مواد اولیه دارویی و پزشکی, مواد اولیه شیمیایی

فروش اینترنتی ال هیستیدین

قیمت ال هیستیدین | بازرگانی رامش نژاد

فروش اینترنتی ال هیستیدین در بسته بندی های 25 کیلوگرمی به رنگ پودر بلوری سفید و بی بو , شما مشتریان عزیز میتوانید برای خرید اینترنتی ال هیستیدین در ساعت اداری با ما تماس بگیرید.پودر ال سیستئین که امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده، یک نوع اسید آمینه غیر ضروری ولی پرفایده به شمار میره که می تواند توسط بدن انسان در مقدار کافی متیونین در شرایط فیزیولوژیکی طبیعی سنتز شود. این ماده در حالت معمول به عنوان ماده سازنده در صنایع دارویی و غذایی و خوراک طیور استفاده می شود. این ماده به عنوان کمک پخت و پز و همچنین در طعم دادن به گوشت استفاده می شود. بسیاری از تحقیقات ادعا می کنند که سیستئین می تواند اثر ضد التهابی قابل توجهی داشته باشد. مطالعات نشان می دهد که سیستئین ممکن است به کاهش التهاب در بیماران مبتلا به کولیت اولسراتیو کمک کند که در آینده بیشتر از آن خواهیم شنید. در ادامه از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی پودر ال سیستئین خواهیم پرداخت. پس همراه ما باشید!

فروش ال هیستیدین در تهران

نام به انگلیسی : l-histidine
فرمول شیمایی : C6H9N3O2
وزن ملکولی : 155.2 گرم بر مول
شکل ظاهری : پودر بلوری سفید رنگ بدون بو
قیمت : تماس بگیرید.
محل تحویل : شورآباد تهران

برای اطلاع از نحوه خرید اینترنتی ال هیستیدین در ساعت اداری با شماره زیر تماس بگیرید.

فروش اینترنتی ال هیستیدین | بازرگانی رامش نژاد
فروش اینترنتی ال هیستیدین | بازرگانی رامش نژاد

خرید اینترنتی ال هیستیدین

این اسید یکی از 20 اسید آمینه پروتئینی مهم در بدن انسان و حیوان است که برای ساختار و عملکرد مناسب پروتئین ها ضروری است. خرید اینترنتی ال هیستیدین به علت اینکه نقش مهمی در بسیاری از فرآیندهای بیوشیمیایی و فیزیولوژیکی بدن دارد و برای سلامت عضلات و بافت‌های عصبی و سیستم ایمنی مورد نیاز است، بسیار صورت می پذیرد. یکی از کاربردهای ال هیستیدین در بدن تولید هیستامین می باشد. فروش ال هیستیدین به علت اینکه نقش مهمی در واکنش های آلرژیک و التهابی دارد، بسیار صورت می پذیرد.

این ترکیب همچنین در تنظیم خواب و بیداری، تنظیم فشار خون و ترشح هورمون رشد نقش دارد. همچنین فروش اینترنتی ال هیستیدین علاوه بر سادگی فرایند، قابلیت تنظیم حجم و زمان تحویل را نیز دارا است. علاوه بر این، ال هیستیدین نقش مهمی در تولید هموگلوبین به عنوان یکی از اسیدهای آمینه مهم دارد. هموگلوبین یک پروتئین مهم در گلبول های قرمز است که برای انتقال اکسیژن از ریه ها به سایر اندام های بدن لازم است.

کاربرد ال هیستیدین چیست؟

در ارتباط با خصوصیات اولیه پودر صحبت کردیم . پودر ال سیستئین در صنعت نانوایی از سیستئین به عنوان نرم کننده خمیر برای شکستن پیوندهای دی سولفید گلوتن استفاده می شود. صنایع نانوایی با خرید پودر ال سیستئین می توانند ویسکوزیته خمیر را کاهش دهند. در ادامه، سیستئین ویسکوزیته خمیر را کاهش می دهد و استفاده از آن را آسان می کند. کاربرد دیگر این است که سیستئین خاصیت ارتجاعی را افزایش می دهد که به تخمیر بهتر خمیر کمک می کند و در نتیجه پخت خوبی دارد. سازندگان نان پودر ال سیستئین را فقط برای سرگرمی در خمیر نان قرار نمی دهند. خمیر در یک اسید آمینه به نام L-cysteine ورز می‌شود که برای کاهش زمان اختلاط خمیر استفاده می‌شود، زیرا ماندگاری نان را افزایش می‌دهد و به تازه ماندن آن در فروشگاه کمک می‌کند.

این ماده چون ماده طبیعی است به شما ضرری نمی رساند، به همین علت فروش پودر ال سیستئین بسیار افزایش یافته. در هندوستان صنعت نانوایی بسیار از این ماده استفاده می کند. همچنین پودر ال سیستئین به عنوان یک عامل تغذیه ‌ای و تقویت ‌کننده مو در تولید محصولات مراقبت از پوست و مو مانند شامپوها، کرم‌ های مرطوب ‌کننده و ماسک‌های صورت استفاده می‌ شود. شایان ذکر است، به عنوان رطوبت ‌گیر و نرم ‌کننده در صنعت نساجی استفاده می ‌شود. این پودر می ‌تواند در فرآیند رنگ ‌بری و نرم‌ کنندگی الیاف مورد استفاده قرار گیرد. همچنین فروش این ماده در این مجموعه با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود.

همچنین برای خرید فیناستراید و اطلاع از قیمت تیمول به لینک مربوطه مراجعه کنید.

خرید پودر ال سیستئین برای چه کسانی توصیه می شود ؟!

پودر ال سیستئین از اسید های آمینه مورد نیاز بدن برای تولید گلوتاتیون است که به محافظت از بدن در برابر رادیکال های آزاد کمک می کند. خواص دارویی و پزشکی این ماده باعث می شود تا خرید پودر ال سیستئین بسته به عوامل مختلفی به صرفه شود. سیستئین همچنین با رادیکال های آزاد که ممکن است پس از ورزش تشکیل شوند مبارزه می کند، این عامل ممکن است به جلوگیری از التهاب و سرعت بهبودی کمک کند. یک مطالعه روی بیمارانی که مکمل سیستئین را به مدت یک هفته مصرف کرده بودند مورد بررسی قرار گرفت. این امر منجر به افزایش قابل توجهی در تولید آنتی اکسیدان و کاهش متعاقب آن رادیکال های آزاد شد.

همچنین تحقیقات زیادی گفته اند که پودر ال سیستئین برای هضم غذا کمک می کند. این ماده یک آنتی اکسیدان قوی است و می تواند سیستم ایمنی ما را قوی کند. سیستئین این امکان را دارد تا بتواند از انتشار ویروس آنفولانزا بین سلول ها جلوگیری کند. این فرایند می تواند خطر ابتلا به آنفولانزا را کاهش دهد و به درمان آن کمک کند.

 

قیمت پودر ال سیستئین به طور متوسط چقدر است ؟!

ال سیستئین پودری یک اسید آمینه غیر ضروری است زیرا بدن شما به طور معمول می تواند آن را از اسیدهای آمینه مانند متیونین و سرین بسازد. اسید امینه بودن این ماده باعث بهبود در استفاده این ماده و به صرفه شدن قیمت پودر ال سیستئین می شوند. پودر ال سیستئین یک اسید آمینه است که به عنوان یک بلوک ساختمانی عمل می کند. اسیدهای آمینه ترکیبات آلی و مصنوعی هستند. دسته های مختلف اسیدهای آمینه نقش مهمی در حفظ هموستاز بدن دارند و مصرف اسیدهای آمینه ضروری و غیر ضروری در رژیم غذایی برای حفظ سلامتی مهم است. هنگامی که ال سیستئین به عنوان مکمل مصرف می شود، همچنین معمولاً به شکل N-استیل سیستئین (NAC) است. بدن آن را به سیستئین و سپس به گلوتاتیون تبدیل می کند. آنتی اکسیدان ها با مواد مضری به نام رادیکال های آزاد که به غشای سلولی و DNA آسیب می رسانند مبارزه می کنند.به طور کلی براورد هزینه این ماده مشخص نیست و در بازه های زمانی مختلف بسته به نیاز مصرف کننده ، متفاوت است . پیشنهاد میکنیم که جهت دریافت اطلاعات بیشتر ، با مشاوران ما در بازرگانی رامش نژاد در تماس باشید. 

 

فروش ال هیستیدین

فروش ال هیستیدین | بازرگانی رامش نژاد
فروش ال هیستیدین | بازرگانی رامش نژاد

ال-هیستیدین همچنین در ترشح هورمون های گوارشی مانند سکرتین و گوستین نقش دارد. این هورمون ها به تنظیم فعالیت گوارشی و جذب غذا کمک می کنند. یکی از عواملی که فروش ال هیستیدین را بسیار گسترده کرده، خواص اسیدیته این ماده است و فروش اینترنتی ال هیستیدین به همین دلیل بسیار افزایش پیدا کرده است. به طور کلی اسید آمینه ال هیستیدین به عنوان یکی از اسیدهای آمینه مهم در بدن انسان و حیوان نقش مهمی در بسیاری از فرآیندهای بیوشیمیایی و فیزیولوژیکی بدن ایفا می کند. مصرف منابع غذایی غنی از این اسید آمینه یا مکمل های حاوی ال هیستیدین می تواند به بهبود سلامت و عملکرد کمک کند.

همچنین قیمت ال هیستیدین و میزان اسید آمینه ال هیستیدین در هر ظرف ممکن است متفاوت باشد. با این حال، خوردن یک رژیم غذایی متنوع که شامل انواع غذاها باشد می تواند به تامین نیاز بدن شما به این اسید آمینه کمک کند اما صنایع با خرید ال هیستیدین و استفاده از آن در تولیدات خود، توانسته اند این نیاز را برطرف کنند.

ال هیستیدین چیست؟

 اسید آمینه ال سیستئین هیدروکلراید یکی از بلوک های ساختمانی اصلی کراتین است، یک بلوک فیبری که پوست، ناخن و مو را می سازد. بدون ال سیستئین کافی برای حفظ ساختار کراتین، ضعیف و مستعد شکستگی می شوید. مو از سه لایه تشکیل شده است: کوتیکول، کورتکس و مدولا. کورتکس برجسته ترین لایه مو است که حدود 80 درصد از ساختار آن را تشکیل می دهد. کورتکس حاوی مولکول های کراتین است که در یک بافت فیبری جاسازی شده و حاوی حدود 75 درصد ال سیستئین است که به آن استحکام می بخشد. یکی از دلایلی که قیمت پودر ال سیستئین بسیار مطلوب است، خواص شیمیایی این ماده است. پودر ال سیستئین نیز یکی از معدود اسیدهای آمینه است که می تواند پیوندهای دی سولفیدی ایجاد کند که کراتین را در کنار هم نگه می دارد و حتی به حفظ رطوبت مو کمک می کند.
پودر ال سیستئین برای کمک به سوخت و ساز بدن برخی مواد مغذی از جمله بیوتین ضروری است. بیوتین (ویتامین B7) یک ماده مغذی مهم برای رشد مو است. همچنین تصور می‌شود که اسیدهای آمینه ممکن است به سلول‌های اپیدرمی پوست متصل شوند، چین و چروک‌ها را پر کرده و خطوط ریز را صاف کرده و ظاهری جوان‌تر به پوست می‌دهند. همچنین این ماده در این مجموعه با بهترین کیفیت بازار به فروش می رسد. اسید های آمینه نه تنها پوست را تغذیه می کنند و کلاژن و الاستین را تقویت می کنند، بلکه هنگامی که روی پوست استفاده می شوند، پایه ای سالم و جذاب ایجاد می کنند تا از مزایای سایر مواد و روش های مراقبت از پوست به حداکثر برسند.

خواص فیزیکی و شیمیایی ال هیستیدین چیست؟

خرید ال هیستیدین | بازرگانی رامش نژاد
خرید ال هیستیدین | بازرگانی رامش نژاد

ماده ال هیستیدین یک ماده شیمیایی است که به طور گسترده در زمینه پژوهش و پزشکی استفاده می ‌شود و بسیاری از داروسازان از فروش اینترنتی ال هیستیدین به علت سادگی کار استفاده می کنند. ال هیستیدین در واقع یک آمینواسید است که در ساخت بسیاری از پروتئین‌ها و آنزیم‌ها نقش دارد. همچنین این ماده دارای خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فردی می باشد که فروش ال هیستیدین را بسیار مطلوب کرده است. برخی از اصلی‌ترین خواص آن عبارتند از:

  1.  نقطه ذوب و جوش: نقطه ذوب ال هیستیدین در حدود 298 درجه سانتیگراد است. در حالت جامد، این ماده به شکل بلورهای کوچک و بی‌رنگی ظاهر می‌ شود. به علت این که این ماده جامد است، خرید ال هیستیدین را به علت حمل آسان بسیار مطلوب کرده است.
  2. حلالیت: ال هیستیدین در آب و الکل قابل حل است. این ویژگی موجب می‌شود که به راحتی در فرآوری و مطالعات شیمیایی استفاده شود.
  3. خاصیت آمفوتریک: ماده ال هیستیدین قابلیت عملکرد به عنوان یک اسید و یا باز را داراست. این خاصیت آمفوتریک آن را مناسب برای تعادل بخشیدن به پدیده‌های شیمیایی نموداری می‌ کند. در کل، هرچقدر خاصیت این ماده برای صنایع مناسب تر باشد، فروش اینترنتی ال هیستیدین نیز همانقدر افزایش پیدا می کند. زیرا شاخص استفاده و فروش رابطه مستقیم دارند.
  4.  اسیدیته: ال هیستیدین یک آمینواسید آسپرتیک است که دارای گروه کربوکسیلی و گروه آمینی است، بنابراین می‌تواند به عنوان یک اسید و یا باز عمل کند.
  5.  استفاده در بیولوژی: خرید اینترنتی ال هیستیدین به علت اینکه نقش زیادی در پروتئین‌ها و آنزیم‌ها بازی می‌کند و در عملکرد فعالیت بیولوژیکی آنها دخیل است، بسیار صورت می پذیرد.

 

موارد ایمنی بعد از خرید ال هیستیدین

ال هیستیدین یک ماده شیمیایی است که به عنوان یک ضد عفونی کننده و ضد باکتریایی استفاده می ‌شود. در ادامه به بررسی موارد ایمنی در استفاده از ال هیستیدین خواهیم پرداخت.

  1. استفاده از دستکش‌ها: قبل از استفاده از ال هیستیدین، باید دستکش ‌های مناسب را بپوشید تا از تماس مستقیم با پوست جلوگیری شود.
  2. استفاده در محیط ‌های خنک و خشک: ال هیستیدین باید در محیط ‌های خشک و خنک نگهداری شود تا از تغییر رنگ و شکل ماده جلوگیری شود. قابل ذکر است، تمام این موارد در فروش اینترنتی ال هیستیدین به صورت کامل رعایت می شوند.
  3. عدم استفاده در صورت حساسیت: افرادی که حساسیت به ال هیستیدین دارند، باید از استفاده آن خودداری کنند و به جای آن از محصولات دیگر استفاده کنند.
  4. عدم استفاده در نزدیکی چشم و دهان: ال هیستیدین باید از تماس مستقیم با چشم و دهان جلوگیری شود، زیرا ممکن است باعث تحریک و التهاب شود. با رعایت این مورد در فروش اینترنتی ال هیستیدین، می توان از اسیب دیدن کارکنان جلوگیری کرد.
  5.  نگهداری در جای مناسب: ال هیستیدین باید در جایی نگهداری شود که از دسترس کودکان و حیوانات خانگی باشد تا از خطرات ناشی از بلعیدن یا تماس با آن جلوگیری شود. 

پودر ال سیستئین چگونه تولید می شود؟

فرآیند سنتی تولید ال سیستئین با جوشاندن مواد خام در اسید هیدروکلریک غلیظ و کربن فعال شروع می شود و بعد به مرحله فروش پودر ال سیستئین می رسد. سپس الکترولیز انجام می شود. یکی از معایب این روش نیاز به مقادیر زیادی اسید سولفوریک غلیظ و آب است. همچنین محصول نهایی «کوشر» یا «حلال» نیست و برای رژیم های گیاهخواری مناسب نمی باشد. همچنین یک فرآیند تخمیر پایدارتر برای تولید پودر ال سیستئین (ال سیستئین دایمر) معرفی شده است. در این روش از مواد خام گیاهی مانند ذرت و عناصر معدنی کمیاب استفاده می شود.

این روش در مقایسه با استخراج شیمیایی که از مقادیر زیادی اسید استفاده می کند، پایدارتر است و باعث می شود تولید این ماده بهتر شود و در ادامه آن خرید پودر ال سیستئین بسیار افزایش یابد. لازم به ذکر است که همه نان ها حاوی ال سیستئین نیستند و آنهایی که حاوی ال سیستئین هستند ممکن است از نسخه مصنوعی یا حیوانی این ماده استفاده کنند. با این حال، برای کسانی که ترجیح می دهند از محصولات حاوی موی انسان اجتناب کنند، ارزش آن را دارد که لیست مواد تشکیل دهنده روی نان را بررسی کنند تا ببینند آیا L-Cysteine در لیست است یا خیر.

جمع بندی

در این مقاله از شرکت بازرگانی رامش نژاد به بررسی پودر ال سیستئین پرداختیم. دریافت سیستئین کافی به دلایل مختلف سلامتی مهم است، از جمله تولید قوی ترین آنتی اکسیدان بدن شما، گلوتاتیون. این اسیدهای آمینه همچنین به درمان بیماری های مزمن تنفسی، تولید مثل و سلامت مغز کمک می کند. این ماده در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد که باعث رشد روز افزون خرید پودر ال سیستئین می شود. همچنین قیمت پودر ال سیستئین نسبت به کاربردی که دارد بسیار به صرفه است. شما می توانید در زمینه فروش پودر ال سیستئین با مشاورین این مجموعه ارتباط حاصل کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *