مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

خرید سدیم سلنیت

وارد کننده سدیم سلنیت | بازرگانی رامش نژاد

خرید سدیم سلنیت در کیسه های 25 کیلوگرمی در این شرکت , برای اطلاع از نحوه خرید و قیمت سدیم سلنیت در ساعت اداری با ما تماس بگیرید. ماده شیمیایی سدیم سلینت یک ترکیب غیر معدنی سفید رنگ با فرمول Na2SeO3 و جامدی محلول در آب است. دکاهیدرات یک عنصر رایج در مولتی ویتامین ها و خوراک دام به عنوان منبع سلنیوم است. در تولید برخی از شیشه ها نیز از این ماده استفاده می شود. اگرچه سلنیت ها بسیار سمی هستند, بسیاری از خواص فیزیکی سدیم سلنیت و سولفات سدیم مشابه هستند. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی سدیم سلنیت خواهیم پرداخت.

خرید سدیم سلنیت در تهران

برای خرید سدیم سلنیت با بهترین قیمت با شماره زیر تماس بگیرید.

خرید سدیم سلنیت | بازرگانی رامش نژاد
خرید سدیم سلنیت | بازرگانی رامش نژاد

خرید سدیم سلنیت بصورت عمده

خرید سدیم سلنیت به دلیل مزایای بی شماری که در صنعت دارد, بسیار انجام می شود. سلنیت سدیم از اکسید کردن سلنیوم با اسید نیتریک تولید می شود. اسید سلنوس خنثی می شود و سدیم سلنیوم تشکیل می شود. سدیم سلنیوم در محیطی مبتنی بر پراکسید هیدروژن اکسید می شود تا سلنات تولید کند و سپس خشک می شود. سلنیوم یک عنصر کمیاب و آنتی اکسیدان ضروری است. این یک تنظیم کننده آنزیم متابولیک کوفاکتور است. همچنین نقش مهمی در حفظ سلامت عمومی بافت و ماهیچه ایفا می کند و دارای خواص آنتی اکسیدانی است. سلنیوم جزء آنزیم گلوتاتیون پراکسیداز است که از اجزای سلولی در برابر آسیب اکسیداتیو ناشی از پراکسید های تولید شده در طول متابولیسم سلولی محافظت می کند.

فروش سدیم سلنیت

ماده سدیم در صنعت کشاورزی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، به همین دلیل فروش سدیم سلنیت بسیار صورت می پذیرد. سدیم سلینت نمک سدیم اسید سلنیک است. به دلیل فراهمی زیستی عالی, دی کودیوم سلنات به عنوان چسب برای گیاهان و حیوانات و در بخش کشاورزی و غذا برای محافظت از محیط زیست محصولات و به عنوان یک افزودنی خوراک برای تغذیه حیوانات استفاده می شود. همچنین شما می توانید خرید سدیم سلنیت خود را با بهترین قیمت و کیفیت از این مجموعه انجام دهید. اولین استفاده از سلنیت سدیم در صنعت شیشه بود.

قیمت سدیم سلنیت مرک

قیمت سدیم سلنیت مرک به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. این ماده در صنعت دارویی یک عنصر ضروری از آنزیم گلوتاتیون پراکسیداز است که با همکاری ویتامین E وظیفه محافظت از فسفولیپیدهای غشای سلولی را در برابر واکنش‌ های کاهش اکسیداسیون بر عهده دارد. به این ماده می توان سلنیوم غیر آلی و آلی اضافه کرد. کمبود آن می تواند باعث مشکلاتی در سیستم تولید مثل و میوپاتی در حیوانات جوان شود.

 

ویژگی های سدیم سلنیت چیست؟

سدیم سلنیت شکل غیر آلی عنصر کمیاب سلنیوم با فعالیت ضد سرطانی بالقوه است. سلنیوم، که به شکل سلنیت سدیم تجویز می شود، در حضور گلوتاتیون (GSH) به سلنید هیدروژن (H2Se) احیا می شود و متعاقباً در واکنش با اکسیژن, رادیکال های سوپراکسید تولید می کند. این ممکن است بیان و فعالیت فاکتور رونویسی Sp1 را مهار کند. به نوبه خود Sp1 بیان گیرنده آندروژن (AR) را کاهش می دهد و سیگنال AR را مسدود می کند. در نهایت، سلنیوم ممکن است باعث القای آپوپتوز در سلول های سرطانی پروستات و مهار تکثیر سلول های تومور شود.

سدیم سلنیت یک ترکیب شیمیایی است که از دو عنصر سدیم (Na) و سلنیم (Se) تشکیل شده است. قابل ذکر است، شما می توانید خرید سدیم سلنیت خود را در این مجموعه با بهترین کیفیت و قیمت انجام دهید. همچنین این ویژگی ها بسیار بر قیمت سدیم سلنیت مرک تاثی گذار هستند. در زیر ویژگی این ماده شیمیایی را بررسی خواهیم کرد:

 1. نام: سدیم سلنیت
 2. فرمول شیمیایی: Na2SeO3
 3.  جرم مولی: حدود 172.94 گرم بر مول. همچنین در این مجموعه فروش سدیم سلنیت با بهترین قیمت و کیفیت صورت می پذیرد.
 4. . شکل ظاهری: بلورهای بیضوی یا جعبه‌ای سفید
 5. حالت فیزیکی: جامد
 6. دمای ذوب: حدود 905 درجه سلسیوس
 7.  دمای جوش: نامشخص
 8. حلالیت: آن محلول در آب حاوی یون های سدیم و سلنیت ایجاد می کند
 9. رنگ: سفید
 10.  بو: بی بو
 11.  ذخیره‌سازی: باید در محیط خشک و خنک نگهداری شود.
 12. خواص فیزیکی: برخی از خواص فیزیکی آن عبارتند از: سختی, قابلیت شکست‌پذیری, جرم مخصوص، نقطه ذوب و نقطه جوش.
 همچنین شما عزیزان میتوانید برای خرید فیناستراید و خرید ناتامایسین به لینک های زیر مراجعه کنید.

سدیم سلنیت چیست؟

فروش سدیم سلنیت | بازرگانی رامش نژاد
فروش سدیم سلنیت | بازرگانی رامش نژاد

دی سدیم سلنیت یک نمک سدیم معدنی است که از یون های سدیم و سلنیت به نسبت 2:1 تشکیل شده است. به عنوان یک ماده غذایی نقش دارد. این یک نمک سلنیت و یک نمک سدیم معدنی است.

سدیم سلنیت یک ترکیب شیمیایی است که شامل عنصر سدیم, سلنیوم و اکسیژن است. فرمول شیمیایی آن Na2SeO3 است. این ترکیب به صورت پودر سفید بدون بو و با طعم شور موجود است. سدیم سلنیت در صنایع مختلف به کار می‌ رود. یکی از کاربردهای اصلی آن در تولید شیشه است، که به عنوان یک عامل حفظ رنگ و شفافیت شیشه به کار می ‌رود. شما کاربر عزیز می توانید خرید سدیم سلنیت خود را با بهترین قیمت و کیفیت از این مجموعه انجام دهید. همچنین, در صنایع پزشکی, به عنوان یک عامل ضد سرطان به کار می ‌رود. سدیم سلنیت همچنین در کشاورزی نیز به کار می‌ رود. این ترکیب به عنوان یک عامل کنترل علف ‌های هرز و حشرات در محصولات کشاورزی به کار می‌رود. قابل ذکر است، قیمت سدیم سلنیت مرک به عواملی همچون و حجم و نوع آن نیز بستگی دارد. همچنین, در تولید خوراک دام و طیور نیز به عنوان یک منبع سلنیوم استفاده می ‌شود. 

استفاده از سدیم سلنیت به صورت زیاد نباید بیش از حد باشد، زیرا ممکن است سمیت سلنیوم را در بدن افزایش دهد. همچنین فروش سدیم سلنیت با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه صورت می پذیرد. به همین دلیل، مصرف آن باید با دقت و با توجه به مقادیر توصیه شده صورت گیرد. سدیم سلنیت یک ترکیب شیمیایی مهم است که در صنایع مختلف به کار می‌رود و به عنوان یک منبع سلنیوم نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال, باید با دقت و با رعایت مقادیر توصیه شده از آن استفاده کرد. 

 

کاربرد سدیم سلنیت چیست؟

سدیم سلنیت یک ماده شیمیایی است که در بسیاری از صنایع و کاربرد های مختلف استفاده می شود. شایان ذکر است، خرید سدیم سلنیت با بهترین قیمت و کیفیت در این مجموعه صورت می پذیرد. این ماده شیمیایی به صورت پودر سفید رنگ و بدون بو است. سدیم سلینت یک پلیمر فرمالدئیدی است. قابل ذکر است، این کاربرد ها بسیار بر فروش سدیم سلنیت تاثیر گذار هستند. این ماده یک عامل خود تثبیت کننده نیست و باید به فرمالدئید تشکیل دهنده آن تجزیه شود. همچنین این کاربرد ها می توانند بر قیمت سدیم سلنیت مرک تاثیر گذار باشند. این کار را می توان با حرارت دادن یا قرار دادن آن در شرایط اولیه تا حل شدن کامل انجام داد. در ادامه به برخی از کاربرد های سدیم سلنیت در صنایع مختلف اشاره می کنیم:

 • صنایع غذایی: سدیم سلنیت به عنوان یک ماده نگهدارنده در صنایع غذایی استفاده می شود. این ماده می تواند باعث جلوگیری از رشد باکتری ها و قارچ ها در مواد غذایی شود و به عنوان یک ضد اکسیدان نیز عمل می کند.
 •  صنایع دارویی: سدیم سلنیت در تولید برخی از داروها نظیر ضد سرطان و ضد عفونی کننده ها استفاده می شود. همچنین این کاربرد بر فروش سدیم سلنیت بسیار تاثیر گذار است.
 • صنایع کاغذ: سدیم سلنیت به عنوان یک عامل حفظ رطوبت در تولید کاغذ استفاده می شود.
 • صنایع نساجی: سدیم سلنیت در رنگرزی پارچه ها و نخ ها به عنوان یک عامل ثابت کننده رنگ استفاده می شود.
 • صنایع شیمیایی: سدیم سلنیت در تولید برخی از مواد شیمیایی نظیر سدیم هیدروژن سولفات، سدیم فسفات و سدیم کربنات استفاده می شود. همچنین این کاربرد ها بسیار بر خرید سدیم سلنیت می توانند تاثیر گذار باشند.
 •  صنایع آب و فاضلاب: سدیم سلنیت به عنوان یک ماده جذب کننده فلزات سنگین در تصفیه آب و فاضلاب استفاده می شود.
 • صنایع نفت و گاز: سدیم سلنیت به عنوان یک ماده جذب کننده گاز های سمی نظیر هیدروژن سولفید در صنایع نفت و گاز استفاده می شود.
 • صنایع انرژی: سدیم سلنیت به عنوان یک ماده جذب کننده نور در تولید سلول های خورشیدی استفاده می شود.

خواص فیزیکی و شیمیایی سدیم سلنیت چیست؟

سدیم سلنیت یک ترکیب شیمیایی است که به صورت بلورهای بی‌رنگ یا سفید وجود دارد. قابل ذکر است, خرید سدیم سلنیت به دلیل مزایایی که دارد بسیار به صرفه می باشد. در زیر تعدادی از خواص فیزیکی و شیمیایی آن را بررسی خواهیم کرد: 

 1. حالت فیزیکی: سدیم سلنیت به صورت جامد به شکل بلورهای بی‌رنگ یا سفید وجود دارد.
 2. خواص بصری: این ترکیب خواص نوری مهمی دارد و به عنوان یک کریستال فوتونیک استفاده می ‌شود.
 3. حلالیت: سدیم سلنیت در آب قابل حل است، که منجر به تشکیل یون‌های سدیم و سلنیت می ‌شود. همچنین برای اطلاع از قیمت سدیم سلنیت مرک می توانید با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید.
 4. خواص ضد باکتری: برخی تحقیقات نشان داده است که سدیم سلنیت ممکن است خواص ضد باکتری داشته باشد و بتواند در درمان عفونت‌ها استفاده شود.
 5. استفاده در صنعت شیشه‌سازی: سدیم سلنیت به عنوان یک ماده در صنعت شیشه‌سازی استفاده می‌شود و به کیفیت و شفافیت شیشه کمک می‌کند.
 6. خاصیت ذوب: سدیم سلنیت در دماهای بالاتر از 800 درجه سلسیوس ذوب می‌شود و به حالت مذاب در می ‌آید.
 7. بازیافت: سدیم سلنیت می‌تواند بازیافت شود و مجدداً استفاده شود.
 

نحوه تولید سدیم سلنیت

قیمت سدیم سلنیت | بازرگانی رامش نژاد
قیمت سدیم سلنیت | بازرگانی رامش نژاد

سدیم سلنیت رایج ترین شکل معدنی سلنیوم است و ممکن است رایج ترین شکل غیر آلی سلنیوم باشد که در آب و خاک طبیعی یافت می شود. قابل ذکر است، فروش سدیم سلنیت با بهترین کیفیت در این مجموعه انجام می شود. این ماده یک نمک سدیم معدنی با نسبت 2:1 یون سدیم به سلنیت است. شایان ذکر است، نوع تولید این ماده می تواند در خرید سدیم سلنیت تاثیر گذار باشد. همچنین این مکمل سرشار از مواد مغذی است. این نمک سدیم سلنیت است که هم غیرآلی و هم آلی است. قابل ذکر است, قیمت سدیم سلنیت مرک در این مجموعه به علت کیفیت بالای آن بسیار به صرفه می باشد. سلنیوم در مقادیر زیاد می تواند خطرناک باشد. دوز سمی مزمن سلنیوم به عنوان سلنیت سدیم برای انسان بین 2.4 تا 3 میلی گرم در روز برآورد شد. 

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی خرید سدیم سلنیت پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی, کاربرد و خواص فیزیکی و شیمیایی این ماده نیز اشاره کردیم. سلنیت سدیم یک ترکیب معدنی با فرمول Na2SeO3 است. همچنین این نمک یک جامد بی رنگ می باشد. پنتاهیدرات Na2SeO3(H2O)5 رایج ترین ترکیب سلنیوم محلول در آب است. سلنیوم که به صورت سدیم سلنیت یافت می شود, در حضور گلوتاتیون (GSH) به سلنید هیدروژن (H2Se) احیا می شود و متعاقباً با اکسیژن واکنش می دهد تا رادیکال های سوپراکسید تولید کند. شایان ذکر است, شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *