مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

فروش بنزو تری آزول

فروش بنزو تری آزول در کیسه های 25 کیلوگرمی وارد شده از کشور چین با خلوص 99 درصد , برای خرید بنزو تری آزول در ساعت اداری با ما تماس بگیرید.

نام به انگلیسی : bta
کشور تولید کننده : چین
گرید : صنعتی
خلوص : 99 درصد
شکل ظاهری : پودر سفید
بسته بندی : 25 کیلویی
محل تحویل : شور آباد تهران
قیمت :تماس بگیرید.

شما مشتریان عزیز میتوانید برای اطلاع از قیمت  بنزو تری آزول با بهترین کیفیت بصورت عمده با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

فروش بنزو تری آزول | بازرگانی رامش نژاد
فروش بنزو تری آزول | بازرگانی رامش نژاد

خرید بنزو تری آزول در تهران

برای خرید بنزو تری آزول در بهترین کیفیت با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

بنزو تری آزول چیست؟

 این محصول  یک ترکیب شیمیایی است که در ساختار آن یک حلقه بنزن و سه گروه آزول به هم پیوسته اند. فرمول شیمیایی آن C13H10N3 می‌باشد. این ماده به صورت پودر بی‌رنگ یا کریستالی به دست می ‌آید و در صنایع مختلف مانند رنگ ‌سازی، پوشش دهی، چاپ، پلاستیک، لاستیک، مواد حفاظتی، داروسازی و … به عنوان رنگ دهنده و پرکننده استفاده می‌ شود. همچنین این ماده در تولید رنگ‌ های نئون، رنگ‌ های فلورسنت و رنگ ‌های خاص در صنایع نمایشگر های الکترونیکی نیز به کار می ‌رود. قابل ذکر است، فروش بنزو تری آزول با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می شود. این ماده قابل حل در آب نیست و در حالت خالص بسیار پایدار است. این ماده در دمای بالا قابل اشتعال است و برای استفاده در صنایع باید با احتیاط و در شرایط ایمنی مناسب مورد استفاده قرار گیرد. این ماده در بسته بندی 25 کیلویی با خلوص 99 درصد عرضه می شود. همچنین کشور تولید کننده آن چین می باشد. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی بنزو تری آزول خواهیم پرداخت. 

 

بنزوتریازول یک ماده و ترکیب شیمیایی آلی است که دارای ساختار حلقوی بنزن می ‌باشد. این ترکیب شامل حلقه‌ های آزوت با اتصالات مزدوج میان آنها است. بنزوتریازول به صورت بلور های بی ‌رنگ و بدون بو وجود دارد و در آب تقریباً ضعیف حل می ‌شود. بنزوتریازول به عنوان یک ماده جذب‌ کننده اشعه ماوراء بنفش (UV) مورد استفاده قرار می‌ گیرد. قابل ذکر است، شما کاربر عزیز می توانید خرید بنزو تری آزول خود را با بهترین قیمت و کیفیت از این مجموعه انجام دهید. این توانایی جذب UV ، آن را در محافظت از مواد و محصولات در برابر تابش مضر UV مفید می‌ سازد. بنابراین، از بنزوتریازول در تولید انواع فرآورده‌ های حفاظتی مانند کرم‌ ها، لوازم آرایشی، پوشاک، نساجی، مواد عایق کننده و ادوات الکترونیکی استفاده می ‌شود. همچنین، بنزو تری آزول دارای خواص ضد اکسیداسیون بوده و در صنایع رنگ‌سازی، پلاستیک، لاستیک و رزین مورد استفاده قرار می‌ گیرد. از آن به عنوان یک ماده جدا کننده، مهار کننده مورچه ‌ها و ماده‌ی مارپیچی در صنعت سمپاشی استفاده می ‌شود. همچنین این مجموعه جزو فروشندگان بنزو تری آزول نیز می باشد و شما این ماده را می توانید با بهترین قیمت از این مجموعه خریداری کنید. 

به عنوان یک ماده حامل در رنگ‌ سازی و چاپ، بنزوتریازول در محصولات رنگی مختلف، پوشش‌ ها و جوهر ها یافت می ‌شود. همچنین، بنزوتریازول می‌ تواند به عنوان یک ماده آنتی اسکورچینگ در صنعت الیاف مصنوعی استفاده شود. بنزوتریازول همچنین در صنعت کشاورزی به عنوان ماده ‌ای که میل حشرات به تغذیه را کاهش می‌ دهد، مورد استفاده قرار می‌ گیرد. همچنین فروش بنزو تری آزول در این مجموعه با بهترین کیفیت انجام می شود.

موارد ایمنی بعد از خرید بنزو تری آزول 

استفاده از بنزو تری آزول در صنایع مختلف باید با رعایت موارد ایمنی مناسب صورت گیرد. همچنین در این جموعه فروش بنزو تری آزول با بهترین قیمت انجام می شود. برخی از موارد ایمنی در استفاده از این ماده عبارتند از: 

 1.  استفاده از ابزار و تجهیزات ایمنی: در هنگام استفاده از این ماده، باید از ابزار و تجهیزات ایمنی مانند کلاه، دستکش، عینک و ماسک استفاده شود. این کار باعث می شود تا از اسیب های ممکن ایمن بمانید.
 2. نگهداری در محل خشک و خنک: این ماده در دمای بالا قابل اشتعال است، بنابراین باید در محل خشک و خنک نگهداری شود. همچنین این موارد باید در خرید بنزو تری آزول بسیار رعایت شود.
 3. جلوگیری از تماس با پوست: در هنگام استفاده از این ماده، باید جلوگیری از تماس با پوست صورت گیرد و در صورت تماس، باید فوراً با آب شستشو داده شود. این کار باعث می شود تا الودگی این ماده شیمیایی بر روی پوشت انسان بیشتر نشود.
 4. جلوگیری از نفس کردن مواد تنفسی: این ماده در صورت تنفس کردن ممکن است باعث تحریک راه های تنفسی شود، بنابراین باید از ماسک تنفسی استفاده شود.
 5. جلوگیری از خوردن: باید جلوگیری از خوردن بنزو تری آزول صورت گیرد، زیرا ممکن است باعث عوارض جدی برای سلامتی شود.
 6.  نگهداری در جای دور از دسترس کودکان: باید این ماده را در جای دور از دسترس کودکان نگهداری کرد تا از خطرات جدی جلوگیری شود. این کار باعث می شود تا از ایجاد اسیب ها جبران ناپذیر جلوگیری کرد.
 
خرید بنزو تری آزول | بازرگانی رامش نژاد
خرید بنزو تری آزول | بازرگانی رامش نژاد

کاربرد بنزو تری آزول

 

بنزو تری آزول یک ترکیب شیمیایی است که در صنایع مختلف به عنوان رنگ دهنده و پرکننده استفاده می‌ شود. این ماده در صنایع رنگ‌سازی، پوشش دهی، چاپ، پلاستیک، لاستیک، مواد حفاظتی و داروسازی به کار می ‌رود. همچنین در تولید رنگ‌های نئون، رنگ ‌های فلورسنت و رنگ‌ های خاص در صنایع نمایشگر های الکترونیکی نیز به کار می‌رود. قابل ذکر است، این مجموعه جزو فروشندگان بنزو تری آزول می باشد و شما می توانید با بهترین کیفیت این ماده را از این مجموعه خریداری کنید. بنزوتریازول به دلیل پایداری بالا و عدم حلالیت در آب به عنوان ماده ای پایدار و قابل استفاده در صنایع شناخته می شود. در دماهای بالا قابل اشتعال است و باید با احتیاط و در شرایط ایمن مناسب برای مصارف صنعتی استفاده شود.

با توجه به خواص بنزو تری آزول، این ماده در تولید محصولاتی مانند رنگ‌ های پوشش دهی ماشین، رنگ‌ های فلورسنت برای لباس ‌های نمایشی، رنگ ‌های مو و پوست، رنگ ‌های خاص برای نمایشگر های الکترونیکی و … به کار می ‌رود. همچنین در دارو سازی به عنوان یک ماده پرکننده استفاده می ‌شود. همچنین خرید بنزو تری آزول به علت کاربردی که دارد بسیار انجام می شود. این ماده یک ماده شیمیایی با کاربردهای گسترده در صنایع مختلف است که به دلیل پایداری بالا و قابلیت استفاده در تولید محصولات مختلف، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. قابل ذکر است، این کاربرد ها در فروش بنزو تری آزول بسیار تاثیر گذار هستند.

خواص فیزیکی و شیمیایی بنزو تری آزول

 

بنزوتریازول یک ترکیب شیمیایی آلی است که دارای خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فردی است. همچنین این مجموعه جزو فروشندگان بنزو تری آزول نیز می باشد. در زیر، خواص فیزیکی و شیمیایی این ترکیب را می‌توان به شرح زیر بیان کرد:

 • بنزوتریازول به صورت بلورهای بی‌رنگ و بدون بو وجود دارد.
 • دارای دمای ذوب بالایی است و درحالت اسلایدی به صورت مایع است.
 •  حلالیت بنزوتریازول در آب خیلی ضعیف است و در اکثر حالات در آب حل نمی ‌شود.
 • دارای خاصیت جذب‌کنندگی بسیار بالا در برابر اشعه ماوراء بنفش (UV) است.
 •  بنزو تری آزول به عنوان یک ماده نیمه قابل انتقال بوده و در بسیاری از حلال‌ها محلول می ‌شود.
 • بنزوتریازول تحت شرایط معمول پایدار است و در دماها و فشارهای معمول تجزیه نمی‌ شود.
 •  این ترکیب ضداکسیدان قوی است و می‌تواند فرآیند اکسایش را در برخی مواد جلوگیری کند.
 • بنزوتریازول از جذب و نفوذ حطره‌ها در بتن و مصالح ساختمانی جلوگیری می‌کند.
 • این ترکیب به عنوان یک ماده کشنده علف‌های هرز و حشرات در کشاورزی استفاده می‌ شود.
 • بنزوتریازول در صنایع رنگ‌سازی، پلاستیک، لاستیک و رزین به عنوان ماده رنگزا، ماده جداساز و ماده مارپیچی استفاده می ‌شود.

مواد تشکیل دهنده بنزو تری آزول

فروشندگان بنزو تری آزول | بازرگانی رامش نژاد
فروشندگان بنزو تری آزول | بازرگانی رامش نژاد

 

مواد تشکیل دهنده بنزوتریازول ممکن است شامل یک یا چند ترکیب شیمیایی باشد. در صورتی که فرمول ساختاری بنزوتریازول مورد نظر باشد، مواد تشکیل دهنده آن عباراتند از:

 •  بنزن: C6H6
 • یک اتم نیتروژن (به همراه اتصال مزدوج): N=N
 • یک گروه آلی آزول: C3H3N
 •  اتصالات مزدوج بین آزوت‌های متوالی: N=N

مواد تشکیل دهنده بنزو تری آزول به طور خلاصه شامل بنزن، اتم نیتروژن، گروه آزول و اتصالات مزدوج است. این ترکیب شیمیایی توسط اتصالات شیمیایی بین این عناصر ساخته می ‌شود. همچنین این مواد تشکیل دهنده بر فروش بنزو تری آزول بسیار تاثیر گذار است. مقدار و نسبت دقیق این مواد تشکیل دهنده ممکن است در فرآیندهای تولید متفاوت باشد و بسته به شرایط سنتز و استفاده، ممکن است تغییر کند. 

 

خرید بنزو تری آزول

 

خرید بنزو تری آزول به دلی مزایایی که به همراه دارد بسیار به صرفه می باشد. شایان ذکر است شما کاربر عزیز می توانید این ماده را با بهترین قیمت و کیفیت از این مجموعه خریداری کنید.

فروش بنزو تری آزول در اصفهان 

فروش بنزو تری آزول به دلیل خواص آن بسیار انجام می پذیرد. همچنین فروش بنزو تری آزول در این مجموعه با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود.

فروشندگان بنزو تری آزول

این مجموعه یکی از فروشندگان بنزو تری آزول می باشد و شما کاربر عزیز می توانید این ماده را با بهترین قیمت از این مجموعه خریداری کنید.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی بنزو تری آزول پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، کاربرد، خواص فیزیکی و شیمیایی این ماده نیز پرداختیم. شایان ذکر است شما کاربر عزیز می توانید خرید بنزو تری آزول خود را از شرکت بازرگانی رامش نژاد انجام دهید. 

 

متن سربرگ خود را وارد کنید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

متن سربرگ خود را وارد کنید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

متن سربرگ خود را وارد کنید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *