مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

فروش لیتیوم بروماید

قیمت لیتیوم بروماید | بازرگانی رامش نژاد

فروش لیتیوم بروماید در بشکه های 330 کیلوگرمی وارد شده از کشور کره با خلوص 55 درصد , برای خرید لیتیوم بروماید کره ای در ساعت اداری با ما تماس بگیرید. این محصول به دلیل رطوبت سنج و خاصیت جذب رطوبت بالا به عنوان عامل خشک کننده در سیستم های تبرید مبتنی بر جذب استفاده می شود. لیتیوم برومید از واکنش کربنات لیتیم با اسید هیدروبرومیک به دست می آید، این محصول را می توان از نمک های کریستالی هیدرات نیز به دست آورد. نمک خشک (نمک بی آب) از کریستال های مکعبی مشابه نمک معمولی (NACL) تشکیل شده است. تولید کننده این ماده هان چانگ کره می باشد و در بشکه های 330 کیلوگرمی و با خلوص 55 درصد به فروش می رسد. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی لیتیوم بروماید خواهیم پرداخت.

فروش لیتیوم بروماید در تهران

نام به انگلیسی : lithium-bromide
تولید کننده : هان چانگ چین
خلوص : 55 درصد
بسته بندی : بشکه 330 کیلوگرمی
شکل ظاهری : پودر گرانول سفید تا صورتی
چگالی : 3.46 گرم بر سانتی‌متر مکعب
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل : شورآباد تهران

برای  خرید لیتیوم بروماید کره ای در ساعت اداری با شماره زیر تماس بگیرید.

فروش لیتیوم بروماید | بازرگانی رامش نژاد
فروش لیتیوم بروماید | بازرگانی رامش نژاد

فروش لیتیوم بروماید کره ای

فروش لیتیوم بروماید در این مجموعه با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود. لیتیوم بروماید یک ماده شیمیایی با رطوبت بالا است که معمولا در چیلرهای جذبی آب خنک استفاده می شود. به دلیل وابستگی زیاد به آب، LiBr می تواند به راحتی بخار اضافی را جذب کند و این سیستم را به یک جایگزین غیر CFC سازگار با محیط زیست تبدیل می کند. همچنین قیمت هر لیتر لیتیوم بروماید به عوامل زیادی همچون نوع و حجم آن بستگی دارد. از واکنش اسید هیدروکلریک روی هیدروکسید لیتیوم تهیه می شود. در مقیاس کوچک برای کاهش هیدروهالوژناسیون کاتالیزوری برای سنتز الفین ها استفاده شده است. همچنین شما می توانید خرید لیتیوم بروماید خود را با بهترین کیفیت و قیمت از این مجموعه انجام دهید. محلول های آبی لیتیوم بروماید معمولاً فشار بخار آب پایینی دارند. محلول های آبی غلیظ لیتیوم بروماید می توانند مقادیر قابل توجهی از مواد آلی قطبی مانند سلولز را در خود حل کنند.

لیتیوم برومید یک منبع لیتیوم کریستالی نسبتاً محلول در آب است که با حرارت دادن به اکسید لیتیوم تجزیه می شود. همچنین فروش لیتیوم بروماید با بهترین کیفیت و قیمت در این مجموعه انجام می شود. بیشتر ترکیبات برمید فلزی محلول در آب هستند و در تصفیه آب، تجزیه و تحلیل شیمیایی و خلوص فوق العاده بالا برای کاربردهای خاص رشد کریستال استفاده می شوند. یون برومید در محلول آبی را می توان با افزودن دی سولفید کربن (CS2) و کلر تشخیص داد. لیتیوم بروماید معمولاً به طور مستقیم در اکثر حجم ها موجود است. اشکال با خلوص بالا را می توان ذرات زیر میکرون و نانو در نظر گرفت.

قیمت لیتیوم بروماید چیلرهای جذبی

قیمت لیتیوم بروماید چیلرهای جذبی به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به نوع و حجم این ماده اشاره کرد. این ماده به عنوان مبرد در سیستم های خنک کننده هوای صنعتی که توسط جاذب کار می کنند استفاده می شود. این ماده به عنوان عامل خشک کننده در مصارف دارویی و سایر مصارف صنعتی استفاده می شود. به عنوان آرام بخش و برای درمان صرع استفاده می شود. به دلیل حلالیت در الکل و اتر، کلودیا در تولید امولسیون های صفحه خشک استفاده می شود. لیتیوم بروماید یک نمک لیتیومی است که در کاربردهای مختلف از جمله در سیستم های تهویه مطبوع به عنوان جاذب آب استفاده می شود. قابل ذکر است، فروش لیتیوم بروماید به علت کاربرد بالای آن بسیار صورت می پذیرد. چیلر جذبی نوعی چیلر است که از انرژی حرارتی منبع حرارتی مانند پنل های خورشیدی برای تولید خنک کننده استفاده می کند.

در چیلر جذبی از لیتیوم بروماید به عنوان جاذب آب و آمونیاک استفاده می شود. در این فرآیند لیتیوم بروماید ابتدا آب را جذب می کند و سپس با افزایش دمای جاذب، آب از لیتیوم بروماید تبخیر می شود. در مرحله بعد از آمونیاک به عنوان جاذب حرارت برای جذب بخار آب استفاده می شود. همچنین شما می توانید برای دریافت قیمت لیتیوم بروماید چیلرهای جذبی با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید. سپس با تبدیل آمونیاک به گاز و جداسازی آب آماده استفاده مجدد می شود. همچنین خرید لیتیوم بروماید از این مجموعه به قیمت به صرفه آن، بسیار مطلوب می باشد. این فرآیند به صورت چرخه ای ادامه می یابد و خنک کننده مورد نظر تولید می شود. در نتیجه از لیتیوم بروماید در چیلر جذبی برای جذب آب و رسیدن به سرمایش لازم استفاده می گردد.

لیتیوم بروماید چیست؟

خرید لیتیوم بروماید | بازرگانی رامش نژاد
خرید لیتیوم بروماید | بازرگانی رامش نژاد

لیتیوم و برومید به ترتیب از خانواده فلزات قلیایی و هالوژن ها هستند. ترکیب این دو عنصر نمکی لیتیوم برومید نام دارد که به شدت رطوبت را جذب می کند و همچنین ماده ای پایدار است که تجزیه نمی شود. لیتیوم برومو که به صورت (LiBr) نشان داده می شود، در آب بسیار محلول است. همچنین فروش لیتیوم بروماید به علت مزایای بی شماری که دارد بسیار انجام می شود. در دمای اتاق، این حلالیت به حدود 60 درصد می رسد. ویژگی های اصلی محلول LiBr که به عنوان جاذب در سیستم های جذب استفاده می شود در زیر ذکر شده است. همچنین تمام این موارد می توانند بر قیمت هر لیتر لیتیوم بروماید تاثیر گذار باشد. فشار اشباع محلول LiBr بسیار پایین است و بنابراین این جاذب ظرفیت بالایی در جذب بخار آب دارد. تبلور زمانی رخ می دهد که غلظت محلول زیاد و دما پایین باشد. ظرفیت گرمایی ویژه این محلول در فشار ثابت کم است. این محلول خورنده است و بنابراین باید به طور دوره ای بازدارنده لیتیوم کرومات اضافه شود.

قلیایی بودن آن باید در محدوده خاصی تنظیم شود. با اولین کارکرد دستگاه یک لایه محافظ بر روی سطوح فولادی داخلی محفظه ها ایجاد می شود که به عنوان عایق عمل می کند و از خوردگی در بدنه جلوگیری می کند. قابل ذکر است، فروش لیتیوم بروماید در این مجموعه با بهترین کیفیت و قیمت صورت می پذیرد. لیتیوم برومو ماده ای گران قیمت است. همچنین استیل الکل را به محلول لیتیوم برومو اضافه می کنیم. قابل ذکر است، قیمت هر لیتر لیتیوم بروماید به عوامل بسیاری بستگی دارد و شماا می توانید برای دریافت قیمت این ماده با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید. این ماده باعث افزایش انتقال حرارت در جاذب و کندانسور و همچنین افزایش ظرفیت خنک کننده می شود. باید به طور مرتب الکل اکتیل را به محلول اضافه کنیم. همچنین در ابتدای فصل سرما و در مواقعی که دستگاه کار نمی کند باید این الکل را به محلول اضافه کرد. همچنین شما عزیزان میتوانید برای خرید دی متیل سیلوکسان و خرید پالمیتیک اسید به لینک های زیر مراجعه کنید.

خواص فیزیکی و شیمیایی لیتیوم بروماید چیست؟

لیتیوم بروماید یک ترکیب شیمیایی است که از فلز لیتیوم و هالوژن بروم تشکیل شده است. در ادامه، به خواص فیزیکی و شیمایی این ماده خواهیم پرداخت. خواص فیزیکی این ماده به شرح زیر می باشد. 

  •  لیتیوم بروماید با فرمول شیمیایی LiBr و وزن مولکولی 86.85 گرم بر مول، جامدی بلورین است.
  • دارای رنگ سفید یا بی رنگ است.
  •  ذوب لیتیوم بروماید در دمای حدود 550 درجه سلسیوس اتفاق می افتد.
  • دارای نقطه جوش برابر با حدود 1265 درجه سلسیوس است.
  • همچنین این ماده دارای خواص شیمیایی بسیاری می باشد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. قابل ذکر است، فروش لیتیوم بروماید با بهترین کیفیت در این مجموعه انجام می شود. 
  •  لیتیوم بروماید به طور گسترده ای در صنایع جوشکاری، تولید الکترولیت ها و کاتالیزورها استفاده می شود.
  • این ترکیب در حلالیت آب خوبی دارد و در آب حل می شود، اما در الکل و اتر قابل حل نیست.
  • لیتیوم بروماید تا حدودی در حضور رطوبت هوا با آن تعامل می کند و می تواند اکسیده شود.
  • این ترکیب از خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی برخوردار است.
 

کاربرد لیتیوم بروماید چیست؟

وارد کننده لیتیوم بروماید | بازرگانی رامش نژاد

لیتیوم بروماید یک ترکیب شیمیایی است که حاوی لیتیوم و برم است. این ترکیب به عنوان نوعی نمک لیتیوم استفاده می شود و در صنایع مختلف از جمله داروسازی، متالورژی، تولید باتری و صنایع الکترولیت استفاده می شود. در صنعت داروسازی، لیتیوم بروماید به عنوان یک داروی ضد افسردگی و ضد اضطراب استفاده می شود. همچنین شما می توانید برای دریافت قیمت لیتیوم بروماید چیلرهای جذبی با مشاوران این مجموعه تماس حاصل فرمایید. به عنوان یک مهارکننده سیستم عصبی مرکزی عمل می کند و به کنترل اضطراب، عصبانیت و بی قراری در بیماران کمک می کند. در صنعت متالورژی از لیتیوم بروماید به عنوان پاک کننده فلز استفاده می شود. همچنین این کاربرد ها بسیار بر فروش لیتیوم بروماید تاثیر گذار هستند. این ترکیب به عنوان حلال برای فلزات استفاده می شود و به کنترل فرآیند تولید فلز کمک می کند.

لیتیوم بروماید نیز در تولید باتری و الکترولیت استفاده می شود. این ترکیب به عنوان یک الکترولیت جامد در باتری های لیتیوم بروماید مورد استفاده در برخی وسایل پزشکی استفاده می شود. همچنین این موارد بسیار بر قیمت هر لیتر لیتیوم بروماید تاثیر گذار هستند. لیتیوم بروماید به عنوان یک الکترولیت مایع در سلول های خورشیدی نیز استفاده می شود. لیتیوم بروماید به دلیل خواص الکتریکی، شیمیایی و فیزیکی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین شما می توانید خرید لیتیوم بروماید خود را با بهترین کیفیت و قیمت از این مجموعه انجام دهید. این ترکیب به عنوان یک نوع نمک لیتیوم بسیار مهم است و در زمینه های مختلفی مانند صنعت داروسازی، متالورژی و تولید باتری و الکترولیت کاربرد دارد.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی فروش لیتیوم بروماید پرداختیم. همچنین در این مقاله به چیستی، خواص فیزیکی و شیمیایی و همچنین کاربرد این ماده نیز اشاره کردیم. شایان ذکر است، شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *