چیست؟

اسید استیک یکی از اسید های آلی قوی است که در شرایط طبیعی به صورت مایع بی ‌رنگ و بدون بو وجود دارد. فرمول شیمیایی آن CH3COOH است و به عنوان یکی از اسید های کربوکسیلیک شناخته می ‌شود. این اسید در بسیاری از مواد غذایی مانند سرکه، شیرینی، نان و سس ‌ها به عنوان عامل اسید زایی استفاده می ‌شود. قیمت اسید استیک صنعتی به عوامل متعددی بستگی دارد. اسید استیک در بسیاری از صنایع نیز به عنوان ماده‌ ای مهم به کار می‌ رود. خرید اینترنتی اسید استیک با بهترین قیمت در این مجموعه انجام می شود. در صنایع خوراکی، این اسید به عنوان یک ماده حافظه طبیعی در سبزیجات و محصولات گوشتی استفاده می ‌شود. قیمت اسید استیک فله بسیار به صرفه است. همچنین در صنایع پلیمر، این اسید به عنوان یک ماده تصفیه‌ کننده و تقویت‌ کننده برای پلیمر ها به کار می ‌رود. فروش عمده اسید استیک با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه امکان می پذیرد. 

اسید استیک در صنایع الکل، داروسازی و پوشاک نیز به عنوان یک ماده مهم به کار می ‌رود. قیمت اسید استیک مرک  به دلیل نوع آن متغیر می باشد. در صنایع الکل، این اسید به عنوان یک ماده تصفیه ‌کننده و تقویت ‌کننده برای الکل استفاده می‌ شود. در صنایع دارو سازی، این اسید به عنوان یک ماده حافظه و تقویت‌ کننده برای دارو ها به کار می ‌رود. فروش اسید استیک اصفهان با بهترین قیمت در این مجموعه انجام می شود. در صنایع پوشاک، این اسید به عنوان یک ماده تصفیه‌ کننده و تقویت ‌کننده برای پارچه ‌ها به کار می‌ رود. با توجه به خواص شیمیایی و فیزیکی اسید استیک، این ماده برای استفاده در صنایع مختلف بسیار مناسب است و به عنوان یک ماده مهم در صنایع مختلف استفاده می ‌شود. فروش عمده اسید استیک به دلیل استفاده بالا ان بسیار انجام می شود.

کاربرد اسید استیک چیست؟

اسید استیک یکی از مهمترین اسید های آلی است که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این اسید در صنایع خوراکی، الکل، داروسازی، پوشاک و صنایع پلیمر به عنوان یک ماده مهم به کار می‌ رود. قیمت اسید استیک صنعتی نسبت به مصرف ان به صرفه است. در صنایع خوراکی، اسید استیک به عنوان یک ماده حافظه طبیعی در سبزیجات و محصولات گوشتی استفاده می ‌شود. همچنین در تولید سرکه، شیرینی، نان و سس‌ ها نیز به عنوان عامل اسیدزایی به کار می‌ رود. خرید اینترنتی اسید استیک بسیار به صرفه است. همچنین در صنایع دارو سازی، اسید استیک به عنوان یک ماده حافظه و تقویت‌ کننده برای دارو ها به کار می ‌رود. قیمت اسید استیک مرک بسیار به صرفه است. در صنایع پوشاک، این اسید به عنوان یک ماده تصفیه‌ کننده و تقویت ‌کننده برای پارچه‌ ها استفاده می ‌شود. به دلیل کاربرد بالا این ماده، فروش عمده اسید استیک بسیار زیاد است.

در صنایع پلیمر، این اسید به عنوان یک ماده تصفیه ‌کننده و تقویت ‌کننده برای پلیمرها به کار می ‌رود. همچنین در تولید پلاستیک ‌ها، این اسید به عنوان یک ماده حافظه و تقویت‌کننده استفاده می ‌شود. برای دانستن قیمت اسید استیک فله می توانید با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید. شایان ذکر است فروش اسید استیک اصفهان نیز با بهترین قیمت در این مجموعه انجام می شود. با توجه به خواص شیمیایی و فیزیکی اسید استیک، این ماده برای استفاده در صنایع مختلف بسیار مناسب است و به عنوان یک ماده مهم در صنایع مختلف استفاده می‌ شود. فروش عمده اسید استیک با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می پذیرد. 

 

خواص فیزیکی و شیمیایی اسید استیک

خرید اینترنتی اسید استیک | بازرگانی رامش نژاد
خرید اینترنتی اسید استیک | بازرگانی رامش نژاد

اسید استیک یکی از مهمترین اسیدهای آلی است که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این اسید با فرمول شیمیایی CH3COOH شناخته می ‌شود و به عنوان یک اسید ضعیف در نظر گرفته می‌ شود. در ادامه به بررسی خواص فیزیکی و شیمیایی این ماده خواهیم پرداخت. همچنین فروش عمده اسید استیک با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می پذیرد. شایان ذکر است قیمت اسید استیک فله به عوامل متعددی بستگی دارد. خواص فیزیکی آن به شرح زیر می باشد.

 1.  اسید استیک در دمای محیط به صورت مایع شفاف، بدون رنگ و بوی مشخص است.
 2.  دانسیته این ماده در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد برابر با ۱٫۰۴۹۰ گرم بر سانتی‌متر مکعب است.
 3. نقطه جوش این ماده برابر با ۱۱۸ درجه سانتیگراد است.
 4.  این ماده قابل حل در آب، الکل و استات است.پ

 فروش اسید استیک و خواص شیمایی آن 

 1. اسید استیک یک اسید ضعیف است و در حضور آب به آنیون استیک اسید تبدیل می ‌شود.
 2. این اسید با بسیاری از مواد شیمیایی نظیر قلیاها و فلزات بازیک واکنش می‌ دهد.
 3. در صنایع خوراکی، این اسید به عنوان یک ماده حافظه طبیعی در سبزیجات و محصولات گوشتی استفاده می‌ شود.
 4. همچنین در تولید سرکه، شیرینی، نان و سس‌ ها نیز به عنوان عامل اسیدزایی به کار می ‌رود.
 5. در صنایع الکل، این اسید به عنوان یک ماده تصفیه‌ کننده و تقویت‌کننده برای الکل استفاده می ‌شود.
 6. همچنین در صنایع دارو سازی، این اسید به عنوان یک ماده حافظه و تقویت ‌کننده برای داروها به کار می‌ رود. شایان ذکر است این خواص در فروش عمده اسید استیک تاثیر گذار هستند.
 7. در صنایع پوشاک، این اسید به عنوان یک ماده تصفیه ‌کننده و تقویت ‌کننده برای پارچه ‌ها استفاده می ‌شود. این موارد در قیمت اسید استیک مرک تاثیر گذار هستند.
 8. در صنایع پلیمر، این اسید به عنوان یک ماده تصفیه ‌کننده و تقویت ‌کننده برای پلیمر ها به کار می ‌رود.
 9. همچنین در تولید پلاستیک ‌ها، این اسید به عنوان یک ماده حافظه و تقویت‌ کننده استفاده می ‌شود.

با توجه به خواص شیمیایی و فیزیکی اسید استیک، این ماده برای استفاده در صنایع مختلف بسیار مناسب است و به عنوان یک ماده مهم در صنایع مختلف استفاده می‌ شود.

مزایا و معایب اسید استیک چیست؟

 

اسید استیک یک ماده شیمیایی است که به عنوان یک اسید ضعیف شناخته می ‌شود. قیمت اسید استیک صنعتی به عوامل زیادی همچون حجم ان بستگی دارد. در ادامه به بررسی مزایا و معایب استفاده از این ماده پرداخته خواهد شد. شایان ذکر است خرید اینترنتی اسید استیک در این مجموعه انجام می شود. توضیح کامل مزایا این ماده به شرح زیر می باشد.

 • ضد عفونی کننده: اسید استیک به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده برای استفاده در محیط های کشت استفاده می شود. این مزایا در فروش عمده اسید استیک بسیار تاثیر گذار هستند.
 • حفظ کیفیت مواد غذایی: اسید استیک به عنوان یک ماده حفظ کننده کیفیت مواد غذایی در خوراکی هایی که به مدت طولانی نیاز به نگهداری دارند (مانند سس ها و انواع جوانه ها) استفاده می شود.
 • روکش آلودگی: به عنوان یک روکش موثر برای جلوگیری از رشد باکتری ها و جلوگیری از آلودگی در غذاها، اسید استیک بکار می رود.
 • آب دهنده خاک: اسید استیک به عنوان یک آب دهنده خاک برای بهبود پایداری خاک استفاده می شود.

همچنین این ماده دارای معایبی نیز می باشد. توضیح کامل این معایب به شرح زیر می باشد. 

 1.  خطرات صنعتی: اسید استیک از همراهان صنعتی برای تولید محصولات شیمیایی است، به همین خاطر می تواند با خطراتی از جمله بلعیدنی، تنفسی و چشم اندازی موجود باشد.
 2.  استفاده از آن در سطوح غذایی: استفاده از اسید استیک در دستگاه های پر کننده بطری ها باعث می شود که بیشتر صندلی و پوشش دستگاه ها در معرض آلودگی باشند. این معایب نیز می توانند در فروش عمده اسید استیک تاثیر گذار باشند.
 3. ایجاد مشکلات سلامتی: استفاده از اسید استیک در مواد غذایی ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در سلامتی افراد شود. که از جمله مشکلات فشار خون، مشکلات کلیوی و در عوارض بسیار جدی می باشد.
 4. تاثیرات زیست محیطی: استفاده از اسید استیک در برخی از صنایع (از جمله صنایع نساجی و تولید کاغذ) می تواند به وسیله آلودگی های هوا و آب دور ریخته شده باشد که تاثیرات خطرناک بر روی زیست محیطی دارد.

لازم به ذکر است که بسته به نوع کاربرد و شرایط استفاده اسید استیک در تاثیرات مختلفی ممکن است داشته باشد، بنابراین لازم است قبل از هرگونه استفاده، ابتدا راهنمای استفاده محصول را مطالعه کنید و با توجه به شرایط خود، تصمیم بگیرید. شایان ذکر است فروش عمده اسید استیک با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه انجام می پذییرد. 

خرید اینترنتی اسید استیک

قیمت اسید استیک فله | بازرگانی رامش نژاد
قیمت اسید استیک فله | بازرگانی رامش نژاد

شما کاربر عزیز می توانید خرید اینترنتی اسید استیک خود را با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام دهید.

قیمت اسید استیک فله

قیمت اسید استیک فله به علت استفاده بالا ان در صنایع بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. شما کاربر عزیز می توانید این ماده را با بهترین قیمت از این مجموعه خریداری کنید. 

قیمت اسید استیک صنعتی

قیمت اسید استیک صنعتی بستگی به عوامل بسیاری دارد و شما میتوانید با بهترین قیمت این ماده را از این مجموعه خریداری کنید. 

قیمت اسید استیک مرک 

قیمت اسید استیک مرک به عوامل بسیار زیادی بتگش دارد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت این محصول با مشاوران این مجموعه ارتبات حاصل کنید. 

فروش اسید استیک اصفهان

فروش اسید استیک اصفهان با بهترین قیمت بازار در این مجموعه انجام می شود. این ماده بسیار در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. 

جمع بندی

در این مقاله به بررسی فروش عمده اسید استیک پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد و مزایا و معایب این ماده نیز پرداخته شد. شاییان ذکر است شما می توانید این ماده را با بهترین کیفیت و قیمت از این مجموعه خریداری کنید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *