مواد اولیه شیمیایی, مواد اولیه صنعتی

خرید هیدروژن پراکسید صنعتی

وارد کننده هیدروژن پراکسید صنعتی | بازرگانی رامش نژاد

خرید هیدروژن پراکسید صنعتی در درام های 35 کیلوگرمی وارد شده از کشور ترکیه و کره جنوبی , برای اطلاع از قیمت هیدروژن پراکسید صنعتی با ما تماس بگیرید. در ادامه به مشخصات این محصول میپردازیم :  به دلیل موارد استفاده آن در صنعت و کارایی آن بسیار مطلوب می باشد. پراکسید هیدروژن یا H2O2 یکی از رایج ترین ابزار کمک های اولیه در خانه های ما است. فروش هیدروژن پراکسید صنعتی با خلوص 35% و 50% با بهترین کیفیت و قیمت در شرکت بازرگانی رامش نژاد انجام می پذیرد. این دو ویژگی اساسی پراکسید هیدروژن است: سفید کننده و ضد عفونی کننده. هر دوی این خواص هیدروژن باعث می شود که در صنعت نیز مفید باشد. شما برای خرید و اطلاع از قیمت این محصول می توانید با مشاوران حرفه ای این مجموعه ارطبات حاصل فرمایید.  

فروش هیدروژن پراکسید صنعتی

نام به انگلیسی : Hydrogen Peroxide
فرمول شیمایی : H2O2
شکل ظاهری : مایع بی رنگ شفاف
خلوص : 35 درصد ، 50 درصد
گرید : خوراکی ، صنعتی
بسته بندی : درام 35 کیلوگرمی
کشورتولید کننده : پاشا ترکیه ، دگوسا کره جنوبی
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل : شورآباد تهران , امیر کبیر اصفهان

برای اطلاع از قیمت آب اکسیژنه 50 درصد و 35 درصد و نحوه خرید آن در ساعات اداری با ما تماس بگیرید. 

خرید هیدروژن پراکسید صنعتی | بازرگانی رامش نژاد
خرید هیدروژن پراکسید صنعتی | بازرگانی رامش نژاد

هیدروژن پراکسید صنعتی چیست؟

هیدروژن پراکسید صنعتی یک ترکیب شیمیایی است که به صورت مایع بی رنگ و بدون بو در دسترس است. این ترکیب شیمیایی شامل دو اتم هیدروژن و دو اتم اکسیژن است و فرمول شیمیایی آن H2O2 است. هیدروژن پراکسید صنعتی در بسیاری از صنایع مانند پزشکی، آرایشی و بهداشتی، پاک کننده ها، صنایع غذایی و کشاورزی استفاده می شود. استفاده از هیدروژن پراکسید صنعتی در پزشکی شامل استفاده در عمل جراحی، ضد عفونی کردن جراحی ها و درمان برخی بیماری ها مانند عفونت های قارچی و باکتریایی است. قیمت هیدروژن پراکسید صنعتی نسبت به کارایی آن بسیار به صرفه می باشد. همچنین، در صنایع آرایشی و بهداشتی، هیدروژن پراکسید صنعتی به عنوان یک ماده سفید کننده و ضد عفونی کننده در محصولات مانند پاست و دهان شویه ها استفاده می شود. خرید هیدروژن پراکسید صنعتی به دلیل کارایی بسیاری که دارد بسیار معقول می باشد. 

در صنایع پاک کننده، هیدروژن پراکسید صنعتی به عنوان یک ماده خنثی کننده و ضد عفونی کننده در محصولات مانند مایع ظرفشویی و خانگی استفاده می شود. به همین دلیل است که قیمت آب اکسیژنه 50 بسیار معقول می باشد. همچنین، در صنایع غذایی، هیدروژن پراکسید صنعتی به عنوان یک ماده شستشو کننده و ضد عفونی کننده برای سطوح و تجهیزات استفاده می شود. در صنایع کشاورزی، هیدروژن پراکسید صنعتی به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده و کشتار کننده در محصولات مانند گوشت و شیر استفاده می شود. همچنین، این ترکیب شیمیایی به عنوان یک ماده کوددهی نیز در برخی از گیاهان استفاده می شود. به دلیل مصارف بالا از این ماده خرید هیدروژن پراکسید صنعتی بسیار برای صنایع ضروری می باشد.

کاربرد هیدروژن پراکسید صنعتی

فروش هیدروژن پراکسید صنعتی | بازرگانی رامش نژاد
فروش هیدروژن پراکسید صنعتی | بازرگانی رامش نژاد

هیدروژن پراکسید صنعتی یک ترکیب شیمیایی است که در بسیاری از صنایع مانند پزشکی، آرایشی و بهداشتی، پاک کننده ها، صنایع غذایی و کشاورزی استفاده می شود. برای اطلاع از قیمت هیدروژن پراکسید صنعتی می توانید با مشاوران این مجموعه ارتباط حاصل کنید. در پزشکی، این ترکیب شیمیایی به عنوان یک ضد عفونی کننده و درمان برخی بیماری ها مانند عفونت های قارچی و باکتریایی استفاده می شود. در صنایع آرایشی و بهداشتی، هیدروژن پراکسید صنعتی به عنوان یک ماده سفید کننده و ضد عفونی کننده در محصولات مانند پاست و دهان شویه ها استفاده می شود. در صنایع پاک کننده، این ترکیب شیمیایی به عنوان یک ماده خنثی کننده و ضد عفونی کننده در محصولات مانند مایع ظرفشویی و خانگی استفاده می شود. خرید هیدروژن پراکسید صنعتی دارای مزایای بالایی برای صنایع می باشد.

در صنایع غذایی، هیدروژن پراکسید صنعتی به عنوان یک ماده شستشو کننده و ضد عفونی کننده برای سطوح و تجهیزات استفاده می شود. این عوامل در قیمت آب اکسیژنه 50  تاثیر گذار هستند. در صنایع کشاورزی، این ترکیب شیمیایی به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده و کشتار کننده در محصولات مانند گوشت و شیر استفاده می شود. با این حال، باید توجه داشت که هیدروژن پراکسید صنعتی یک ماده شیمیایی قوی است و در صورت استفاده نادرست ممکن است خطرناک باشد. برای استفاده از این ترکیب شیمیایی در صنایع مختلف، باید موارد ایمنی رعایت شود. خرید هیدروژن پراکسید صنعتی به دلیل کارایی بالا آن بسیار به صرفه است.

 

خواص فیزیکی و شیمیایی هیدروژن پراکسید صنعتی

هیدروژن پراکسید صنعتی یک ترکیب شیمیایی با فرمول H2O2 است. این ترکیب شیمیایی شامل دو اتم هیدروژن و دو اتم اکسیژن است. هیدروژن پراکسید صنعتی به صورت مایع بی رنگ و بدون بو است. خواص فیزیکی هیدروژن پراکسید صنعتی شامل دمای جوش بالا، حلالیت در آب و الکل، قابلیت اشتعال و سرعت اکسیداسیون بالا است. دمای جوش هیدروژن پراکسید صنعتی در فشار جوی 150 درجه سانتی گراد است. این ترکیب شیمیایی در آب و الکل حل می شود و قابلیت اشتعال دارد. هیدروژن پراکسید صنعتی سرعت اکسیداسیون بالایی دارد که باعث می شود در حضور مواد قابل اکسیداسیون، به سرعت تجزیه شود. شما کاربر گرامی می توانید خرید هیدروژن پراکسید صنعتی خود را از شرکت بازرگانی رامش نژاد انجام دهید. 

خواص شیمیایی هیدروژن پراکسید صنعتی شامل قابلیت اکسیداسیون، تجزیه به آب و اکسیژن، تولید رادیکال های آزاد و حذف باکتری ها و ویروس ها است. هیدروژن پراکسید صنعتی قابلیت اکسیداسیون بالایی دارد که باعث می شود در حضور مواد قابل اکسیداسیون، به سرعت تجزیه شود. هیدروژن پراکسید صنعتی به آب و اکسیژن تجزیه می شود و رادیکال های آزاد تولید می کند که به عنوان یک ضد عفونی کننده عمل می کند. قیمت هیدروژن پراکسید صنعتی بسته به عوامل بسیاری دارد. هیدروژن پراکسید صنعتی حذف باکتری ها و ویروس ها را نیز تسهیل می کند. در نتیجه، هیدروژن پراکسید صنعتی یک ترکیب شیمیایی با خواص فیزیکی و شیمیایی قوی است که در بسیاری از صنایع مانند پزشکی، آرایشی و بهداشتی، پاک کننده ها، صنایع غذایی و کشاورزی استفاده می شود. با این حال، باید توجه داشت که هیدروژن پراکسید صنعتی یک ماده شیمیایی قوی است و در صورت استفاده نادرست ممکن است خطرناک باشد. برای استفاده از این ترکیب شیمیایی در صنایع مختلف، باید موارد ایمنی رعایت شود. خرید هیدروژن پراکسید صنعتی بسیار به صرفه است و برای صنعت بسیار کاربردی می باشد. 

 

موارد ایمنی بعد از خرید هیدروژن پراکسید صنعتی

قیمت آب اکسیژنه 50 درصد | بازرگانی رامش نژاد
قیمت آب اکسیژنه 50 درصد | بازرگانی رامش نژاد

استفاده از هیدروژن پراکسید صنعتی در صنایع مختلف به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی قوی آن، بسیار مفید است. شایان ذکر است قیمت آب اکسیژنه 50 درصد متغیر می باشد با این حال، باید توجه داشت که این ترکیب شیمیایی یک ماده قوی و خطرناک است و باید موارد ایمنی رعایت شود. برخی از موارد ایمنی در استفاده از هیدروژن پراکسید صنعتی عبارتند از:

 1.  استفاده از لباس های محافظ مانند کلاه، دستکش و عینک.
 2.  استفاده از ماسک تنفسی در صورت نیاز.
 3. جلوگیری از تماس با چشم، پوست و لب ها.
 4. جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بخارات هیدروژن پراکسید صنعتی.
 5. نگهداری هیدروژن پراکسید صنعتی در محل های خشک و خنک.
 6. جلوگیری از تماس با مواد قابل اکسیداسیون مانند سولفوریک اسید، نیتریک اسید و آمونیاک.
 7. استفاده از هیدروژن پراکسید صنعتی در محیط های خوب تهویه شده.
 8. ذخیره هیدروژن پراکسید صنعتی در جایی که از دسترس کودکان و حیوانات باشد.
 9. استفاده از مقادیر مناسب هیدروژن پراکسید صنعتی و عدم استفاده از مقادیر بیش از حد.
 10.  رعایت دستورالعمل های ایمنی توسط تولید کننده و کارشناسان بهداشت و ایمنی.

رعایت دستور العمل ها در استفاده از این ماده بسیار مهم می باشد. این دستور العمل ها خرید هیدروژن پراکسید صنعتی در خرید این محصول نیز اعمال می شوند. 

مزایای هیدروژن پراکسید صنعتی

هیدروژن پراکسید صنعتی یکی از ترکیبات شیمیایی مهم است که در بسیاری از صنایع استفاده می‌شود. قیمت هیدروژن پراکسید صنعتی نسبت به مزایا ان بسیار به صرفه می باشد. این ترکیب به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی خود، در بسیاری از صنایع از جمله پزشکی، آرایشی، خوراکی، پوستی، صنایع شوینده و بهداشتی استفاده می‌شود. برخی از مزایا استفاده از هیدروژن پراکسید صنعتی عبارتند از:

 • هیدروژن پراکسید صنعتی به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده در بسیاری از صنایع پزشکی و بهداشتی استفاده می ‌شود. این ترکیب می‌تواند باعث کشتن باکتری ‌ها، ویروس ‌ها و قارچ‌ ها شود.
 • هیدروژن پراکسید صنعتی به عنوان یک ماده ضد لک، ضد جوش و ضد باکتری در صنایع آرایشی و پوستی استفاده می‌ شود.
 • این ترکیب به عنوان یک ماده اکسید کننده در صنایع رنگ و رزین استفاده می ‌شود و می ‌تواند به بهبود کیفیت و روانی محصولات کمک کند.

معایب هیدروژن پراکسید

همچنین این گونه مواد معایبی نیز دارند. به دلیل آن که مزایای خرید هیدروژن پراکسید صنعتی بسیار است این معایب قابل چشم پوشی هستند. همچنین قیمت آب اکسیژنه 50 به عوامل بسیاری بستگی دارد. توضیح کامل این معایب موارد به شرح زیر می باشد. 

 • هیدروژن پراکسید صنعتی در صورت مصرف زیاد ممکن است باعث تحریک چشم، بینی و گلو شود و باعث تنفس سخت شود.
 • در صورت تماس مستقیم با پوست، هیدروژن پراکسید صنعتی ممکن است باعث آسیب به پوست شود.
 • هیدروژن پراکسید صنعتی در صورت قرار گرفتن در معرض حرارت، نور و فشار بالا، ممکن است منفجر شود.
 • هیدروژن پراکسید صنعتی به عنوان یک ترکیب شیمیایی با خواص خاص در بسیاری از صنایع استفاده می‌ شود. اما برای استفاده از آن‌ها، باید از مقادیر مناسب و در شرایط ایمن استفاده کرد.
 •  

هیدروژن پراکسید از کجا بخریم

هیدروژن پراکسید بسته به نوع و حجم مورد نزظر قیمت متفاوت دارد. شما می توانید این ماده را با بهترین کیفیت و قیمت از شرکت بازرگانی رامش نژاد خریداری کنید. 

قیمت هیدروژن پراکسید صنعتی

قیمت هیدروژن پراکسید صنعتی به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. حجم، نوع، اندازه و کیفیت و شرکت سازنده قیمت های متفاوتی را اعمال می کنند. شایان ذکر خرید هیدروژن پراکسید صنعتی بسته به مصرف آن بسیار به صرفه می باشد.

قیمت آب اکسیژنه 50 درصد

قیمت آب اکسیژنه 50 درصد با دارا بودن ویژگی ها و استفاده بسیار زیاد به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد، اما با توجه به کارایی ان بسیار به صرفه می باشد. 

جمع بندی

در این مقاله به بررسی هیدروژن پراکسید صنعتی پرداخته شد. همچنین در این مقاله به بررسی چیستی، کارایی و مزایا و معایب این ماده نیز پرداخته شد. شما می توانید خرید هیدروژن پراکسید صنعتی خود را با شرکت بازرگانی رامش نژاد انجام دهید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *