مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

خرید آکریلیک اسید

قیمت آکریلیک اسید | بازرگانی رامش نژاد

خرید آکریلیک اسید در بشکه های 200 کیلوگرمی وارد شده از کشور چین و کره با خلوص 99.8 درصد , برای خرید آکریلیک اسید بصورت عمده در ساعت اداری با ما تماس بگیرید.  اسید اکریلیک ماده شیمیایی همه کاره، قابل اشتعال، شفاف و با بوی تند است. فرمول شیمیایی این ماده C3H4O2 است. همچنین با آب و مایعات خاصی قابل اختلاط است. این ماده بسیار با ارزش می باشد زیرا یک واسطه شیمیایی است. همچنین از این ماده به طور گسترده در تولید بسیاری از محصولات مصرفی و صنعتی استفاده می شود. همچنین در ادامه شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی آکریلیک اسید خواهیم پرداخت.

خرید آکریلیک اسید در تهران

نام به انگلیسی : acrylic-acid
فرمول شیمایی : C3h4o2
چگالی : 1.051 گرم در میلی لیتر
شکل ظاهری : مایع بی رنگ شفاف
خلوص : 99.8%
گرید : صنعتی
کشور تولید کننده : چین
بسته بندی : بشکه های 200 کیلوگرمی
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل : شورآباد تهران

برای خرید آکریلیک اسید بصورت عمده یا جزیی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

خرید آکریلیک اسید | بازرگانی رامش نژاد
خرید آکریلیک اسید | بازرگانی رامش نژاد

خرید آکریلیک اسید بصورت عمده

خرید آکریلیک اسید دارای مزایای بسیاری برای صنایع به شمار می رود. همچنین فروش این ماده با کیفیت و قیمت بسیار به صرفه در این مجموعه صورت می پذیرد. همچنین در مواد شیمیایی تصفیه روغن، شوینده های واسطه، مواد شیمیایی تصفیه آب و پلیمرهای پلی اکریلیک اسید جاذب آب استفاده می شود. آکریلیک اسیدوک به طور گسترده ای برای پلیمریزاسیون، از جمله تولید پلی آکریلات ها استفاده می شود. همچنین فروش آکریلیک اسید در این مجموعه موجود می باشد. این ماده یک مونومر برای سایر پلیمرهای اکریلیک می باشد.

از آکریلیک اسید صنعتی در تولید بسیاری از کالاها استفاده می شود. از جمله این کالا ها می توان به چسب، پلاستیک و نمک های محلول در آب اشاره کرد. همچنین قیمت آکریلیک اسید به عوامل بسیاری بستگی دارد و شما می توانید برای اطلاع از قیمت این ماده با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل فرمایید. برای پوشش کاربردها در فرمولاسیون رنگ، در تکمیل چرم، در پوشش های کاغذی، در پولیش ها و چسب ها استفاده می شود.

فروش آکریلیک اسید

فروش آکریلیک اسید به دلیل کاربرد بالای این ماده، بسیار صورت می پذیرد. همچنین شما می توانید خرید آکریلیک اسید خود را از این مجموعه با بهترین کیفیت انجام دهید. می توان این ماده را با آب، الکل، اتر، بنزن، کلروفرم و استون مخلوط کرد. همچنین این ماده در حضور اکسیژن به سادگی پلیمریزه می شود. به گرما و نور خورشید حساس است. معمولاً به عنوان یک مونومر مهار شده (با 200 pp هیدروکینون مونومتیل اتر مهار شده) عرضه می شود، اما به دلیل نقطه انجماد نسبتاً بالایی که دارد اغلب تا حدی جامد می شود و سپس فاز بخار که یک بازدارنده که در آن آزاد می ماند، می شود. 

حتی شکل مهار نشده آکریلیک اسیدوک ممکن است به طور ایمن در زیر نقطه ذوب ذخیره شود، اما چنین موادی در دمای محیط به صورت گرمازا پلیمریزه می شوند. همچنین این امکان دارد که زیر فشار گرمای زیاد و کار، به حالت انفجاری قرار گیرد، پس باید با مراقب های لازم از این ماده استفاده کرد. همچنین در صورت قرار گرفتن در معرض حرارت یا شعله خطر آتش سوزی وجود دارد. شایان ذکر است، شما کاربر عزیز می توانید خرید آکریلیک اسید خود را با بهترین قیمت از این مجموعه انجام دهید. 

قیمت آکریلیک اسید

قیمت آکریلیک اسید به عوامل متعددی مانند حجم و نوع آن بستگی دارد. همچنین شما می توانید برای دریافت قیمت این ماده با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید. علائم قرار گرفتن در معرض این ترکیب شامل تحریک پوست، چشم و مجاری تنفسی است. ممکن است خوردگی و سوختگی رخ دهد. در استفاده از آکریلیک اسید صنعتی این امکان وجود دارد آسیب به ریه و چشم نیز رخ دهد. قرار گرفتن در معرض ممکن است باعث سرفه، خس خس سینه، التهاب حنجره، تنگی نفس، سردرد، حالت تهوع و استفراغ شود. استنشاق این ماده ممکن است در نتیجه تورم حنجره و التهاب و اسپاسم کشنده باشد. قابل ذکر است، فروش آکریلیک اسید در این مجموعه با بهترین گیفیت صورت می پذیرد.

همچنین ممکن است باعث ایجاد حساسیت (واکنش آلرژیک) شود و حتی قرار گرفتن در معرض بسیار کم می تواند باعث ایجاد بثورات در آینده شود. قابل ذکر خرید آکریلیک اسید به علت کاربرد بالای آن بسیار به صرفه می باشد. تماس پوستی ممکن است منجر به التهاب، بثورات پوستی و سمیت سیستمیک (در صورت جذب از طریق پوست) شود.

آکریلیک اسید صنعتی

آکریلیک اسید صنعتی یک ماده بسیار پر مصرف درر صنایع می باشد و شما می توانید خرید آکریلیک اسید خود را با بهترین قیمت و کیفیت از این مجموعه انجام دهید. اثرات سمی حاد این ماده ممکن است شامل مرگ حیوانات، پرندگان یا ماهی ها و مرگ یا کاهش سرعت رشد در گیاهان باشد. همچنین قیمت آکریلیک اسید به عوامل بسیاری بستگی دارد. اثرات حاد (کوتاه مدت) دو تا چهار روز پس از تماس حیوانات یا گیاهان با یک ماده شیمیایی سمی مشاهده می شود.

آکریلیک اسیدوک

آکریلیک اسیدوک یک ماده شیمایی و پرکاربرد در صنعت است. همچنین فروش این ماده در این مجموعه با بهترین قیمت انجام می شود. به دلیل فشار بخار و حلالیت در آب این ماده، پیش بینی می شود که بیشتر 90 درصد اسید اکریلیک آزاد شده در هنگام استفاده، به آب محیط ختم شود. این ماده شیمیایی را می توان در باران از جو حذف کرد. همچنین شما کاربر عزیز می توانید خرید آکریلیک اسید خود را با بهترین کیفیت و قیمت از ایین مجموعه انجام دهید. اگر در خاک رها شود، این ماده شیمیایی در آب های زیرزمینی یا سطحی شسته می شود. شما عزیزان میتوانید برای خرید اسید کرومیک و ایزوتیازولین به لینک های زیر مراجعه کنید.

آکریلیک اسید چیست؟

آکریلیک اسید یک ماده شیمیایی است که برای پاکسازی و تمیز کردن سطوح مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده به دلیل خواص شیمیایی خود، به عنوان یک اسید قوی شناخته می ‌شود. آکریلیک اسید به صورت مایع شفاف و بی رنگ به بازار عرضه می ‌شود. قابل ذکر است، فروش آکریلیک اسید با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه صورت می پذیرد. از آکریلیک اسید صنعتی در صنایع مختلف استفاده می‌شود، از جمله صنایع پلاستیک، نساجی، چوب، فلزات و شیشه. همچنین، در صنایع ساختمانی، آکریلیک اسید برای پاکسازی سطوح سفید کننده، حذف لکه‌های سخت و ترک‌های فوق العاده مفید است. همچنین این موارد بسیار بر به صرفه بودن خرید آکریلیک اسید تاثیر گذار هستند. آکریلیک اسید به دلیل خواص شیمیایی خود، برای پاکسازی و تمیز کردن سطوح سخت و چرب، بسیار مفید است.

آکریلیک اسیدوک می ‌تواند به عنوان یک حلال قوی برای حل کردن روغن، چربی و مواد آلی دیگر در سطح استفاده شود. همچنین، آکریلیک اسید به عنوان یک عامل شستشوی موتور، کاربرد دارد. این ماده می‌تواند لایه‌های چربی و روغن را از سطح موتور حذف کند و به تمیزی و براقیت آن کمک کند. قابل ذکر است، قیمت آکریلیک اسید به عوامل متعددی بستگی دارد. آکریلیک اسید به دلیل خواص شیمیایی خود، باید با احتیاط و با رعایت دستورالعمل‌های ایمنی استفاده شود. همچنین، این ماده باید در محل‌های خشک و خنک نگهداری شود و از دسترس کودکان دور نگه داشته شود. 

 

کاربرد آکریلیک اسید چیست؟

آکریلیک اسید یک ترکیب شیمیایی است که درون صنایع مختلف به عنوان یک ماده مهم مورد استفاده قرار می‌ گیرد. قابل ذکر است، کاربرد های این ماده، بسیار بر خرید آکریلیک اسید تاثیر گذار است. این ترکیب از طریق واکنش آمینه با اسیدهای ثابت تولید می ‌شود و دارای خاصیت‌های منحصر به فردی است. یکی از کاربردهای اصلی آکریلیک اسید در صنعت رنگ و پوشش است. این ترکیب به عنوان یک رنگزا و ترکیب دهنده مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما کاربر عزیز می توانید برای دریافت قیمت آکریلیک اسید با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل فرمایید. آکریلیک اسید در تهیه رنگ ‌های آکریلیک برای نقاشی و همچنین رنگ ‌های پایه برای رنگ ‌های دیگر استفاده می ‌شود. 

علاوه بر صنعت رنگ و پوشش، آکریلیک اسید صنعتی در صنعت پلاستیک نیز مورد استفاده قرار می ‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک عامل تقویت ‌کننده و پلیمر های اصلاح شده استفاده می‌ شود. با اضافه کردن آکریلیک اسید به پلیمر ها، خواص مکانیکی، پایداری حرارتی و مقاومت شیمیایی آنها بهبود می‌ یابد. همچنین این کاربرد ها بسیار بر فروش آکریلیک اسید تاثیر گذار هستند. به علاوه، آکریلیک اسید در صنایع بافندگی، چاپ و حتی مصنوعات دندانی و لنز‌های تماسی نیز کاربرد دارد. همچنین، این ترکیب در صنعت ساختمان برای تولید پنجره‌ ها، سقف کاذب، نمای ساختمان و ورق‌های دکوراتیو استفاده می ‌شود. 

 

خواص فیزیکی و شیمیایی آکریلیک اسید چیست؟

فروش آکریلیک اسید | بازرگانی رامش نژاد
آکریلیک اسیدوک | بازرگانی رامش نژاد

این ماده دارای خواص فیزیکی و شیمیایی بسیاری است و شما کاربر عزیز می توانید خرید آکریلیک اسید خود را با بهترین قیمت از این مجموعه انجام دهید. برخی از خواص فیزیکی و شیمیایی آکریلیک اسید عبارتند از:

  1. قابلیت رنگ پذیری: آکریلیک اسید قابلیت جذب رنگهای مختلف را دارا است.
  2. شفافیت: آکریلیک اسید در وضعیت خام بسیار شفاف است، که اجازه می‌دهد نور به خوبی از آن عبور کند.
  3. مقاومت شیمیایی: آکریلیک اسیدوک در برابر اکسیداسیون، حرارت و اغلب مواد شیمیایی مقاوم است.
  4. بلورینگی: آکریلیک اسید یک بلورینگی خوب دارد و می‌تواند شکل‌های مختلفی بپذیرد.
  5.  مقاومت مکانیکی: این ماده دارای استحکام مکانیکی بالا و مقاومت در برابر خمش و شکست است.
  6. حلالیت: آکریلیک اسید حلالیت خوبی در آب و مواد آلی دارد.
  7. مقاومت در برابر رطوبت: این ماده در برابر رطوبت و آب مقاوم است. همچنین این  خواص بسیار بر قیمت آکریلیک اسید تاثیر گذار هستند.
  8. قابلیت ایجاد پیوندهای ویژه با سطوح دیگر: آکریلیک اسید می‌تواند به سطوح مانند چوب، فلز و سیمان چسبیده و به آنها چسبند.
  9.  قابلیت تثبیت رنگ: آکریلیک اسید از رنگ ها بعنوان ماده رنگی قابل تثبیت می‌باشد.
  10.  مقاومت در برابر حرارت: آکریلیک اسید در برابر حرارت با مقاومت خوبی برخوردار است.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی خرید آکریلیک اسید پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی و کاربرد و دیگر موارد این ماده نیز پرداختیم. شایان ذکر است، شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *