مواد اولیه دارویی و پزشکی, مواد اولیه شیمیایی

خرید گرافن اکساید

قیمت هر گرم گرافن | بازرگانی رامش نژاد

خرید گرافن اکساید 99 درصد در بسته بندی های 25 کیلوگرمی وارد شده از کشور هند از این شرکت ، برای اطلاع از قیمت گرافن اکساید در ساعت اداری با ما تماس بگیرید. این محصول شکلی از گرافن است که با گروه های حاوی اکسیژن تزئین شده است. در مقایسه با گرافن، GO به راحتی در آب و همچنین هر حلال دیگری قابل پخش است.

شرکت بازرگانی رامش نژاد به عنوان برترین عمده فروشی نانو گرافن اکساید 99% این ماده اولیه رادر بسته بندی های …. در اختیار شما خریداران محترم قرار داده است . جهت اطلاع از قیمت هر گرم گرافن در ساعات اداری با مشاوران ما در تماس باشید .

خرید گرافن اکساید در تهران

نام به انگلیسی : graphene-oxide
شکل ظاهری:پودری
گرید : دارویی و صنعتی
کشور تولید کننده : هند
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل:شورآباد تهران

برای اطلاع از نحوه خرید گرافن اکساید بصورت عمده یا جزئی با شماره زیر تماس بگیرید.

خرید گرافن اکساید

خرید گرافن اکساید | بازرگانی رامش نژاد
قیمت هر گرم گرافن | بازرگانی رامش نژاد

گرافن اکساید ماده اولیه برای چندین دستگاه الکترونیکی مانند ترانزیستور اثر میدانی مبتنی بر گرافن GO است. روش موثر برای سنتز گرافن، کاهش شیمیایی GO است. GO با لایه برداری اکسید گرافیت از طریق فراصوت به دست می آید. احیای شیمیایی GO در حال حاضر به عنوان مناسب ترین روش تولید انبوه گرافن دیده می شود. محدودیت اصلی GO رسانایی آن است، اما فرآیندهایی برای بهبود خواص رسانایی وجود دارد.

کاربرد اکسید گرافن

رسوب فیلم GO بر روی هر بستری امکان پذیر است و سپس می تواند به هادی تبدیل شود. به همین دلیل می توان از آن برای تولید فیلم های رسانای شفاف استفاده کرد. و، تحقیقات برای جایگزینی اکسید قلع ایندیم با GO در صفحه نمایش های لمسی و باتری ها در حال انجام است.به دلیل مساحت سطح بالای GO، می تواند یک نامزد بالقوه به عنوان الکترود در ابرخازن، باتری، خازن و سلول های خورشیدی باشد.

با توجه به قابلیت اختلاط آسان GO با پلیمرها و سایر مواد، خواص کامپوزیت مانند استحکام کششی، الاستیسیته، رسانایی و غیره را می توان بهبود بخشید.به عنوان مثال، آرایش لایه ای از تکه های اکسید گرافن را می توان تا کرد، کشیده و چروک کرد. این ساختارها برای ذخیره سازی هیدروژن، هادی های یونی و غشاهای نانو فیلتراسیون استفاده می شوند.ماهیت فلورسنت GO در چندین کاربرد پزشکی مانند مواد ضد باکتری  سنجش زیستی و تشخیص بیماری، و حامل دارو نقش دارد.تولید در مقیاس بزرگ گرافن از طریق احیای شیمیایی اکسید گرافن انجام می شود.

اکسید گرافن در بدن

علاوه بر کاربردهای دارورسانی، مواد مبتنی بر GO نیز برای کاربردهای تشخیصی و فوتوترمال درمانی استفاده می‌شوند. نانوپلتفرم‌های چند منظوره پلاسمونیک مغناطیسی مبتنی بر GO محدود شده با رسوراترول فلوروژنیک و GO هیبریدی برای تشخیص بیماری آلزایمر استفاده می‌شوند. از نظر کاربردهای درمانی، ترکیب نانوستارهای طلا و GO برای درمان سرطان فتوترمال فوق کارآمد مورد استفاده قرار گرفت. علاوه بر این، اثر فتوترمال عالی به rGO پتانسیل های زیادی در درمان فتوترمال در برابر سرطان و انتشار کنترل شده داروی ناشی از گرما می دهد.

در نهایت، هر دو rGO و GO به دلیل خواص فیزیکوشیمیایی خاص و مکانیسم ضد باکتری منحصر به فردشان، خواص ضد باکتریایی امیدوارکننده ای با طیف گسترده ضد باکتریایی نشان می دهند. فلزاتی مانند نقره و طلا اغلب به عنوان مواد نانوکامپوزیت با GO و rGO برای افزایش فعالیت ضد باکتریایی این ساختارها استفاده می شوند. کامپوزیت های ZnO/GO با محتویات مختلف ZnO با کیفیت بالا و این کامپوزیت ها دارای خواص ضد باکتریایی برتر در برابر باکتری E. coli با سمیت سلولی کم هستند. از خواص ضد باکتریایی مواد مبتنی بر GO نیز برای از بین بردن پاتوژن های دندانی استفاده می شود. به طور مشابه، خواص ضد میکروبی و جذب فلز هنگامی که GO با اتیلن دی آمین تری استیک اسید عامل دار شد، بهبود یافت.

 

 شما مشتریان عزیز میتوانید برای اطلاع از قیمت پیلوکارپین و خرید فیناستراید به لینک مربوطه مراجعه کنید.

فروش نانو گرافن اکساید

جهت اطلاع از شرایط فروش نانو گرافن اکساید همه روزه بجز روزهای تعطیل در ساعات اداری با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید . بهترین مشاوران ما اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد .  

سطح ویژه بالای نانوکامپوزیت های مبتنی بر GO کاربردهای بالقوه زیادی مانند دستگاه های ذخیره انرژی، حسگرها، حسگرهای زیستی، کاربردهای زیست پزشکی، سلول های خورشیدی و ابرخازن ها را ایجاد می کند. گروه های OH موجود در GO مکان مناسبی برای هر گونه عامل شیمیایی هستند . به طور مشابه، زیست سازگاری و خواص اتصال DNA GO برای این ماده برای کاربردهای تشخیصی، دارورسانی و درمانی مناسب است . همچنین، نانوکامپوزیت مبتنی بر GO برای تشخیص بیماری آلزایمر همراه با درمان سرطان استفاده می شود .

برای همه انواع حسگرها از GO اصلاح شده به دست آمده از طریق عاملدارسازی شیمیایی استفاده می شود. این می تواند بیشتر با گونه های الکتریکی فعال شود. این اتصال غیر اختصاصی رخ داده با حسگرهای مبتنی بر گرافن ساده را کاهش می دهد. به جای مشتقات مختلف گرافن، GO و rGO بهترین اثرات ضد باکتریایی را نشان می دهند. به خصوص، GO را می توان با نانوذرات نقره برای افزایش بیشتر خواص ضد باکتریایی استفاده کرد .

 

قیمت هر گرم گرافن

فروش گرافن اکساید | بازرگانی رامش نژاد
فروش گرافن اکساید | بازرگانی رامش نژاد

شرکت ما پایین ترین قیمت هر گرم گرافن را برای شما ارایه خواهد نمود . 

حسگرهای زیستی مبتنی بر GO خواص حساس بسیار خوبی را نشان می‌دهند، حتی یک مولکول را می‌توان از حجم عظیم تشخیص داد. این برای تشخیص DNA، ATP، دوپامین، الیگونوکلئوتیدها، ترومبین و اتم های مختلف استفاده می شود. برای از بین بردن سلول های غیرطبیعی ارائه شده در محل خاص بدن از فوتوتراپی (PTT) استفاده می شود . با تابش یک عامل تولید شده گرما در قسمت خاصی از بدن سلول های غیر طبیعی را از بین می برد. در این مورد، GO عملکرد PTT را به طرق مختلف افزایش می دهد. به جای PTT به تنهایی، GO فعال شده با پورفیرین می تواند سلول های تومور بیشتری را از بین ببرد و به سلول های طبیعی آسیبی نرساند، به خصوص برای تومور مغزی  GO به طور فعال در چندین سیستم طراحی شده برای شناسایی مولکول های بیولوژیکی مرتبط شرکت کرده است. GO با استفاده از اسید فولیک که برای تشخیص سرطان دهانه رحم و سلول‌های سرطان سینه انسان استفاده می‌شود، عامل‌دار شد.

 

عمده فروشی نانو گرافن اکساید

عمده فروشی نانو گرافن اکساید
عمده فروشی نانو گرافن اکساید

شرکت بازرگانی رامش نژاد به عنوان برترین عمده فروشی نانو گرافن اکساید آماده ارسال سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد .

در انتقال ژن، GO اصلاح شده توسط پلی اتیلن ایمین می تواند برای درمان برخی بیماری های ژنتیکی با حمل DNA خارجی به داخل سلول ها استفاده شود. GO خواص جذب DNA و زیست سازگاری عالی را نشان می دهد. اتصال DNA به GO بسیار پایدار و برگشت پذیر است. این ویژگی ها امکان آماده سازی مواد گرافن مبتنی بر DNA را برای کاربردهای زیستی مختلف فراهم می کند. سیستم های دارورسانی در زمینه زیست پزشکی مواد مبتنی بر GO را جذب می کنند. نانوصفحات GO سمیت سلولی بسیار پایین و جذب سلولی بالایی را نشان می‌دهند، از این رو، به عنوان نانوحامل ایده‌آل برای دارورسانی و نانوپروب فلورسنت داخل سلولی مورد بررسی قرار می‌گیرند کامپوزیت‌های مختلف مبتنی بر گرافن مانند بسترهای طرح‌دار نانو GO، رگ‌زایی مبتنی بر GO/هیدروژل، نانوهیبریدهای GO تزئین‌شده با اسید هیالورونیک، نانوذرات GO عامل‌دار و GO فلورسنت از طریق پیوند پلیمری برای تحویل کارآمد دارو مورد استفاده قرار گرفتند .

 از طریق استری کردن، GO برای کاربرد جذب گاز با ترکیب GO با بنزن-1،4-دیبورونیک اسید برای تشکیل استرهای بورونیک عامل دار شد. با اتصال عرضی GO، شبکه متخلخل سه بعدی می تواند با عرض منافذ، حجم و مکان های اتصال قابل تغییر ایجاد شود. با اصلاح گروه های اپوکسی از طریق حمله هسته دوست به آلفا کربن اپوکسید GO می توان کووالانسی عامل دار شد و همچنین یک گروه آمین را برای کاتالیز کردن واکنش باز شدن حلقه در نظر گرفت. با استفاده از این، GO را می توان به عنوان فیلم های گرافن اصلاح شده شیمیایی (CMG) تغییر داد. این می تواند یک نامزد امیدوارکننده برای سنسورهای الکتروشیمیایی باشد. به طور مشابه، پلاکت‌های GO توسط 3-aminopropyltriethoxysilane، پلاکت‌های اکسید گرافن را از طریق واکنش SN2 بین گروه‌های آمین اپوکسید و APTS عامل‌دار شدند. این کاندید به دلیل استحکام بیشتر برای کپسولاسیون زیستی و حسگرها مناسب است. همچنین، یک حسگر الکتروشیمیایی طراحی شده با استفاده از نانوکامپوزیت GO و اتیلن دیامین برای تشخیص فنیتروتیون در آب طبیعی استفاده می شود پراکندگی GO را می توان با اتصال عرضی نانوذرات GO و طلا با استفاده از اتیلن دیامین تا حد زیادی بهبود بخشید.

قیمت نانو اکسید گرافن

جهت اطلاع از قیمت نانو اکسید گرافن در ساعات اداری با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید . شرکت بازرگانی رامش نژاد این محصول را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت ارائه میدهد . این قیمت رقابتی است و به دلیل نوسانات دلار قابل ذکر در سایت نیست به همین دلیل شما عزیزان میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *